Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Tajus, 5 m. Tajui buvo diagnozuotas piktybinis inkstų auglys, buvo pašalintas vienas inkstas. Berniukas svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Aurimas, 16 m. Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. 

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Fondas, kartu su visų fondo rėmėjų ir partnerių pagalba kiekvieną mėnesį kompensuoja Daniilo ir jo tėvelių keliones į Šveicariją. Paramos ir palaikymo vaikui labai reikia, tad kviečame prisidėti.

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Beno svajonė / pasivažinėjimas sportiniu automobiliu

Kol tūkstančiai žmonių balandžio pirmą savaitgalį "Siemens" arenoje skandavo žodžius "Už pergalę gyventi", pildėsi ir dar vieno vaiko svajonės! Benas - vaikinas, kurį dar praeitą vasarą broliai Saulius Kuzminskas ir Mindaugas Kuzminskas lankė Santaros ligoninėje, kur tuo metu jis kovojo su III stadijos vėžiu. Šiandien jis remisijoje, jaučiasi puikiai ir mėgaujasi kiekviena gyvenimo akimirka. Sulaukę Beno laiško, kad savaitgalį netoli jo namų Kuršėnuose vyks Autoplius.lt Drift Matsuri, o jose veiks ir Drift Taxi pramoga, kurią jis labai nori išbandyti, suskubome išpildyti šį norą.

Norime nuoširdžiai padėkoti renginio organizaoriams Red Helmet ir lenktynininkui Vygantui Rimkui, kurie iš karto atsiliepė į šį Beno norą ir mielai sutiko išpildyti šią svajonę.
"Nors ta diena man buvo labai intensyvi, džiaugiuosi, kad visiems buvo dovanotos geros akimirkos, o pažadai ištęsėti" , - sakė lenktyninkas V. Rimkus dovanojęs Benui naują patirtį ir pasirūpines jo dalyvavimu renginyje.

Pasak Beno, tai buvo puiki diena ir puikiai praleistas laikas!!! Linkime Benui kuo didžiausios sveikatos ir įspūdžių, kuriuos būtų gera prisiminti!

Grožio procedūros mergaitėms ir jų mamoms

Tikriausiai niekas nepaneigs, kad grožio procedūros merginoms yra pats geriausias poilsis po didelių renginių ir įtempto laikotarpio!

Norime nuoširdžiai padėkoti grožio salonui "Greenas" už galimybę mergaitėms ir jų mamoms šiek tiek atsipūsti po sudėtingo gydymo ir didelio įvykio "Siemens" arenoje! Nuostabios Anželika ir Mėja su mamomis turėjo progą šiek tiek pasikeisti, specialistės pasirūpino jų plaukučiais.

Merginos iš salono išėjo labai pakilios nuotaikos - pasak jų, tai buvo labai puikus laikas, o ir rezultatas labai džiugino! 

SUTEIKTA PAGALBA

Pagalba Denisui

Denisui yra 2,5 m., o patirtis jo yra ypač sunki jau nuo pirmųjų gyvenimo dienų. Sunkų kombinuotą imunodeficitą turintis Denisas pusantrų metų buvo gydomas Santaros ligoninėje, ištvėrė kaulų čiulpų transplantaciją ir net kelias galvos auglio operacijas. Gydymas praėjo, berniukas jau namuose, bet vis dar reikalaujantis pastovios priežiūros, o ir vaistus tenka gerti kiekvieną dieną. Dėl diagnozuoto imunodeficito, berniukas iki šiol nevaikšto ir nekalba. Dėl anksčiau patirtų komplikacijų vaikui buvo suformutos trachiostoma ir gastrostoma... Vaikui kiekvieną dieną yra reikalingos kinezaterapeutės mankštos, kurioms mamai visada trūko lėšų, tad Rimanto Kaukėno paramos grupė suskubo padėti ir apmokėti kiekvienos dienos mankštas trims mėnesiams.

Fondas šią paramą skyrė iš naktinių klubų Anna Mesha. Viešbutis ir Anna Mesha. Butas aukų, kurias klubų klientai skyrė 2018 m. Kalėdiniu laikotarpiu. Didelis AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie pagalbos net 5 šeimoms!!!

Panašu, kad vaikas mėgaujasi mankštų seansais - jis šypsosi ir myli gyvenimą! Linkime Denisui nepasiduoti ir kuo greičiau stiprėti.

Parama Tito ir Ramunės šeimai

Nesibaigiantys vizitai ligoninėse, tyrimai besitęsiantys jau ne vienerius metus vis grąžina Titą, Ramunę ir jų mamą Eglę iš pajūrio į Kauną arba Vilnių. Šiai šeimai tenka nemaži iššūkiai, nes tiek vaikučiai, tiek mama turi sveikatos problemų - Titui pirmąjam buvo diagnozuotas auglys galvoje, Ramunė šiuo metu reguliariai siunčiama pas daktarus, nes mergaitės klausa ir regėjimas yra suprastėję. Mama taip pat yra stebima dėl aptiktų darinių visame organizme.

Nepaisant varginančio gyvenimo periodo, ši šeima yra labai pozityvi, patys aktyviai dalyvauja mūsų fondo veikloje, dalinasi gėriu ir parama su kitais vaikais. Šios šeimos vertybės yra tikras pavyzdys mums visiems.

Džiaugiamės galėdami pažinti Jus ir padėti, kuomet paramos tikrai reikia. Dar praeitą savaitę įteikėme šeimai lagaminą, kuris suteiks šiek tiek patogumo ilgoms kelionėms.

Norime padėkoti visiems, kurie įsigija specialius fondo marškinėlius. Būtent už juos surinktas aukas skyrėme nupirkdami kelionių pagalbininką.

Sunkiu momentu skubi parama Elijai

Elijai ir jos mamai Birutei šiuo metu mūsų palaikymo reikia, kaip niekada! Mergaitės galvoje esantis auglys stipriai padidėjo, buvo nuspręsta nieko nelaukti - Elijai greitu metu bus daroma sudėtinga operacija. Mergaitė dėl staigių negalavimų atsidūrė ligoninėje, tad suskubome aplankyti, atvežėme šiek tiek maistelio, rūbelių. Kadangi mergaitei po operacijos ligoninėje teks praleisti daug laiko, pasirūpinsime ir sauskelnėmis bei viskuo, ko tik prireiks šiai šeimai. Nors šios dienos Elijai ir jos mamai yra labai sunkios, jos vis dar šypsosi. Visada stengiamės įnešti šiek tiek pozityvumo..., nors trupinėlį...! Mes visi palaikome jus! Elija tikra šaunuolė, kuri tikrai lengvai nepasiduos! 

Ačiū Southwestern Advantage Lietuva studentams, kad galime suteikti paramą šiai šeimai, kai jos labai reikia!

RENGINIAI

Paramos koncertas "Už pergalę gyventi"

Balandžio 5 d. “Siemens” arenoje vyko vienas didžiausių paramos koncertų “Už pergalę gyventi”! Tai buvo jautru gražu ir tikra! Ačiū visiems ir kiekvienam iš Jūsų, kurie buvote kartu, aukojote ir palaikėte mūsų vaikus kovoje už gyvenimą!

Koncertas taip pat buvo transliuojamas balandžio 22 d. per LRT televiziją!

Už bilietus į koncertą surinktos lėšos buvo skirtos padėti fondo globojamiems vaikams. Žmonės taip pat iki gegužės 15 d. turi galimybę prisidėti prie pagalbos pcientams paaukojant trumpaisiais numeriais! 1891- auka 3eur, 1892 - auka 5 eur.

Daugiau apie iniciatyvą

Velykos Santaros ligoninėje

Artėjant gražiausiai pavasario šventei - Šv. Velykos suskubome nuspalvinti pavasarį įvairiomis spalvomis! Apsilankėme Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje ir įkūrėme mažas dirbtuves, kur vaikai ir jų mamos galėjo pasigaminti sau velykines dekoracijas.

Įvairiaspalviai margučiai, pavasario gėrybės, vaišės ir dovanos nuramino širdį, įžiebė šypseną vaikų ir tėvelių veiduose...

Didelis Ačiū šios idėjos iniciatorei, fondo savanorei Daiva Kanopkienė bei visiems, kurie prisidėjo prie šio gražaus įvykio:

Skizze Lietuva už atsakingai parinktas ir ne mažiau spalvingas dovanas vaikams;
Ieva Rumbauskienė už kūrybingą Velykinių dekoracijų gamybos pamoką ir priemones skirtas jos įgyvendinimui;
Grill London už vaikus nudžiuginusias vaišes.

Didelis Ačiū Elena Paulauskė už akimirkų įamžinimą!

Kviečiame pasigrožėti nuostabiais vaikų kūriniais!

INICATYVOS

Rimanto Kaukėno vizitas pas vaikus

Balandžio 5 d. praėjus dideliam ir gražiam renginiui "Siemens" arenoje suskubome pas vaikus... Šie nuostabūs vaikai pasitiko mus su šypsenomis... Ne visiems ta diena buvo lengva, bet viltis ir šviesa jų akyse kas kart vis didesnė!
Padovanojome dovanėlių, pasišnekėjome, pažaidėme. Rytas įkvėpęs naujiems gražiems darbams!

Ačiū visiems, kurie prisidedate prie mūsų veiklos įsgydami fondo specialius marškinėlius, būtent už juos surinktas aukas šį kartą panadojome išrenkant žaislus vaikams!

Draugystė su Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisu

Pal. kun. Mykolo Sopočkos hospisas - dar viena viltis žmonėms, dar viena galimybė nebūti vieniems ir jaustis saugiai. Šių kylančių namų durys visada bus atviros sunkiai sergantiems vaikams, suaugusiems, senjorams. Padėsime, kiek galėsime, kad šioje aplinkoje žmonės jaustūsi lyg namuose, pilnai aprūpinti jų poreikiams ir slaugai reikalingais įrankiais.

Kuomet į mus kreipėsi fondo geras draugas, lenktyninkas Benediktas Vanagas mes net nesuabejojome - padėti reikia, juk suvieniję jėgas ir padėdami vieni kitiems mes galime sukurti daug daugiau. Džiaugiamės draugyste su šviesiais žmonėmis, kurie atiduoda visą save tam, kad vieniši žmonės jaustų meilę ir rūpestį. Ačiū, kad esate, Michaela Rak!

Prezidentų kampanijos metu skatins aukoti vaikams

Pilietiškai aktyvūs gyventojai 2019 m. Prezidento rinkimų kampanijos metu prisidėti prie pagalbos onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams galės ir kandidatų štabuose. Rimanto Kaukėno paramos grupė kviečia šeimas įsigyti pasakas vaikams "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia" bei savo auka paremti onkologinėmis ligomis sergančius vaikus. Knygų stendai ir aukų dėžutės, tikimasi, pasieks visų kandidatų štabus. Pirmoji vieta, kurioje galima įsigyti knygeles, yra kandidato Gitanas Nausėda štabas.

Daugiau apie iniciatyvą

Balandžio mėnesį startavo nuostabi akcija "Spalvotas pleistriukas", kurios iniciatorė Aiste Furajevaite bei mes kviečiame žmones bendromis jėgomis surinkti 1000 dėžučių spalvotų pleistriukų Lietuvos ligoniukams.
Ir visai nesvarbu, ar gyvenate užsienyje, ar Lietuvoje - Jūsų parama gali nudžiuginti vaikus esančius ligoninėse!

Kartą tai jau padarėme- padarykime ir vėl! Užklijuokime skausmingą adatos dūrį spalvotu pleistriuku!

ATRIBUTIKA

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Jūs gavote šį laišką, nes prisidėjote prie Rimanto Kaukėno paramos grupės ir pagelbėjote sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū Jums už Jūsų gerumą.

Atsisakyti

MailerLite