Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Rugpjūčio mėnesio NAUJIENOS

Asmik Grigorian - Rimanto Kaukėno paramos fondo ambasadorė

Rugpjūčio mėnuo Rimanto Kaukėno paramos fondui ir visai komandai buvo ypatingas. Prie fondo bendruomenės prisijungė pasaulyje apdovanota operos solistė Asmik Grigorian.

Su dideliu džiaugsmu ir dėkingumu pranešame, jog prie mūsų fondo šeimos prisijungė naujoji Rimanto Kaukėno paramos grupės ambasadorė Asmik Grigorian. Tikimės kartu sukurti kuo daugiau prasmingų projektų. O dabar dalinamės pirmuoju: #UŽSIDĖKTAŠKĄ naujoji kolekcija kartu su Asmik.Daugiau apie Asmik ir fondo draugystę skaitykite: https://m.delfi.lt/kultura/naujienos/article.php?id=87856821 #UŽSIDĖKTAŠKĄ - subtilus ir mažas priminimas kasdien, kad stebuklus kuriame patys ir juos galime padėti sukurti kitiems!

APLENKIME VĖŽĮ komanda IKI velomaratone

Džiaugiamės, kad mūsų fondo komanda APLENKIME VĖŽĮ buvo gausi ir aktyvi dvyliktus metus vykusiame IKI velomaratone!

Nuoširdų ir didelį ačiū tariame IKI Velomaratono komandai bei Benediktui Vanagui už galimybę dalyvauti. Ačiū sakome visiems, kurie prisijungė prie mūsų komandos ir aukojo registruodamiesi bei maratono metu.

Dėkojame studijai MEGAMI studijai ir masažistams Emiliui Juriui bei Renatai Rusinienei už profesionalius masažus, kuriuos galėjo išbandyti visi renginio dalyviai. Didžiulis ačiū fotografams bei operatoriams, kurie įamžino tikrąsias dalyvių emocijas ir finišo triumfą bei nuostabias emocijas prieš startą.Nuoširdžiai dėkojame Lietuvos Vaikų ir Jaunių ugdymo futbolo asociacijai bei asociacijos prezidentui Dainiui Gudaičiui ir Hummel už maratono marškinėlius, kuriais vilkėjo visi APLENKIME VĖŽĮ komandos dalyviai. Didelį ačiū sakome visiems mūsų ištikimiausiems palaikytojams, Vikonda, Avia Solutions Group, Radijo stotis M-1, kurių dėka galime dalintis gerumu su kitais.

AČIŪ savanaoriams ir visiems, kurie prisidėjo. Jūs nuostabūs ir su Jūsų pagalba mes galime daugiau.

APLENKIME VĖŽĮ komanda kviečia

Vilniaus maratonas

Rugsėjo 12 d. kviečiame visus prisijungti prie APLENKIME VĖŽĮ komandos Vilniaus maratone ir bėgti drauge!

Registracijos formoje (https://manobegimas.lt/registration/35) laukelyje klubas nurodykite komandos pavadinimą – APLENKIME VĖŽĮ ir bėgsime kartu! Paaukoję 10 eur ir daugiau prie mūsų fondo laukelio, renginio dieną būsite apdovanoti specialiai šiam bėgimui sukurtais Rimanto Kaukėno paramos fondo bendruomenės marškinėliais.

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Lukas, 11 m. 

Sveiki, mano vardas Lukas, man 11 metų, esu iš Kaišiadorių. Sergu neuroblastoma. Mano labai prastas regėjimas, todėl man labai reikia akinių ir dar labai norėčiau kompiuterio.

Vladislav, 7 m.

Nustatyta Burkitt limfoma, III stadija. Turėjo 4 chemoterapijas.

Lankau krepšinio treniruotes ir šachmatus, plaukimą, dainavimą. Mėgstu kepti šašlykus. Mėgstamiausia vieta - KAR KAR parkas. Mylimiausia grupė- the roop. Mėgstamiausias sportininkas - Danas Rapšys. Užaugęs norėčiau būti mokslininku. Noriu gauti Yamaha pianiną ir išmokti juo skambinti. Noriu pamatyti legolandą, patirti akvaparką ir susitikti su Danu Rapšiu.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Svajonės, kurios pildosi

Nintendo Pauliui

Šis linksmas ir besišypsantis berniukas nuotraukose – Paulius. Dvylikos metų paauglys kaip ir daugelis tokio amžiaus – mėgsta žaisti žaidimus, o dar smagiau, kad Paulius turi kompaniją – vyresnį brolį Modestą.Visai netikėtai, šeimai ruošiantis išvykti į Klaipėdą, Pauliui suparalyžiavo visą kairę kūno pusę. Pirminius tyrimus atlikę gydytojai pasakė, jog kažkas yra galvoje. Galiausiai buvo diagnozuotas galvos auglys. Tai stipriai sukrėtė mamą ir Pauliaus vyresnį brolį, tačiau mama buvo atvira ir diagnozės nuo Pauliaus neslėpė. Liūdna, tačiau joks gydymas Pauliui negali būti taikomas. Mama su sūnumi dažnai lankosi ligoninėse, kur Pauliui atliekami tyrimai ir profilaktinės patikros, situacija stebima. Tikimasi, kad anksčiau ar vėliau bus galimybė gauti gydymą ir jį pritaikyti.Pauliaus laiške, kurį gavome, buvo paminėta jo svajonė – žaidimų konsolė NINTENDO. Tai ne tik smagus laisvalaikio praleidimo būdas berniukui, tačiau ir puikus užsiėmimas ilgose kelionėse į ligoninę. Smagu ir tai, jog šalia yra brolis, kuris galės išmokyti įvairiausių žaidimų!Esame nuoširdžiai dėkingi Artūrui Adomaičiui ir gausiam jo draugų būriui, kurie išpildė berniuko svajonę turėti NINTENDO! AČIŪ Jums, kad dalinatės gerumu ir neliekate abejingi.Pauliui, jį mylinčiai mamai ir broliui linkime stiprybės ir sveikatos.

Kompiuteris Darijui

Darijaus ligos pradžia buvo netikėta visai šeimai. Mama suskubo pas gydytojus Darijui pradėjus karščiuoti – gruodžio 20d. nuvykę į Kretingos ligoninę buvo nusiųsti į Klaipėdą tolesnei apžiūrai, o iš Klaipėdos į Kauną. Kaune, gruodžio 22 d. šeima išgirdo diagnozę – Wilmso navikas inkstuose. Būtent Kauno klinikose Darijus praleido visus metus, buvo taikytas gydymas bei pašalintas auglys inkste.

Šiuo metu Darijus yra remisijoje ir jaučiasi labai gerai. Labai džiaugiamės, kad į vaikino gyvenimą grįžo šypsena, įprastas laisvalaikis, o visos negandos – jau praeitis.Vaikinas laisvalaikiu mėgsta leisti laiką su pusbroliais – maudynės ežere ir įvairūs žaidimai. Net ir tada, kai atvykome į svečius, (mama kruopščiai laikė paslaptyje tai, jog atvyksime aplankyti ir išpildyti svajonę) – Darijus su pusbroliais planavo karštą vasaros popietę praleisti prie ežero. Taip pat vaikinui patinka žaisti kompiuterinius žaidimus. Būtent todėl berniuko svajonė buvo naujas kompiuteris, kurį galėtų naudoti ir žaidimams ir mokslams.Už išpildytą Darijaus svajonę esame širdingai dėkingi Anna Mesha. Ačiū, kad esate šalia ir prisidedate prie kilnių darbų.Taip pat dėkojame Topo Centrui ir Aurelijui Rusteikai už ilgametę draugystę bei suteiktas nuolaidas!

Linkime Darijui ir jo visai šeimai sveikatos bei pačių smagiausių akimirkų drauge.

Dviratukas Anastasijai

Anastasiją ir jos šeimą sunkumai užklupo praėjus vos savaitei po mergaitės trečiojo gimtadienio. Buvo nustatytas ketvirtos stadijos inksto navikas su metastazėmis plaučiuose. Pradžia buvo sunki visai šeimai ir mamai, matyti sergančią ir silpną mergaitę buvo ypač sunku. Pradėta chemoterapija ir vėliau ištvertos dvi operacijos – inksto šalinimo ir metastazių plaučiuose šalinimas. Iš 27 chemoterapijos gydymo savaičių liko 20, šeima labai tikisi, jog iki naujų metų pavyks įveikti iššūkius ir gyvenimas stos į įprastas vėžes. Anastasija galės grįžti į darželį ir ataugs jos plaukučiai.Anastasijos svajonė buvo dviratukas su krepšiuku. Svajonę mergaitė, su mamos pagalba, nupiešė ir atsiuntė mums, o nuostabios iniciatyvos su City Bee dėka Anastasijos svajone papuošėme automobilį, kuriuo dabar gali naudotis bet kas, kas miesto gatvėse pamato automobilį.

Esame laimingi, jog galėjo išpildyti mergaitės svajonę. Nuoširdžiai dėkojame Daivai Kanopkienei ir Dianai Rudienei už tai, jog Anastasijos svajonė virto realybe. Jūsų gerumas yra beribis. Tikime, kad ši staigmena mergaitei padės sveikti ir visos negandos greit taps praeitimi.

Anastasija – esi tikra kovotoja! Linkime sveikatos ir smagių pasivažinėjimų dviratuku!

Kompiuteris Dovui

Dovas – linksmas ir nuoširdus berniukas, kuris mėgsta aktyvų laisvalaikį ir žaidimus lauke.Dabar Dovas gali mėgautis vaikystės malonumais ir apie ligą bei skausmus neprisimena beveik nieko. Labai džiugu, jog visi sunkumai jau praeitis ir šiuo metu Dovas yra virš 8 metų remisijoje. Jam, dar būnant mažam, buvo diagnozuota dešinės šlaunies rabdomiosarkoma. Po gydymo, ilgų savaičių ligoninėje ir skausmo atėjo ta diena, kai liga atsitraukė. Po pusmečio, kai pasiekė remisiją, ėmė lankyti plaukimą, kurį lanko iki šiol – tai ne tik smagus užsiėmimas Dovui, tačiau ir puiki mankšta, kuri padėjo sustiprinti kūną po ligos. Po baseino treniruočių Dovui labiausiai patinka laiką leisti kieme, su draugais. Mama šypteli, jog visada lengva nuspėti, ką sūnus veikė – ar futbolą žaidė ar kitus žaidimus, o apie tai išduoda suplyšę batai, išpurvintos kelnės... Berniukas labai norėjo kompiuterio – jam tai bus ir pramoga ir galimybė pasimokyti anglų kalbos. Jos mokosi mokykloje bei žiūrėdamas filmukus – tai dabar galės daryti per savo naująjį kompiuterį.Linkime sveikatos ir daug šypsenų Dovui! Už berniuko Hewlett Packard kompiuterį didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū tariame Dmitrij Gucalo ir UAB HP Line. Džiaugiamės, jog esate šalia mūsų ir pildote vaikučių svajones.

Xbox Emilijai

Emilija yra labai draugiška ir nuoširdi mergaitė, laisvalaikiu mėgstanti draugų kompaniją arba leisti laiką lauke – važinėti dviračiu ar paspirtuku. Tai suteikia gerų emocijų, o veidą nušviečia plati šypsena.Šių metų kovo mėnesį mergaitė susirgo leukemija. Ligos pradžia buvo sunki visai šeimai, nes žinia buvo netikėta ir prireikė laiko suprasti, kas vyksta. Gydymo pradžioje Emilija jautėsi silpnai, nuolat norėjo miego, o nuotaika dažniausiai būdavo prasta, buvo sunku vaikščioti. Po pirmojo mėnesio Emilija pradėjo aktyviai sportuoti ir labai sustiprėjo, o tai mergaitei suteikė daugiau jėgų judėti pirmyn.Šiuo metu Emilija gydoma Santariškių ligoninėje, netrukus bus praeiti trys gydymo etapai ir liks du. Mergaitė ir jos tėveliai džiaugiasi, jog pusė sunkaus kelio jau nueita ir svajoja apie tai, jog į ligoninę vykti teks žymiai rečiau. Juk nuo rudens Emilija eis į pirmą klasę! Labai laukia šio naujo gyvenimo tarpsnio ir, žinoma, pažinties su klasės draugais.

Emilija labai mėgsta leisti laiką su draugais, žaisti Xbox kompiuteriu, todėl būtent tokį norėjo turėti ir savo namuose. Didžiulį ačiū sakome 4office už mergaitės svajonės išpildymą. Nuoširdžiai dėkojame, kad pavertėte norą realybe. Emilija – linkime tau išlikti stipriai ir būti pavyzdžiu visiems, kurie eina šiuo sunkiu keliu. Esi tikra kovotoja.

Atostogos prie jūros Emilijai

Emilijai gyvenimas iššūkių nepagailėjo. Nuo 6 metukų ji turi diabetą, o kai buvo 12 metų – susirgo leukemija. Jėgas ir nuotaiką atimantis gydymas, džiaugiamės, jog jau praeityje ir dabar Emilija yra pasveikusi bei kupina jėgų. Pas gydytojus reikia vykti tik apžiūrai ir tyrimams.Paauglė labai mėgsta piešti ir tai daro nuostabiai gražiai. Kaip pati sako – ją ši veikla labai ramina. Būtent todėl ji nusprendė pavaizduoti savo svajonę. O ji – ėmė ir išsipildė...Merginos svajonė buvo nuvykti atostogų į pajūrį, o šis spalvingas piešinys buvo perkeltas ant City Bee automobilio. Emilija labai laiminga, jog jos svajone papuoštu automobiliu gali naudotis ir grožėtis kiti. Nuoširdžiai dėkojame City Bee už spalvingą ir prasmingą iniciatyvą!Esame laimingi, jog Emilijos svajonė buvo išpildyta ir mergina su visa šeima vyks į Šventąją atostogų. Iš visos širdies dėkingi esame naktiniam klubui Materialiste, kurių dėka galėjom pradžiuginti merginą ir visą jos šeimą, bei dovanoti smagiausias akimirkas drauge prie jūros. Dėkojame visiems, kurie prisidėjo dalyvaudami klubo organizuotame labdaringame renginyje ir su kurių pagalba galėjome dovanoti geriausias akimirkas Emilijai.Smagių atostogų ir sveikatos Emilijai!

Kompiuteris Gabijai

Gabiją pažįstame jau keletą metų. Ši nuostabi mergaitė ne vienerius metus buvo gydoma nuo onkologinės ligos, todėl namuose, kaip sako mergaitės mama – jos buvo itin retos viešnios... Prieš metus, nuo narkozių gausos, kurių buvo virš 45, mergaitei buvo diagnozuota epilepsija. Ir nors šiuo metu Gabija jaučiasi gerai, tačiau gydymo pasekmės pasireiškia kasdien – mergaitė turi demensiją, greitai pravirksta, jai sunku prisijaukinti svetimus žmones. Ilgas Gabijos gydymo kelias ir nuolatinė kova buvo labai sunkus, bet kartu nepaprastai suvienijantis šeimą išgyvenimas. Gabijos sesės – jos geriausios draugės, mama – jos superherojė, o namuose nuolatos skamba meilės kupini balsai. Gabijos mama neslepia, kad artėjantis rugsėjis kelia nemažai nerimo, kadangi išleisti tris dukras į mokyklą ir joms nupirkti visus reikalingiausius daiktus, kuprines, drabužius bei kanceliarines priemones – tikras iššūkis. Ir nors tėveliai labai stengiasi aprūpinti dukras patys, nes labai nesinori kreiptis pagalbos, esame laimingi, kad galėjome nors kiek prisidėti prie šio nelengvo etapo ir pagerinti jų kasdienybę.

Partnerių BARBORA dėka, galėjome aprūpinti moksleives visomis reikalingiausiomis priemonėmis, tad Gabija ir jos sesės jau pilnai pasiruošusios mokyklai! Nuoširdus ačiū Barbora komandai už operatyvų šių prekių suorganizavimą ir begalinį norą padėti. Taip pat merginoms padovanojome 2 mokyklines kuprines ir 400 eur vertės PC MEGA dovanų kortelę, kurią šeima galės išleisti mergaičių rūbams, batams ir kitoms pačioms reikalingiausioms priemonėms. Būtent šios dovanos Gabijos mamos akis pripildė džiaugsmo ašaromis, nes ji žino, kokia didelė pagalba tai yra visai šeimai. O kad vakarais sesės turėtų vienijančią veiklą - mergaites pradžiuginome ir stalo žaidimu „Visa Lietuva“, jog ne tik leistų kartu laiką, bet ir sužinotų kažką naujo. Už visas šias dovanas esame nuoširdžiai dėkingi Sothys Lietuva komandai. Jūsų gerumas ir didelės širdys leidžia ateiti į pagalbą tuomet, kai to labiausiai reikia. Šalia visų reikalingiausių daiktų, kuriais aprūpinome šeimą, išpildėme ir Gabijos svajonę – turėti savo kompiuterį. Nuo šiol mergaitė galės ne tik mokytis, bet ir piešti, žaisti žaidimus, klausytis muzikos. Už naująjį Gabijos kompiuterį, kurį, neabejojame, sesutės naudos pasikeisdamos, esame labai dėkingi Dmirtij Gucalo ir HP Line. Ačiū, kad prisidedate prie vaikų šypsenų. Ir galiausiai, esame iš visos širdies dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie Gabijos svajonės įgyvendinimo ir paramos suteikimo.

Šiai šeimai tai didelis stebuklas, kurį kartu galėjome suteikti tik Jūsų visų dėka.

Pagalba, kurios reikia

Trintuvas Viltei

Kai gavome Viltės mamos Ingridos pagalbos prašymą – net nedvejojome, kad mamai su dukrele reikia padėti.Viltė serga celebriniu paralyžiumi, išplitusi generalizuota epilepsija ir epilepsijos sindromai, smegenų infarktas dėl nenepatikslinto smegenų arterijų užsikimšimo arba susiaurėjimo, įgimta hidronefrozė, šlapimo susilaikymas (retencija). Šalia visų šių ligų Viltei įvesta gastrostoma, per kurią yra maitinama, nes turi padidintą burnos jautrumą ir ėmė silpti.Siekiant aprūpinti mergaitę visomis maistinėmis medžiagomis ir vitaminais reikalingas maitinimas per gastrostomą. Mergaitės mama paprašė trintuvo „Blendtec“, kuriame yra speciali gastrostominio maisto trynimo funkcija. Tai ypač reikalingas ir kiekvieną dieną naudojamas pritaisas, nes įprastas trintuvas nesmulkina maisto taip, kaip reikia, maitinant per gastrostomą, tad tekdavo dažnai vykti į ligoninę užsikimšusių vamzdelių pakeitimui naujais. Tai tapo iššūkiu ir didelėmis išlaidomis, kadangi mama mergytę augina viena ir pati nevairuoja.

Esame laimingi, jog galėjome prisidėti prie Viltės ir jos mamytės lengvesnės kasdienybės. Esame nepaprastai dėkingi Jurgiui Adomavičiui, kurio dėka galėjome suteikti pagalbą mergaitei. Ačiū, kad norite padėti tiems, kam mūsų pagalbos labai reikia.

Linkime sveikatos ir nenustoti šypsotis, kaip Viltė šioje nuotraukoje:)

Mankštos Taurui

Taurą pažįstame jau seniau – tai linksmas ir labai stiprus berniukas, kuris negaili savo jėgų sportuodamas ir mankštinadamasis. Berniukui nustatytas cerebrinis paralyžius, epilepsija bei vienos ausytės kurtumas. Nepaisant to, Tauras yra tikras kovotojas! Su kineziterapeutų pagalba berniukas plaukioja baseine, o su logoterapeutu mokosi kramtymo įgūdžių ir mokosi atrasti vis daugiau naujų garsų.Suvieniję jėgas su VS Fitness norime prisidėti prie Tauro tobulėjimo ir stiprėjimo, todėl suteikiame baseino treniruotes, kurias Tauras lankys net du kartus per savaitę, bei užsiėmimus su logoterapeute, pas kurią taip pat keliaus dukart per savaitę.

Labai džiaugiamės, jog mūsų nauji fondo bendruomenės nariai - VS-Fitness reabilitacijos centras noriai prisidėjo prie pagalbos berniukui. Jūsų gerumas padeda judėti pirmyn! AČIŪ Jums už gerumo kupinas širdis, kurių dėka iki pat Naujųjų metų berniukas galės lankyti užsiėmimus. Linkime Taurui stiprybės ir smagių bei naudingų užsiėmimų!

Delfinų terapija Martynui

Nuotraukose matote Martyną, berniuką, kurį mes pažįstame jau seniau ir esame bendravę su nuostabia jo šeima.Martynui vos gimus, ištiko sunkumai - būnant vos 7 savaičių berniukui buvo diagnozuotas momeninės skilties piktybinis navikas. Po šios diagnozės, buvo atlikta naviko šalinimo operacija bei taikytas gydymas chemoterapija. Martyno ligos diagnozė padarė įtaką ir tolesnei berniuko sveikatos būklei, tad šiuo metu berniukas turi simptominę epilepsiją bei mišrius raidos sutrikimus.Visgi sunkumai neatima optimizmo ir jėgų judėti pirmyn! Martynas atiduoda visas jėgas delfinų terapijoje, o berniuko tėvai yra be galo laimingi sūnaus pažanga: „Delfinų terapija suteikė Martynui daug teigiamų emocijų. Jis visas užduotis su delfinais atlikdavo be jokių ašarų ir pykčių. Esame be galo laimingi ir dėkingi Jums, kad galėjome dalyvauti delfinų terapijoje“. Labai džiaugiamės, jog Martynas nuolat stiprėja ir atranda motyvacijos sveikti. Už galimybę berniukui lankyti delfinų terapiją širdingai dėkingi esame įmonei Top Exchange. Dėkojame Jums, kad prisidedate prie kilnių darbų ir padedate vaikams sveikti ir stiprėti. Martynai, esi tikras kovotojas ir pavyzdys kitiems!

Šaldytuvas Esteros šeimai

Mergaitę vardu Estera Jūs jau pažįstate. Lankėmės pas ją, jos sesutę ir mamą ne pirmą kartą. Estera visada puikios nuotaikos ir žaisminga, juk geriausia žaidimų draugė – sesė – visada šalia!Mergytė turi mišrius specifinius raidos sutrikimus bei regėjimo ligą, tačiau nepaisant to – nepraranda geros nuotaikos ir yra labai aktyvi. Sulaukėme Esteros mamos pagalbos prašymo – per patį vasaros įkarštį sugedo senas šaldytuvas, todėl pas merginas į svečius išskubėjome vos gavę laišką. Mergaičių mama Milda yra be galo dėkinga už suteiktą dovaną. Esame laimingi, jog galėjome pradžiuginti mergaites ne tik nauju šaldytuvu, tačiau ir kitomis dovanomis – lėlytėmis, kuriomis mergaitės labai mėgsta žaisti. Už lėlytes didelį ačiū sakome įmonei Anvol žaislai. Taip pat Esterai padovanojome Karolina Meschino džemperį, kurį ji iškart norėjo pasimatuoti.

Esame nuoširdžiai dėkingi Diantė UAB už tai, jog galėjome suteikti šiai šeimai naują ir taip reikalingą šaldytuvą. Jūsų gerumas kuria stebuklus.Širdis džiaugiasi, jog kartais tokie paprasti dalykai gali suteikti pačias geriausias emocijas, o sesučių džiaugsmas sulaukus svečių – pats geriausias įvertinimas.

Sveikatos ir geros nuotaikos Esterai!

Žirgų terapija Titui

Su Titu ir jo šeima bendraujame jau ne pirmą kartą, nes tai be galo šilti ir nuoširdūs žmonės, dėl savo sūnaus besistangiantys padaryti viską.Titui prieš kelis metu buvo diagnozuotas auglys galvoje, praeitas chemoterapijos kursas. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog gydymas yra tik palaikomasis ir medikai nuolat stebi berniuko savijautą bei tyrimus. Kadangi berniukui yra paveldimų problemų su stuburu – nesuaugusi stuburo apačia, reikalingas fizinis aktyvumas, kuris padėtų stiprinti raumenis. Būtent todėl Titui skirta žirgų terapija. Kaip Tito mama pasakė: „tai stebuklingi gyvūnai. Atrodo, kad klauso kiekvieno žodžio ir viską supranta“.

Berniukui terapija sekėsi labai gerai, nors reikėjo joti be balno, o tai yra žymiai sunkiau, tačiau jis puikiai susitvarkė! Paskutiniuose užsiėmimuose jau mokėjo savarankiškai valdyti žemaitukus – Vingį ir Žeimą.Šiuo metu Titas jaučiasi gerai, po truputį grįžta svoris, nuotaika taip pat dažniausiai būna pakili.

Esame laimingi, kad Titas turėjo galimybę dalyvauti žirgų terapijoje ir susipažinti su šiais nepaprastais gyvūnais.Iš visos širdies dėkojame Kauno mokslo ir technologijų parkui, kurie organizuodami Pyragų akciją pyragų dienos proga skyrė 220 eur. sumą, kuria galėjome padengti Tito mankštas su žirgais. Ačiū Jums, kad prisidedate ir dalinatės gerumu.

Baseino treniruotės Viktorijai

Norime pasidžiaugti ir pasidalinti Viktorijos pasiekimais baseine.Mergaitė, įveikusi onkologinę ligą, būdama vos trejų metų turėjo išgyventi operaciją, chemoterapijos kursus. Dabar turi nugaros, krūtinės ir dviejų šonkaulių skoliozę, o po ligos viena koja augimu atsilieka nuo kitos, tad užsiėmimai baseine ne tik atpalaiduoja kūną, tačiau ir gerina laikyseną bei padeda stiprėti fiziškai. Mama neslepia džiaugsmo, jog mergaitė ne tik puikiai jaučiasi vandenyje ir fiziškai sustiprėjo, tačiau ir įgavo daugiau pasitikėjimo baseine. Po kiekvienos treniruotės taip nenori lipti iš vandens... todėl mergaitė dar savarankiškai plaukioja ir treniruojasi. Atkaklumu ir energija nei kiek nenusileidžia berniukams, rungtyniauja.

Nuostabu matyti, jog Viktorija jaučiasi puikiai plaukia pirmyn!Už užsiėmimus esame dėkingi sporto klubui Panevėžyje Impuls, kur Viktorija kelis kartus per savaitę aktyviai sportuoja baseine. Ačiū Jums, kad prisidedate prie kilnių darbų ir padedate vaikams augti bei stiprėti. Linkime Viktorijai sėkmės plaukimo treniruotėse!

GERUMO INICIATYVOS

„CityBee“ automobiliai puošti vaikų svajones vaizduojančiais piešiniais!

Džiaugiamės, jog spalvingi automobiliai, išmarginti vaikų piešiniais ir toliau keliauja po visą Lietuvą bei džiugina keleivius!

Netrukus Jums pristatysime ir dar daugiau vaikų vajonėmis išmargintų automobilių, kuriais galėsite leistis į pačius smagiausius nuotykius.

Nuskenavę QR kodą taip pat galite prisidėti prie mažųjų kovotojų svajonių išpildymo. Šilčiausios padėkos už Jūsų gerumą.

Cabela clothes

Džiaugiamės, jog prie mūsų fondo bendruomenės prisijungė Cabela prekinis ženklas. Jų kuriami drabužiai pasižymi lengvomis ir kūnui draugiškomis medžiagomis, tvarumu, nes kuriami pagal užsakymą. Tai suteikia galimybę į kiekvieną rūbą įdėti šiek tiek daugiau rūpesčio ir meilės.

2 % nuo kiekvieno nupirkto drabužio skiriami fondui – onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Ačiū Jums, kad norite kurti stebuklus mažiesiems.

BENDROS INICIATYVOS

Norime nuoširdžiai pasidžiaugti ir padėkoti mūsų fondo bendruomenės nariams, kurie prisideda prie kilnių darbų ir nepaliauja dalintis gerumu!

Mary Kay kolektyvas kviečia prisijungti prie gerumo iniciatyvos ir perkant Unlimited kūpų blizgius prisidėti prie pagalbos sergantiems vaikučiams. Nuo kiekvieno įsigyto blizgio 1 doleris skiriamas mūsų fondo globojamiems onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Perkant “Greenworks” produktus 2 % nuo kiekvienos įsigytos prekės bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Prisidėti prie vaikų svajonių ir saugoti aplinką dar nebuvo taip lengva!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams! Visą asortimentą rasite MANILLA pardotuvėje.

Komiksas "IV PAMAINA.ŽAIBAS" - Aurelijaus Lipinsko inicijuotas kitoks būdas prisidėti prie sergančių vaikų gerovės. Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

AČIŪ Jums, kad esate su mumis. Kartu mes galime daugiau!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Kartu galime kurti stebuklus kiekvieną dieną.

Rinkdamiesi gerumo tašku pažymėtą rausvą Akvilė vandenį prisidedate prie mūsų fondo globojamų mažųjų herojų. Ištiesti pagalbos ranką galime ir paprastais, kasdieniais būdais, todėl kviečiame atsigaivinti būtent taškeliu pažymėtu vandeniu.

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite