Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 1.2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 1.2% GPM

Kojinės #užsidėktašką

Padovanok kojines sau ar draugui bei užsidėk karmos tašką! 

Visos lėšos už kojines atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei jų slaptų svajonių išpildymui.

Auka už kojines 5 eur., mažiausias užsakymo kiekis - 4 vnt.

Įsigyti kojines

Džemperis #užsidėktašką

Prie #užsidėktašką kojinių, kovo mėn. pristatėme tos pačios linijos NAUJIENĄ - #UŽSIDĖKTAŠKĄ džemperį!❤️

Projekto tikslas - įsigyk džemperį, sukurk gerą darbą ir užsidėk sau karmos tašką!

Tai naujo dizaino džemperiai simbolizuojantys paramą vaikams ir gerus darbus prie kurių Jūs kviečiami tiesiogiai prisidėti įsigyjant šį stilingą atributą.

Kol kas turime tik džemperius skirtus 5-6m. / 7-8m. / 9-11m. vaikams bei XS dydžio džemperius moterims! Artimiausiu metu pristatysime ir džemperius suaugusiems!

Džemperio kaina - 30€

Įsigyti džemperius

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Aurimas, 16m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Modesta, 16m. Mergaitei buvo diagnozuota glioblostoma. Ji svajoja apie nešiojamą kompiuterį

Adas, 4m. 
Vaikui buvo diagnozuota auglys, šiuo metu jis yra po operacijos. Berniukas svajoja apie XBOX arba Playstation kompiuterį. 

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Tito svajonė - krepšinio kamuolys

Nėra nieko maloniau, kaip matyti nuoširdžią vaiko šypseną, kurio svajonė ką tik išsipildė! Titas - užkietėjęs krepšinio fanas! Jo sena svajonė - specialus fondo krepšinio kamuolys su BC Žalgiris Kaunas žaidėjų autografais!

Berniuko susidomėjimas krepšiniu prasidėjo tuomet, kai šeima apsilankė krepšinio klubo BC Neptūnas Klaipėda varžybose ir jam buvo įteiktas tos komandos krepšinio kamuolys taip pat su žaidėjų autografais!

Šiuo metu Titui yra atliekamas gydymas chemoterapija (diagnozuotas auglys galvoje). Labai smagu, kad savo dovana - įteiktu krepšinio kamuoliu - sugebėjome jį šiek tiek pradžiuginti! 

SUTEIKTA PAGALBA

Vaikštynė - stovynė Meidai

Meida yra tas šviesos spindulėlis, kuris savo džiaugsminga šypsena gali įkvėpti aplinkinius! Mergaitė, gimusi 2016 metų kovą, svėrė vos 562 gramų. Tikimybė, kad Meida išgyvens siekė vos 1%.

Nuo pat gimimo Meida turi visą puokštę ligų: hidrocefaliją, konverguojantį žvairumą, CP parezę, labai ūmią malabsorpciją, mišrų raidos atsilikimą, epilepsiją.

Mama džiaugiasi, kad dukra sparčiai stiprėja, o rodos neįmanomi dalykai tampa įveikiami. Išsikovojusi gyvenimą mergaitė nori juo mėgautis: vaikščioti, lakstyti, žaisti, bendrauti -  daryti viską, ką daro bendraamžiai, bet deja vis dar nemoka pati eiti be pagalbinių priemonių.

Labai džiaugiamės, kad drauge su “Caverion” kolektyvu sugebėjome palengvinti Meidutės kasdienybę ir padovajoti mažylei reikalingą stovynę - vaikštynę.

Nuoširdžiai dėkojame įmonei Caverion Lietuva, kurie kasmet organizuoja pyragų dieną ir prisideda prie pagalbos tiems, kuriems jos labiausiai reikia. 
Už skirtą laiką pažinčiai su šeima dėkojame šios įmonės atstovams Kristinai, Sauliui ir Saugirdui!

Taip pat dėkojame Grill London, kad priėmė mus jaukiai popietei!
Nuotraukos: LXM media

Speciali kėdutė Evitai

Evitą mes pažįstame jau seniai - tai yra ypatinga mergaitė, kurios gyvenimo istorija palietė mūsų širdis. Nors mergaitės veide nuolat spindi šypsena, ji slepia daug išgyvenimų.

Nuo mažumės Evitai buvo diagnozuota epilepsija, cereblinis paralyžius ir mišrūs raidos sutrikimai. Pasak mamos, mergaitė paskutiniu metu buvo ypač pasikeitusi - rodė mažai emocijų, ypač sunkiai judėjo, rodos, nieko nenorėjo... Tačiau situacija po truputėlį gerėja - mažylė vėl pradeda aktyvėti, rodyti savo charakterį, kas labai džiugina jos tėvelius.

Džiaugiamės, kad fondo partnerių UAB "Westerwijk Valdymas" dėka, į mažosios Evitos namus buvo pristatyta speciali kėdutė, ypatingai padėsianti kelionėse.
Įmonė UAB "Westerwijk Valdymas" Evitos šeimai padėjo jau antrą kartą, todėl dar kartą norime pasakyti didžiulį AČIŪ, kad nenustojate dalintis gerumu.

 

Pratęsti anglų kalbos kursai Ingridai

Ingridos sunkūs išgyvenimai (diagnozuotas kojos kaulo navikas) pagaliau liko praeityje, o dienos virsta prasmingomis ir įdomiomis. Merginos svajonė praturtinti save anglų kalbos žiniomis jau įgavo pagreitį ir tampa neatsiejama Ingridos dienos dalimi. Dar 2019 metų pabaigoje prasidėję užsienio kalbos kursai, teikia matomą naudą, kurią Ingrida ypač vertina. 

Fondas ir toliau nepaleidžia šios išskirtinės Ingridos svajonės bei su rėmėjų pagalba pratęsė kursus Language Coaching mokykloje dar pusmečiui!

Nuoširdi padėka šį kartą nuo Ingridos ir mūsų fondo keliauja UAB Vikonda ir šios įmonės vadovei Jolantai Blažytei! Ačiū Jums, kad suteikiate galimybę Ingridai tobulėti ir siekti savo užsibrėžtų tikslų!

Taip pat dėkojame Language Coaching mokyklai ir mokytojai Indrei, kad padedate Ingridai tobulėti!

NUTRICIA gėrimas Hubertui

Prieš septynerius metus į šį pasaulį pasibeldęs Hubertas buvo labai laukiamas vaikas savo šeimoje. Deja, berniuko mama nėštumo metu susirgo kūdikiams pavojinga infekcija, aukštyn kojomis apvertusia visos šeimos gyvenimą.

Berniukui buvo patvirtinta įgimta citomegalo infekcija, kuri kūdikiams pažeidžia centrinę nervų sistemą. Taip pat jam buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius, prasidėjo epilepsijos priepuoliai, ligos paveikė ir berniuko regos pojūčius.

Gydymo metu Hubertui buvo įstatyta gastrostoma. Būdamas septynerių metų berniukas sveria vos 14kg., todėl jam labai svarbu priaugti svorio. Kadangi natūraliai to padaryti neįmanoma, Hubertui reikalingas specialus koloringas gėrimas, kurio reikia 1200ml per parą. Septynmečiui berniukui padedame jau antrą kartą. Pirmąją siuntą dovanojo Gintarinė Vaistinė, o šį kartą maisto papildais aprūpinome kartu su Danske Bank Lietuvoje padalinio AML Customer Service Delivery komanda, kuriems esame labai dėkingi už paramą.

Speciali kėdutė Nojui

Susipažinkite su Nojum - šis mažylis serga epilepsija, jam diagnozuotas cerebrinis paralyžius, pats nesėdi ir nestovi, tad jam reikia daug fizinės pagalbos bei pagalbinių priemonių, kurios palengvintų vaiko ir jo tėvelių kasdienybę. Sunki Nojaus šeimos finansinė padėtis neleido jiems įsigyti reikalingos kėdutės su specialiu stovu, tad mūsų fondo rėmėjai, restoranų tinklas “Grill London” ir vėl ištiesė pagalbos ranką!

Kėdutė jau pasiekė Nojų, o mama pasidalino jautriu laišku: "Jau gavome kėdutės komplektą, tad nekantravome jį išbandyti... Skubu dalintis su Jumis džiaugsmu! Kokie laimingi mes esame šiuo metu. Nojukas labai džiaugiasi dovanomis, pagaliau sėdi patogiai taisyklingoje laikysenoje. Dėl ko aš labai džiaugiuosi ir nuoširdžiai dėkoju Rimanto Kaukėno paramos grupei bei rėmėjams!”

"Grill London" panašiose situacijose atsidūrusias šeimas gelbėja jau kelerius metus! Mūsų fondui didelė garbė turėti Jus savo bendruomenėje ir kartu nešti nuoširdų džiaugsmą ir viltį į vis daugiau vaikų namų!

GUM AftaClear purškalai Vilniaus Santaros ligoninei

Nors dėl Lietuvoje ir visame pasaulyje plintančio koronaviruso negalime lankyti vaikų, organizuoti renginių ir kitų susitikimų ligoninėje - stengiamės nesustoti ir kiek tik įmanoma teikti reikiamą pagalbą mūsų globojamiems vaikams ir gydymo įstaigoms.

Pakankamai neįprastą susitikimą suorganizavome ir  su Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriaus daktarais - šį kartą dėl griežto karantino ligoninėse - susitikimas persikėlė į kiemą. Jis buvo trumpas, tačiau jo metu buvo perduoti vaikų gydymo metu dažnai naudojami GUM AftaClear purškalai. Jų turėjome visą dėžę - 70 vnt, kurių pacientams turėtų pakakti keliems mėnesiams. Dažniausiai šie purškalai gydo nuo chemoterapijos atsirandančias žaizdas ir opas, tad tai tampa ypač dideliu įsigelbėjimu didelius skausmus kenčiantiems mažiesiems.

Už galimybę pasirūpinti šiomis priemonėmis, dėkojame mūsų draugams KAYAK ir atstovybės Lietuvoje vadovui Modestui Kapušinskui. Šios įmonės darbuotojai kasmet skiria auką paramos fondams ir niekada mūsų nepamiršta. Ačiū, kad visada esate šalia!

INICATYVOS IR RENGINIAI

Picos Vilniaus Santaros Klinikose

Kai šalyje vyrauja slogios nuotaikos, visi nerimaujame dėl savo ir artimųjų sveikatos, mūsų mažieji, sunkiai sergantys vaikai, nerimauja dar labiau - juk jų imunitetas dar labiau pažeidžiamesnis nei kitų. 

Norėdami nors truputį praskaidrinti nuotaikas ligoninėje, mūsų draugai CAPO Vilnius kolektyvas suorganizavo gražią iniciatyvą ir Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje sergančius vaikus pradžiugino šviežiai garuojančiomis picomis!
Džiaugiamės, kad maža dienos smulkmena tapo ypatinga dovana mūsų mažiesiems draugams!

Nuoširdžiai dėkojame CAPO Vilnius kolektyvui už skanią staigmeną ligoniukams, jų tėveliams bei ligoninės personalui !

ATRIBUTIKA

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka"

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

EMKO žvakidės

Mūsų draugai EMKO į prekybą išleido stilingų žvakidžių kolekciją, kurias įsigiję prisidėsite prie paramos mūsų fondo globojamiems mažiesiems ligoniukams. Nuo kiekvieno nupirkto produkto 10% pardavimo sumos atiteks mūsų fondo vaikučiams!

Įsigyti EMKO žvakides

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite