Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 1.2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 1.2% GPM

Kojinės #užsidėktašką

Padovanok kojines sau ir draugui #užsidėktašką #kaukėnoparama

Visos lėšos už kojines atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei jų slaptų svajonių išpildymui.

Auka už kojines 5 eur., mažiausias užsakymo kiekis - 4 vnt.

Įsigyti kojines

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Arnas, 12m. Berniukui buvo diagnozuota Neuroblastoma SHH TP53. Jis svajoja apie ausines ir kompiuteriui skirtą kamerą.
Arnas, 12m. 
Vaikui buvo diagnozuota limfoma, o šiuo metu yra atliekama chemoterapija. Berniukas svajoja apie profesionalų MSI GAMING PLUS kompiuterį. 
Aurimas, 16m.
Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Ernesto svajonė / iPhone 11

Ernestas būdamas dar visai vaikas 2016 metų rugpjūtį susirgo cukriniu diabetu, o po mažiau nei metų, 2017 balandį, berniukas išgirdo ir kitą diagnozę - melablostominė leukemija. Ernestas ligoninėje pragulėjo 9 mėnesius, per kuriuos ištvėrė 4 chemoterapijas, 21 narkozę ir 2 kartus skubiai važiavo į reanimaciją. Vieną iš tų kartų vaiko gyvybė kabėjo ant plauko - berniukui sustojo širdis, kadangi neužteko insulino.

Nepaisant visų nemalonių gyvenimo patirčių, šiandien dieną Ernestas pasveikęs ir yra remisijoje, jaučiasi gerai ir pozityviai žiūri į gyvenimą.

Berniukui išsvajotąjį telefoną padovanojo Lietuvoje gerai žinoma visažistė Deimantė Kazėnaitė, kuri kartu su savo draugų bei instagramo sekėjų pagalba rinko aukas. Didelį ačiū tariame visiems aukojusiems!

Dėkojame TOPO CENTRUI ir jo vadovui Aurelijui Rusteikai už pagalbą!

Dėkojame mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei už svajonės išpildymo organizavimą.

Ačiū, restoranų tinklui Grill London, kad priėmė mus jaukiam pokalbiui.

Video medžiaga: LXM media

Sofijos svajonė / planšetė

Sofijai 2019 metų spalio pabaigoje buvo diagnozuotas dešiniojo inksto vėžys, tad mergaitei buvo skubiai atlikta plaučių operacija. Šiuo metu mergaitė gydoma chemoterapija, tačiau tai tikrai nėra kliūtis mažajai princesei kasdien mėgautis gyvenimu.

Išgisrdę apie R. Kaukėno paramos grupės organizuojamą akciją "Svajonių paštas", Sofijos mama pranešė mums, kad mergaitės kasdienybę ligoninėje labai praskaidrintų planšetė, kurią ji galėtų naudoti žaidimams ir filmukų žiūrėjimui. Džiaugiamės, kad ši mergaitė nepaliko abejingo Lietuvoje gerai žinomo TV ir Radijo laidų vedėjo Rolando Mackevičiaus, kuris suskubo padaryti viską, kad Sofijos svajonė išsipildytų. 

Didelį ir nuoširdų ačiū tariame Rolandui Mackevičiui, kuris ne tik sugalvojo išpildyti Sofijos svajonę turėti planšetę, bet ir savo užimtoje dienotvarkėje rado laiko aplankyti šią mergytę!

Video medžiaga: Arminas Vareika

Vestos svajonė / dviratis

Socialinių tinklų projektas "PravalTuras" ne visada pasižymi keistomis kelionėmis, kartais jos yra labai prasmingos ir atnešančios džiaugsmą Lietuvos vaikams, kurie susidūrė su sunkia onkologine liga. Jau antrus metus šios neegzistuojančios kelionių agentūros direktorius Vytautas Mikaitis organizuoja aukų rinkimą, kuris vėliau virsta svajonių išsipildymu. Pernai metais kelionė į Klaipėdą pas Mileną, o šiais metais į Raseinių rajoną pas Vestą. Vesta yra nuostabaus grožio ir mielumo mergina, kuriai gyvenimas atnešė daug iššūkių. Merginai buvo diagnozuota leukemija, o ilgas gydymo kelias jau rodos visai greitai baigsis. Mažame Virgainių kaimelyje gyvenanti mergaitė vis svajodavo apie naują dviratį, kuriuo galėtų važinėtis ne tik vasaros dienomis, bet ir keliauti į mokyklą, tad mes net nedvejodami nusprendėme išpildyti šį nuoširdų Vestos norą. Tai buvo be galo smagi pažintis, kurios metu skambėjo juokas.

Norime labai padėkoti visiems "Pravalturo" sekėjams, kurie tikėjo ir pasitikėjo šia gražia iniciatyva, aukojo ir išpildė šios nuostabios merginos svajonę. Ačiū Vytautui, kad nepamiršta šio fondo veiklos ir visada yra šalia.

Ačiū tariame mūsų partneriams PROSPORT.LT už operatyvią pagalbą išrenkant dviratį bei saugos priemones.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Mobilus deguonies koncentratorius Deimantei

Spalio mėnesį gimusiai Deimantei Judickaitei iš karto buvo suformuota gastrostoma, mergaitė pati valgyt negali, nes nesusiformavęs apatinis žandikaulis ir turi gomurio defektą. Deimantei jau padėjome gruodžio mėnesį, kai įteikėme gastrostomai skirtas šlangutes. Deimantės dar laukia kelios labai svarbios operacijos, viena iš jų - širdies.

Šį kartą Deimantei ir jos tėveliams įteikėme mobilų deguonies koncentratorių Invacare Platinum Mobile, kurio vertė siekia net 2999eur., o jo dėka palengvės slauga namuose, sumažės rizikų tikimybė ir mažylė galės dar stipriau kovoti už gyvenimą.

Už šią dovaną didelį ačiū tariame UAB Vikonda ir p. Jolantai Blažytei už nuoširdžią pagalbą mūsų vaikams!

Video medžiaga: LXM media

Pagalba Nedui / medicininės paskirties maisto produktai

Keturmetis Nedas turi labai daug brolių ir sesių, mat jis septintas vaikas šeimoje! Mama iš visų jėgų stengiasi išlaikyti savo vaikus ir suteikti jiems viską, kas geriausia, tačiau, net du vaikai šeimoje sunkiai serga, o tai tampa dar didesniu iššūkiu.

Nedukui nuo pat pirmų gyvenimo dienų buvo nustatyta sutrikusi klausa, didelė gelta, epilepsija. Nuo trijų mėnesių mažylis labai dažnai serga viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis, plaučių uždegimu, pulingu ausų uždegimu, taip pat vaikas turi problemų ir su akytėmis. Praėjus keliems metams berniukui buvo diagnozuotos dar kelios ligos: izoliuota imunoglobulino A stoka ir nedidelio laipsnio baltyminių energetinių medžiagų trūkumas.

Dėl mažo svorio, vaikui kasdien reikia gerti specialų koloringą maistą, tad fondas pasirūpino 15 pakuočių specialios medicininės paskirties maisto produktais "Nutridrink". Jų berniukui užteks visam mėnesiui.

Norime nuoširdžiai padėkoti Eurovaistinei už operatyvią pagalbą pasirūpinant reikalingais produktais.

Dėkojame visiems perkantiems mūsų fondo atributiką, nes lėšos gaunamos už ją buvo panaudotos būtent pagalbai Nedui.

Stovynė SMART Mantui

Mantuko gyvenimo istorija prasidėjo labai anksti, jis į pasaulį pasibeldė vos 27-ąją nėštumo savaitę. Mažylis gimė su 4 laipsnio kraujosruvomis iš kurių išsivystė hidrocefalija ir galvos smegenų cistos. Mažylis yra turėjęs labai daug operacijų, o taip pat serga ir sunkios formos epilepsija. Berniuko raida yra sutrikusi, jis nemoka pats atsisėsti, nevaikšto, neropoja, nekalba.

Berniukui buvo labai reikalinga stovynė SMART, kurios dėka vaikas galės pratintis stovėti ant kojų. Stovynę Mantukui ir jo šeimai įteikėme drauge su Tomu ir Almante, kuriems esame labai dėkingi už paramą skirtą padengti daugiau nei puse stovynės išlaidų.

Likusi suma buvo padengta iš įmonės EBV Finance skirtų aukų mažiesiems pacientams.

Dėkojame restoranų tinklui "Grill London", kad mus priėmė jaukiai vakarienei.

Video medžiaga: LXM media

Pagalba Daniilui

Šias nuotraukas skiria vos keleri metai. Dar 2018 metų vasarą susipažinome su tuo metu dar metuku neturėjusiu Daniilu, kuriam labai reikėjo žmonių pagalbos ir palaikymo. Vaikui buvo nustatyta Lietuvoje labai retai pasitaikančio regos auglio forma. Deja, mūsų šalyje gydymo galimybės buvo labai ribotos, tad iš pajūrio kilusiai šeimai teko leistis į ilgas kelionės į Šveicarijos gydymo įstaigą. Tuo metu šimtai žmonių aukojo Daniilui "Southwestern Advantage Lietuva" studentų akcijos metu, vėliau dešimtys įmonių ir žmonių prisijungė ir darė viską, kad šis vaikas gautų pilną dviejų metų gydymą. Didžiausia dovana šiandien dieną mums yra tai, kad Daniilo sveikata yra labai gera, gydymas pasiteisino, vaiko liga yra pasitraukusi, o prognozės pasveikti yra ypač didelės.

