Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešoji biblioteka

Liepos mėnesio renginiai ir naujienos bibliotekoje

Susitikimai

2020-07-10 | 18.00. Svečiuose – Mantvydas Leknickas

Kviečiame į susitikimą su poetu, knygų „Kniedytos mintys“ ir „365 priežastys mylėti“ autoriumi Mantvydu Leknicku Bibliotekos lauko erdvėje. Renginys nemokamas!

2020-07-31 | 18.00. Knygos „Jonas ir Adolfas Mekai: gyvenimo lai(š)kai“ pristatymas

Kviečiame į knygos „Jonas ir Adolfas Mekai: gyvenimo lai(š)kai“ pristatymą ir susitikimą su knygos dailininku ir sudarytoju Kęstučiu Pikūnu.

Tapybos vakarai

Kviečiame į tapybos vakarus su dailininke Aurelija Valutyte-Slavinskiene

Užsiėmimai vyks kiekvieną liepos antradienį (liepos 7, 14, 21, 28 d.) 15.30–18.30 val. 5–10 žmonių grupėse. Patirtis nebūtina. 

Užsiėmimai mokami. Vieno tapybos užsiėmimo kaina – 20 Eur (įeina visos priemonės, išskyrus drobę). Būtina registracija tel. (8 614) 25 700 arba el. paštu aureart@yahoo.com.

Jaunimui

2020-07-10 | 15.30–18.30. Disney renesanso animacija

Disney renesanso animacija – daugelio vaikystės filmai. Kviečiame atvykti į diskusiją apie Disney renesanso laikotarpį (1989–1999), kurio metu išleista 10 gerai žinomų filmų – „Liūtas Karalius“, „Gražuolė ir pabaisa“, „Mažoji undinėlė“ ir kt. – ir prisiminti jų herojus.

2020-07-15 | 15.00–19.00. Žaidimų popietė

X-Box One žaidimų turnyras. Kviečiame jaunimą išbandyti naujus X-Box One žaidimus.

2020-07-23 | 15.00–17.00. Hologramų dirbtuvės

Hologramų kūrimo dirbtuvėse galėsite pasigaminti specialų priedą, leisiantį naudojant telefoną stebėti nuostabius trimačius vaizdus!

Parodos

Nijolės Bogužienės tapybos darbų paroda

Bibliotekoje eksponuojama Nijolės Bogužienės tapybos darbų paroda „Gyvenimo spalvos“ –  įspūdžių iš kelionės po Graikiją akvarelės darbai.

N. Bogužienė akvarelę lieja senąja klasikine technika –sudėtinga, bet drauge elegantiška, kurią autorė naudoja su ypatingu atidumu, jautrumu ir aistra...

Dokumentų paroda, skirta Tautodailės metams

Bibliotekoje eksponuojama dokumentų iš Kraštotyros fondo paroda „Krašto tautodailė: nuo skulptūros iki taikomosios dailės“, skirta Tautodailės metams.

Knygų apie pozityvų mąstymą paroda

Šį mėnesį bibliotekoje knygų apie pozityvų mąstymą nebereikės ieškoti tarp lentynų, – liepą jūs jas rasite parodoje „Jūsų mintys – Jūsų gyvenimas“.

Ala Volkova. „Pajūrio menas“

Virtuali kaunietės Alos Volkovos fotografijų paroda „Pajūrio menas“ – tarsi autorės kvietimas pajausti vasaros ramybę, įsižiūrėti į gamtos stichijų kuriamus pavidalus ir pabūti vaikais, kurių vaizduotė sugeba pamatyti ir kurti nuostabius pasaulius.

Naujienos, aktualijos

Bibliotekoje vykdomas projektas „Pasakų veikėjai atgyja“

2020 m. birželio mėnesį paskelbti Lietuvos kultūros tarybos programai „Inovatyvių paslaugų kūrimas atminties institucijose“ skirto finansavimo rezultatai. Šio konkurso 2 etape paskirstytas finansavimas 29 iniciatyvoms Lietuvoje. Tai projektai, kuriais siekiama praplėsti atminties institucijų paslaugų lauką, bibliotekų galimybes bendrauti su neįgaliaisiais lankytojais, taip pat finansavimas skirtas žaidybinėms, pažintinėms, edukacinėms programoms vaikams ir paaugliams. Iš viso šiai programai buvo pateiktos 102 paraiškos.

Startuoja projektas „Kūrybinės lauko erdvės sukūrimas ir įveiklinimas bibliotekoje“

Kretingos M. Valančiaus viešosios bibliotekos virtualioje erdvėje beveik 3 mėnesius vykę kultūriniai renginiai, mokymai, paskaitos, pagaliau persikėlė į atviras bibliotekos lauko erdves. Šios erdvės ypač reikšmingos šiemet ne tik dėl buvusio visuotinio karantino, – startuoja ilgalaikis projektas „Kūrybinės lauko erdvės sukūrimas ir įveiklinimas bibliotekoje“.

Skaitymas mus jungia!

Pirmąją 2020-ųjų metų vasaros dieną prasideda pamėgtasis ir visų laukiamas „Skaitymo iššūkis“. Tai jau penktą kartą organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų. Šių metų šūkis – „Skaitymas mus jungia!“

„Skaitymo iššūkį“ organizuojančios Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio apskričių viešosios bei Lietuvos aklųjų biblioteka tikisi, kad per vasarą (birželio 1–rugpjūčio 31 d.) penkias užduotis įveiks dar daugiau žmonių, nei pernai.

Vasarą biblioteka šeštadieniais nedirbs

Vasarą, nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d., šeštadieniais biblioteka nedirbs!

Birželio–rugpjūčio mėnesiais biblioteka lankytojams bus atvira darbo dienomis 10.00–19.00 val.

Taip pat nuo liepos 1 d. laikinai keičiasi Darbėnų filialo darbo laikas – biblioteka lankytojams atvira pirmadieniais–penktadieniais 12.00–16.00.

Darbėnų biblioteka laikinai dirbs trumpiau

Nuo 2020 m. liepos 1 d. Kretingos rajono savivaldybės M. Valančiaus viešosios bibliotekos Darbėnų filialas laikinai dirbs pirmadieniais–penktadieniais 12.00–16.00 val.

Visi liepos mėnesio renginiai bibliotekoje ir filialuose
Skaitytojų aptarnavimo skyrius
abonementas@kretvb.lt
(8 445) 78 984
Facebook Facebook Facebook Youtube Instagram

Kretingos rajono savivaldybės M.Valančiaus viešoji biblioteka

J. K. Chodkevičiaus g. 1B, LT-97130 Kretinga

SHARE FORWARD
MailerLite