Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z naszym najnowszym newsletterem. W razie jakichkolwiek pytań, uwag bądź propozycji współpracy z Państwa strony prosimy o kontakt podany na dole newslettera.

Aplikuj o granty!

Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych, Biuro Nauki i Projektów Krajowych, Biuro Współpracy Międzynarodowej

NEWSLETTER 15/2018

Aktualności

PROJEKTY KRAJOWE

Nowo otwarte konkursy

  • TEAM-NET- projekty B+R o interdyscyplinarnym charakterze;
    do 31.10.2018
  • Narodowy Program Rozwoju Humanistyki, nabór w ramach modułów Uniwersalia 2.1, Uniwersalia 2.2 i Dziedzictwo narodowe; do 31.10.2018
  • OPUS 16, PRELUDIUM 16, SONATA 14 - nabór wniosków do 17.12.2018
  • Gospostrateg - od 14 sierpnia 2018 do 20 grudnia 2018 trwa nabór wniosków w ramach
    I edycji konkursu na projekty otwarte w ramach strategicznego programu badań naukowych i prac rozwojowych Społeczny i gospodarczy rozwój Polski w warunkach globalizujących się rynków

 

  • MINIATURA 2 - nabór wniosków prowadzony w sposób ciągły do 31.12.2018 lub do momentu spłynięcia wniosków o wartości powyżej dwukrotności zaplanowanego budżetu
  • TANGO 3 - III konkurs w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia dotyczącego wsparcia praktycznego wykorzystania wyników badań podstawowych; I etap: do 21.09.2018, II etap: od momentu zamknięcia I etapu do 20.12.2018
  • POWER 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych; do 5.10.2018
  • POWER 3.5 Kompleksowe programy szkół wyższych - Zintegrowane Programy Uczelni na rzecz Rozwoju Regionalnego; do 15.10.2018 

Nadchodzące konkursy

Inne działania w ramach podwykonawstwa

Kontakt Sekcja Projektów Krajowych

mgr Dorota Szczęsna tel. 22 593 56 94  e-mail: dorota_szczesna@sggw.pl 

mgr Katarzyna Gorszkow-Nowak tel. 22 593 56 70  e-mail: katarzyna_gorszkow@sggw.pl

mgr inż. Małgorzata Michałowska tel. 22 593 56 93  e-mail: malgorzata_michalowska@sggw.pl

mgr Katarzyna Wardęga-Wiewióra tel. 22 593 11 77  e-mail: katarzyna_wardega_wiewiora@sggw.pl

mgr Alicja Ulikowska tel.22 593 56 83  e-mail: alicja_ulikowska@sggw.pl

lic. Edyta Iwanowska tel. 22 593 56 84 e-mail: edyta_iwanowska@sggw.pl

WSPÓŁPRACA MIĘDZYNARODOWA

Nowo otwarte konkursy

 

 

HORYZONT 2020

Wyzwania społeczne (Societal Challenges)

Nadchodzące konkursy

Kontakt Sekcja Międzynarodowych Projektów Badawczych

mgr Małgorzata Ciborowska tel. 22 593 10 50 e-mail: malgorzata_ciborowska@sggw.pl

dr inż. Maciej Posłuszny tel. 22 593 18 41 e-mail: maciej_posluszny@sggw.pl

mgr inż. Luiza Czekala tel. 22 593 10 41 e-mail: luiza_czekala@sggw.pl

mgr Edyta Seliga tel. 22 593 18 40 e-mail: edyta_seliga@sggw.pl

Kontakt Biuro Współpracy Międzynarodowej

mgr inż. Katarzyna Kowalska tel. 593 10 40 e-mail: katarzyna_kowalska@sggw.pl

Polecane wydarzenia zewnętrzne, szkolenia i spotkania brokerskie

Szkolenia wewnętrzne

Szanowni Państwo, zapraszamy na konsultacje z zakresu aktualnie otwartych konkursów oraz Horyzontu 2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy

Przydatne linki

 

 

Kontakt SMPB newsletter

mgr Edyta Seliga

e-mail: edyta_seliga@sggw.pl

tel.: 22 593 18 40

witryna SMPB

Unsubscribe

MailerLite