Daniilo ilgos kelionės pasibaigs su lyg birželio mėnesiu - tai bus paskutinis vizitas pas Šveicarijos profesorių. Vėliau vaikas bus reguliariai prižiūrimas Lietuvos specialistų. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės yra dengiamos iš dainininko Lino Vaitkevičius surinktų aukų labdaringo koncerto metu.

Dar kartą norime ištarti patį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū visiems, kurie neliko abejingi Daniilo istorijai, aukojo ir linkėjo šiam jau visai ne mažam berniukui sveikti.

Stebuklas tikrai įvyko - Daniilas gali matyti pasaulį, matyti spalvas ir džiaugtis tuo kiekvieną dieną.

INICATYVOS IR RENGINIAI

Spalvoti pleistriukai Vilniaus Santaros Klinikose

Vasario mėnesį Vilniaus Santaros klinikas pasiekė daugybė įvairiaspalvių pleistriukų mažiesiems.

“Užklijuokime skaudų adatos durį spalvotu pleistriuku!”,- tokią žinutę mes nešame jau ne pirmus metus!

Nuoširdžiai dėkojame Amerikos lietuvei Aistei Furajevaitei už šią gražią idėją ir jos įgyvendinimą.

Dėkojame visiems, kurie siuntė šias spalvas mažiesiems - tik Jūsų dėka buvo surinkta beveik 1500 pleistriukų dėžučių mūsų ligoniukams.

Video medžiaga: LXM media

Projekto "Sharejoy" pristatymas

Vasario viduryje Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje pristatytas interaktyvus socialinis projektas “Sharejoy”. Šios akcijos pagrindiniais veikėjais tapo mūsų keturkojai draugai - šuniukai, atgyjantys ir prabylantys pasitelkus 3D ir papildytos realybės technologijas.

Projekto sumanytoja Alla sakė žinanti, kad vaikai , sergantys onkologinėmis ligomis, daug laiko praleidžia ligoninėse, todėl norėjo praskaidrinti jų ir jų šeimų kasdienybę. Gyvos šuniukų nuotraukos paveiksluose ir knygelėse tai didelės komandos rezultatas. 

Kiekvienas, įsigijęs „Sharejoy“ išmanųjį atviruką arba pasakų knygelę, parems mūsų globojamus mažuosius pacientus.

Šios akcijos atidarymo metu vaikai buvo apdovanoti ir dovanomis - už jas nuoširdžiai dėkojame Indrei Kavaliauskaitei ir žaislų parduotuvei BabyCity. 

Ačiū tariame ir restoranų tinkui "Grill London", nes nei vienas renginys mažiesiems nepraeina be jų paramos - skanių užkandžių susirinkusiems.

Šias knygeles nuo šiol galite įsigyti ir interneto svetainėje www.kaukenoparama.lt

Įsigyti "Sharejoy"

21-oji Vilniaus knygų mugė

21-oje Vilniaus knygų mugėje mūsų stende už auką vaikams galėjote įsigyti Herojaus mokyklos mokinių ir mokytojų puoštas pinknyges, interaktyviosias "Sharejoy" atvirutes ir knygeles, Vandos Padimanskaitės kurtas pasakas mažiesiems "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia”, bei Stanislavo Stavickio - Stano knygą “Kodėl aš”.

Jūsų visų dėka knygų mugės metu buvo surinkta daugiau nei 3000 eur. aukų, kurios bus panaudotos medikamentams, medicinei įrangai ir svajonių pildymui.

Nuoširdžiai dėkojame Kaune įsikūrusiai mokyklai "Herojus", jos mokiniams ir mokytojams, kad jau ketvirtus metus mums padeda knygų mugėje taip gražiai išpildydami pinknygių idėją.

Didelį AČIŪ tariame visiems savanoriams ir "Southwestern Advantage Lietuva" studentams, kurie visada būna kartu su mumis ir padeda žmonėms rasti mylimą literatūrą.

Ir žinoma, dėkojame visiems svečiams, kurie apsilankė mūsų rožiniame stende bei aukojo mūsų mažiesiems ligoniukams.

Video medžiaga: LXM media

BC Lietkabelis žaidėjų vizitas Kauno Klinikose

Panevėžio krepšinio klubo "Lietkabelis" žaidėjai apsilankė Kauno Klinikose, kuriose yra gydomi mūsų kovotojai. Sportininkai su vaikučiais pasikalbėjo apie gyvenimo iššūkius, kasdienybę ir didžiausius troškimus bei įteikė BC Lietkabelis atributikos ir kitų dovanų.

Taip pat vizito metu žaidėjai ir fondo atstovai dėmesį skyrė ne mažiau nuostabiems žmonėms - gydytojams, kuriems padėkojo už atsidavimą savo darbui, pastangas ir didelį rūpestį vaikais.

Nuoširdų ačiū už skirtą laiką prasmingam vizitui tariame BC "Lietkabelis" žaidėjams Mariui Valinskui ir Vyteniui Lipkevičiui, bei krepšinio klubo atstovui Lukui Grabauskui.

Už vaikiškas gertuves ir žaismingus maisto indelius, kuriuos sportininkai įteikė vaikams dėkojame prekinio ženklo "Tupperware" atstovei Vilmai Lekavičienei. 

Video medžiaga: LXM media

Prekybos centro "Maxima" renginys Vilniaus Santaros Ligoninėje

Per Užgavėnes Vilniaus Santaros ligoninės vaiku onkohematologijos skyriuje netrūko juoko ir linksmybių, o žiema, kuri dar nebuvo spėjusi pasirodyti ir toliau buvo baidoma su trenksmu.

Prekybos centras "Maxima" ilgai dėliojo visas vizito detales tam, kad vaikai galėtų kuo nuostabiau praleisti laiką - mažieji buvo nustebinti įvairiausiomis pramogomis, vaišėmis ir dovanomis, gavo būtiniausių kasdieninių priemonių, juos linksmino animatoriai ir per kraštus liejosi saldūs spraginti kukurūzai!

Nuoširdų ir didelį Ačiū tariame visai  "Maxima" komandai už labai nuoširdų norą nudžiuginti vaikus ligoninėse, už gražią draugystę ir visokiariipą pagalbą jiems.

Video medžiaga: LXM media

Žmonių kilnumas vis dažniaus tebina: prasmingas 8-mečio Jorio gimtadienis

Kaip smagu, kad kilnūs žmonės vis dažniau stebina gražiomis paramos idėjomis, kaip galėtų prisidėti prie pagalbos vaikams. Šį kartą tai padarė ir berniukas vardu Joris, kuris vasario mėnesį atšventė savo 8-ąjį gimtadienį.

Visiems gimtadienyje dalyvavusiems vaikams (o tiksliau jų tėveliams) buvo pasiūlyta, kad pusȩ gautos dovanų sumos bus pervesta į mūsų paramos fondą visų gimtadienyje dalyvavusių vaikų vardu. Visi tėveliai ir vaikai labai palaikė tokią idėją ir mūsų fondą jau pasiekė jų suaukoti 200 eur, kurie bus panaudoti pagalbai mažiesiems herojams.

Tariame nuoširdų ačiū Joriui ir jo tėveliams, bei visiems šventės svečiams, kad skatina vaikus padėti šalia esančiam, ugdo puikias jų savybes. Tai dar vienas puikus pavyzdys, kad padėti pacientams galime įvairiomis formomis.

Kuo didžiausi sveikinimai Joriui! Išlik nuostabiu pavyzdžiu savo draugams!

Dundalko Lietuvių Bendruomenės auka R. Kaukėno paramos grupei

Vasario 29 dieną nuaidėjo kasmetinė Dundalko Lietuvių Bendruomenės organizuojama Kaziuko mugė, kuri šiemet turėjo kilnų tikslą - padėti sunkiai sergantiems vaikams, kuriuos globoja mūsų fondas.

Pasak mugės organizatorių, renginio metu buvo gausu gražiausių pasirodymų, skaniausių kepinių ir dailiausių rankdarbių, kuriais galėjo mėgautis renginio dalyviai ir svečiai.

Norime ištarti nuoširdų ir didelį Ačiū šios Kaziuko mugės organizatoriams už tokią gražią idėją subūrusią daug žmonių daryti gerus darbus kartu.

Dundalko bendruomenė surinko įspūdingą auką - 1999.54 eur., kuri bus tikslingai panaudota mažųjų Lietuvos pacientų gerovei.

Ačiū, kad nepamirštate gimtinės ir jos vaikų, neliekate abejingi kitų problemoms ir prisidedate prie gražių darbų.

ATRIBUTIKA

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka"

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite