Marketingová kouzla

MARKETINGOVÁ KOUZLA

Zpravodaj 12/2018

Nový článek na blogu

3 důvody, které vám brání tvořit obsah

Možná už se také delší dobu chystáte psát blog, točit video nebo nahrávat audio. Zkrátka dělat něco, čemu se souhrnně říká obsahový marketing. Ale zatím jste reálně nezačali. Proč? Nejspíš na to nemáte čas, nevíte, o čem psát, nebo vás brzdí strach. V tomhle článku se na 3 nejčastější důvody podíváme zblízka. A zkusíme najít i nějaké možnosti řešení.  Číst dál...

"Tvoříme obsah, ale obsah zároveň tvoří nás."

Mark Schaefer

Z kouzelného kotlíku

  • Cenotvorba: fakta nebo fikce? Na červnovém think-tanku Navolnenoze.cz v Ostravě jsem rozebrala pravdivost 10 častých výroků o nastavení ceny. Podívejte se na zkrácený videozáznam.
  • Už máte marketingový plán na příští rok? Právě teď je vhodný čas si ho sestavit. Pokud nevíte, jak do toho, pořiďte si e-knihu Marketingový plán na pivním tácku.
  • Základem úspěšného podnikání je... pořádně se vyspat. Data, podporující tohle tvrzení, se dočtete v knize Matthewa Walkera Proč spíme.

Přijďte na kurz!

Kalendář: Úplněk v Blížencích

Dnešní úplněk v Blížencích přeje komunikaci, kreativním nápadům a novým kontaktům. Věnujte se psaní, marketingu a odstraňování nesvárů a starých problémů.

24. 11. - 6. 12. měsíc couvá | 7. 12. novoluní ve Střelci | 8.- 21. 12. měsíc dorůstá

Od 17. 11. do 6. 12. je retrográdní Merkur. Zálohujte data a při cestování si nechávejte větší rezervu. Vyhodnocujte a podívejte se s odstupem na své záměry a cíle. Období je vhodné také na servisní prohlídku auta nebo setkání se starými přáteli.

Toto obchodní sdělení pro vás vyčarovala Mgr. Magdalena Čevelová,
tel. 603 866 242, e-mail madla@cevelova.cz, www.cevelova.cz.