Rimanto Kaukėno paramos grupė

Onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Išpildykime vaikų svajones!

Mikas (17 m.) svajoja apie teleskopą

Deividas (10 m.) svajoja apie žaidimų kompiuterį Playstation 4

Kajus (6 m.) svajoja apie distanciniu pulteliu valdomą automobilį

Norėdami išpildyti svajonę, rašykite mums info@kaukenoparama.lt

Geri darbai 2017 m. kovas

Praėjusių metų spalį kreipėmės į Jus su pagalbos prašymu padėti vienišai mamai Jurgitai ir jos dviems vaikučiams. Tada į krizių centrą patekusi Jurgita, rizikavo netekti vaikų. Tačiau daug išbandymų gyvenime patyrusi moteris, meilės vaikams ir ryžto vedina nenuleido rankų! Gerų žmonių padedama ji pardavė savo turėtą žemę ir įsigijo nedidelį butuką Mindūnuose, Molėtų raj. Tačiau butas buvo netinkamas gyventi jai ir jos mažamečiams vaikams. Bet taip buvo tada...
Šiandien Jūsų visų, kurie išgirdote vienišos mamos Jurgitos pagalbos prašymą, dėka, šeima pagaliau grįžta į visiškai naujus, šviesius ir jaukius, o svarbiausia SAVO namus!!!!!!! 
Už pagalbą remontuojant būstą, už reikalingas medžiagas, už būtiniausius baldus ir kitą įrangą, už palaikymą, rūpestį, supratimą ir už suteiktą galimybę vaikams augti šeimoje esame be galo dėkingi įmonei Eurolangai, UAB Architera, Rasai Vėgelei, UAB Coriva, Elvyrai Monginienei, Giedriui Paužai, Dainiui Guntuliui, Linui Steponaičiui, Ramūnui Kaminskui, Rolandui Malaiškai, www.grynmedis.lt, Sauliui Urbeliui, www.laikasnamams.lt, UAB Jaukurai, Merūnui Vitulskiui, Erikai Vitulskienei, Eimučiui Kvoščiauskui, Vaidui Štempeliui http://www.bwsystems.lt, Ingai Budrienei, Vaivai Raišytei - Germanienei, Jurgai Lukauskienei, Krepšinio klubui "Lietkabelis", Modestui Kapušinskui (UAB NFQ Technologies,KYAK skyrius), "Vileišio vyninė" darbuotojams, Molėtų savivaldybei, Videniškių seniūnijai, kunigui Mindaugui!
Ačiū už Jūsų begalinį gerumą!!!

Emilė - linksma, kruopšti, rankdarbius mėgstanti dvylikametė mergaitė. Net ir susirgusi sunkia onkologine liga nenustoja svajoti! Spalvotas spausdintuvas buvo svajonė, padėsianti įgyvendinti Emilės kūrybines idėjas. O jų Emilė turi tikrai daug!! Ačiū sakome fondo savanorei Daivai Kanopkienei, kuri išpildė mergaitės svajonę!!

Video  Vytautas Mikaitis

Jūsų visų dėka surinkome trūkstamą sumą sunkiai sergančiai Adeliukei reikalingam specialiam liemenį įtvirtinančiam vežimėliui. Ačiū visiems, kurie aukojote ir nelikote abejingi!! 

Toliau rinkome paramą keturmetei Karinai, kuriai dėl negalios yra sutrikusi raida, mergaitė nekalba. Šeimai reikalinga finansinė parama balandžio 18-21 d. suplanuotai delfinų terapijai, kuri reikalinga Karinos kalbos vystymuisi. Ačiū kiekvienam prisidedančiam! Jūsų parama vis dar reikalinga!!! 

Rimanto Kaukėno paramos grupė
Teisinė forma: Labdaros ir paramos fondas
Kodas: 302721009
Įregistravimo data: 2012-02-03
Sąskaitos nr. (IBAN): LT984010042502981574
Bankas – DNB
SWIFT: AGBLLT2X
Mokėjimo paskirtyje nurodykite: PARAMA KARINAI

Vieną nuostabią saulėtą dieną į Santariškių klinikas atzvimbė bitutė! Linksmuolė kartu su vaikučiais virė medų, dainavo, juokėsi ir šėliojo. Daug gerų emocijų, muzika, dainelės, šypsenos ir juokas puikiai praskaidrino mažųjų nuotaiką! AČIŪ GyviTeatre už "Bitutės receptą". Didelis didelis ačiū mūsų fondo savanorėms Svetlanai Vaitulionienei, Gintarei Vaitulionytei, Jurgitai Andriuškevičienei ir Daivai Kanopkienei už tai, kad nestokodamos iniciatyvos, laiko ir idėjų padovanojo vaikučiams šią nuostabią popietę su Bitute Pike. 
Gera nuotaika, nuoširdžios šypsenos, muzika, juokas..tai ko labiausiai reikia mažiesiems ligoniukams!

Foto Vytautas Mikaitis

Apsilankę mūsų el.parduotuvėje ir įsigiję specialiai fondui pagamintų prekių, paremsite sunkiai sergančius vaikus. Visos už šias prekes gautos lėšos skiriamos sunkiai sergantiems vaikams. 

PIRKTI
PIRKTI
PIRKTI
Facebook

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE TWEET FORWARD
MailerLite