Nauji kvietimai į Rotary stovyklas

Rotary Youth Exchange Lithuania D1462

Rotary Jaunimo Mainų programa

Švęsk Lietuvą ir Rotary, iškelk mūsų vėliavą pasaulyje

Ar žinojote, kad Rotary International, viena iš labiausiai gerbiamų organizacijų pasaulyje, turi ilgesnę gyvavimo istoriją nei atkurta Lietuva?

2018 m. vasario 23 d. Rotary International švenčia 113-ąjį gimtadienį - 1905-ųjų vasario 23 dieną Čikagoje buvo įkurtas pirmasis Rotary klubas!

2018 metais visa Lietuva švenčia 100-ąjį atkurtos nepriklausomos Valstybės gimtadienį - švęsk ir Tu, išskleisdamas vėliavą įvairiuose pasaulio kampeliuose, kuriuos gali aplankyti su Rotary mainų programa. Dalyvauti gali ir Rotariečių vaikai, ir bet kuris kitas Lietuvos jaunuolis, gavęs Rotary klubo rekomendaciją.

Pirmųjų Lietuvos Rotary klubų, įregistruotų 1934-1938 metais, nariai buvo tie, kurie statė šiuolaikinės Lietuvos Respublikos pamatus. Net 2 Vasario 16-osios Nepriklausomybės akto signatarai vėliau tapo Rotary nariais - tai Antanas Smetona ir Jonas Vileišis! Tarp tarpukario Lietuvos rotariečių buvo tokios nusipelniusios asmenybės kaip Kazys Grinius, Mykolas Romeris, Vincas Mykolaitis Putinas, Kipras Petrauskas ir daug kitų.

Laisvos vietos ilgalaikiams 2018-19 mokslo metų mainams

Dar turime laisvų vietų išvykti mokslo metams į užsienį 2018-19 metais, tame tarpe į JAV, Meksiką, Braziliją ir  Taivaną, nes ši programa dar mažai žinoma Lietuvos moksleivių tarpe - todėl šansai išvykti tikrai dideli. Išsami informacija ir nuorodą registracijai į atrankos interviu yra čia: ILGALAIKIAI MAINAI

Rekomenduojame nedelsti ir registruotis bei pradėti ruoštis "geriausiems gyvenimo metams", kaip sako iš mainų sugrįžę mūsų moksleiviai. Tiek jie, tiek jų tėvai, mielai pasidalins ir savo asmenine patirtimi, todėl drąsiai kreipkitės ir klauskite.

Persiųskit šį laišką savo draugams ir pažįstamiems - gal jie net nežino apie galimybę patirti išsvajotą mokslo užsienyje patirtį.

Mainų kainą sudaro EUR 30 atrankos interviu ir EUR 1000 programos kaina. Užsienio šalyje gaunama ~USD 75-100 mėnesinė stipendija, gyvenama šeimose. Papildomas išlaidas sudaro kelionės kaina - skrydis, draudimas, viza, todėl konkreti bendra kaina labiausiai priklauso nuo šalies, į kurią vykstama.

Stovyklos užsienyje 2018 metų vasarą

Papildėme gautų kvietimų sąrašą itin įdomiomis ir unikaliomis Rotary stovyklomis užsienyje. Kvietimai eina į pabaigą, todėl verta jau apsispręsti ir registruotis.

KAS PIRMESNIS, TAS IR ATOSTOGAUJA !

Tai unikalios stovyklos, kurias asmeniškai organizuoja Rotary nariai iš įvairių užsienio klubų - ši patirtis nesulyginama su jokia kita komercine stovykla.

Gauti kvietimai iš karto skelbiami mūsų interneto svetainėje - prašome kiekvieną besidomintį savarankiškai sekti naujus kvietimus. Registracijos tvarka paskelbta šioje nuorodoje bei konkrečios stovyklos kvietime.

Stovyklos kaina, jeigu yra, nurodoma konkrečios stovyklos kvietime. Papildomai mokamas EUR 100 mokestis Lietuvos Rotary apygardai ir kelionės kaina. Konkrečios stovyklos bendra kaina labiausiai priklauso nuo šalies, į kurią vykstama.

Jie jau iškėlė mūsų vėliavą pasaulyje - kur ją iškelsi Tu?

Rotary Youth Exchange Lithuania D1462

www.youthexchange.lt

A.Vivulskio 7- 405, Vilnius, Lithuania

Facebook Twitter Instagram