Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti, kad navikinės ląstelės neplistų. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. Lietuvoje per metus naujai diagnozuojami vos keli tokios ligos atvejai, būtent todėl ligos gydymo galimybės Lietuvoje yra ribotos.

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste. Ten esančioje gydymo įstaigoje berniukui buvo taikoma intraarterinė terapija, o šiuo metu berniukas bus tik stebimas. Visas gydymas gali užtrukti iki 2 ar net 3 metų, nes ir pagydžius ligą, reikalingas dar metus ar net daugiau trunkantis nuolatinis profesionalus stebėjimas dėl ligos atsinaujinimo.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Praėjus tik 4 mėnesiams, Daniilas su tėveliais Šveicarijoje buvo 8 kartus, o kiekviena kelionė kainuoja apie 1000 eurų. Šiuo metu surinktų lėšų gali nepakakti pilnai įgyvendinti Daniilo gydymą, tad kviečiame prisidėti prie pagalbos mažyliui!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Dovana Karoliui - automobilis

Spalio mėnesio gerus darbus pradėjome įspūdinga dovana onkologine liga sirgusiam Karoliui!

Karolis, kuris didžiąją dalį savo vaikystės kartu su broliais ir seserimis praleido vaikų globos namuose šiandien gyvena tarp Kauno ir Šakių miestelio, kuriame jo kas kart laukia nauja šeima. Karolis džiaugiasi nauju gyvenimo etapu ir stengiasi kabintis į gyvenimą studijuodamas perspektyvias su informatyviomis technologijomis susijusias studijas Kauno kolegijoje, rūpinasi savo sveikata skirdamas laiko kojos reabilitacijai bei leidžia laiką su draugais.

Neseniai teises vairuoti išsilaikiusiam jaunuoliui buvo įteiktas automobilis, kurį jam padovanojo kiekvieną dieną už žmonių gyvybes kovojantis ugniagesys-gelbėtojas Aurelijus Lipinskas.

DAUGIAU APIE INICIATYVĄ

Netikėta dovana Vestai - nešiojamas kompiuteris

Spalio 12 d. į Vestos namus Raseinių rajone pasibeldė Rimanto Kaukėno paramos grupės atstovas Laimonas Šiaulys ir jau daugelio sunkiai sergančių vaikų svajones išpildęs Darius Bivainis!! Niekada neliekantis abejingas vaikams, Darius šį kartą pradžiugino Vestą išpildydamas jos svajonę turėti nešiojamą kompiuterį "Apple"!!

Vesta savo laiške aprašė savo prisiminimus, kuomet jai buvo diagnozuota sunki onkologinė liga - leukemija. Tą kartą pasijutusi labai prastai bei pamačiusi ant kūno daug mėlynių, Vesta su tėvais suskubo į ligoninę. Mergaitė pamena, kad išvydusi vaikus be plaukų labai išsigando, o gydymas buvo ilgas ir komplikuotas. Praėjus visus gydymus, Vesta šiuo metu jau yra namuose, o į Santaros ligoninę grįžta palaikomajam gydymui. Devintoje klasėje besimokanti mergaitė be galo mėgsta užsiimti rankdarbiais, laisvu laiku iš akmenukų kuria įvairius papuošalus. Vesta labai svajojo turėti nešiojamą kompiuterį, tad Darius nusprendė ne tik jį padovanoti, bet ir aplankyti ją namuose, pabendrauti. Su vaišėmis ir svajonėmis atvykę svečiai Vestai buvo staigmena, o šypsena jos veidą puošė viso susitikimo metu!

Nuoširdžiai dėkojame Dariui už buvimą kartu su mūsų fondu, už laiką ir dovanas, kurias skiriate kiekvienam vaikui! Kaip gera matyti tiek džiaugsmo jų akyse!

Linkime Vestai kuo greičiau atsigauti po sunkaus gydymo ir greičiau sveikti! Mes tikime, kad šį priešą tu tikrai įveiksi!

Išmanusis telefonas Karinai

Visai neseniai Karina baigė chemoterapinį gydymą Kauno klinikose. Onkologine liga serganti mergaitė yra tikras šviesulys. Dar gulėdama ligoninėje ji drąsindavo savo likimo draugus, juos palaikydavo net tada, kai pačiai būdavo labai sunku. Didelės šeimos vertybės matosi kiekviename Karinos pasisakyme. Ji be galo myli vaikus, mokykloje rodo puikius rezultatus, o ir į ateitį ji žvelgia su dideliu pozityvumu :)

Dar gulėdama ligoninėje, ji parašė fondui laišką, kuriame aprašė savo svajonę turėti išmanųjį telefoną Samsung. Džiaugiamės, kad į šį Karinos norą atsiliepė puikus žmogus, krepšininkas Eurelijus Žukauskas, kuris ir paprašė mūsų įteikti šią dovaną visai netoli Šiaulių gyvenančiai Karinai.

Norime nuoširdžiai padėkoti Euelijaus šeimai už gražią iniciatyvą ir svajones, kurios pildosi! Ačiū mūsų draugams "Grill London", kurie visada priima mus į savo namus bei pavaišina šeimas skaniais pietumis! Taip pat didelis Ačiū mūsų partneriams "TOPO CENTRAS" ir jo vadovui Aurelijui Rusteikai už didelę pagalbą ir paramą aprūpinant vaikus išmaniaisiais įrenginiais!!

Už nuotrauką dėkojame www.ignius.lt

Liepos naujas augintinis

Mažoji Liepa yra tikras šviesulys! Šis angelėlis jau beveik metus kovoja su sunkia onkologine liga, o chemoterapijos kursai vis grąžina ją į ligoninę.

Neseniai iš Liepos mamos sužinojome, kad Liepa svajoja namuose turėti papūgėlę, tad KIKA net neabejodama sutiko išpildyti šį norą bei pakvietė šeimą pas save į egzotiškus namus. Staigmena tai buvo ne tik Liepai, bet ir jos sesei. Kartu jos lakstė nuo paukščių prie žuvyčių, nuo kačiuko prie šuniuko. Daug laimės atnešusios akimirkos buvo džiaugsmas ir mažylėms ir mums! Kikos atstovai džiaugėsi galėdami prisidėti prie šios iniciatyvos bei padovanoti ne tik banguotąją papugėlę, bet ir narvą, maistelio pradžiai.

Liepai ir jos sesei belieka mylėti naująjį šeimos narį ir juo rūpintis! 

Nuoširdžiai dėkojame visam KIKOS kolektyvui už neįkainojamas emocijas!

Už akimirkų įamžinimą dėkojame LXM media

Grožio pamokos Vestinai

Visai neseniai Kauno klinikose sutikome labai šiltą ir malonią merginą vardu Vestiną. Tą kartą šiltas pokalbis ir geros mergaitės emocijos užbūrė, o jos svajonės buvo išgirstos!  Sunkia onkologine liga sergančiai Vestai šiuo metu yra atliekamas chemoterapinis gydymas. Labai dailių bruožų mergina visada domėjosi grožio paslaptimis ir labai norėjo išmokti daryti makiažą bei daugiau sužinoti apie visažistės profesiją! Džiaugiamės, kad jau ilgą laiką norėjusi prisidėti prie fondo veiklos Mezoterapeutė Rasa mielai sutiko atvykti ir pravesti pirmąją makiažo pamoką Vestinai.

Mergaitė liko labai patenkinta gautiniu rezultatu, daug domėjosi apie priemones ir techniką bei yra pasiryžusi toliau mokytis! Rasa pažadėjo atvykti dar ne kartą!

Linkime Vestinai kuo didžiausios sėkmės mokantis šio amato bei sveikatos, kuri leistų vis dažniau išnaudoti šias žinias praktikoje!

Už akimirkų įamžinimą dėkojame: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Fondas toliau rūpinasi mažąja Elija

Artėjant žvarbiam metų laikotarpiui, svarbu šiltai apsirengti ir nesusirgti. Šį kartą Elijos mamos prašymu, nupirkome mergaitei šiltus batukus su kuriais mergaitė jau keliauja į mokyklėlę!
Sunkiai sergančią mergaitę augina viena mama, tad šios mažos šeimos finansinė padėtis yra labai kebli. Džiaugiamės, kad su visų Jūsų parama galime pasirūpinti Elija ir aprūpinti ją svarbiais daiktais! Elijai parama teikiama iš Southwestern Advantage Lietuva studentų iniciatyvos metu surinktų aukų! Dėkojame studentams ir visiems, kurie tą kartą prisidėjote prie Elijos gerovės! 

Pagalba Mantui

Spalio 5 d. R. Kaukėno paramos grupė vyko į Šiaulius, kur aplankė sunkiai besiverčiančią šeimą. Daugiavaikė šeima kenčia nepriteklių, o beveik visi vienišos mamos vaikai turi rimtų sveikatos sutrikimų. Vienas sunkiausių mamos išgyvenimų yra mažasis Mantas - jam diagznozuotas cerebrinis paralyžius, epilepsija ir daugybe kitų raidos sutrikimų. Berniukui būtina pastovi priežiūra reikalaujanti ir nemažai išlaidų. Norime padėkoti mūsų geriems draugams Grill London už suteiktą paramą būtinoms priemonėms įskaitant maisto papildus, prausiklius, palutes ir kitus higienos produktus! 

Pagalba Ramunei - Barborai

Ramunė-Barbora serga sunkia ir labai reta odos liga. Mergaitės kūnas nusėtas žaizdomis ir po jų likusiais randais. Mergaitė daug laiko praleidžia įvairiuose gydymuose, o kiekviena diena Barborai yra tikras išbandymas - skausmas ir viltis, kad žaizdos kada nors pranyks... Tačiau, pasak daktarų Barboros paauglystė gali atnešti dar didesnių iššūkių...

Barborai kas kart reikia specialių rūbelių, kurie nedirgintų odos bei neleistų žaizdoms plėstis. Norime nuoširdžiai padėkoti BetGames.TV už paramą šiai mergaitei! Būtent Jūsų dėka galėjome aprūpinti Ramunę natūralaus audinio rūbeliais!

Pagalba Giedriui

Jau tikriausiai daugelis žinote mūsų kovotoją Giedrių. Spalio viduryje tradiciškai susitikome su berniuku ir jo tėveliais "Grill London" restorane. Įteikėme jam svarbius medikamentus, kuriais jau 6 metus aprūpiname Giedrių. Vaiko sveikata yra šiek tiek susilpnėjusi, bet jis išlieka pozityvus, daug šypsosi ir maloniai bendrauja. Neseniai Giedrius atšventė savo 19-tąjį gimtadienį su kuriuo ir norime jį labai pasveikinti bei palinkėti kuo didžiausios sveikatos!

Po apsilankymo Kauno klinikose, vaikas buvo šiek tiek pavargęs, tačiau džiaugėsi galėdamas vėl su mumis susitikti. Šį kartą prie mūsų prisijungė ir Grill London atstovas Andrius Bakanas, kuris labai norėjo susipažinti su šeima, pabendrauti. Restorano komanda jau ne kartą yra padėjusi šiai šeimai ir nupirkusi Giedriui gyvybiškai svarbius vaistus. Pasak Andriaus, tokie susitikimai sukelia dviprasmiškus jausmus - kartais sunku kažką pasakyti, bet tuo pačiu labai smagu bent šiek tiek prisidėti, padėti, matyti vaikus besišypsančius.

Norime nuoširdžiai padėkoti Grill London komandai už visokeriopą pagalbą ne tik Giedriaus šeimai bet ir daugeliui kitų likimo nuskriaustų vaikų. Ačiu tariame "Eurovaistinė" už operatyvią pagalbą ir dideles nuolaidas medikamentams! Džiaugiamės turėdami Jus savo bendruomenėje!

Giedriaus medikamentai buvo nupirkti už vasario mėnesį vykusio labdaringo vakaro metu surinktas aukas - dėkojame visiems, kurie tą kartą buvote su mumis bei aukojote mažiesiems pacientams!

Už video medžiagą dėkojame LXM media

Svarbios dovanos Vilniaus Santaros ligoninėje gulintiems vaikams

Spalio 31 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė aplankė Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkologinio skyriaus specialistus ir įteikė čia gulintiems pacientams reikalingas priemones - įvairius prausiklius, kremus ir palutes. Pasak gydytojų, šios priemonės yra būtinos jų slaugai, nes po chemoterapijos kursų vaikai dažnai susiduria su skausmingomis odos problemomis, kurias sumažinti galima tik specialių priemonių pagalba.

Už šias dovanas norime nuoširdžiai padėkoti Agnei ir Mantvydui Trinkūnams, kurie kreipėsi į mus norėdami padėti mažyliams. Didelis Ačiū už pacienatams skirtą paramą ir palaikymą!

Taip pat dėkojame Eurovaistinė už didelę pagalbą įgyvendinant šias iniciatyvas!

RENGINIAI

Kyokushin Karate Čempionatas 2018

Spalio 13 d. legendinėje Kauno sporto halėje praūžė labdaringas Kyokushin Karate Čempionatas 2018 "Let's Join the Fight Together". Virš 400 karate sporto profesionalų kovojo dėl nugalėtojo vardo bei taip išreiškė savo paramą su gyvybiškai sunkiomis ligomis kovojantiems Lietuvos vaikams. Džiaugiamės, kad šią mūsų draugų Kyokushin Karate Klubo "OSU" ir SHORI iniciatyvą palaikė daug sportui ir labdarai neabejingų žmonių!

Nuoširdžiai dėkojame Misis Pasaulis tituluotai Tatyanai Lavrinovič  už galimybę Jus išvysti ant scenos, dainininkui ir kompozitoriui Vidui Bareikiui už įspūdingą renginio atidarymą giedant Lietuvos himną ir muzikinį pasirodymą, kuris sukėlė visus ant kojų! Dėkojame rėmėjams, kurie pasirūpino puikiais prizais, aukojo R. Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams ir išreiškė savo palaikymą įvairiomis formomis: Eurovaistine, Gera Dovana, Bioderma, EMKO, Elvyra Design, Kauno implantologijos centrui, Kauno miesto savivaldybei, Nekilnojamo turto ir marketingo įmonei 011, S. Dariaus ir S. Girėno Sporto Centrui, Arena Billiards, Suliko. 

Didelis ir nuoširdus Ačiū Linui Jonikui ir Tomui Zieniui už tai, kad atidavėte visą save šiai iniciatyvai ir su milžinišku užsidegimu padėjote mūsų fondui tapti didele šios iniciatyvos dalimi! Mums buvo didelė garbė būti kartu su Jūsų bendruomene!

Už akimirkų įamžinimą dėkojame: Marius Žičius

DAUGIAU AKIMIRKŲ

Labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras

Sekmadienį "Siemens" arenoje vyko jau trečiasis labdaringas Kęstučio Navicko badmintono turnyras, kuris subūrė rekordinį skaičių dalyvių - čia į aikštelę žengė beveik 200 badmintono mėgėjų ir profesionalų tarp kurių buvo galima išvysti ir Lietuvoje gerai žinomus žmones.

„Žaidžiame tam, kad padėtume“, – tokiais žodžiais renginį atidarė vienas pagrindinių turnyro organizatorių ir šios idėjos iniciatorių Kęstutis Navickas.

Čia visi dalyviai atvyko ne tik gerai praleisti laiką, bet taip pat prisidėti prie kilnios Rimanto Kaukėno fondo veiklos. Visos už registraciją į turnyrą surinktos lėšos bus skirtos padėti mažiesiems Lietuvos pacientams, kurie kas kart kovoja dėl savo gyvybės. Renginio metu auka vaikams siekė 2950 eurų!

DAUGIAU APIE RENGINĮ

INICATYVOS

Nuo šiol fondo marškinėlius galima įsigyti ir Hummel parduotuvėse

Nuo šiol specialiuosius Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėlius galite rasti Hummel parduotuvėse Šiauliuose ir Panevėžyje! Šie spalvingi marškinėliai simbolizuoja mūsų palaikymą ir paramą su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Skleiskime svarbią žinutę visuomenėje!

Už 20 eurų auką vaikams marškinėlius galite įsigyti:

Hummel parduotuvėje Šiauliuose, adresu Tilžės g. 109, II a., PC "Saulės miestas".

Hummel parduotuvėje Panevėžyje, adresu Klaipėdos g. 143A, PPC "Babilonas"

IAATI bendruomenės palaikymas

Rimanto Kaukėno paramos grupei teko didelė garbė būti Tarptautinės automobilių vagysčių tyrėjų asociacijos (IAATI) metinio seminaro uždarymo dalimi. Labdaringo vakaro metu fondo atstovai pristatė savo veiklą. Džiaugiamės, kad iš visos Europos susirinkę svečiai neliko abejingi ir su atvira širdimi aukojo sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams!

Kiekvienais metais IAATI asociacija organizuoja seminarus skirtingose šalyse bei prisideda prie vieno iš tos šalies fondo veiklos. Šį kartą seminaras vyko Lietuvoje, o aukas ir dėmesį jie skyrė būtent mūsų fondo globojamiems vaikams. 

Labdaringo vakaro metu vaikams buvo paaukota net 2587 eurai!

Ši auka pasieks mažuosius kovotojus ir virs gražiais darbais!

DAUGIAU AKIMIRKŲ

BENDRUOMENĖ

Allparcels.com

Norime labai padėkoti allparcels.com komandai už nuoširdžią pagalbą ir aktyvų dalyvavimą fondo veikloje! Šie žmonės padeda mums operatyviai veikti visoje Lietuvoje - mums nereikia rūpintis siuntų ir dovanų paruošimu, komplektavimu, pakavimu, prekių sandėliavimu - visa tai jie padaro už mus dovanodami mums brangų laiką daryti kilnius darbus! Ačiū Jums už buvimą kartu su mūsų fondo bendruomene ir neatlygintiną darbą vardan bendro ir gražaus tikslo!

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite