Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Читайте четвертий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: корисні поради від наших експертів, анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні та новини від партнерів.

ТЕМА НОМЕРУ

Запуск Хелпдеску для експортерів до ЄС

Експортувати до ЄС стає дедалі легше!

Офіс з просування експорту нещодавно презентував новий онлайн інструмент  - Хелпдеск для експортерів до ЄС, який допоможе розібратися в загальній логіці вимог до товарів на ринку ЄС, а також знайти вимоги до конкретних товарів. Ця інформаційна веб-сторінка (https://helpdesk.epo.org.ua/) стане у нагоді експортерам, які планують підкорювати ринок ЄС та хочуть розібратися в особливостях європейського регулювання безпечності продукції.

Читати далі

ОСВІТА ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Експерти Офісу з просування експорту проаналізували актуальні освітні можливості та зібрали для вас рекомендовані курси, посібники та інструменти допомоги на одній сторінці. Обирайте та розпочинайте експорту експансію на міжнародні ринки вже сьогодні.

Бажаєте дізнатись більше про комплексні освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine? Пройдіть швидку процедуру реєстрації для отримання повідомлення про старт програм та очікуйте на лист про відкриття реєстрації.

Ознайомитись з можливостями

Офіс з просування експорту запрошує до співпраці експертів, консультантів, менторів та організації  для створення та проведення освітніх заходів та спеціальних освітніх програм з метою розвитку експортної екосистеми та підвищення конкурентоспроможності експортноорієнтованих українських підприємств.

Дізнатись більше

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Наші фахівці відділу Аналітики надають експортерам якісні послуги з вивчення ринку та пошуку партнерів, а саме: 

Пропозиції з мережі EEN для експортерів

Компанія зі Швеції у пошуках виробників візерункових льняних тканин, а також компаній, що займаються виготовленням домашнього і кухонного текстилю.
У прерогативі - довготермінове партнерство на основі виробничої угоди.
Деталі пропозицій за посиланнямhttps://bit.ly/2VkdrAx

Румунська компанія шукає виробників різних типів висувних пергол та різних видів огорож для житлових і нежитлових приміщень. Також компанія зацікавлена у виробниках меблів для відкритих терас закладів HoReCa.
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2WKqeZp

Румунська компанія шукає виробників якісного сільськогосподарського обладнання (трактори, іригаційні системи тощо), які будуть зацікавлені у розширенні торговельної діяльності на румунському ринку. 
Замовник надає перевагу довгостроковій співпраці.
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2X3VT8E

Ірландська компанія, що спеціалізується на постачанні в магазини продукції FMCG, шукає виробників посуду, пакування, виробів з кераміки, скла та пластмаси для розширення свого портфоліо.
Компанія зацікавлена в довготривалих партнерських відносинах на умовах агентської угоди про розповсюдження продукції серед ритейлерів. 
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2Whg3ig

Румунський дистриб'ютор шукає оптових постачальників свіжих фруктів, а також виробників, що займаються переробкою фруктів (сухофрукти, фруктові пюре та соки), для довготривалої співпраці на умовах дистриб'юторської угоди.
Обсяги постачання можуть змінюватися залежно від сезонності. Всі продукти повинні відповідати чинним європейським стандартам безпеки харчових продуктів. 
Деталі пропозиції за посиланням: https://bit.ly/2YN5IYG

Дивіться відео про можлівості EEN в ролику від EU4Business

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

Мета Офісу з просування експорту України – допомога українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках. Для допомоги якомога більшій кількості компаній наші фахівці розпочали перехід від індивідуального консультування компаній до групового консалтингу профільних асоціацій та експортних альянсів (добровільних об’єднань підприємств одного сектору). До кінця серпня 2019 року ці послуги надаватимуться в тестовому режимі, впродовж якого вони будуть корегуватись відповідно до запитів та потреб експортерів.

Детальніше про послугу

Офіс з просування експорту України продовжує розширювати свій інструментарій, щоб ефективніше допомагати українському бізнесу виходити на закордонні ринки та вибудовувати системний експорт. Нещодавно фахівці експортного консалтингу запровадили нову послугу для українських експорто-орієнтованих підприємств - надання допомоги у підготовці експортного плану.

Детальніше про послугу

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

Відеозапис семінару "Розвиток МСБ: Як підготувати грантову заявку" від програми #SheExports

Німецько-Українська промислово-торговельна палата пропонує підтримку українським експортерам

Відділ підтримки українських експортерів Німецько-Української промислово-торговельної палати пропонує експортоорієнтованим компаніям скористатись наступними послугами:

- підтримкy у першиx крокax на ринках Німеччини та ЄС;

- участь у бізнес-делегаціях та зустрічах B2B у Німеччині;

- індивдуальнi ділові поїздки до Німеччини;

- прямий контакт з німецькими та європейськими компаніями;

- пошук потенційних партнерів і клієнтів та надання інформації про них;

- підтримка у розробці своєї експортної стратегії;

- огляд ринку;

- консультування у галузях патентного, податкового та торговельного права.

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019”

З 18 по 23 червня 2019 р., у Виставковому центрі “SAFEX” м. Алжир відбудеться 52-а Міжнародна алжирська промислова виставка “FIA – 2019” (інформація додається).
Зазначений захід проходитиме під патронатом Президента АНДР.
“FIA” є одним з найбільших щорічних виставо-ярмаркових заходів,
що охоплює практично уci сфери економіки. У 2018 році в “FIA – 2018” взяли участь 684 компанії з 26 країн світу.
Детальну інформацію щодо заходу, умови участі, реєстрації
та бронювання виставкових стендів компаніями можна отримати на веб-сайтах: http://www.safex.dz/, http://safex.dz/; або за електронною поштою: fia2019@safex.dz, contact@safex.dz

Міжнародна агропромислова виставка “Пенджаб Агро Експо 2019”

З 22 по 23 червня 2019 р., в Експоцентрі м. Лахор (Ісламська Республіка Пакистан) проходитиме міжнародна агропромислова виставка  “Пенджаб Агро Експо 2019”.

Детальна інформація про виставку та анкета номінанта імпортерів/покупців додається.

За додатковою інформацією звертатись до координатора проекту:

Пан Кашіф Джамшед

тел.:+92 42 992 050 72

моб.:+92 321 476 9019

e-mail: kashif.j@traceablepakistan.com

Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (Гонконг, КНР)

З 27 по 29 червня 2019 р. в САР Гонконг (КНР) відбудеться Міжнародна виставка продуктів харчування “Один пояс, один шлях” (The Belt and Road International Food EXPO, BRIFE).
“BRIFE” є торговельною платформою для компаній зайнятих у сфері сільського господарства країн ініціативи “Один пояс, один шлях”. Захід проходитиме у категоріях: їжа і напої, сільськогосподарська продукція, вино та алкогольні вироби, їжа “Halal”, кейтерінг, обладнання для обробки їжі, професійні послуги, інвестиції та фінанси. В рамках “BRIFE” проходитиме Торговий сільськогосподарський саміт країн ініціативи “Один пояс, один шлях”, а також низка семінарів, майстер класів і конкурсів.
Детальну інформацію щодо заходу, порядку оформлення необхідних документів можна отримати на офіційному веб-сайті виставки: www.brifexpo.com.
З питань участі необхідно звертатися до відповідального менеджера компанії-організатора: Ms. Tracy Jin за електронною адресою: tracyjin@fmcexhibition.com, тел.: +852 2370 0829, або факс: +852 2370 0072.

Щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO

З 07 по 15 вересня 2019 р. у м. Салоніки (Грецька Республіка) відбудеться щорічна міжнародна ярмарка-виставка 84th TIF-HELEXPO.

Виставка 84th TIF-HELEXPO проводиться щорічно з 1926 року і є однією з найважливіших подій у світі. У 2018 році виставка нараховувала більше 280 тисяч відвідувачів. На ній було представлено 1500 експонентів з 20 країн світу.

Виставкові стенди 84th TIF-HELEXPO охоплюють широке коло інтересів:  від освіти, автомобільної промисловості, енергетики до здоров’я і краси, гастрономії, інновацій. У рамках виставки передбачені щоденні концерти
та культурні події.

Інформація про виставку доступна за посиланням: tif.helexpo.gr/en

У разі зацікавленості, Посольство готове надати необхідну підтримку українським учасникам під час підготовки та участі у виставці (контакна особа – Василець Анна Володимирівна, тел. +30 (210) 680 02 30, email: emb_gr@mfa.gov.ua).

Міжнародні виставкові заходи в Ісламській Республіці Іран у 2019 році

У 2019 році в Ірані відбудуться такі виставкові заходи:

Одинадцята виставка ремесел та туризму (11th Isfahan International Tourism & Handicrafta Exhibition), яка проходитиме з 18 по 23 червня 2019 р. в м. Ісфаган
у Тегеранському міжнародному виставковому центрі. Детальна інформація
про виставку доступна за посиланням: www.iite.ir

Перша міжнародна виставка обладнання колишнього вживання
 (1st International Factory Stoke (Worked Machinery) International Exhibition
of Iran)  (04 – 07  вересня 2019 р., м. Тебріз).

Організатор заходу: Tabriz International Exhibition, www.tabrizfair.ir, info@tabrizfair.ir, тел. +98-411-6373851-8, факс +98-411-6373850/60, відповідальна особа: пан Мохсенчіян.

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Youtube