Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте червневий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Відкрийте для себе ринок Туреччини!

Запрошуємо українські компанії взяти участь у торговій місії до Стамбулу, яка відбудеться з 5 по 7 вересня 2018 року. Делегацію очолить Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку та торгівлі України Степан Кубів.

Участь у місії відкрита для усіх компаній, зацікавлених у виході на ринок Туреччини. Пріоритет надається компаніям, що працюють в секторах відновлювальної енергетики, машинобудування та технологій.

Зареєструватися>

Збираємо делегацію у Торгову місію в Німеччину!

Запрошуємо українських виробників продуктів харчування в бізнес-делегацію Торгової місії до Німеччини, яка відбудеться 17-20 вересня 2018 року у Мюнхені.

До участі запрошуються виробники наступних категорій продуктів: цукерки і випічка, готові м’ясні вироби і соуси, соки і джеми, молочні продукти і конфітюри, готові до вживання ягоди і фруктів та інших продуктів харчування!

Зареєструватися>

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ

Дізнайтесь все про експортні можливості в Німеччині!

10 липня, з 16:00 до 18:00, запрошуємо виробників готових до вживання харчових продуктів на подію Absorb Germany Trade Opportunities, де  ви дізнаєтесь все про експорт цієї продукції на ринок Німеччини від провідних фахівців та консультантів. Останній термін реєстрації – 8 липня.

Дізнатися більше> 

АНАЛІТИКА ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Австрія. Огляд ринку>

Торгові можливості в Ізраїлі для українських компаній меблевого сектору >

Торгові можливості в Ізраїлі для українських компаній ІТ сектору>

Дізнайтесь більше про експорт овочів, фруктів та зернових до Норвегії!

В чому конкурентні переваги української продукції? Які преференції надає Угода про вільну торгівлю з країнами EFTA? Все це, а також цікаву статистику та експортні поради колеги з EasyBusiness та Norwegian-Ukrainian Chamber of Commerce – NUCC зібрали в короткі рекомендації, якими ми з радістю ділимось з вами  

Дізнатися більше>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Сорсингова платформа: тут імпортери шукають українських постачальників

Щомісяця до Офісу звертаються іноземні компанії, які бажають купувати українську продукцію чи послуги і шукають надійних постачальників. Для автоматизації цього процесу у квітні ми запустили спеціалізовану онлайн-платформу, яка дозволяє іноземним компаніям легко знайти свого бізнес-партнера в серед зареєстрованих українських компаній  та встановити безпосередній контакт. 

Реєструйтесь!  Можливо, зараз імпортери шукають саме вашу продукцію чи послуги.

Покрокова інструкція реєстрації  на Сорсинговій платформі>>

Експортні можливості для виробників дубових стільниць>

Експортні можливості з ЕЕN для кондитерської галузі>

Експортні можливості для виробників скляної та пластикової продукції>

Експортні можливості з EEN в Іспанії для виробників продукції HoReCa>

Експортні можливості для виробників замороженого м’яса, макаронних виробів та зерна>

Експортні можливості до Бельгії з EEN для виробників сталі та жерсті>

Стань постачальником для IKEA!

Вже другий рік поспіль шведський меблевий дилер проводить переговори, щодо потенційного партнерства з українськими компаніями.

Цього року, в рамках Шведсько-Українського Бізнес-форуму Офіс з просування експорту організував зустрічі з представниками IKEA для понад 25 представників української меблевої галузі та товарів побутового призначення.

Українські виробники, зацікавлені в співпраці з IKEA Range & Supply, можуть повідомити компанію онлайн про свою зацікавленість, подавши електронну аплікаційну форму, розміщену на сайті IKEA.

Заповнити заявку>>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Інформація щодо оголошених тендерів на закупівлю товарів, робіт і послуг в Чеській Республіці.

Дізнатися більше>

План-календар проведення у Великій Британії міжнародних виставково-ярмаркових заходів на 2019 рік.

Дізнатися більше>

17-18 липня у м.Мронгово, Польща пройде тренінг із сертифікації за системою НАССР (ISO22 000) для підприємств ягідного сектору, які планують експорт в ЄС.  Дізнатися більше>

27 липня 2018 р. у Херсоні відбудеться Круглий стіл «Реалії українського експорту в плодоовочевому секторі: досвід і практичні поради виробників Півдня України»

Зареєструватися>

26 липня 2018 р. у Херсоні відбудеться безкоштовний тренінг «Експортувати до Франції: шляхи та ключі до успіху»

Зареєструватися>

21–22 листопада запрошуємо виробників харчової промисловості на Ukrainian Food Expo –  “продовольчий хаб”, що об’єднує всіх гравців ринку. та цьогоріч пройде у В2В форматі.

Дізнатися більше>

Приєднуйтесь до української делегації в Гуанчжоу на авторитетному світовому виставковому форумі CantonFair у жовтні-листопаді 2018.

Дізнатися більше>

24-28 жовтня відбудеться Міжнародна  виставка Trade Expo Indonesia 2018 - найбільша щорічна бізнес-подія в Індонезії.

Дізнатися більше>

Японія відкриває свої двері для українських виробників продуктів харчування: результати  експорт-сніданку "FOODEX Japan - ворота в Азію. Україна на шляху до Національного павільйону". Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter