Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Gegužės mėnesio NAUJIENOS

Gala labdaros vakaras

Štai ir praėjo ilgai lauktas ir nuostabus Gala labdaros vakaras, suvienijęs daugybę geros širdies žmonių. 🙌

Iš visos širdies dėkojame tiems, kurie nuolat yra šalia, palaiko mūsų veiklą – tik Jūsų dėka galime pildyti sunkiai sergančių vaikų svajones ir suteikti jėgų kovoti už pergalę gyventi.

Nuoširdžiausias AČIŪ, kad jau 10 metų palaikote fondo veiklą ir svarbią mūsų bendruomenei dieną buvote kartu.💙

Kviečiame skaityti: https://www.zmones.lt/.../vaidilos-teatre-r-kaukeno-gala...

Mūsų herojai!

Didžiausią ačiū sakome visiems, kurie sukaupę drąsą ir jėgas lipo ant scenos bei pademonstravo savo talentus vakaro svečiams. Šiltai Jus apkabiname, Jūs nuostabūs!

Taip pat iš visos širdies dėkojame scenos profesionalams, kurie už rankos laikydami mūsų kovotojus drauge dovanojo nuostabius pasirodymus.

💗 Ačiū Jurgita Šeduikytė už jautrią, tikrą ir emocijų kupiną dainą vakaro pradžioje

💗 Ačiū Ievai, kuri drauge su Jessica Shy ir Nombeko Auguste atliko kūrinį

💗 Ačiū Barborai ir Mokytoja Jurga už jautrias eiles

💗 Ačiū Saulei ir Justinas Mejeris už energingą šokį, išjudinusį visus renginio dalyvius

💗 Ačiū Oktavijui ir jo pusbroliams iš Flying Saucer Gang už dainą

💗 Ačiū Liepai ir iliuzionistui Rokas Bernatonis už mistikos kupiną pasirodymą

💗 Ačiū Smiltei ir Vaidas Baumila už hitu tapusios dainos nuostabiausią atlikimą

Gera dovanoti vieni kitiems nuostabius dalykus, gera būti kartu.

 

Kurčiųjų sporto atstovų pergalės

Esame labai laimingi, galėdami pasidžiaugti Lietuvos kurčiųjų sporto atstovais, dalyvavusiais vasaros žaidynėse Brazilijoje. Ši šauni ir gausi komanda atstovavo Lietuvą Deaflympics žaidynėse ir namo parvežė net 10 medalių! Nuoširdžiai sveikiname ir didžiuojamės Jūsų pasiekimais.🥰

Didelį ačiū norime pasakyti visai delegacijai, kurie palaiko ir mūsų mažuosius pacientus. Komanda, pasidabinusi LET‘S JOIN THE FIGHT TOGETHER šūkiu atkreipė dėmesį į pagalbos sunkiai sergantiems vaikams svarbą. Ačiū Jums už tai.

Linkime vienybės, stiprybės ir sveikiname su pergalėmis!

 

Dalyvavome renginyje ĖJIMAS

Šiltą ir patį nuoširdžiausią ačiū sakome visiems buvusiems kartu, atėjusiems ir ėjusiems ėjimas renginyje! 🤍

💜 Ačiū sakome mūsų fondo bendruomenės nariams Akvilė , kurie šalia visur ir visada. Gera žinoti, kad šią saulėtą popietę vėl mumis pasirūpinote ir buvote kartu!

💜 Dėkojame CityBee - imu ir važiuoju , kurių dėka atsivežėme visus reikalingus daiktu į renginį ir iš jo. Ačiū, kad prisidedate prie kilnių darbų ir savo gerumu dalinatės su kitais.

💜 Didžiulį ačiū sakome Margas Miškas - žaidimų nuoma, kurių dėka fondo erdvė renginyje buvo ypač linksma ir smagi visiems, atėjusiems mūsų aplankyti. Gera žinoti, kad prisidedate prie vaikų šypsenų ir nuostabu, kad vakar buvote kartu!

💜 Nuoširdų ir didelį ačiū tariame Tomas ZieniusSHORI karate mokykla už tatamį, kuris mūsų erdvę padarė patogesne mažiesiems renginio lankytojams. Gera žinoti, kad kartu galime daugiau.

Didelį ir neaprėpiamio dydžio ačiū sakome visiems, kurie aukojo registruodamiesi bei prisidėjo renginio metu ir įsigijo mūsų produkciją – Jūsų dėka sunkiai sergantiems vaikams paaukota 1092 Eur. Ačiū, kad prisidedate prie mūsų kovotojų šypsenų. 🙏

Mary Kay akcija „Pilni delnai gerumo“

Džiaugiamės pranešdami, kad jau ketvirtus metus iš eilės mūsų fondo bendruomenės nariai Mary Kay Lietuva prisideda prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams!✨

Šį kartą kviečiame jungtis prie akcijos „Pilni delnai gerumo“, kurios metu įsigydami širdelės formos lūpų dažus prisidedate prie paramos mūsų kovotojams, nes 1 doleris nuo kiekvieno lūpdažio skiriamas mūsų mažiesiems.

Šiandien, gegužės 12 dieną startuoja iniciatyva, prie kurios galite prisijungti ir Jūs!💙

Dalinkimės gerumu kartu.

Bioderma staigmena

Šiandien nuoširdžią padėką norime pasakyti Bioderma , kurie padovanojo savo produkciją mūsų herojams! 🙌

Aplankėme Kauno klinikose gydomus mažuosius pacientus ir juos nustebinome dovanėlėmis iš Bioderma. Nuostabu matyti džiaugsmą kovotojų akyse ir plačias šypsenas veide. Ačiū Jums, kada padedate kurti šviesias ir džiugias akimirkas.

Būkime kartu, nes kartu mes stipresni. 💙

 

Svarbi pagalba Airanui

Šiandien Jūsų visų prašome dalintis straipsniu, kuriame rašome apie Airaną. Vaikiną, kurio didžiausia svajonė – vėl regėti. Situacija labai sudėtinga, o vaikinui, ištvėrusiam didžiausius skausmus ir vis dar kamuojančią nežinią, rodos, belieka laukti stebuklo.

Stebuklą galime padėti sukurti mes – vėl matyti ne tik šviesą, tačiau ir pačius mylimiausius žmones, drauge su Airanu einančius šiuo sunkiu keliu. Vaikinui itin reikalingos dvi operacijos pas geriausiu pasaulyje pripažintą akių gydytoją Londone.

Kviečiame dalintis žinia ir prisidėti prie pagalbos Airanui.

 

Prisidėti prie pagalbos Airanui galite pervesdami auką į mūsų fondo sąskaitą:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Įmonės kodas: 302721009

Sąskaitos nr.(IBAN): LT147290099086499744

Paskirtis: PAGALBA AIRANUI

Bankas – Citadele


https://www.zmones.lt/naujiena/nelaimes-metu-airanas-prarado-regejima-paskutine-viltis-ji-susigrazinti-operacija-londone.089ce788-b43b-11ec-bd3f-aa00003c90d0?fbclid=IwAR1oyZgfxUm7L2ATzOpvVRyCY2TUjFtjCeWw6VAOnCcMJNpOMjLDPbgj82s

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Urtė, 10 m.

2021 m gegužės 1d. susirgau ūmine limfoblastine leukemija. Tyrimo metu kraujyje buvo rasta 97% blastų. Buvo pradėtas gydymas chemoterapija. Pradžia buvo labai sunki, nuolat pykino. Dėl blogų kraujo rodiklių negalėjo implantuoti ilgalaikio kateterio. vėlesnius chemoterapijos kursus lydėjo pykinimas, pilvo skausmai, pankretitas.

Norėčiau pamatyti delfinų pasirodymą Klaipėdoje jūrų muziejuje. Noriu patirti daug smagių akimirkų keliaujant. Labai norėčiau susitikti su savo klasės draugais ir mokytoja.

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija.

Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix. Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Svajonės, kurios pildosi

Kompiuteris kovotojui Juozui

Susipažinkite su mūsų herojumi Juozu! 

Berniukui dabar 8 metai, tačiau jo brandus mąstymas ir požiūris įkvepia visus aplink. Kovotojas siekia savo tikslų ir jau dabar mokosi dirbti Photoshop programa, išmano labai daug apie kompiuterius, todėl tiksliai žinojo, apie kokį jis pats svajoja. 🙌

Juozas susirgo leukemija. Liga užklupo netikėtai ir buvo sunkus išbandymas ne tik berniukui, tačiau ir jo šeimai. Nedelsiant pradėtas gydymas, kuris retkarčiais iš Juozo atima jėgas, tačiau pozityvumo – galėtume pasimokyti kiekvienas.

Iki ligos berniukas lankė gimnastiką pas sportininką Robertą Krilavičių, todėl buvo labai laimingas pamatęs, kad į svečius atvyko jo mylimas treneris ir tikras herojus, į kurį berniukas lygiuojasi. Juozą aplankė ir gimnastas Rokas Guščinas – vyrukai rado begalę bendrų temų, o kai atėjo laikas išvykti – nesinorėjo atsisveikinti...

Juozo svajonė buvo galingas kompiuteris, kuris berniukui padėtų išmokti dar daugiau Photoshop paslapčių ir visi jam reikalingi priedai – specialus pieštukas, klaviatūra ir kompiuterio pelytė. Esame labai laimingi ir dėkingi, kad mūsų fondo bendruomenės narių Mary Kay dėka galėjome išpildyti šią berniuko svajonę, kuri kainavo 2343, 15 Eur. Sakome didžiulį ačiū Mary Kay Lietuva bendruomenei už Jūsų pildomas sunkiai sergančių vaikų svajones!

Nuoširdų ačiū tariame Robertas Krilavičius ir Rokas Guščinas, kurie atrado laiko susitikti su berniuku ir jį nustebinti. Gera žinoti, kad prisidedate prie vaikų šypsenų ir gerų emocijų, kurios padeda sveikti!

Didelį ačiū sakome iDeal Lietuva komandai, kurie suteikė nuolaidą perkant Juozo kompiuterį ir padėjo išrinkti patį geriausią ir galingiausią įrenginį, apie kurį svajojo mūsų herojus.

Juozai, linkime ir toliau būti pavyzdžiu kitiems bei siekti savo svajonių! 💙

Žaidimų konsolė Mantui

Stiprųjį kovotoją Mantą Jūs jau pažįstate. Berniukas iki 9 metų gyveno įprastą ir spalvų kupiną vaikystę – mėgo žaisti kompiuterinius žaidimus, žaisti krepšinį ir važinėti dviračiu. Jokiais skausmais iki tol nesiskundė, tačiau vieną dieną ištino jo žandukas. Manto mama galvojo, jog tai gal būti danties uždegimas ir užrašė sūnų pas odontologą.

Apžiūros metu pastebėtas įtartinas darinys, o po biopsijos paaiškėjo, jog tai piktybinis auglys. Vaikui buvo taikytas chemoterapinis gydymas, atlikta sudėtinga auglio šalinimo operacija. Kadangi darinys veido zonoje – pilnai jį pašalinti yra neįmanoma ir šiuo metu, deja, tačiau Mantui gydymas yra sustabdytas... Joks taikytas gydymas nebepadeda ir vis labiau atima jėgas iš herojaus...

Šiuo metu Mantas daug laiko praleidžia ligoninėje, kurioje gauna įvairiapusišką pagalbą, tačiau būna ypač laimingas, jei gali vykti namo. Visada šalia ir pasiruošusi padėti bei pasirūpinti yra Manto mama. Berniukas ypač laimingas, kai jie gali leisti laiką drauge. Sunki situacija ir agresyvi liga lėmė tai, jog berniukas yra labiau užsisklendęs savyje ir sunkiai prisileidžia naujus žmones...

Manto svajonė, kuri jam ne tik suteikė teigiamų emocijų, tačiau nuo šiol ir kiekvieną dieną leis smagiau praleisti laiką – žaidimai su Playstation. Berniukui padovanojome televizorių ir PS4 pultelį bei jo mėgstamiasią žaidimą GTA 5. Tikime, kad tai suteiks daugiau šviesių minčių. 🙌

Nuoširdų ir patį didžiausią ačiū sakome mūsų fondo ambasadorei Asmik Grigorian už išpildytą Mantuko svajonę! Dėkojame už šilumą, rūpestį ir šiltą susitikimą su mūsų herojumi. 💙

Mantai, linkime tau būti stipriam ir siunčiame patį šilčiausią apkabinimą. 💙

Pagalba, kurios reikia

Medikamentai Bogdanui

Susipažinkite su Bogdanu, herojumi, kurio išgyvenimai ir patirtys – sunkiai suvokiamos...

Vaikinas su mama Aliona, broliu ir sesėmis į Lietuvą atvyko iš karo niokojamos Ukrainos. Daugybė neramių naktų, sprogimų garsų ir begalinės baimės – ar išauš kita diena, o jei taip – ar ji bus bent kiek šviesesnė, nei praėjusioji... Bogdano svajonė dabar – ne tik būti sveikam ir geriau jaustis, tačiau ir grįžti į namus, į Ukrainą. Nieks negali pasakyti, kada šios svajonės išsipildys, tačiau tikime vaikino stiprybe ir linkime nepasiduoti.

Šalia košmariškų išgyvenimų karo akivaizdoje, Bogdanas kaunasi ir su liga, kuri progresuoja ir reikalauja vis didesnės gydytojų priežiūros. Vaikinas turi kraujo ligą, venų trombozę, o neseniai aptikti ir pakitimai inkstuose. Šiuo metu vaikinas gydomas ir prižiūrimas Kauno klinikų gydytojų ir, tikime, jau greit pasijus geriau.

Vaikinui buvo reikalingi vaistai, kuriuos jis gers iki pat gyvenimo pabaigos. Šie gyvybiškai svarbūs medikamentai padeda kontroliuoti ligą ir sumažinti simptomus. Vaikinui buvo nupirkti vaistai metams į priekį, bei kompresinės kojinės, kurias būtina dėvėti dėl venų trombozės.

Nuoširdžiausią ir patį didžiausią AČIŪ sakome visiems, kurie dalyvavo Pasitikite renginyje ir įsigijo bilietus į šou su Šarūnu Jasikevičiumi. Jūsų dėka Bogdanui suteikta paramos vertė 755,43 Eur. Iš visos širdies dėkojame Jums, kad buvote kartu ir prisidėjote prie pagalbos šiam herojui. 💙

Bogdanai, linkime tau didžiausios stiprybės ir apkabiname – žinok, jog esame šalia ir visada pasiruošę padėti. 🙏

Terapijos Denisui

Mūsų stipruolį herojų Denisą Jūs jau pažįstate. Ne kartą dalinomės berniuko istorija ir jo pasiekimais, kuriuos demonstruoja užsiėmimų metu.

Sunkų kombinuotą imunodeficitą turintis berniukas jau nuo pat mažens išvėrė daugybę procedūrų – jam buvo atlikta kaulų čiulpų transplantacija, galvos auglio operacija, o dėl komplikacijų įvesta ir gastrostoma bei tracheostoma. Berniukui reikalingos nuolatinės mankštos bei reabilitacija, kuri lavintų raumenukus ir padėtų dar labiau sustiprėti ir būti savarankiškesniam.

Šį kartą Denisas turėjo galimybę išbandyti audio psichofonologijos neurosensorinę stimuliaciją, kuri lavina smegenis. Šių užsiėmimų metu stimuliuojamas kalbos centrai klausant muzikos ir įvairiausių garsų. Tai padeda berniukui išmokti naujų garsų, o užsiėmimų metu herojus dar ir draugų susirado! 💙

Norime tarti nuoširdų ačiū Caverion Lietuva už suteiktą galimybę šiam stipriam kovotojui žengti pirmyn ir tobulėti. Jūsų dėka galėjome suteikti šiuos užsiėmimus, kurių kaina siekia 2162,50 Eur. Jūsų gerumas suteikia dar daugiau jėgų judėti į priekį.

Iš visos širdies dėkojame ir Vaiko raidos klinika už suteikiamas nuolaidas šiems užsiėmimas. Ačiū Jums, kad rūpinatės mūsų herojais ir prisidedate prie jų lavinimo bei reabilitacijos. Gera žinoti, kad esate visada pasiruošę padėti mažiesiems pacientams. 🙏

Svarbios terapijos Mantukui

Susipažinkite su Mantuku! Berniukas yra tikras stipruolis, nuo pat pirmų gyvenimo dienų besikaunantis už galimybę gyventi.

Mažylis gimė vos 27 savaičių, o netrukus buvo patvirtinta ir begalė diagnozių – cerebrinis paralyžius, hidrocefalija, epilepsija, mišrus raidos sutrikimas. Dėl cistų galvoje buvo ne kartą šuntuotas ir turėjo išverti dešimtis galvos operacijų... Nepaisant visos šios ligų puokštės Mantas moka pats sėdėti, vartytis, pasakyti kelis trumpus žodelius. Nors herojus pats vaikščioti nemoka, vedamas už petukų geba paeiti kelis žingsnius.

Šį kartą Vilma, berniuko mama, kreipėsi į mūsų fondą su prašymu padėti ir kompensuoti labai naudingas ir reikalingas psichofonologijos – neurosensorinės stimuliacijos terapijas. Šių užsiėmimų metu stimuliuojamas kalbos centrai klausant muzikos ir įvairiausių garsų. Procesas vykdomas net naktį! Per ausines leidžiami įvairūs garsai – klasikinė muzika, mamos balsas, melodijos. Šie užsiėmimai Mantukui padeda ne tik išmokti naujų garsų, tačiau ir labiau prisileisti kitus žmones, daugiau bendrauti ir atsiskleisti.

Už galimybę šešerių Mantui lankyti šias terapijas nuoširdžiausią ačiū sakome Caverion Lietuva. Jūsų dėka herojus ne tik įgauna naujų gebėjimų, tačiau ir labiau pasitiki savimi ir aplinka. Jūsų geros širdies dėka galėjome apmokėti neurosensorinės stimuliacijos programą, kurios kaina 1585 Eur. 🙌

Iš visos širdies dėkojame Vaiko raidos klinika už draugystę ir rūpestį mūsų mažaisiais pacientais. Dėkojame Jums už profesionalumą ir suteikiamas nuolaidas apsilankymams.

Mantai, linkime žengti pirmyn ir toliau visus stebinti savo atkaklumu! 💙

Reikalingi medikamentai Vilniaus Universiteto Santaros klinikoms

Vilniaus Universiteto Santaros klinikas, onkohematologijos skyrių pasiekė jau bandyti ir pasiteisinę medikamentai, skirti gydyti kraujo vėžį vaikams. XALUPRINE vaistai tabletėmis jau seniai naudojami kovai su šia liga. Šio preparato skystas pavidalas leidžia dozuoti medikamentą patiems mažiausiems pacientams, sergantiems leukemija. Tai ne tik palengvins gydymą, tačiau tiksliai nustatytas reikiamas kiekis galimai prisidės prie mažesnio šalutinio vaisto poveikio mūsų herojams. 

Už šią reikalingą ir itin svarbią paramą dėkojame įmonei Top Exchange. Geriamosios suspensijos kaina, kurią galėjome nupirkti Jūsų dėka - 3764,4 Eur. Esame dėkingi, jog prisidedate prie kilnių darbų ir sunkiai sergančių vaikų gydymo kelio palengvinimo. 🙏

Gera jausti Jūsų nuolatinį palaikymą.

Linkime visiems mūsų herojams stiprybės. 💙

Kineziterapijos užsiėmimai Dominikui

Mūsų herojui Dominikui trys metukai, tačiau iššūkiai, su kuriais jam tenka susidurti – visai nevaikiški…

Dar gimdymo namuose jam buvo nustatyta hidrocefalija, o vėliau ir epilepsija. Berniukui nustatyti sunkūs raidos sutrikimai ir sunkus neįgalumas. Dominikas yra tikras kovotojas, kuris negaili jėgų reabilitacijoje ir mankštose, todėl savo tėvelius nuolat džiugina naujais pasiekimais.

Kiekvienas mažas žingsnelis Dominiko tėvams suteikia vilties, jog berniukas vieną dieną vaikščios pats. Šiame etape itin svarbu daug laiko skirti reabilitacijai, kadangi kiekvienas užsiėmimas veda geresnių rezultatų ir progreso link. Dominikas, kaip ir daugelis jo amžiaus vaikų ypač mėgsta, kai jį giria... Tad kiekvienas žingsnis, pasistiebimas ar žaisliuko paėmimas būna įvertintas jį mylinčių tėvelių. 🙏

Už kineziterapijos užsiėmimus, kurie labai reikalingi mažylio vystymuisi ir stiprėjimui, nuoširdžiai dėkojame įmonei Caverion Lietuva . Jūsų dėka herojus gali judėti pirmyn ir siekti vis didesnių asmeninių pergalių! Dėkojame Jums už gerumo kupiną širdį ir galimybę apmokėti 409 Eur. Kainavusius kineziterapijos seansus. 💜

Dominikai, linkime tau ir toliau stebinti visus ir judėti pirmyn! 💙

Svarbios mankštos Germanui

Mūsų herojų Germaną Jūs jau pažįstate. Tai vaikinas, iš kurio atkaklumo ir stiprybės galėtų pasimokyti kiekvienas! 😇

Germanui, kai buvo dveji metukai, diagnozuotas cerebrinis paralyžius, o šalia to – mišrūs raidos sutrikimai, kvadriplegija, tetraplegija. Dėl visų šių diagnozių vaikinui nuolat reikalingos mankštos ir sportas, raumenų stiprinimas.

Nepaisant visų diagnozių Germanas yra labai aktyvus ir mėgsta įvairiausius rankdarbius, leisti laiką gamtoje ir mankštintis. Vaikinas nuolat mokosi ir tobulėja – su jį mylinčių tėvelių pagalba mokosi skaičiuoti, piešti.

Šeima į mūsų fondą kreipėsi su ypatingu prašymu… Germanas jau didelis vaikinas ir išaugo savo senąją dušo / tualeto kėdutę, todėl ypač buvo reikalinga nauja. Šis daiktas naudojamas kiekvieną dieną ir labai palengvina berniukui ir jo tėvams gyvenimą. Nuoširdžiai dėkojame įmonei Kalvasta, kurių dėka galėjome kovotojui padovanoti dušo kėdutę, kainavusią 2516 Eur.

Dar viena dovana, pasiekusi Germano namus – inhaliatorius, naudojamas susirgimų profilaktikai. Už šią itin naudingą dovaną iš visos širdies dėkojame poniai Rūtai, kuri norėjo padėti būtent šiam herojui. Geros širdies moters dėka nuo šiol vaikinui nereiks vykti į ligoninę atlikti procedūrų su inhaliatoriumi – tai galima bus daryti namuose! 🙏💙

Spalvingos herojų akimirkos

Matukas ir jo atostogos Druskininkuose

Savo šypseną ir puikią nuotaiką Jums dovanoja Matukas – tiesiai iš atostogų Druskininkuose! 🌟

Šį stipruolį kovotoją Jūs tikrai pažįstate. Dėl nevaikiškų sunkumų – diagnozuotos limfoblastinės leukemijos, kuri užklupo, kai berniukas tebuvo 9 mėnesių, visos smagios veiklos buvo atidėtos vėlesniam laikui. Dabar Matukui ketveri ir jis pirmą kart mėgavosi baseino pramogomis ir čiuožyklomis.

Pačios nuostabiausios emocijos aplankė mūsų herojų vos nuvykus į Druskininkus. Visa savaitė smagių pramogų ir išsvajotosios pramogos baseine! Nepamirškime ir saldžių pertraukėlių su skaniausiais ledais...

Džiaugiasi širdis matant, kokie žemiški ir paprasti dalykai teikia džiaugsmą vaikams.. Norime nuoširdžiai padėkoti Mary Kay Lietuva , kurių dėka galėjome padovanoti spalvingiausias atostogas Matukui ir jo tėveliams! Ačiū Jums už Jūsų kasmetines kilnias iniciatyvas, kurios virsta nepamirštamomis patirtimis mūsų herojams.

Nuoširdžiai dėkojame ir Druskininkų vandens parkas bei Flores SPA Hotel viešbučiui, kurie šiltai priėmė ir pasirūpino šeima, o taip pat ir suteikė nuolaidą apgyvendinimui ir nemokamą maitinimą. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie mūsų kovotojų šypsenų! 💙

Saulės nuotykiai su šeima

Jūra, saulė, ledai ir mylimiausi žmonės šalia... 🔅

Taip nepakartojamai ir smagiai Saulė su šeima pasitiko šiltą pavasarį!

Mūsų heroję Saulę Jūs jau pažįstate – esame pasakoję apie jos įdomiausius hobius – šokius, keturračius ir begalinę meilę jūrai. Šį kartą apsilankymas Lietuvos pajūryje buvo ypatingas – daug šypsenų, ilgi pasivaikščiojimai ir smagiausios maudynės baseine. Nuostabu matyti mūsų heroję besišypsančią.

Nuoširdžiai dėkojame įmonei Gudrutis, kurių dėka visa šeimyna galėjo smagiai praleisti laiką ir pailsėti. Jūsų gerumas kuria pačias spalvingiausias akimirkas mūsų herojams.

Didelį ačiū tariame viešbučiui Viešbutis Vanagupė už rūpestį, puikų aptarnavimą ir skanų maistą. Po poilsio pajūryje gavome Saulės mamytės laišką, kuriame ji rašė: ,,Vaikai labai laimingi ir dėkingi už tokią galimybę. Kasdien smaguriavo net keliomis porcijomis skaniausių desertų ir ledų”! 🙌

Esame labai laimingi, kad galime suteikti smagias emocijas kovotojams, patyrusiems pačius sunkiausius išgyvenimus. Tikime, kad šviesios akimirkos ir įsimintinos pramogos suteikia geros nuotaikos ilgam! 💗

Pagalba Ukrainos ugniagesiams

Reaguodami į karą Ukrainoje, Nacionalinė Ugniagesių Vadovų sąjunga kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe renka lėšas, skirtas Ukrainos ugniagesiams remti.

Palaikome nuolatinį ryšį su Kijevo ugniagesių vadu Andrei Vatolin. Jiems vis dar reikalingos neperšaunamos liemenės, kadangi gesinimo ir gelbėjimo darbų metu vyksta puolimai. Už visas surinktas lėšas bus nupirktos neperšaunamos liemenės ir kita ugniagesiams būtina įranga, kuri bus nugabenta Ukrainos ugniagesiams. 💙💛

Kartu mes galime daugiau!

Aukoti Ukrainos ugniagesiams:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Įmonės kodas: 302721009

Sąskaitos nr. (IBAN): LT087290099078032140

Bankas – Citadele

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite