Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Kviečiame prisidėti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos IKI Velomaratone

Registracija

Kviečiame dalyvauti 3x3 krepšinio turnyre!

Daugiau informacijos apie registraciją

Kviečiame prisidėti prie mūsų "Aplenkime vėžį" komandos Vilniaus Maratone 2020!

Daugiau informacijos apie registraciją

Gerti DVARO pieną ir padėti sunkiai sergantiems vaikams!

Kad dalintis gerumu būtų dar paprasčiau ir nereikėtų tam specialiai ieškoti laiko, AB "Pieno žvaigždės" ir Rimanto Kaukėno paramos fondas suvieniję savo jėgas, artimiausius mėnesius skiria gražiai iniciatyvai - padėti sunkiai sergantiems mažiesiems herojams! Projekto eigoje skirta parama bus panaudota infuzinių pompų Santariškių onkologiniam skyriui įsigijimui, vaikams reikalingos medicininės įrangos aprūpinimui ir sergančių vaikų svajonių pildymui!

Iki rugsėjo 31 d. pirkdami DVARO pieną prie pagalbos vaikams, sergantiems vėžiu ir kitomis kritinėmis ligomis prisidedate ir Jūs. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Kajus, 11m. Berniukui diagnozuotas ūmus limfoblastinės leukemijos recidyvas. Jis svajoja apie mobilųjį Huawei P30 pro telefoną.

Domantas, 14m. 
Berniukui diagnozuota Hodžkino limfoma. Labai norėtų turėti Iphone 11 pro mobilųjį telefoną.

Lukas, 16m. Jam diagnozuotas 3 stadijos sėklidės vėžys. Jo svajonė Playstation 4 žaidimų konsolė.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Beno svajonė - apsilankymas vandens parke

Su Benu susipažinome prieš kelis metus, kai tuomet 16-metis vaikinas įnirtingai kovojo su III stadijos vėžiu. Tąkart Beną nustebinome jį aplankydami drauge su Mindaugu Kuzminsku ir įteikdami jam išsvajotą išmanųjį telefoną, o pernai metais padėjome jam sudalyvauti Kuršėnuose organizuotoje Drift Taxi pramogoje, kurią jis tuo metu labai norėjo išbandyti.

Džiaugiamės, kad Benas įveikė sunkią ligą ir jau beveik 2 metus yra remisijoje, o šiemet sėkmingai baigia dvyliktą klasę! Kadangi po intensyvių egzaminų reikia palepinti save ir atsipalaiduoti, įteikėme vaikinui du bilietus į Vichy vandens parką Vilniuje, kur jis seniai norėjo apsilankyti ir vėliau nuoširdžiai padėkojo už puikų sekmadienį: "Ačiū rėmėjams už šią nuostabią dovaną, kuri man labai padėjo atsipalaiduoti po egzaminų sesijos."

Šiltas ir didelis ačiū visoms Mary Kay Lietuva konsultantėms, kurios praeitais metais parduodamos rankų kremus rinko aukas ir tokiu būdu šį kartą prisidėjo prie gražios dovanos Benui ir suteikė jam galimybę smagiai praleisti laiką.

Tito svajonė - atostogos su šeima Druskininkuose

Mūsų mylimas draugas, stiprusis kovotojas Titas net penkias dienas atostogavo Druskininkų Vilniaus SPA su pilnu maitinimu, pirčių ir baseinų zona, masažais, druskų voniomis ir kitomis procedūromis.

Prieš porą metų berniukui buvo diagnozuotas auglys galvoje, o po įvairiausių tyrimų Titui buvo paskirti chemoterapijos kursai. Šiuo metu berniukas vis dar yra gydomas. Titui ir jo šeimai gyvenimas nepagailėjo iššūkių, bet nepaisant sunkių išbandymų visa šeima nenuleidžia rankų, stengiasi išlikti pozityvūs. Jie su mielu noru dalyvauja mūsų fondo veiklose, nuoširdžiai mus palaiko ir prisideda prie įvairių iniciatyvų bei skleidžia žinutę apie fondo veiklą kitiems. Esame labai laimingi, turėdami šią šeimą mūsų bendruomenės rate. Mamytė nuoširdžiai džiaugėsi puikiai praleistomis mini-atostogomis ir dėkodama už „fantastinį laiką” rašė: „Mes ne tik atsipalaidavom SPA - baseinuose, pirtyse, relakso kambariuose gerdami arbatą po masažo, būdami voniose (braškių, obuolių, stiprybės)... Seniai tiek daug laiko galėjom skirti pusryčiams, jokio skubėjimo tik laikas su vaikais...”. Smagu girdėti, kad trumpos atostogos įnešė ramybės ir jaukumo į visų šeimos narių širdis.

Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems koncerte “Už Pergalę Gyventi” 2019, nes tik Jūsų dėka šiai šeimai galėjome sukurti mažą stebuklą ir padovanoti brangiausią dovaną - laiką su pačiais artimiausias.

Smiltės svajonė - susitikimas su Donatu Montvydu ir kompiuteris

Liepos pradžioje mus pasiekė Smiltės mamos rašytas laiškas, kuriame ji labai jautriai aprašė savo dukters istoriją: „Smiltė Marija-mano princesė, linksma, guvi, sportiška mergaitė, kuri šypsosi, net kai būna liūdna, prieš dvi savaites susirgo ūmine limfoblastine leukemija. Kaip žaibas iš giedro dangaus. Bandžiau nurašyti viską paauglystei, harmonai daro savo, kad ji kaip nesava. Nenori maudytis, gulinėja, nuotaikų kaitos... Kraujo tyrimas Kardiolitoje, mano vidinį nerimą patvirtino, gyvenimas apvirto aukštyn kojom, mes apsigyvenome Santariškių vaikų ligoninėj, onkologijos skyriuj." Smiltės mama rašė, kad nuotaiką dabar jai palaiko draugų žinutės, močiutės gamintas maistas, vaikams skirtos iniciatyvos. Mamytė pasidalino, kad nepaisant visko mergaitė nusiteikusi optimistiškai, o geros emocijos veikia, kaip vaistas, tad susitikimas su numylėtu Donatu Montvydu nepaprastai ją pradžiugintų.

Nuoširdžiai norime padėkoti mūsų fondo bičiuliui ir puikiam atlikėjui - Donatui Montvydui, kuris visada mielai prisijungia prie mūsų iniciatyvų ir negaili nei laiko nei šilumos mūsų globojamiems vaikams. Smiltė iš jo gavo nepaprastą dovaną - pati pirmoji išgirdo naują Donato dainą, kuri tik dieną po jų susitikimo pasirodė ir kitiems klausytojams.

Didelį ačiū tariame Skaistei Semenikei, kuri mūsų organizuotam 2019m. labdaros vakaro aukcionui nutapė paveikslą ir už jį surinktų aukų dėka, galėjome išpildyti Smiltės svajonę ir padovanoti jai mokslui ir laisvalaikiui labai reikalingą nešiojamąjį kompiuterį. 

Taip pat nuoširdžiai dėkojame ilgametei mūsų fondo savanorei Daivai Kanopkienei už operatyvų svajonės išpildymo organizavimą.

Eglės svajonė - kompiuteris, būtini maisto produktai ir mini šaldytuvas

Kovo mėnesio pabaigoje atlikus tomografiją septyniolikmetei Eglei buvo nustatytas galvos smegenų auglys. Jo pašalinimui buvo atlikta operacija ir pritaikyti chemoterapijos kursai, kurie vėliau buvo nutraukti, įvertinus, kad ligai įveikti yra reikalingas kitoks gydymas. Tolimesnei Eglės priežiūrai buvo paskirti 35 radio terapijos kursai, kurie tikimasi bus veiksmingi ir duos teigiamus rezultatus.

Eglės mama kreipėsi į mus pagalbos, kadangi mergaitės organizmo stiprinimui reikėjo įvairių produktų, tokių kaip aliejai, sultys ir riešutai ir nedidelio tyliai veikiančio šaldytuvo, kurį būtų galima pastatyti mergaitės kambaryje susidėti vaistams ir kitiems ypač vasarą greitai gendantiems produktams. Norėdami ne tik padėti būtiniausiomis priemonėmis, tačiau ir pradžiuginti Eglę ir jos veide išvysti tą didelę ir nuoširdžią šypseną - išpildėme ir jos mums rašytą svajonę padovanodami trokštamą kompiuterį, Kadangi Eglė eis į dvyliktą klasę ir reikės ruoštis egzaminams, ši dovana jai ypač vertinga ir labai reikalinga.

Didelį ačiū tariame Mary Kay Lietuva konsultantėms, nes jų praeitais metais surinktų aukų dėka išsipildė Eglės svajonė ir mergaitė gavo savo svajonių kompiuterį, kuris tikime, kad labai praskaidrins šios stiprios kovotojos kasdienybę,

Taip pat nuoširdžiai dėkojame visiems aukojusiems 2019m. vykusio aukok.lt projekto metu, kadangi šių suaukotų lėšų dėka galėjome aprūpinti mergaitę būtinais maisto produktais organizmo stiprinimui bei padovanoti mini šaldytuvą vaistams ir kitiems svarbiems produktams laikyti.

 Didelį ačiū tariame Novastar.lt internetinei elektronikos parduotuvei ir LIVIN sveiki produktai už malonų bendravimą, operatyvumą ir nuoširdų prisidėjimą prie pagalbos šiai šeimai. Kiekvieno iš Jūsų indėlis mums yra be galo svarbus.

Video medžiaga: LXM media

Nojaus svajonė - kamuolys su Lietuvos krepšinio rinktinės narių parašais

Liepos mėnesį Palangoje vyko „Hoptrans 3x3“ krepšinio turnyras, kuris mūsų fondui buvo ypatingas tuo, jog būtent šio turnyro metu išsipildė dar viena nuostabi svajonė! Artėjant varžyboms dėl trečiosios vietos vedėjas pranešė, kad šiuo metu arenoje yra tikras kovotojas ir puikus stiprybės pavyzdys - Nojus, kuris labai mėgsta krepšinį ir svajoja turėti kamuolį su Lietuvos krepšinio rinktinės narių parašais. Berniukas į aikštelės vidurį žengė drauge su Mindaugu Kuzminsku, Jonu Mačiuliu ir Paulium Jankūnu, kurie Lietuvos krepšinio federacijos, mūsų fondo ir visos rinktinės žaidėjų vardu įteikė berniukui jo svajonių dovaną. Negana to, dideliam Nojaus džiaugsmui ir nuoširdžiam jauduliui, krepšininkai jam padovanojo galimybę mesti baudas stebint 500-ams žiūrovų ir visos ovacijos tą akimirką aidėjo tik jam, o areną užpildė plačios šypsenos ir gerumo pilnos širdys. 

Dešimtmečiui Nojui gyvenimas nepagailėjo iššūkių. Vos būdamas trejų metų jis susirgo vėžiu - mažamečiui buvo diagnozuota rabdomiosarkoma. 2013m. berniukui buvo atlikta operacija ir piktybinis darinys pašalintas. Nojus ištvėrė devynis chemoterapijos kursus, taip pat keturis kartus buvo Palangos reabilitacijos sanatorijoje, o šiuo metu yra pasveikęs ir džiaugiasi sugrįžtančiu įprastu gyvenimo ritmu. Tiesa, Nojus turi būti atsargus ir karts nuo karto apsilankyti pas gydytojus ir pasitikrinti sveikatą, tačiau tikime, kad blogiausia jau praeityje.

Kartu su kamuoliu ir krepšininkų padovanotu dėmesiu Nojus taip pat gavo dievinamo Arvydo Sabonio rinktinės aprangą bei Jono Valančiūno ir Domanto Sabonio marškinėlius už kuriuos dėkojame Volfo Engelman komandai.

Didelį ačiū tariame Krepšinio namams ir 3x3 krepšinio asociacijai, kurie mielai sutiko prisidėti prie Nojaus svajonės išpildymo.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Mankštos Kornelijai

Kornelijos mamytė džiaugiasi tobulėjančia dukryte, o su ja nuoširdžiai džiaugiamės ir mes. Mergaitės mama pasidalino, kad prieš Kalėdas, mūsų fondo suteiktų kineziterapijos mankštų dėka, mergaitė labai sutvirtėjo ir net keletai sekundžių pasileido savarankiškai pastovėti be jokios atramos. Tačiau karantino laikotarpiu, Kornelija negavo pakankamai mankštų, reikiamas gydymas vėlavo, tad mergaitė ir vėl susilpnėjo, kadangi padarytos pažangos palaikymui nuolat reikia aktyvių užsiėmimų.

Šešerių metukų Kornelija nuo pat gimimo serga reta liga - spinaline raumenų atrofalija dėl kurios mergaitė nevaikšto. Jau porą metų ji yra gydoma vaistais, tačiau taip pat reikalinga intensyvi nuolatinė kineziterapija, kurios dėka ir yra matomi rezultatai. Papildomi užsiėmimai ir mankštos šeimai yra didelis finansinis iššūkis, kadangi privačiai lankyti kineziterapiją tenka du kartus per savaitę, o vienas užsiėmimas kainuoja 20 eur.

Šarūno Jonučio skirtų aukų dėka, galėjome padovanoti dar 20 kineziterapijos užsiėmimų, kurie tikimės dar labiau sustiprins Korneliją. Šilčiausią ačiū tariame Šarūnui, už tai, kad prisidėjo prie mūsų fondo veiklos ir savo parama pradžiugino šią šeimą. Negana to, Šarūnas sužinojęs, kad mergaitė birželio 19d. šventė savo gimtadienį, nusiuntė jai nuostabią lėlę dovanų. Labai gera mūsų fondo bendruomenėje turėti tokių atviraširdžių žmonių.

Žaliuzės Kauno Klinikose

Klausytis, išgirsti ir padėti - štai ką kasdien stengiamės daryti bendraudami su vaikais, tėvais ir ligoninėmis. Mums gera, kai idėjos ateina iš tėvelių, nes jie yra tie ligoninės "svečiai", kurie geriausiai mato, kur reikia pridėti pagalbos ranką kasdienybės pagerinimui, kad laikas praleistas ligoninėje būtų kuo patogesnis.

Visai neseniai Kauno klinikoms ir juose besigydančių vaikų tėveliams dovanojome fotelius-lovas, kurios prisideda prie geresnio mažųjų ligoniukų artimųjų poilsio. Viena mama labai nuoširdžiai dėkojo už šias lovas ir prasitarė, kad vaikų skyriaus koridoriaus gale, kambarėlyje su sėdmaišiais, kurį labai mėgsta tėveliai ir vaikučiai labai reikėtų žaliuzių, nes vasaros saulė tiek prikaitina, kad tiesiog neįmanoma išbūti. Tad su bendraminčių, įmonės Ardena pagalba, įgyvendinome šią idėją ir žaliuzės jau puošia Kauno Klinikų vaikų skyriaus langus.

Šios dovanos buvo nupirktos iš aukų surinkų 2019m. vykusio koncerto “Už pergalę gyventi” metu. Didelį ačiū tariame visiems dalyvavusiems koncerte, nes tik Jūsų dėka mes galėjome ir vėl padėti.

Dėkojame įmonei ARDENA UAB už šios idėjos palaikymą, paramą ir visą suteiktą pagalbą vykdant šią gražią iniciatyvą. Ačiū, kad nelikote abejingi ir nuoširdžiai prisidėjote prie šio projekto išpildymo.

Video medžiaga: LXM media

Mankštos Danilui

Cereblinį paralyžių ir epilepsiją bei daug gretutinių ligų turintis Danilas su kiekviena diena vis labiau stiprėja, o mūsų dovanojamų ergoterapijos užsiėmimų dėka, rezultatai vis labiau džiugina.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie 2019 metais aukojo projekte aukok.lt, kadangi surinktų lėšų dėka galėjome padavonoti paskutinių trijų mėnesių mankštas Danilui. Labai gera, kad Jūsų gerumas ir dalinimasis mums leidžia džiaugtis nuostabia draugyste su šia šeima ir jiems padėti.

Akiniai Ramunei Barborai

Ramunę Barborą pažįstame jau labai seniai. Jau ne vienerius metus mūsų fondo bendruomenė padeda šiai šiltai mergaitei, aprūpindama ją reikalingais gydymais, svarbiomis odos priežiūros priemonėmis ir kitais reikalingais produktais.

Nuo pat gimimo mergaitė serga itin reta genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina. Kadangi tai labai retas tokios ligos atvejis, Ramunei Barborai jau teko išgyventi nemažai gydymų tiek Lietuvoje, tiek užsienyje. Paauglė labai stengiasi kuo daugiau judėti, sportuoti ir stiprėti, tad ir žaizdų būklė po truputį gerėja.

Šį kartą Ramunei Barborai padėjome aprūpindami ją reikalingais regos koregavimui skirtais akiniais, kurių dėka jaunos merginos pasaulis bus ryškesnis.

Nuoširdžiai dėkojame Share Joy projekto organizatoriams, kurie birželio pabaigoje kartu su Liu Patty desertine ir Sveikas Miestas Vilniaus Bernardinų sode organizavo susitikimą su projekto šuniukais ir rinko aukas sunkiai sergantiems vaikams. Būtent šios gražios iniciatyvos dėka mes galėjome dar kartą padėti Ramunei Barborai.

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Rimanto Kaukėno paramos fondui skirtas šeimų teniso turnyras “Už pergalę gyventi”

Norime pasidžiaugti viena labai gražia iniciatyva, vykusia liepos pabaigoje - Rimanto Kaukėno paramos fondui skirtu šeimų teniso turnyru “Už pergalę gyventi”. Šis turnyras jau trečius metus iš eilės yra vykdomas mūsų draugų ir su malonumu nekantriai laukiamas jame dalyvaujančių šeimų. Visus tris metus šiame turnyre dalyvavo 8 šeimos, neskaitant vaikų ir draugų, kurie stipriai serga už gražų žaidimą ir tikras emocijas. Smagus ir turiningas laikas teniso kortuose bei kilnūs ir geri tikslai šeštadienį užpildė dalyvių širdis, kadangi jie žaidė siekdami padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Šios gražios iniciatyvos metu buvo surinkta įspūdinga auka - net 1325 eur., kuri bus skirta mūsų su sunkiomis onkologinėmis ligomis kovojantiems herojams.

Didelį ir širdingą ačiū tariame šio turnyro organizatoriams ir dalyviams už šiltas bei pozityvias emocijas, tokią nuostabią iniciatyvą ir suteiktą finansinę paramą mūsų globojamiems vaikams. Ačiū, kad esate kartu ir savo kūrybiškomis idėjomis nuolat mus stebinate! 

ATRIBUTIKA

#užsidėkkarmostašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite