dáreček pro vás a informace ke kurzům nezobrazuje se zpráva správně ? Klikněte sem
facebook website email
Informace centra Kristall - Duben 2019

Krásný jarní den přátelé,

jaro je pozitivní období, což je inspirativní a tedy bych rád vytvořil pozitivní atmosféru, kterou bych Vás chtěl “nakazit” :)

Proto začnu velice pozitivním krokem, kterým je malé překvapení pro Vás. Jako poděkování za Vaši přízeň, jsem vytvořil speciální stránku na našem webu, kde máte možnost si zdarma stáhnout unikátní léčivou meditační hudbu. Je mou oblíbenou hdbou a mohli jste ji slyšet v pozadí i na některých mých kurzech. Věřím, že tento dáreček oceníte a pokud si ji jako já oblíbíte, přeji Vám, ať přinese do Vašich životů i pozitivní energie nebes (hudba byla channelovaná). Dáreček naleznete pod tímto odkazem


Novinky a důležité informace

Začnu důležitou informací - kurz Tatesina Beso se konat na jaře nebude. Celkově se opět dostávám do bodu, kdy se systém Vědomé kristallizace bude upravovat a Tatesiny se to dotkne také. Bude přesunuta výhledově na září. Ohledně nakousnutých změn budu informovat v příštím zpravodaji. 

Rád bych určité vnuknutí ovšem konzultoval i s našimi skalními příznivci a tak plánuji i nějaké online videokonference přes Facebook. Pokud sledujete hlavní facebookovou stránku Kristall centrum https://www.facebook.com/krist..., určitě to zaznamenáte. 

Další očekávanou novinkou je, že se po roce pauzy opět vracím k výuce mimosmyslového vnímání i intuitivního vidění pro děti. Odpočinout jsem si potřeboval, ale ten pocit z napraveného zraku, nebo fungujícího šestého smyslu, ten mi už trochu chyběl. Kurzů tohoto zaměření nebudu vyhlašovat tolik, co dříve, ale o to víc si je chci užít. Zároveň jsem kurzy přehodnotil a systematicky upravil časově, což jistě bude více vyhovovat i účastníkům. Termín prvního dětského kurzu již naleznete mezi vyhlášenými akcemi, dospělácký kurz bude ještě termínově upraven, výhledově září / říjen. Projekty se již pomalu na webových stránkách vytváří ( zatím je zde dětský i s videama, MIV bude v nejbližší době zveřejněn také) a i odhalenou novou koncepcí.

Poslední novinkou je, že se již opět rozebíhají naše zářiče Kristall Waves. Po nečekaném zádrhelu, spojeného se změnou výrobce fyzické části, jsme již výrobu opět obnovili a jelikož se jedná o ruční práci, určitý nový rukopis je znát i na samotných zářičích. Takže se konečně pokročilo i s individuálníma zářičema a brzy budou již všechny kompletní.   


Nejbližší vyhlášené akce

26. - 28. 4. - PRAHA

Vědomá Kristallizace 2

Po úspěšném kurzu VK1 se naplánoval pokračující kurz VK2 v Praze. Přenastavení, nové směrování a pokračování v pozitivních změnách, které jsme započali vprvním kurzu VK, témata hojnosti a samozřejmě meditace s procítěním energií světla. Toto bude také poslední kurz VK1 za stávajících podmínek. V druhé polovině roka bude kurz prodloužen a i cena bude upravena. 

odkaz na akci zde
17. - 19. 5. - PRAHA

Intuitivní vidění - Praha

Po roční pauze je vyhlášen první dětský kurz intuitivního vidění. V nové koncepci (víkendový kurz), ovšem pouze pro omezené množství účastníků (2 x 6 dětí). Více informací i videa a mediální články naleznete na webových stránkách akce a projektu Intuitivního vidění. 

odkaz na akci zde
7. - 9. 6. - PRAHA

Vědomá Kristallizace 1

Před časovou i cenovou úpravou jsme zařadili v první polovině roku ještě jeden kurz VK1. Je zde nově možnost pro opakující účastnit se i jen jednoho dne za zvýhodněných podmínek ( informace rozslána mailem dříve )

VK1 považuji za základ, který nastartuje v člověku nejvíce změn a pozitivních obratů. Po tomto víkendu již nic není stejné. Ačkoliv nabízíme zajímavých kurzů více, bez VK1 by to nešlo. 

odkaz na akci zde
jeden den v měsíci

Osobní i online konzultace

zpřístupnil jsem se individuálním konzultacím, resp. terapiím, dle potřeby. Online konzultace přes Skype lze individuálně domluvit  mailem (kristall-centrum@email.cz) , osobní konzultace je možná dle domluvy na Kroměřížsku, nebo ve městech, kde je plánován některý z kurzů (dle kalendáře akcí) a to na den zahájení kurzu.  

více informací zde

Kristall Sparkler

Stálá pozvánka patří i našemu unikátnímu přístroji Kristall Sparkler. Prioritní efekt energetického působení přístroje Kristall Sparkler je založen na bázi vysokovibračního programování krystalů, doplněné systémy bioenergického působení, efektu sladění aktivátorů stimulujících všechny lidské smysly a energeticky upravených objektů, působících v souladu a na základě principů posvátné geometrie. To vše zakomponováno do harmonického celku vzájemné podpory, působící na člověka sedícího v křesle přístroje Kristall Sparkler.  

více informací zde

A to je pro tentokrát vše, přeji Vám všem jen to nejlepší a děkuji za přízeň. Mějte se krásně :)

Jan Světlák
Kristall centrum

tel. 605 062 133

mail: kristall-centrum@email.cz

Tento e-mail jste obdrželi, na základě registrace na našich webových stránkách.

Odhlásit se

Už víte o našich zářičích? Když se spojí umění práce s energiemi s dalšími postupy, může vzniknout něco více než jen amulet - toto je potřebná energie, ochránce i terapeut, kterého můžete mít stále u sebe. Podívejte se sami http://nabidka.kristall-centru...

Ochrana
e-shop
Zdraví
e-shop
na míru
více info