RI Apygardos 1462 Valdytojo Rolando Statulevičiaus NAUJIENLAIŠKIS

2016/17 Rotary metai, balandis

Sesės ir broliai rotariečiai,

Šis balandžio mėnuo buvo kupinas rotarietiškų įvykių - labdaros bei sporto renginiai, Rotary Akademijos uždarymas, Stebuklingos kavos savaitė, inkiliukų kabinimo, ąžuolų sodinimo šventės, Apygardos atstovavimas tarptautiniuose renginiuose bei kitų rotariečių iš svečių šalių priėmimas.

Arūnas Burkšas - Apygardos Valdytojas 2019 - 2020

Pirmiausia noriu visų vardu pasveikinti visiems gerai žinomą ir vertinamą mūsų brolį Arūną Burkšą, dabartinį Valdytojo asistentą Klaipėdos kraštui, Klaipėdos Concordia 1826 RK narį, išrinktą 2019-20 metų RI Apygardos 1462 Valdytoju.

Nuoširdūs linkėjimai energingai ir užtikrintai atstovauti Lietuvos Rotary organizaciją, toliau stiprinti reputaciją ir žinomumą!

Savižudybių prevencijos seminaras ir boulingo turnyras Klaipėdoje

Kaip gero būsimojo Valdytojo pasirinkimo patvirtinimas, Klaipėdoje įvyko gražus ir naudingas krašto klubų susibūrimas, aptariant Savižudybių Prevencijos projekto Apygardoje eigą ir galimybes.

Ruošiantis artėjančiai Rotariadai vakarų krašto klubai sužaidė boulingo varžybas. Sveikiname nugalėtoją - Klaipėdos Senamiesčio Rotary klubą!

Turnyre taip pat dalyvavo ir visi buvę mūsų Apygardos 1462 Valdytojai - Vygintas Grinis, Antanas Čepys bei būsimasis Valdytojas Algimantas Lukoševičius. Smagu turėti tokią puikią komadą sporte ir rotarietiškuose darbuose.

Rotary Akademijos uždarymas

Balandžio 26 dieną Vilniuje įvyko Rotary Akademijos sezono uždarymas. Puikūs studentai ir geranoriški  mentoriai gerai padirbėjo kartu. Gražu buvo pasiklausyti atsiliepimus apie naudingai praleistą laiką. Žmogus vertinamas ne už tai, ką turi, bet už tai, kaip visa tai panaudoja.

ICC stipendijos

Danijos ir Lietuvos tarpusavio šalių komitetas (ICC) kviečia Apygardos klubus teikti kandidatus 2017-2018 mokslo metų stipendijoms. Nuo 2017 m. rugsėjo 1 d. numatoma skirti iki 5 stipendijų.

Prašymus ir kandidatų dokumentus Rotary klubo Prezidentas Lietuvos ICC kontaktiniam asmeniui pateikia iki birželio 10 dienos (el.p.: icc@rotary.lt).

ICC stipendijų skyrimo, mokėjimo ir nutraukimo tvarką galite rasti šioje nuorodoje

GSE mainai

Gegužės pabaigoje į Lietuvą atvyks GSE mainų atstovai iš Vokietijos RI Apygardos 1860.

Vokiečiai Lietuvoje viešės 3 savaites ir lankys skirtingus mūsų miestus. Tad prašome aktyviai įsitraukti ir pagalbėti programos vadovei Živilei Savickaitei prie organizacinių klausimų bei šilto svečių sutikimo.

GSE – unikali trumpalaikė ir kultūrinė profesinio orientavimo mainų programa 25-40 amžiaus žmonėms.

Birželio mėnesį Vokietijoje viešės ir Lietuvos delegacija.

Akimirkos iš balandžio mėnesio renginių ir susitikimų

GIMTADIENIAI

Balandį savo gimtadienius švenčia: Mažeikių RK (20 metų jubiliejus), Klaipėdos Senamiesčio RK (5 metų jubiliejus)Panevėžio RK ir Šiaulių RK! 

Sveikinu šiuos klubus!

 

Tarnaukime žmonijai dirbdami kartu gera valia!

 

 

RI Apygardos 1462 Valdytojas'16-17 

Rolandas Statulevičius

Rotary International Apygarda 1462

www.rotary.lt

www.rotariada.lt

www.facebook.com/rotarylithuania

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite