Sezono uždarymo golfo turnyras 2019

18 duobučių - 18 partnerių - 18 loterijų!

ECGK klubo nariams

Turnyro partneriai ir prizai:

Granini

Prizas – gardžios Granini sultys kievienai metų dienai - net 365 vnt.

Daugiau, nei 50-ies metų patirtis Granini leidžia būti daugiau, nei tik sultimis. Jau ikonišku tapęs buteliukas ir prekės ženklo pažadas visada naudoti tik pačius geriausius vaisius išskiria Granini iš kitų. Nuo pat savo gyvavimo pradžios iki šiol Granini teikia savo klientams tikrą skonio džiaugsmą.

Hotel PACAI

Prizas – nakvynė prabangiame 5* viešbutyje ir masažas (2 asm.).

„Pacų” viešbutis yra įsikūręs Didžiojoje gatvėje, Vilniaus senamiesčio centre. Tai – autentiška didikų Pacų rezidencija, gyvuojanti nuo 1667 metų. 1831 metais Rusijos caras perėmė pastatą, ir nuo to laiko jis buvo naudojamas įvairioms administracinėms reikmėms. „Pacų” viešbučio restauracijos komanda išsaugojo tiek istorinio meno, kiek buvo įmanoma, o interjero dizaineriai sujungė barokinį grožį su moderniais sprendimais.

Alfa Romeo

Prizas – savaitgalis su naujausiu Alfa Romeo automobiliu.

Kas yra aukščiausio lygio dinamika? Išbandykite ir pajuskite. ALFA ROMEO paperka savo formomis ir aistringu itališku dizainu. Neabejojame, kad dar labiau žavėsitės šiais automobiliais juos išbandę. Pajusti, ką reiškia nepriekaištingai paprastas valdymas ir dinaminės savybės galite jau dabar!

Pachamama Dinner Club

Prizas - degustacinė vakarienė (2 asm.).

Pachamama Dinner Club iš Nikkei virtuvės į Vilnių atneša perujietiško maisto ruošimo tradicijas, dvasią ir sodrius Peru virtuvės skonius bei aromatus. Patiekalai ruošiami iš aukščiausios kokybės produktų, tokių kaip marinuota žuvis, jūros gėrybės ir ypač kokybiška mėsa. Nepamiršti verta ir gardžių užkandžių, kuriais taip smagu dalintis! Lotynų Amerikos įkvėptame valgiaraštyje siūlomi autentiškos perujietiškos virtuvės patiekalai, kuriems įtaką padarė Japonijos, Kinijos bei Ispanijos virtuvės.

ŠKODA

Prizas - prabangus ŠKODA laikrodis.

ŠKODA - jaudinanti judesio istorija. Jau nuo pat pirmųjų prekės ženklo gyvavimo dienų, ŠKODA buvo lyderė tenchnologijų ir naujų išradmų srityje. Meilė technologijoms įsikūnijo į kuriamus dviračius, motociklus ir, žinoma,  išskirtinius automobilius.

Lavazza

Prizas - Lavazza kavos ir aksesuarų rinkinys.

Patirtis, aistra ir inovacijos – trys pagrindiniai “Lavazza” kompanijos bruožai. Jau 120 metų, nuo pat jos įkūrimo Turine 1895 metais pradžios, kompanija tiesia espreso kultūros pažinimo kelius visame pasaulyje.Šiandien “Lavazza” ženklas yra atpažįstamas kaip itališkos espreso kavos simbolis. Ilgametė patirtis, geriausios kokybės žaliavų naudojimas ir aukščiausio lygio technologijos, padarė “Lavazza” pasauline kavos industrijos lydere.

Spa Vilnius

Prizas – 2 nakvynės pasirinktame Spa Vilnius viešbutyje (2 asm.).

SPA VILNIUS – tai sveikatos gerinimo centras su mineralinio vandens procedūromis, gydomosiomis programomis, 4 žvaigždučių viešbučiu, SPA baru su specialiu SPA meniu, restoranu, laisvalaikio centru su kėgliais, smiginiu ir kavine, žiemos sodu bei dideliu konferencijų centru. Ir visa tai – po vienu stogu.

Vilkma Bespoke

Prizas – išskirtinė galimybė susikurti savo marškinius su vardiniais inicialais.

Vilkma Bespoke – salonas, kuriame gaminami vienetiniai marškiniai, siuvami pagal kliento individualius išmatavimus ir norus. "Mes pasirūpinsime, jog marškiniai atskleistų Jūsų asmenybę. O maža asmeninė detalė - atneštų sėkmę! Registruokitės susitikimui su meistru jau dabar. "

Vilkma Bespoke – vieta, kur kiekvienam klientui skiriamas iš anksto sutartas ir rezervuotas individualus laikas, kurio metu, suteikiant maksimalų komfortą ir konfidencialumą, yra pateisinami kliento lūkesčiai ir norai.

Verslo Žinios

Prizas – kvietimas į vadovų konferenciją Verslas 2020.

Verslo žinios - verslo naujienų portalas - Jums dovanoja kvietimą į spalio 23 d. vyksiančią verslo perspektyvų konferenciją Verslas 2020. „Verslo žinių“ organizuojamų renginių tikslas – perteikti sėkmingai dirbančių verslininkų patirtį, inicijuoti įvairių verslo sričių atstovų bendravimą, drauge ieškoti atsakymų į iškilusius klausimus ir keistis idėjomis.

"MANDATUM LIFE"

Prizas – golfo kamuoliukų ir aksesuarų rinkinys.

„MANDATUM LIFE“ – sėkmingai veikiančios įmonių grupės „Sampo“ narė, viena iš labiausiai gerbiamų ir mokių Suomijos bendrovių, teikiančių finansines paslaugas. Suomijos įmonė Mandatum Life Insurance Company Limited Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje veikia per filialus.

Savo klientams siūlome aibę paslaugų, tarp kurių – turto valdymas, investavimas, taupymas, gyvybės ir papildomas draudimas, o taip pat darbuotojų skatinimo sprendimai. Savo paslaugas teikiame įvairių draudimo sutarčių pagrindu.

ALPI Baltika

Prizas – stilingas Titleist golfo lazdų krepšys.

ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimo paslaugos. "Mes  siekiame, kad mūsų  darbas bei patirtis  atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius."

Gealan

Prizas – IŠMANIOJI kuprinė su apsaugos prieš vagystes sistema, USB jungtimi ir kitomis išmaniomis funkcijomis.

GEALAN - Modernių PVC langų ir durų profilių sistemų gamintojas! Tarptautinė įmonių grupė yra viena iš Europoje pirmaujančių plastikinių langų ir durų profilių sistemų gamintojų. Nuo 1968 m. gamindama PVC profilius langams ir durims, GEALAN įgyvendina pažangius ir inovatyvius sisteminius sprendimus. 

Vyno Klubas

Prizas - Kramano kaimelyje išaugintų vynuogių gėrimas Magnum butelyje.

Vyno klubo parduotuvėse Vilniuje, Stumbrų g. 15, ir Klaipėdoje, Liepų g. 20 – per tūkstantį skirtingų vynų, daugiausia iš Europos. Vežame tiesiai iš ūkių, atsirenkame tik tai, kas geriausia, ir mėgstame charizmatiškus, pasaulį keičiančius vyndarius. Džiaugiamės, kad jie mūsų mažai rinkai sutinka skirti keletą dėžių visame pasaulyje geidžiamo vyno. Tikime, kad kiekvienas mūsų pirkėjas vertas geriausio produkto, todėl vynu neužkrautus parduotuvių kampus pripildėme šokolado, sūrio, tekilos, grapos, sakės, konjako, armanjako, kalvadoso, likerio, alyvuogių aliejaus.

Dragon Hugs

Prizas - 100% Mongolijos kašmyro šalis.

Išskirtinės kokybės 100% Mongolijos kašmyro rankų darbo šaliai, kūdikių apklotai ir pledai namams, pagaminti Nepale išsaugant ilgalaikes tradicijas. Šiuos kašmyro gaminius pamilsite Jūs, Jūsų šeima, kolegos ir draugai. Dragon Hugs siūlo aukščiausios kokybės produktus, užsakant internetu, atsiuntimas į namus nemokamas.

Golf City

Prizas - PuttOUT Pro ridenimo treniruočių kilimėlis.

Golf City - pirmasis Lietuvoje golfo pramogų klubas, kuriame galite ne tik pasitreniruoti, bet ir įsigyti aukščiausios kokybės golfo reikmenų. Čia golfas žaidžiamas ištisus metus!

Skulas

Prizas - metinė Skulas automobilių plovyklos VIP narystė.

Skulo degalinių tinklas pasirūpins ne tik degalais, bet ir puikia nuotaika kasdienėse kelionėse. Skulas tunelinė plovykla sukomplektuota taip, kad taupytų jūsų laiką ir suteiktų aukščiausią kokybę. Dėl sumontuotos ypatingos įrangos apiplovimas vyksta pačiame tunelyje ir automobiliui pasiekus švelnius carlyte šepečius, automobilis būna 90% švarus dėl to paviršiaus apibraižymai beveik neįmanomi. 

Nike

Prizas - 50 Eur dovanų čekis Nike prekėms ECGK parduotuvėje.

Nike golfo apranga bei aksesuarai pasižymi išskirtine kokybe ir yra sukurti taip, kad padėtų Jūsų žaidimą padaryti kuo patogesnį!

Lindt

Ilgametis klubo partneris LINDT visus turnyro dalyvius vaišins gardžiu kokybišku šokoladu.

Aukščiausios kokybės šveicariškas šokoladas ir konditerija. Gaminama pagal ilgametes tradicijas, kurios besitęsia daugiau, nei 170 metų. LINDT šokoladas visiems dalyviams ir prizininkams

"Granini" sezono uždarymo turnyras skirtas Europos Centro Klubo nariams. O visi, dar nespėję tokiais tapti, gali suspėti įsigyti narystę ir sudalyvauti puikiame turnyre :) 

Registruotis

Europos Centro Golfo Klubas

info@golfclub.lt

+37061626366

www.golfclub.lt

LIKE FORWARD
MailerLite