Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Tajus, 5 m. Tajui buvo diagnozuotas piktybinis inkstų auglys, buvo pašalintas vienas inkstas. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Mažasis kovotojas Daniilas su tėveliai grįžo iš pakartotinų tyrimų Šveicarijoje. Daktarai ir toliau džiugina puikiomis naujienomis - gydymo rezultatai ir toliau sėkmingai lieką stabilūs, auglys nedidėja, naujų darinių nėra, tad ir pakartotinas gydymas nereikalingas :) Šį kartą profesorius Daniilą paleido 5 savaitėms ilsėtis Lietuvoje, o kita kelionė planuojama tik birželio pabaigoje.

Paskutinė Daniilo ir jo tėvelių kelionė buvo padengta iš KAYAK Lietuvos padalinio skirtų aukų mažyliui! Norime padėkoti šios įmonės vadovui Modestas Kapušinskas ir visai komandai už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

Visi norintys prisidėti prie pagalbos šeimai, galite tai padaryti paaukojant rekvizitais apačioje:

Būtina mokėjimo paskirtis: PARAMA DANIIL G.
Gavėjas: Rimanto Kaukėno paramos grupė
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Tijos svajonė / kelionė į Paryžių

Tija turėjusi sunkų ir alinantį gydymą pagaliau įveikė leukemiją. Dar gulėdama ligoninėje mergaitė daug kalbėdavo apie svajonę ištrūkti iš palatos ir keliauti, keliauti į Paryžių ir pažinti kiekvieną šio miesto gatvę. Ir štai, balandžio pabaigoje ši svajonė tapo tikrove!

Šios svajonės išsipildymas tapo dovana nuo visų, kurie dalyvavo Vilnius Marathon organizuojamame Eurovaistinės Kalėdiniame bėgime 2018. Norime padėkoti šio renginio organizatoriams, dalyviams ir fondo geram draugui Darius Biv už patirtį, kurią Tija vadina tikru stebuklu!

Dalinamės su Jumis Tijos mamos Kristinos laišku:

"Nuoširdžiausias ir Didžiausias Ačiū Rimanto Kaukėno fondui už išpildytą dukrelės svajonę ir suteiktą galimybę pamatyti Paryžių! Ačiū Jums už atliktą didelį darbą, kad mums nereikėtų niekuo rūpintis ir tik mėgautis fantastiškai gražiu miestu. Ačiū p. Dariui, kuris padovanojo galimybę gyventi puikiame viešbutyje, puikioje vietoje. Ir ačiū visiems žmonėms dalyvavusiems bėgime ir pavertusiems ligoninės dienomis taip išsvajotą svajone, realybe.

Paryžius- miestas legenda, miestas rūmai, bent jau Tijai ( tiksliau visai mūsų šeimai) jis paliko tokį įspūdį. Vaizdai, kuriuos pamatėme, užgniaužia kvapą ir atima žadą, jie dar ilgai liks mums kaip nuostabus sapnas. Laiko visada būtų mažai, bet mes stengėmės laikytis Tijos plano, kuriame buvo privalomos aplankyti vietos. Ir mums pavyko!!! Gaila, bet neįmano visko perteikti nei žodžiais, nei nuotraukomis.

Nieko nėra širdžiai maloniau, nei matyti vaiką sveiką ir laimingą. Žemai lenkiamės prieš visus žmones, kurie negailėdami savo laiko, jėgų, sveikatos padeda mažiems žmogučiams neprarasti vilties kovojant su liga ir padeda patikėti, kad svajonės pildosi! Tiek tėveliams tiek vaikams kovojant su liga svajonės ir tikėjimas yra vieninteliai varikliai. Visiems nuoširdžiausias ačiū!!!!!"

Fondas kompensavo Tijos ir jos tėvelių skrydžius iš Vilniaus į Paryžių ir atgal, užsakė taxi, kuris jų jau laukė oro uoste ir nuvežė į viešbutį. Fondas taip pat apmokės visas kelionėje patirtas išlaidas (lankytinus objektus, viešąjį transportą ir pan.). Už nakvynes Paryžiuje ir puikią viešbučio lokaciją esame dėkingi Dariui Bivainiui, kuris taip pat svariai prisidėjo prie kelionės organizavimo!

Simonos svajonė / planšėtė / iLunch

Gegužės 7 d. fondas kartu su inovatyvių restoranų tinklo "iLunch" atstovais Benu ir Aurelijumi apsilankė pas šeimą, kuriai į namus atvežė daug staigmenų!

Šiuose namuose visai neseniai įvyko didelė netektis - anapilin išėjo labai mylėtas brolis ir sūnus Mantas. Sunkius raidos sutrikimus turinčiam vaikui sustojo širdis. Tačiau, šiandien mažame kaimelyje Trakų rajone gyvenanti šeima toliau trykšta pozityvumu, nes namuose yra didelė mergaičių komanda, kuri neleidžia liūdėti bei yra labai vieninga. 10-metė Simona taip pat turi neįgaluma, jai sunku kalbėti, dėl raidos sutrikimų, mergaitė mokykloje turi spec. mokymą, tad išgirdę apie skaudžią netektį ir esamas problemas suskubome nudžiuginti mergaitę!

"iLunch" atstovai vakar padovanojo Simonai naujausio modelio planšetę, atvežė daug saldumynų ir picų, kurios labai nudžiugino mergaites tik ką grįžusias iš mokyklos.

Staigmena įžiebė nuoširdžią šypseną Simonos, jos sesių bei mamos ir močiutės veiduose!

Svajonės išpildymas buvo įgyvendintas iš Kalėdiniu metu vydomos "iLunch" akcijos "Linksmasis Mandarinas", kurios metu restoranų klientai pirko kvapniuosius mandarinus ir taip prisidėjo prie vaikų svajonių išsipildymo!

Nuoširdžiai dėkojame Benui ir Aurelijui už nuostabią iniciatyvą ir laiką, kurį skyrėte labai gražiai pažinčiai! Ačiū visiems, kurie dalyvavo akcijoje už svajones, kurios pildosi! Ačiū TOPO CENTRAS bei jo atstovui Aurelijui Rusteikai už dideles nuolaidas išmaniesiems prietaisams.

Nuotraukos: LXM media

Jono svajonė / Nešiojamas kompiuteris Macbook

Štai ir puikus labdaringos iniciatyvos "Let's Join the Fight Together" rezultatas - nuostabi pažintis su Jonu ir svajonė, kuri tapo tikrove! Vilnietis Jonas taip pat susidūrė su klastinga liga - vaikinui buvo diagnozuota Hodčkino Limfoma.

"Esu labai pozityvus, nes žinau, kad išgysiu, vienaip arba kitaip. Kelionė nebus lengva, bet tikrai svarbi, kad galėčiau gyventi pilnavertišką gyvenimą!" , - savo laiške fondui rašė Jonas.

Vaikinas yra be galo žingeidus, domisi viskuo nuo planetų iki muzikos. Kadangi Jonas daug dėmesio skiria mokslams ir kūrybai (vaikinas atlieka grafikos darbus, kuria logotipus, redaguoja nuotraukas ir pan.), jam buvo labai reikalingas geras nešiojamas kompiuteris, tad Karate bendruomenė suskubo išpildyti šį norą bei padovanoti naują Macbook!

Net neabejojame, kad ši dovana bus labai naudojama ir atneš puikių rezultatų!
Linkime Jonui ir toliau išlikti tokiu pozityviu ir šauniu vaikinu! 

Dėkojame visiems, kurie jau antrus metus aktyviai palaiko "Let's Join the Fight Together" kampaniją bei jungiasi bendrai kovai!

Ačiū Linui, Tomui ir Aurimui už maksimaliai puikiai vykdomą iniciatyvą!!

SUTEIKTA PAGALBA

Parama sunkia odos liga sergančiai Ramunei-Barborai

Ypač reta odos liga serganti Ramunė-Barbora neseniai grįžo namo iš Druskininkų sanatorijos. Ten jai buvo atliekami įvairūs gydymai druskų kambariuose ir specialiose voniose. Ramunės tėvai džiaugiasi, kad mergaitės odos būklė išties sparčiai gerėja, matomi akyvaizdūs gydymo rezultatai.

Planuojama, kad iki 2020 birželio mėn. mergaitė turės intensyvius reabilitacijos seansus tiek Lietuvoje, tiek Azerbaidžane, vartos specialius medikamentus bei tikimasi, kad po šio laikotarpio mergaitė sulauks remisijos!

"Nors metams aprimusi liga padovanotu tikrą stebuklą mums visiems, atsipirktu rėmėjų ir gera linkinčių žmonių pastangos padeti" , - su viltimi į ateitį žvelgė Ramunės- Barboros mama.

Jau ne vienerius metus mūsų fondo bendruomenė rūpinasi mergaite, padeda įgyvendinti gydymus, aprūpina svarbiomis odos priežiūros priemonėmis, specialiais rūbeliais ir kita. Vizitas Druskininkų sanatorijoje buvo finansuotas iš "Worldline Lietuva" visų Barborą palaikančių žmonių aukų. Didelis Ačiū Jums už tikėjimą ir viltį, kurią suteikiate didelius skausmus kenčiančiai mergaitei! Paramos ir palaikymo šiai šeimai artėjančius kelis metus dar labai reikės, tad kviečiame prisidėti:

Rimanto Kaukėno paramos grupė
Mokėjimo paskirtis: Parama Ramunei-Barborai
Kodas: 302721009
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – Luminor
SWIFT: AGBLLT2X

Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Parama Evitai

Dar viena graži šeima su kuria turėjome džiaugsmą susitikti ir pabendrauti.

Mažoji Evita yra be galo miela ir aktyvi mergaitė. Nuo ankstyvos vaikystės mažylei buvo diagnozuotas cereblinis paralyžius, epilepsija ir kiti raidos sutrikimai. Šiuo metu Evita ruošiasi pirmą kartą keliauti į Slovakijoje įsikūrusį Adeli reabilitacijos centrą. Mamai užsiminus, kad stiprėti mergaitei labai padėtų speciali liemenė-vaikštynė, kurios nauda džiaugiasi jau ne viena šeima, kartu su fondo draugų pagalba suskubome padėti.

Liemenės-vaikštynės funkcija yra paprasta, bet labai efektyvi. Ši speciali priemonė skirta stirpinti vaiko raumenis, padeda taisyklingai dėti žingsnius, judėti ir pažinti aplinką. Tikimės, kad ji tikrai padės Evitai ir mergaitė mažais žingsneliais stiprės, kaip ir daugelis jos likimo draugų!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ naujiems fondo partneriams, kurie nusprendė likti nežinomi ir tiesiog tyliai padėti šeimai. Šią pagalbą šeima priėmė atvira širdimi! AČIŪ nuostabiai Grill London komandai, kurie visada mielai pasirūpina jaukia aplinka susitikimui su šeimomis ir pavaišina skaniais pietumis!

Video medžiaga: LXM media

RENGINIAI

Mamos diena Santaros ligoninėje

Pirmąjį gegužės sekmadinį minėjome vieną gražiausių pavasario švenčių - Mamos dieną. Šia proga vakar apsilankėme Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologiniame skyriuje, kur Dovilė inicijavo gražų renginį ligoniukų mamoms.

Jo metu vaikams programą paruošė Šypsomės.lt - vaikų animatoriai, Mamos galėjo pasimėgauti grožio procedūromis kartu su JITL Beauty Space komanda.
Pasakas iš smėlio kūrė Jurgita Minderytė, o nuostabius muzikinius kūrinius atliko Valdas Kovaliovas. Šventinę popietę puošė Balionų Karaliai, vaišes dovanojo Grill London, o Pinigų muziejus paruošė ypatingas dovanas!

Ačiū visiems, kurie prisidėjote prie vieno šilčiausių ir nuoširdžiausių vizitų.

Sveikiname visas esamas ir būsimas MAMAS ir dėkojame Jums už Jūsų stiprybę, šilumą ir meilę!

Nuotraukos: LXM media

Daugiau apie iniciatyvą

INICATYVOS

3-ioji "Southwestern Advantage Lietuva" studentų akcija - Padėkime Skaistei

Gegužės 4 d. Southwestern Advantage Lietuva studentai Vilniaus ir Kauno priemiesčiuose rinko paramą mergaitei vardu Skaistė. Jai buvo diagnozuota aneurizminė kaulo cista, kuri beveik visai sutirpdė kaulą, tarp klubo ir kojos. Ten yra likęs tik krauju prisipildęs navikas. Kiekvienas judesys Skaistei gali kainuoti labai brangiai, klubo kaulas gali atsiskirti nuo kojos kaulo.

Siekdami padėti sunkioje situacijoje atsidūrusiai šeimai bei aprūpinti svarbiais medikamentais ir slaugos reikmėmis, 60 studentų beldėsi į gyventojų duris, o žmonės neliko abejingi!

Akcijos metu Skaitei buvo paaukota net 16 377,87 eurai!!

Dielis ir nuoširdus AČIŪ kiekvienam studentui už jau trečiają labdaringą akciją! Ačiū visiems, kurie prisidėjo aukodami! Jūsų gerumas yra neišmatuojamas!!

Video: LXM media

Daugiau apie iniciatyvą

Šokoladinio margučio kelionė iš vaikų pas vaikus

Gegužės 14 d. Kauno pradinės mokyklos Herojus vaikai, jų tėveliai ir mokytojai padovanojo ypatingą dovaną Kauno klinikų vaikų onkologiniam skyriui! Tą dieną įspūdingo dydžio šokoladinis margutis tapo dėmesio centru! 

O kiek džiaugsmo tai suteikė ligoninėje esantiems smaližiams!! 

Didelis Ačiū Herojams už tikrai gražų poelgį atiduodant ligoniukams tai, kam atsispirti buvo labai sunku ir patiems!  Šaunuoliai!

S. Povilaičio atminimui organizuojami labdaringi koncertai

Rimanto Kaukėno paramos grupė tampa dalimi dar vienos nuostabios iniciatyvos! Jau spalio 5 d. Maestro Stasio Povilaičio dainos atgims pritariant Šv. Kristoforo kameriniam orkestrui!

Šiame gyvo garso koncerte žymiausios maestro dainos bus prikeltos naujam gyvenimui, įgaus naujų spalvų ir skambesio ir sukels gražiausius prisiminimus klausytojams. Didžiausius maestro Stasio Povilaičio hitus atliks nuostabūs solistai ir kviestiniai svečiai Inga Valinskienė, Ovidijus Vyšniauskas, Viktoras Malinauskas, Aleksas Lemanas, Radži, Nerijus Liubertas, Justinas Lapatinskas ir daugelis kitų.

Dainininkams scenoje muzikuoti padės Šv. Kristoforo orkestras ir jų meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas Modestas Brakauskas bei Donatas Katkus.

Šis renginys išskirtinis ne tik savo muzikine kokybe, bet ir vykdoma kilnia misija, nes dalis lėšų surinktų už parduotus bilietus bus skiriama vaikams, kurie nepasiduoda ir kovoja su sunkiomis onkologinėmis ligomis. Visuomenės parama šių vaikų kovoje yra gyvybiškai reikalinga ir svarbi.

Įsigyti bilietą

Balandžio mėnesį startavo nuostabi akcija "Spalvotas pleistriukas", kurios iniciatorė Aiste Furajevaite bei mes kviečiame žmones bendromis jėgomis surinkti 1000 dėžučių spalvotų pleistriukų Lietuvos ligoniukams.
Ir visai nesvarbu, ar gyvenate užsienyje, ar Lietuvoje - Jūsų parama gali nudžiuginti vaikus esančius ligoninėse!

Kartą tai jau padarėme- padarykime ir vėl! Užklijuokime skausmingą adatos dūrį spalvotu pleistriuku!

Pilni delnai gerumo / Mary Kay

Kasmet kompanija "Mary Kay" kviečia ištiesti gerumo ranką ir padėti tiems, kuriems pagalbos labiausiai reikia. Džiaugiamės, kad šį kartą jie savo dėmesį ir meilę dovanoja mažiesiems Lietuvos pacientams!

Kviečiame įnešti spindulėlį vilties į vėžiu sergančių vaikų ir jų šeimų gyvenimą. Ištieskite pilnus delnus gerumo, pirkdami „Satin Hands®" maitinamąjį rankų kremą su sviestmedžio sviestu. Nuo kiekvieno įsigyto „Satin Hands®" kremo 1 doleris bus skirtas „Rimanto Kaukėno paramos grupei" ir jos globojamiems sergantiems vaikams – jų gydymui, svajonių išpildymui, būtiniausiai pagalbai.

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Jūs gavote šį laišką, nes prisidėjote prie Rimanto Kaukėno paramos grupės ir pagelbėjote sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū Jums už Jūsų gerumą.

Atsisakyti

MailerLite