Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2017 M. GRUODIS

Šventiniai sveikinimai!
PVPA METŲ APDOVANOJIMAI 2018

Skelbiame nugalėtojus!

Šiemet tęsėme pernai inicijuotą projektą „PVPA metų apdovanojimai“.   Dėkojame visoms įmonėms, pernai pakvietusioms į svečius, visiems pranešėjams, moderatoriams bei visiems balsavusiems. Ypač dėkojame PVPA savanorei Kristinai Maciulevičiūtei, be kurios pagalbos šiemet ši iniciatyva nebūtų įgyvendinta.

Sveikiname nugalėtojus, surinkusius daugiausiai balsų!

"Metų vizitas" - "Mano būstas" (2018.11.14 Vizitas į įmonę “Mano būstas”: “Kaip apjungti 3000 darbuotojų – nuo valytojos iki valdybos nario?”)

"Metų renginys"2018.05.17 PVPA metinė konferencija „Geroji personalo valdymo praktika 2018“

"Metų pranešėjas" - Romanas Gaidukas. „Blended Learning (Integruotas ugdymas). Praktiniai patarimai šiuolaikiniam personalo profesionalui.“ (2018.09.27 PVPA forumas „Inovatyvios mokymo(si) formos“)

Papildoma nominacija  "Metų iniciatyva" skiriama įmonei Cognizant Technology Solutions ir jos personalo direktorei Editai Znutienei už iniciatyvą sukviesti paslaugų centrų kolegas dalintis patirtimi bei ieškoti sprendimų kylantiems iššūkiams.

Laureatai bus apdovanoti 2019.01.22 forumo metu.

NARYSTĖ PVPA

Esamiems nariams: visos narystės baigiasi 12.31. Norėdami pratęsti narystę, rašykite info@pvpa.lt.

Naujiems nariams:  užpildykite prašymą tapti PVPA nariu čia>>.

PERSONALO VALDYMO STANDARTAS

Baigėsi Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai

2018.11.23 baigėsi Personalo valdymo standarto Pagrindinės programos mokymai.   Net 16 daugiau ar mažiau patyrusių bei visai pradedančių personalo specialistų mokymuose ne tik gavo daug žinių, sustiprino kompetencijas, bet ir įgavo pasitikėjimo savimi, drąsos diskutuoti, paaugo, daug ką suprato ir jau pritaikė savo įmonėse, o dar ir susidraugavo bei parsivežė daug įkvėpimo ne tik į Vilnių, Kauną, bet ir į Šiaulius, Plungę, Alytų, Kėdainius, Biržus.

Kiti mokymai prasidės 2019 m. sausio 25 d.  (šiuo metu yra likusi 1 laisva vieta) ir 2019 m. rugsėjo mėn.

2019 m. rudenį pradėsime ir grupę patyrusiems "Personalo valdymo strategija ir taktika". Rezervuoti vietą ar pasiteirauti galima el. p. renata@pvpa.lt ar tel. 865250517.

Daugiau informacijos>>

PVPA RENGINIAI

2019.01.09 „Rytas kitaip Susisiekimo ministerijoje. Įtampa ir baimė darbo vietoje – kaip atrakinti darbuotojų potencialą?”

Data: 2019.01.09 9-11 val.
Vieta:  Susisiekimo ministerija, Gedimino pr. 17, Vilnius

Emocijos organizacijos veikloje, jos gyvavimo cikluose – pakankamai nauja ir nedaug tyrinėjama sritis. Tačiau ilgalaikis vienos ar kelių emocijų vyravimas organizacijoje tiesiogiai susijęs su organizacinės kultūros susiformavimu ir daro įtaką darbuotojų įsitraukimui bei veiklos rezultatams. Susisiekimo ministerijos kanclerė Inga Černiuk kartu su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadovų magistrantūros bendramoksliais detaliai analizavo baimę ir įtampą darbo vietoje sąlygojančius veiksnius tiriamajame darbe  Baimė ir įtampa organizacijoje” (kas jas sukelia, kokios pasekmės, kaip „atmokti“). Darbas buvo apdovanotas kaip geriausias projektas grupėje. Jo rezultatus galima naudoti praktiškai visose įmonėse ar organizacijose.

Detali informacija ir registracija>>

2019.01.22 Forumas „2019-ųjų tendencijos ir perspektyvos“

Data: 2019.01.22  12:30-16:00 val.
Vieta: Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius (I aukštas, J. Kunčinos aud.).

Pirmąjį 2019-ųjų metų mėnesį kviečiame į jau tradiciniu tampantį renginį – forumą „2019-ųjų tendencijos ir perspektyvos“. Šįkart renginyje vėl išgirsime ekonomikos apžvalgą, pas mus svečiuosis vienas iš kandidatų į Lietuvos Respublikos prezidentus – Gitanas Nausėda. Antrąją renginio dalį skirsime personalo valdymo tendencijoms pasaulyje ir Lietuvoje.

Detali informacija ir registracija>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Kaip ir kiekvieną mėnesį, grįžtame pas Jus su atsakymais į užduotus klausimus, taip pat dalinamės viena ar kita aktualija, įdomybe ar pan. Šį kartą tai bus pasikeitimai dėl išskaitų iš darbo užmokesčio dydžio (CPK 736 str.).

Detaliau skaitykite>>

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite