Jaunumi no LHB

29. februārī Reto slimību diena

2020. gadā Reto slimību dienu atzīmēs 29. februārī. Latvijā notiks divi pasākumi, kuros piedalīsies arī Latvijas Reto slimību alianse, kurā ietilpst arī Hemofilijas biedrība. Aicinām pacientus un ārstus izmantot iespējas uzzināt vairāk par retām slimībām un to aprūpes kārtību Latvijā.

Pacienti un speciālisti aicināti uz Reto slimību dienas pasākumu RAKUS jaunajā Reto slimību kabinetā: 2020. gada 29. februārī, plkst. 10:00 – 13:00. Vieta: Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcā, stacionārā “GAIĻEZERS”, mazā konferenču zāle (2.stāvs). Vairāk informācijas šeit.

HERO-Study Latvija 2020

Aptauja par profilaktisko ārstēšanu!

Ja Jūs esat viens no tiem pacientiem ar hemofiliju A vai B, kas regulāri vai reizēm saņem profilaktisko ārstēšanu, mēs ļoti novērtētu, ja Jūs varētu veltīt laiku šīs aptaujas aizpildīšanai līdz 29. februārim. Vecāki var aizpildīt anketu par saviem bērniem.

Jūs varat aizpildīt aptaujas anketu arī tad, ja nesaņemat profilaktisko ārstēšanu.

Aptaujas anketu latviešu un krievu valodās var atrast šeit

Vai jau nominēji savu ārstu?

18. aprīlī Hemofilijas dienas pasākumā godināsim mediķus par viņu ieguldījumu asins recēšanas traucējumu ārstēšanā.

Lūdzu, nominējiet ārstu vai citu ārstniecības personu, kurai Jūs vēlaties izteikt īpašu paldies par palīdzību. Pateicību definējiet nominācijas formātā: piemēram, Dr. Ilze Bērziņa “Inovatīvais ārsts”. Jūs varat iesniegt vairākas nominācijas par vairāk kā vienu ārstu vai citu ārstniecības personu.

Ja vēl neesat nominējis ārstu, kuram vēlaties pateikties LHB vārdā, tad pēdējais laiks to izdarīt šeit.

Starp nomināciju iesniedzējiem 18. aprīlī tiks izlozēta arī balva. Nominācijas var iesniegt līdz 29. februārim. Nenokavē iespēju pateikt paldies savam ārstam!

Jauns medikaments!

Hemofilijas A ārstēšanai iepriekš ārstētiem pacientiem no 12 gadu vecuma iekļauts pagarinātas iedarbības medikaments “Adynovi”

Latvijā Kompensējamo zāļu saraksta ietvaros medikaments pieejams no 2020. gada 1. februāra. Vairāk infromācija par medikamentu varat meklēt šeit.  

Rezervē 18. aprīli pasākumam

2020. gada 18. aprīlī visi kopā svinēsim Hemofilijas dienu Rīgas Motormuzejā

Sāc meklēt sarkanās drēbes un, lūdzu, atzīmē savā kalendārā! Sīkāka informācija sekos.

Sadarbības memorands ar VM

Latvijas Hemofilijas biedrība kopā ar 16 citām pacientu biedrībām no Latvijas Pacientu organizāciju tīkla 2020. gada 29. janvārī parakstījusi sadarbības memorandu ar Veselības ministriju. Vairāk informācijas: šeit.

Esi informēts!

Seko jaunākajai informācijai asins recēšanas traucējumu aprūpē Latvijā, Eiropā un Pasaulē Latvijas Hemofilijas biedrības lapā facebook! Tur atrodas arī grupa tikai pacientiem, kuru dalību grupā apstiprina biedrības vadītāja.

Un, protams, visa informācija pieejama LHB mājas lapā hemofilija.lv!

Jautājumu un neskaidrību gadījumā sazinies ar mums nekavējoties.

Ar cieņu
Baiba Ziemele, LHB vadītāja
Baiba.Ziemele@inbox.lv
29157967

Latvijas Hemofilijas biedrība

Tomsona 19-15,

Rīga, LV-1013

Latvija

LIKE TWEET FORWARD

Jūs saņēmāt šo vēstuli, jo esat kādreiz ar mums sazinājies vai atstājis savu e-pastu, tādējādi atļaujot ar sevi sazināties. Ja nepiekrītat vēstuļu saņemšanai, atteikties var nospiežot linku zemāk.

Atteikties no vēstuļu saņemšanas

MailerLite