Tai padaryti gali čia!

Ieškome pagalbos „neBrisiaus namai“ projektui

Ieškomi darbštūs, socialiai atsakingi bei beglobių gyvūnų problemoms neabejingi meistrai ir/ar įmonės. Daugiau informacijos rasite čia.

Kontaktai: 868600626, tekstai@ggi.lt

Augintinių ženklinimas

Pagal Lietuvos Respublikos gyvūnų gerovės ir apsaugos įstatymo 7 straipsnio 2 dalį „katės, šunys ir šeškai privalo būti ženklinami mikroschemomis ir registruojami Gyvūnų augintinių registre“ nuo 2016 m. sausio 1d.

Daugiau informacijos ir taisyklių rasite čia.

„Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ jau ir Kaune!

Gyvūnų gerovės iniaciatyvos organizacija (GGI) ieško savanorių Kaune! Mums reikia atsakingų žmonių, kurie myli gyvūnus, yra pasiruošę daryti gera jų labui, kurie gali atrasti laiko ir labai didelio noro prisidėti prie gausybės darbų ir nori tapti šaunios bei linksmos komandos dalimi!

Rašyk kaunas@ggi.lt!

Nedvejok, klausk ir nesidrovėk, mes atsakysime į visus rūpimus klausimus, supažindinsime su mūsų veikla, aptarsime planuojamus darbus.

Nauja neBrisius.lt istorija

„Kasdien dėkoju likimui, kad šunelis atklydo būtent į mūsų kiemą.“ Istoriją galite perskaityti čia, o nuotraukas peržiūrėti neBrisius.lt FB.

letena.lt startuoja su nauju projektu

letena.lt startuoja su "Purinos" (gyvūnų ėdalo kompanija) inicijuotu nauju projektu, kuriame jie vyks pas žmones, kurie augina gyvūnus ir turi kažkokių problemų su jais (šlapinimasis ne vietoj ar baldų draskymas).

Reikia žmonių, kurie turėtų didesnių ar mažesnių skirtingų problemų su kate arba šunimi. Kartu vyks ir specialistai, įvertins situaciją, pasakys, parodys ir pamokys, kaip tą problemą spręsti.

Registruotis galite: apanaviciutelaura@gmail.com

Bagira ieško namų!

Bagira pagaliau pasveiko ir yra pasiruošusi ieškoti naujų namų! Katytė stambi, graži , ilgu ir minkštu kailiuku, atsargi, šiek tiek baikšti, tačiau rami, švelni. Bagira paskiepyta, nukirminta, nublusinta ir sterilizuota.

Susiekti galite: GGI atstovė Violeta 861433800

Pranešk apie netinkamą elgesį su gyvūnu!

Jei pastebėjai netinkamą elgesį su gyvūnais - nelik abejingas, pranešk mums! Mes kartu su VMVT spręsime šias problemas.

Jums tereikia užpildyti formą.

Varšuvoje uždrausta rengti cirko gyvūnų pasirodymus

„Gyvūnų naudojimas pramoginiams tikslams sulaukia vis prieštaringesnių vertinimų ne tik Lenkijoje, bet ir visame pasaulyje“, – sakoma merės pareiškime. Daugiau skaitykite čia.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite