Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте п'ятий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

ЗАХОДИ ОФІСУ ДЛЯ НОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

Пріоритизація країн для Торгових Місій на 2018 рік

Офіс з просування експорту сформував попередній перелік країн для організації Торгових Місій у 2018 році. Усі країни з переліку знаходяться у фокусі  “Експортної стратегії України: Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі 2017 – 2021». Щоб пріоритизувати країни, що найбільше відповідають потребам українського бізнесу, ми запускаємо відкрите опитування.  З поміж 15 країн ми пропонуємо українським виробникам пріоритизувати 5 потенційно цікавих країн для участі у Торгових Місіях.

Залишити свій голос можна за посиланням до 6 грудня 2017.

Зробити вибір>

Cтартувала навчальна програма Export Revolution Ukraine! Реєстрація на базовий рівень триває

Бажаєте зробити перші кроки в експорті чи вивести ваш експорт на новий рівень? Тоді реєструйтеся на безкоштовний навчальний курс для експортерів початківців. В рамках програми базового рівня ви маєте можливість пройти тренінг з 9ти важливих тем та задати питання спікерам наживо. Кожен семінар доступний у записі після завершення, тож не втрачайте можливості підготувати себе та свою компанію до виходу на нові ринки.

Дізнатися більше>

Відкритий діалог про експорт у секторі IKT в рамках Ради з просування експорту

КОЛИ: 19 грудня, 14:00 –  15:30

ДЕ: Будинок уряду України, кабінет 459 (м. Київ, вул. Грушевського 12/2)

Офіс з просування експорту та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України запрошують  представників галузі інформаційно-комунікаційних технологій на відкритий діалог в рамках засідання галузевих робочих груп Ради з просування експорту при Мінекономрозвитку. Зустріч пройде під головуванням Торгового представника України – заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України Наталії Микольської.

Дізнатися більше>

ІСТОРІЇ УСПІХУ

Українська компанія вперше перемогла у міжнародному тендері публічних закупівель GPA

ДП ДГЗП “СпецТехноЕкспорт”, що входить до складу ДК “Укроборонпром”, стала першою українською компанією, що після приєднання України до Угоди СОТ про міжнародні публічні закупівлі (Government Procurement Agreement – GPA) отримала контракт від державної європейської компанії на постачання комплектуючих до танків T-72 протягом 2017-2019 років. Експерти з міжнародних закупівель Офісу з просування експорту консультували "СпецТехноЕкспорт" на усіх етапах тендерного процесу.

Дізнатися більше>

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Стосунки на виріст: як експортувати в Нідерланди

Який він - голландський ринок легпрому? Які культурні особливості слід враховувати, та де і за якою ціною краще пропонувати свою продукцію?

Відповіді на ці запитання експерти Офісу шукали разом з українським бізнесом кілька тижнів тому під час торгової місії до Нідерландів, організованої за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні. А сьогодні здобутим досвідом та практичними порадами з виходу на цей ринок  ділиться Керівник напряму бізнес-можливостей Офісу з просування експорту Ірина Онікієнко в колонці для Дело.UA

Читати статтю>

Курс на Китай. Практичні поради учасників виставки FHC China 2017

Що дає участь у виставках для пошуку ділових партнерів та розвитку експорту? Це запитання ми поставили українським компаніям, з якими провели 3 насичені дні на міжнародній продуктовій виставці FHC China 2017 наприкінці листопада. Ділимося інсайтами та рекомендаціями учасників виставки та української делегації:

Читати статтю>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Експортні можливості для виробників органічного меду, олії, бобових, крохмалю та корму

Іноземні компанії активно шукають бізнес-партнерів в Україні. Цього разу двері бізнес-можливостей відкриваються для виробників наступних видів продукції: очищеної соняшникової олії, органічного меду, картопляного крохмалю, сої, сочевицї, комбінованих кормів для усіх видів тварин та птахів.

Дізнатися більше>

Румунський дистриб’ютор обладнання запрошує до співпраці

Румунська компанія, яка спеціалізується на роздрібній торгівлі, пропонує послуги дистриб’ютора або агента компаніям, які виробляють обладнання будь-якого цінового сегменту, котре можна віднести до наступних сфер: лісове господарство, ландшафтне будівництво, сільське господарство, міське господарство та будівництво.

Дізнатися більше>

Румунська компанія шукає українських виробників сантехніки та плитки преміум сегменту.

Якщо ви виробляєте один з цих товарів та маєте досвід міжнародної торгівлі, проте ще не присутні на ринку Румунії, тоді наступна пропозиція партнерства з мережі EEN створена саме для вас!

Дізнатися більше>

Розшукуються постачальники вугілля та брикетів

Дрова та вугілля асоціюються у вас не лише з опалювальним сезоном, а й з прибутковим бізнесом? Тоді тисніть на пропозицію від польської торгової компанії, яка шукає постачальників усіх видів вугілля, деревних гранул та брикетів.

Дізнатися більше>

Відкрийте ринки Франції, Великобританії, Німеччини через міжнародні державні закупівлі

Пропонуємо підбірку свіжих тендерів для виробників меблів, мережевого обладнання та будівельних, сантехнічних, електричних, нагрівальних та газових матеріалів.

Дізнатися більше>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ДЛЯ НАТХНЕННЯ

Листопад був насичений на події Платформи SheExports: SheTalks, панель на S/He Сongress  у Києві та SheExports World Café у Харкові. Пропонуємо і вам надихнутись інтерв’ю наших запрошених експерток зі світовими іменами  - Дебори Юден та Вірджинії Літтлджон. 

Вона знає все про підводні камені жіночого підприємництва в різних країнах, бо займається цим вже понад 30 років. Вірджинія Літлджон, екс-президент Національноіі асоціації жінок-підприємців та засновниця глобального акселератора для жіночих бізнесів, розказує про проблеми, які об’єднують жінок підприємиць у різних країнах, а також про роботу свого бізнес-акселератора.

 Читати публікацію>>

 
 
Дебора Юден, канадська експертка з міжнародної торгівлі, переконана, що принцип різноманіття сьогодні є ключовим для бізнесу: "Чим різноманітніша у вас команда, тим вона сильніша, тим більше варіантів вирішення проблем ви зможете знайти. З такою командою ви починаєте думати поза шаблонами та рамками та знаходите інноваційні рішення. А коли ми виключаємо якісь групи людей через певні стереотипи, ми тим самим позбавляємо себе можливостей."
 
 

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter