Marketingová kouzla

MARKETINGOVÁ KOUZLA

Zpravodaj 13/2018

Nový článek na blogu

Je možné být spirituální a bohatý?

Peníze a duchovno nejdou dohromady. Takže se musíte rozhodnout, jestli chcete být bohatí, nebo se vydat po spirituální cestě. Takhle nějak vypadá jeden z nejrozšířenějších introjektů, neboli omezujících přesvědčení, jenž drží zpátky celou řadu volnonožců a živnostníků. Jsou ty dvě věci ale opravdu v rozporu? Číst dál...

"Marketéři dělají změnu. Když můžete někomu pomoci ke zlepšení, otevřít někomu dveře, rozsvítit světlo, je to akt marketingu. Protože jste přinesli nápad, produkt nebo službu někomu, kdo to potřebuje. A nabídli mu pomoc." Seth Godin

Marketingové poradenství výhodněji

Tohle kouzlo dělám jen jednou za 100 let. Ale když jsou ty Vánoce... Všechny hodiny poradenství, které zaplatíte a vyčerpáte ode dneška do 28. února 2019, budete mít o 500 Kč levnější

Akce platí jen pro odběratele zpravodaje. Částku vám odečtu z aktuálně platné sazby, takže noví klienti budou mít poradenství za 2500 Kč/hod., stálí za 1500 Kč/hod. Do objednávky e-mailem nebo přes kontaktní formulář napište heslo "Úplněk v Raku".

Nejbližší kurzy

Čarování v podnikání

V lednu 2019 otevírám v Praze stálou potkávací skupinu. Trochu mastermind, trochu mentoring a trochu meditací a rituálů. 6 setkání 1x měsíčně, maximálně 10 účastníků, středa večer, podnikatelská témata. Chcete se přidat? Uzávěrka přihlášek je 13. ledna 2019. To mě zajímá...

Z kouzelného kotlíku

  • Spisovatel a ilustrátor Vhrsti skvěle shrnul jednu věc, kterou stojí za to si občas připomínat: každý z nás je režisérem svého příběhu.
  • Firma je úplně jiná hra než freelancing. Takže pokud vaším snem není budovat firmu, ale dělat svou práci, nezakládejte firmu, radí Jan Řezáč.
  • Máte v podnikání nějaký cíl, ale v reálu děláte něco docela jiného? Pak i vás možná ovlivňuje sebe-sabotáž. Tady najdete 4krokový návod, jak se jí zbavit.
  • Citát nahoře je z rozhovoru, který spolu vedli Seth Godin a Marie Forleo. Nosných myšlenek je v něm víc, takže stojí za to si ho pustit (anglicky).
  • Hledáte dárek na úplně poslední chvíli? A co takhle e-knihu o marketingu

Lunární kalendář: Úplněk v Raku

Úplněk v Raku přináší zvýšenou vnímavost, touhu po lásce a po domově. Ukončete spory, přijměte své chyby a udělejte si čas pro své blízké.

23.12. - 5. 1. měsíc couvá | 6. 1. novoluní v Kozorohu | 7.- 20. 1. měsíc dorůstá

Toto obchodní sdělení pro vás vyčarovala Mgr. Magdalena Čevelová,
tel. 603 866 242, e-mail madla@cevelova.cz, www.cevelova.cz.