undefined
Gerb. vynomėgėjau,

Pašalo, pasnigo, baltai pasipuošėme parduotuves. Atšilo, ištirpo.

Bet gruodis jau įsibėgėjęs, ir prieššventinio šurmulio parduotuvėse nebesustabdys niekas. Į dovanas ir šiemet daugiausia pakuojame raudonąjį vyną. Tuo labiau kad šiemet Lietuvos vyno čempionate mes pelnėme Geriausio Italijos raudonojo, Geriausio „Pinot Noir“ ir Geriausio kitų kraštų raudonojo vyno tiekėjo prizus. Tačiau kito sekmadienio vėlyvuosius pusryčius „Vyno klubo“ Klaipėdos parduotuvėje atšvęsime pokšėdami šampanu ir dešimtmečio proga pjaustydami „Poli Panetone“ pyragus.

Užsukite, susitikime.

„Vyno klubo“ kolektyvo vardu

Nepailstantys vyno entuziastai Rasa ir Arūnas Starkai

Kviečiame į jubiliejų Klaipėdoje!

Kviečiame švęsti Klaipėdos „Vyno klubo“ 10-ąjį gimtadienį! Gruodžio 16 d. (sekmadienį) nuo 11 val. lauksime jūsų vėlyviems gimtadienio pusryčiams su šampano taure. Klaipėdoje jus pasitiks ir kolegos iš Vilniaus!

Naujos dovanų idėjos

Jeigu reikia dovanos, padėsime ją išsirinkti. Vyno ir gėrimų ekspertai Jus pakonsultuos ir sudėlios geriausią dovanų pasiūlymą. Kreipkitės el. paštu: dovanos@vynoklubas.lt

Apie vyną – iš etiketės

Sakoma, kad negalima spręsti apie knygą iš viršelio. O ar galima spręsti apie vyną iš etiketės? Iš jos, žinoma, galima sužinoti vyno pavadinimą, kilmės vietą, rūšį, derliaus metus ir kitą techninę informaciją. Visgi, kaip žinome, didelę vyno vertės dalį gali sudaryti istorijos, legendos apie konkretų vyną ar jį gaminančią vyninę, vyndarį. Nors etiketėse šie pasakojimai parašomi retai kada, tačiau kartais jie nupiešiami.

Trumų patiekalai ir vynas

Jei patiekalų sudėtyje yra trumų, siūlome atsikimšti geriausią vyną. Dar geriau, jei jis subrendęs. Mūsų ekspertai pataria, kaip elgtis trumų sezono įkarštyje.


 

 

  

„Vyno klubo“ istorijos: vyno ekspertė D. Mumgaudienė

„Vyno klube“ dirba būrys vyno ekspertų. Kiekvienas turi savo istoriją bei patirtį. Susipažinkite su Klaipėdos „Vyno klubo“ eksperte D. Mumgaudiene.

Kur sirpsta geriausias 2018 metų 'Pinot Noir'?

Kaip ir kasmet, rudenį vyko Lietuvos vyno čempionatas. Lietuvos someljė asociacijos suburta vyno žurnalistų, someljė ir vyno žinovų komanda rinko geriausius šio sezono Lietuvos vynus. „Vyno klubas“ pelnė 20 aukso medalių ir 4 „Geriausias kategorijoje“ nominacijas. Pristatome geriausius.

Toskanos triumfas „Wine Spectator“ TOP 100

Kiekvienais metais bene įtakingiausias pasaulio vyno žurnalas „Wine Spectator“ lapkričio mėnesį paskelbia geriausių metų vynų šimtuką.

Šiemet švenčia italai: Toskanos vynas įvertintas ne tik garbingiausia 1-ąja vieta – net 7 Italijos vynai yra pirmajame dvidešimtuke (6 iš Toskanos ir 1 iš Pjemonto).

Paragaukite vyno ir desertų derinių!

Lapkričio 19-ąją įvyko vyno ir desertų derinių čempionatas „Wine + Dessert 2018“. Jame dalyvavo 16-ka komandų, net 7-ios iš jų derino „Vyno klubo“ vyną su savo pagamintais desertais.

Užsukite pasmaližiauti pas mūsų partnerius!

10 dovanų idėjų iš vyno pasaulio

Artėjant žiemos šventėms vis aktualesnė tampa dovanų tema. Teisingai parinkta dovana ne tik atspindės jūsų dosnumą, bet ir parodys, ar gerai pažįstate draugą. Pateikiame 10 dovanų idėjų, tikrai pradžiuginsiančių bet kurį vyno mėgėją. 

MŪSŲ PARTNERIŲ NAUJIENOS
„Vyno dienos“ pavasarį, bilietai - jau dabar!

Dar didesnės ir įspūdingesnės „Vyno dienos“ - gegužės 3-4 d. 
Šiemet paroda švenčia 15-os metų jubiliejų, todėl pirmieji 150 bilietų pigiau!

,,Vyno dienos“ tai didžiausia vyno paroda Šiaurės Europoje. Kasmet parodoje savo vyną pristato būrys užsienio ir Lietuvos gėrimų gamintojų, siūloma pasiklausyti paskaitų apie vyną bei paragauti įvairių gurmaniškų produktų, kurių gamintojai taip pat dalyvauja parodoje.

nuo 15 €
Someljė kursai
I semestras

Kviečiame pradėti savo vyno žinovo kelionę Lietuvos someljė mokykloje. Laukiami ne tik profesionalai, bet ir vyno entuziastai bei mėgėjai. Sužinokite apie vyno istoriją, kilmę, skonio savybes bei išmokite degustuoti!

Paskaitų pradžia – vasario 4 d.

Tapk viskio ambasadoriumi!
„Whisky Ambassador“

Tai vienos dienos trukmės mokymo programa. Išklausę programą ir išlaikę egzaminą gausite vienintelį Škotijoje ir Didžiojoje Britanijoje oficialiai pripažintą „Whisky Ambassador“ sertifikatą.

Mokymai vyks balandžio 13 d. (šeštadienį).

WSET level III

Kursas rekomenduojamas tiek profesionalams, tiek vyno entuziastams, norintiems įgyti išsamių žinių vyno pasaulyje bei siekiantiems pažinti ir vertinti pasaulio vynus.

Kursų trukmė – 4 dienos (ketvirtos dienos pabaigoje laikomas egzaminas).

Kursų pradžia – sausio 14 d.

undefined
Stumbrų g. 15, Vilnius
Darbo laikas:
I-V - 10:00 - 20:00
VI - 10:00 - 18:00
 
Liepų g. 20, Klaipėda
Darbo laikas:
I-V - 11:00 - 19:00
VI - 11:00 - 17:00