Paremkite organizacijos veiklą

Naujas "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" internetinis puslapis!

Su džiaugsmu skubame pranešti, kad pagaliau startavo nauja mūsų interneto svetainė. Ji dar nėra 100% išpildyta, tai padarysime eigoje ir pažadame, kad gyvūnų temomis besidomintys žmonės čia ras visą reikalingą informaciją. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie jos atsiradimo, o ypač įmonei Public Paint Lietuva, programuotojui Artūrui Simaičiui, WordPress profesionalei Austei Petkevičiūtei ir kitiems prisidėjusiems!

Mums svarbi jūsų nuomonė!

Mums yra labai svarbi jūsų nuomonė, kad galėtume atlikti numatytus ir esamus darbus dar geriau! Todėl kviečiame įvertinti organizacijos veiklą Facebook reitinge.

Vilniuje tęsiamas projektas beglobėms katėms skirtų namelių statyboms

Iš viso šiuo metu yra pastatytas 21 namelis beglobėms katėms. Už suaukotas lėšas nameliams esame dėkingi žmonėms ir aukok.lt projektui. Už pagamintus namelius - Lukiškių tardymo izoliatoriui-kalėjimui ir socialinės integracijos skyriaus viršininkui Dmitrijui Voskresenskiui, Vilniaus Centro ir Levo Karsavino mokykloms bei jų technologijų mokytojui Aleksandrui, Valdorfo mokyklai ir jos technologijų mokytojui Simui, Minties gimnazijai ir Lazdynų mokyklai bei jų technologijų mokytojui Denis.

Benamių kačių Nemenčinėje sterilizacija - reikalinga jūsų pagalba

Šiuo metu yra pagauta pusę kačių, kurios yra sterilizuotos ir iš kurių dalis yra laikinoje globoje. Tačiau norint pagerinti situaciją ir sumažinti beglobių kačių populiacijos skaičių mums reikalinga jūsų pagalba.

Rekvizitus paramai ir daugiau informacijos rasite čia.

VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

info@ggi.lt

www.ggi.lt

Facebook
MailerLite