Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте сьомий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ

Реєстрація в торгову місію до Туреччини триває!

Цікавить вихід на ринок Туреччини? Приєднуйтесь до Торгової місії до Стамбулу, яка відбудеться з 25 по 27 вересня 2018 року.

Пріоритетні галузі: відновлювальна енергетика,  машинобудування (важке машинобудування, насосне та електричне обладнання), технології та інші підприємства зацікавлені в виході на ринок Туреччини. 

Реєстрація триває до 10 серпня.

Зареєструватися>

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ

Відкрийте експортні можливості в Німеччині!

Бажаєте дізнатися про сегментацію та тенденції німецького ринку харчової продукції та торгові можливості для українських компаній, смаки споживачів, діловий етикет та багато іншого, про що ми говорили в рамках події ABSORB Germany Trade Opportunities? Тоді вашій увазі -  відеозапис події та посилання на презентації спікерів. 

Дивитися відео> 

Як українському бренду вийти на нові ринки?

Відповідь на це запитання ми шукали під час зустрічі Консорціуму ЛегПром, яку Офіс з просування експорту організовує спільно з Консорціум ЛегПром, TheOwners та платформою New Fashion Zone.

Дивіться відеозапис зустрічі та дійзнайтеся про лайфхаки та досвід виходу на зарубіжні ринки від відомих українських брендів та про нові можливості та умови експорту вітчизняного одягу закордон.

Дивитися відео> 

Навчіться створювати маркетингові матеріали для вашого бізнесу з Crello

Дизайн – це легко, коли маєш під рукою графічний редактор Crello. Дивіться відеозапис вебінару та дізнайтесь:

  • як працювати з графічним редактором Crello та швидко трансформувати меседжі у графіку,
  • як робити анімований дизайн та створювати графічні рішення для соціальних мереж,
  • про досвід та секрети розробки та втілення в життя візуальної стратегії мікро-, малого та середнього бізнесу за відсутності ресурсів на дизайн.

Дивитися відео> 

АНАЛІТИКА

Німеччина. Огляд ринку готових харчових продуктів>

ПУБЛІКАЦІЇ

She Exports: Як створити інноваційний бізнес та почати експортувати

Учасниці програми SheExports Офісу з просування експорту точно знають, як стати інноватором в українському бізнесі та вивести його на міжнародний рівень, тож охоче надихають інших жінок-підприємниць на цьому шляху.

Цього разу своїм досвідом виходу на експорт ділиться активна учасниця нашої програми, співзасновниця компанії Snite та Креативної Міжнародної Дитячої Школи (КМДШ) Nataliya Limonova в публікації видання WOMO.

Читати далі>

Як розпочати експорт: практичні поради з реального досвіду

Mind у співпраці з Офісом з просування експорту започатковує цикл публікацій під назвою «Експортні історії». Це розповіді власників і топ-менеджерів успішних компаній про те, як їм вдалося вивести продукцію за кордон і закріпитися на ринках інших держав. Першим нашим героєм є Олексій Михайлов, менеджер з продажів фармацевтичної компанії «Омніфарма».

Читати далі>

She Exports: Як побудувати бізнес в Україні та вийти на зовнішні ринки

Як розпочати бізнес лише маючи велике бажання та швейну машинку, а з роками стати успішним експортним брендом?

Своєю формулою успіху та порадами ділиться співзасновниця компанії RITO та активна учасниця програми SheExports Офісу з просування експорту Tanya Abramova в публікації видання WOMO.

Читати далі>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Міжнародні тендери для IT компаній>

Бізнес-можливості для дизайнерів та майстрів бурштинових виробів>

Експортні можливості для виробників столів та лавок>

Експортні можлиовості на ринку Індії для виробників свіжих яблук>

Експортні можливості для виробників інструментів для мотоциклів>

Експортні можливості з ЕЕN для виробників шкіряних аксесуарів>

Експортні можливості в Німеччині для столярних майстерень>

Покрокова інструкція реєстрації  на Сорсинговій платформі>>

ОПИТУВАННЯ

Як покращити експорт до країн Азії, Близького Сходу та Європи?

Поділіться пропозиціями з нами та допоможіть покращити експортний клімат з наступними країнами: ОАЕ, Саудівська Аравія, Норвегія, Фінляндія, Франція, Словаччина, Казахстан, Узбекистан, Франція, Польща та Білорусь.

Дізнатися більше>>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Маєте питання щодо екcпорту до ЄС? Отримайте необхідну інформацію на гарячій лініії Мінекономрозвитку: (044) 596 67 05  або за адресою DCFTA@me.gov.ua  

Дізнатися більше>

ТПП м. Абуджа запрошує українські компанії взяти участь у Abuja International Trade Fair 2018 з 26 вересня по 07 жовтня. Дізнатися більше>

21-29 січня 2019 року в Судані пройде найбільша торговельна подія Південно-Східної Африки International Fair of Khartoum 2019, орієнтована на промислові галузі. Дізнатися більше>

Державна адміністрація автомобільних доріг Молдови оголосила тендер на виконання робіт з реконструкції національної дорожньої мережі кошторисною вартістю 150 млн. євро в рамках позики ЄБРР. Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter Telegram Linkedin Youtube