Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

1,2 % Už pergalę gyventi!

Jie yra patys stipriausi kovotojai pasaulyje, kasdien besikaunantys už galimybę gyventi ir jų šypsena nugali viską!

Nuoširdžiai kviečiame prisidėti prie kovos UŽ PERGALĘ GYVENTI ir skirti 1,2 % gyventojų pajamų mokesčio (GPM), kurie pavirs: VAISTAIS, MEDICININE ĮRANGA, SVAJONĖMIS. Daugiau informacijos, kaip tai padaryti rasite čia http://kaukenoparama.lt/1-2-proc/

„Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“

Norime pasidžiaugti užsimezgusia labai gražia ir prasminga draugyste su degalų prekybos bendrove "Stateta"!

Rimanto Kaukėno paramos fondas drauge su degalų prekybos bendrove "Stateta" kviečia visus vairuojančius prisijungti prie akcijos „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“. Akcijos metu nuo kiekvieno įsipilto degalų litro ir įsigytos automobilio plovimo paslaugos skiriama parama sunkiai sergantiems vaikams.

„Parėmėme R. Kaukėno paramos ir labdaros fondą dėl jo tikslingos ir prasmingos veiklos bei pastebimų rezultatų. Dabar kiekvienas pildamas 98 benziną ar bet kuriuos „S-Power“ klasės degalus bei pasinaudojęs automobilio plovimo programa „Deimantinė“ vienoje iš 7 degalinių „Stateta“ automatiškai aukoja fondui „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – nuo kiekvieno litro paramai pervedama po 1 centą. Gali atrodyti, kad tai nedideli pinigai, bet „Statetos“ klientai per mėnesį nuperka tūkstančius litrų degalų, todėl visi kartu mes svariai pagelbėsime tiems, kuriems parama gyvybiškai svarbi, – teigia degalinių tinklo „Stateta“ vadovas Karolis Stasiukynas.

Esame laimingi, kad mūsų fondo bendruomenė vis didėja, o kiekviena nauja draugystė ir nuoširdus bendradarbiavimas atneša daug džiaugsmo ir vilties mūsų mažiesiems draugams!

Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!

Renata Babkauskaitė nuotr.

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Mantas, 17 m. Berniukui diagnozuota Hodžkino limfoma. Jis svajoja apie vairavimo teises.

Justina, 16 m. Mergaitei diagnozuota limfoblastinė leukemija. Ji svajoja apie Iphone 11 PRO telefoną.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Elektromobilis ir piešimo lenta Anželikai!

1,8 metų Anželika susirgo 2020 m. rugsėjo pabaigoje, kuomet pradėjo gausiai vemti bei suparalyžavo dešinę kūnelio pusę. Kauno klinikose atlikus tyrimus, mergaitei diagnozuotas piktybinis galvos smegenų navikas, smegenų vandenė. Po šios diagnozės buvo atlikta VP šunto iplantacija, pakeistas VPŠ vožtuvas, kad reguliuoti nutekančius skysčius, vėliau įdėtas PORT kateteris ir pradėtas gydymas chemoterapija. Šiuo metu mažosios kovotojos ligos eiga krypsta į gerąją pusę, ji jaučiasi gerai, daug mankštinasi, už rankyčių vedama mokosi iš naujo vaikščioti.

Labiausiai Anželika mėgsta dainuoti ir piešti. Tad džiaugiamės, kad galėjome išpildyti mergaitės svajonę turėti piešimo lentą! Tai dar ne viskas, nes nuo šiol mergaitė galės stebinti savo draugus naujuoju Porsche markės vaikišku elektromobiliu! Norime ištarti didelį AČIŪ Daivai Kanopkienei už šios svajonės išpildymą, neišsenkantį pozityvumą bei teikiamą pagalbą! Džiaugiamės, kad savo gerumu galite pasidalinti su mažaisiais ligoniukais!

Taip pat dėkojame mūsų ilgamečiui fondo savanoriui Giedriui Paužai, Vaidui Mugauskaui ir VšĮ Energetikų mokymo centrui, už nenutrūkstamą paramą, ilgalaikį savanoriavimą bei pagalbą organizuojant šios svajonės išpildymą!

Video: LXM media

Iphone telefonas Emilijai ir susitikimas su Mantu Jankavičiumi!

Ši nuostabi ir be galo talentinga mergaitė vardu Emilija!

Mergaitė serga labai reta vaikams onkologine liga - melanoma. Tai yra vienintelis toks atvejis Lietuvoje. Mažoji kovotoja yra ištvėrusi dvi operacijas bei didžiulius skausmus. Buvo kritinis metas, kai daktarų prognozės buvo labai neraminančios, bet vėliau Emilijos sveikata pradėjo gerėti. Šiuo metu ji gydosi Santaros vaikų ligoninės onkohematologijos skyriuje.

Emilija slapčia svajojo turėti naują Iphone mobilųjį telefoną, kadangi turimas buvo senas ir dažnai strigdavo. Džiaugiamės, kad galėjome pradžiuginti Emiliją ir padovanoti jai naująjį Iphone 11 mobilųjį telefoną. Nuoširdų ir didelį AČIŪ tariame visiems buvusiems ir bėgusiems kartu už mūsų, ryškiais rožiniais marškinėliais pasipuošusią komandą 2020 m. Vilniaus maratone, kadangi šio renginio metu surinktų lėšų dėka galėjome išpildyti mažosios kovotojos svajonę.

Kadangi Emilija pati labai gražiai dainuoja, nenuostabu, kad jai patinka ir klausytis muzikos. Iš Lietuvos atlikėjų ji labiausiai žavisi Manto Jankavičiaus muzika. Nieko nelaukę nusprendėme nustebinti Emiliją ir suorganizavome jai susitikimą su pačiu Mantu!

Norime nuoširdžiai padėkoti puikiam atlikėjui, mūsų fondo bičiuliui Mantui Jankavičiui, kuris sutiko atvykti, susipažinti ir pabendrauti su Emilija bei padovanoti jai savo CD! Mantas laukdamas Emilijos prisipažino, kad dreba rankos ir jaudinasi labiau nei prieš didžiulį koncertą, juk susitikti su tokia nepaprasta fane yra kur kas asmeniškiau nei stovėti ant scenos! Ačiū Jums, Mantai, kad aplankėte ir savo nuoširdumu bei geromis emocijomis apgaubėte Emiliją! Ačiū, kad įžiebėte mergaitės akyse šypseną ir nustebinote ją asmeniniu dėmesiu bei atvira širdim!

Emilijai linkime stiprybės, siunčiame glėbį sveikatos ir pačių šilčiausių linkėjimų!

PAGALBA, KURIOS REIKIA

Vitaminai ir fizinės terapijos užsiėmimai Deimantei

Šiandien Jus norime supažindinti su Deimante, kuri nors ir kilusi iš Biržų, jau du metus gyvena ir gydosi Vilniuje. Būtent prieš du metus jai buvo rastas ir diagnozuotas smegenų auglys, išplitęs per visą galvą, o praeitų metų spalį diagnozė pasikartojo.. antrą kartą rastas naujas auglys galvoje. 2020 metų lapkričio mėnesį Deimantei buvo paskirta antra operacija, o šiuo metu jai vyksta gydymas chemoterapija. Tą patį lapkritį Deimantei suėjo 40 metų, tad moteris savo jubiliejų sutiko ligoninėje.


Į mus su Deimantės istorija kreipėsi Maltiečių ordino savanorė Eglė, kuri visomis išgalėmis stengiasi padėti Deimantei ir ją pilnai prižiūrinčiai mamai Birutei, bet vien savanorės pagalbos sunkiai besiverčiančioms moterims neužtenka. Kaip pati Eglė sakė rašydama mums laišką "Suprantu, kad Jūsų fondas daugiau padeda vaikams, tačiau šiai istorijai negalėjau likti abėjinga, norėjau Jums papasakoti apie šią nuostabią moterį bei jos bėdas." Birutei Deimantė yra vienintelis vaikas. Nesvarbu, kad jau suaugęs, bet vis tiek vaikas, dėl kurio kaskart labai skauda širdį.


Nepaisant sveikatos problemų, Deimantė prieš du metus išsiskyrė su savo vyru, kuris gyvena Norvegijoje ir kuriam atiteko vaikų globa, tad sveikatos ir asmeninės problemos moteriai sukelia didelį stresą, kuris tik dar labiau paveikia sveikatą. Po operacijos jai sunku vaikščioti, sunku prisiminti informaciją, sutrikusi motorika.


Norėdami nors šiek tiek prisidėti prie vėžiu sergančios Deimantės sveikatos ir bent šiek tiek padėti jai fiziškai stiprėti, nupirkome jai reikalingų vitaminų ir apmokėjome 10 kartų fizinės terapijos užsiėmimų bei masažų, kurie skirti atsigauti po galvos smegenų piktybinio naviko šalinimo operacijos. Suteikti pagalbą Deimantei ir jos mamai Birutei buvo panaudota 330,14 EUR suma iš 2019 metais “Už pergalę gyventi” vykusio koncerto metu surinktų aukų. Tikime, kad palengvinsime kasdien kovojančios moters naštą. Susidūrus su tokia liga yra nepaprastai svarbus didelis palaikymas, tad ir mes tariame didžiulį ačiū visiems atėjusiems, dalyvavusiems, palaikiusiems ir aukojusiems žmonėms!

Mobilieji elektriniai keltuvai LSMU Kauno ligoninei

Sausio mėnesį kartu su Kauno mokslo ir technologijų parko direktoriumi Pauliumi Nezabitausku kvietėme visus prisidėti prie pagalbos LSMU Kauno ligoninei bei joje dirbančiam medicinos personalui, palengvinant šių, sunkiai dirbančių medicinos darbuotojų darbą aprūpinant juos pacientų keltuvais.

Šią gražią idėją vainikavo sėkmė ir ligoninėje jau naudojami 4 mobilieji elektriniai pacientų keltuvai „SOLL ULISSE EL“. Jais slaugytojams lengviau perkelti nevaikštančius ligonius iš lovos į transportavimo priemones. Naujų keltuvų pirkimui buvo išleista 2320 EUR suma.

„Šie keltuvai dabartiniu metu skirti COVID19 sergantiems pacientams, o paskui bus naudojami ligoninės skyriuose įprastomis sąlygomis“, – sakė LSMU Kauno ligoninės direktorė valdymui ir infrastruktūrai Svetlana Kauzonienė.

Norime padėkoti Pauliui Nezabitauskui, kurio iniciatyvos dėka galėjome prisidėti prie taip reikiamos pagalbos šių dienų herojams – gydytojams ir visam ligoninės personalui.

Didelį ir nuoširdų ačiū tariame visiems, kurie neliko abejingi ir perskaitę straipsnį suskubote aukoti. Jūsų dėka surinkome pusę sumos, 1160 EUR, šios įrangos pirkimui. Ačiū, kad prisidėjote prie labai svarbios paramos tokiu sunkiu laikotarpiu!

Mobiliųjų elektrinių keltuvų pirkimui buvo panaudota 1160 EUR suma iš 2019 metais "Už pergalę gyventi" vykusio koncerto metu surinktų lėšų. Ačiū tariame visiems dalyvavusiems, palaikiusiems ir aukojusiems žmonėms!

Tikime, kad šį moderni keliamoji įranga pagelbės ir bus naudinga visam LSMU Kauno ligoninės personalui ne tik šiuo sudėtingu pandemijos metu.

Nuotrauka: LSMU Kauno ligoninė

Kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimai Martynui

Nuostabiąjam Martynui padedame jau ne pirmą kartą ir labai džiaugiamės matydami, kad berniukas yra ryžtingas ir po truputį stiprėja!

Tik gimęs mažylis susidūrė su dideliais iššūkiais - būnant vos 7 savaičių berniukui buvo diagnozuotas momeninės skilties piktybinis navikas. Po šios diagnozės, vaikui buvo atlikta naviko šalinimo operacija bei taikytas gydymas chemoterapija. Diagnozė turėjo daug įtakos ir kitiems berniuko sveikatos sutrikimams. Šiandien berniukas turi simptominę epilepsiją bei mišrius specifinius raidos sutrikimus.

Martynas daug dirba su fizioterapeutais, ergoterapeutais ir iš visų jėgų stengiasi stiprėti, nes didžiausia berniuko ir tėvelių svajonė - išmokti vaikščioti, ar bent jau atsistoti.

Nuoširdų ačiū tariame Giedrės ir Kristofer Nordstrom šeimai, kurių paramos dėka galėjome apmokėti taip reikalingus kineziterapijos ir ergoterapijos užsiėmimus. Užsiėmimų bendra vertė 300 EUR. Šios mankštos skirtos berniuko stiprėjimui bei motorikos lavinimui. Ačiū, kad prisidedate prie kilnių ir gerų darbų!

Mankštos Kornelijai!

Džiugu matyti, kad mažoji Kornelija daug sportuoja, įgauna vis daugiau jėgų bei nenustoja šypsotis.

Kornelija nuo pat gimimo serga reta liga - spinaline raumenų atrofalija dėl kurios nevaikšto. Jau porą metų ji yra gydoma vaistais, tačiau taip pat jai reikalinga intensyvi nuolatinė kineziterapija, kurios dėka ir yra matomi rezultatai.

Mankštos mergaitei reikalingos, kad išsivystytų kuo mažiau kontraktūrų bei nesilpnėtų raumenys. Mažosios kovotojos tėvelius labiausiai džiugina, tai, kad Kornelija labai stengiasi ir noriai važiuoja į reabilitacijas bei į šias privačias mankštas.

Didelį ir nuoširdų ačiū tariame visiems Jums aukojusiems 2019 m. vykusio aukok.lt projekto metu, kadangi šių suaukotų lėšų dėka galėjome apmokėti Kornelijos mankštas! Labai gera, kad Jūsų gerumas ir dalinimasis mums leidžia džiaugtis nuostabia draugyste su šia šeima ir jiems padėti.

Iš visos širdies linkime Kornelijai ir jos šeimai daug stiprybės, sveikatos ir neblėstančios motyvacijos tobulėti!

Didelės tėkmės deguonies tiekimo aparato ir jo priedų nuoma Emilei

Šiandien norime su Jumis pasidalinti mažosios kovotojos Emilės (vardas pakeistas) istorija!

Dar negimus Emilei, jos šeima žinojo, kad išvydus pasaulį mergytė gali turėti problemų su plaučiais. Tuo metu, mažylės mama net neįtarė, kad problemų bus nemažai ir jos nebus lengvai išsprendžiamos.

Emilė gimė 2020 m. rugpjūčio 20 d. Jau nuo pat pirmų akimirkų jai teko kovoti už savo vietą po saule, kadangi tik gimusią reikėjo gaivinti. Mergaitė iškart buvo paguldyta į reanimaciją, įvesti drenai į plaučiukus. Jie padėjo drenuotis esamam laisvam skysčiui, kuris spaudė plaučius ir neleido jiems normaliai augti ir vystytis. Pirminio drenavimo metu vienas plautis subliuško, ko pasekoje dar iki šios dienos Emilei reikia pagalbos kvėpuojant. Tačiau tai nebuvo pabaiga, tai buvo tik pradžia. Gimus Emilei diagnozavo vaisiaus vandenę. Mergaitė buvo perkelta į Vilniaus Santarų Vaikų ligoninės Naujagimių intensyvios terapijos skyrių.

Po dviejų sunkių ir ilgų savaičių pasirodė vilties spindulėlis ir mažoji Emilė pradėjo atsigaudinėti, pagaliau atsimerkė ir mama pirmą kartą pamatė jos akis: „Nemoku nupasakoti to jausmo, kai laikai dukrą ant rankų, kuri dar prieš dvi savaites kovojo su mirtimi ir daktarai visada kartodavo džiaugtis ta akimirka, nes nebuvo aišku kaip viskas klostysis toliau.” – prisiminimais dalinosi Emilės mama.

Po trijų savaičių nuo gimimo pagaliau mergytę perkėlė į Naujagimių skyrių. Viskas atrodė neblogai, tačiau gydytojus neramino, jos negalėjimas pilnai kvėpuoti, visą laiką jai reikėjo pagalbos. Subliuškęs plautis sunkiai „dirbo". Konsiliumo metu buvo nuspręsta taikyti aukšto deguonies slėgio terapiją, taip padedant plaučiui išsiskleisti ir pradėti „dirbti". Po kelių savaičių subliuškęs plautis išsipūtė ir pagaliau yra tokio pat dydžio, kaip ir kitas. Praėjus trims mėnesiams Vilniuje, mažylę kartu su mama perkėlė į Kauno klinikų Vaikų ligoninę, į pulmonologijos skyrių: „Nepamiršiu dienos, kai gydytoja pranešė, kad su specialiu aparatu mes galėtume keliauti namo. Didelės tėkmės deguonies tiekimo per nosines kaniules sistema „Airvo2" sudaro sąlygas namuose taikyti aukšto deguonies slėgio terapiją. Kiekvieną dieną vis laukiau, kada gi pagaliau praneš, kada galėsime keliauti namo. Buvo nekantru sužinoti ar pirmąsias metų šventes sutiksime namuose ar ligoninės palatoje. Kadangi mano dukrytė yra tikra kovotoja, Gruodžio 11 dieną mus išleido į namus.” – džiaugsmo neslėpė mama.

Ligoninėse mažoji kovotoja praleido 112 dienų. Dar iki šiol kiekvieną mėnesį keliauja į ligoninę tyrimams, tačiau pagaliau didžiąją laiko dalį praleidžia namuose.

Grįžus namo, Emilei reikalingi specialūs medicininiai aparatai: deguonies koncentratorius, didelės tėkmės deguonies tiekimo per nosines kaniules sistema "Airvo2" bei pulsoksimetras. Didelės tėkmės deguonies tiekimo per nosines kaniules sistema "Airvo2" padeda mažylei kvėpuoti, be jo Emilė gali išbūti daugiausiai 10 minučių. Tačiau šis aparatas yra brangus, jo ligonių kasos nekompensuoja: “Reikia nuomotis, o susumavus viską, pridėjus mėnesinę sąskaitą už elektrą, nes aparatai pajungti veikia visą parą, gaunasi tiek, kad net svyra rankos iš nevilties. Bet juk viskas dėl savo vaiko.” – apie esamą padėtį kalbėjo mama.

Esame laimingi, kad 2019 m. vykusio aukok.lt projekto metu suaukotų lėšų dėka galėjome ištiesti pagalbos ranką mažajai kovotojai ir apmokėti didelės tėkmės Airvo2 aparato ir jo priedų nuomą, kurios vertė siekia 1421 EUR sumą. Tariame didelį ir nuoširdų AČIŪ visiems aukojusiems šio projekto metu!

Taip pat dėkojame UAB "AMI sprendimai” už suteiktą nuolaidą šio aparato nuomai.

Tikime, kad ši deguonies tiekimo sistema pagelbės Emilei lengviau kvėpuoti, o galiausiai, pasveikus mergaitei ji nebus reikalinga visai. Šilčiausi linkėjimai ir apkabinimai Emilei ir jos mamytei!

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Atlikėjo Justino Jaručio ir Tomo Juškaičio rengta labdaringa ir kilni iniciatyva

Kovo mėn. pradžioje vienas geriausių Lietuvos atlikėju tituluojamas Justinas Jarutis ir atlikėjo antrojo albumo viršelio fotografas Tomas Juškaitis surengė labdaringą ir kilnią iniciatyvą, kurios metu visi norintys dalyviai, aukcinio būdu galėjo įsigyti vienintelį Justino Jaručio naujojo albumo “Tavęs Manęs Savęs” viršelio print’ą bei taip prisidėti prie paramos sunkiai sergantiems mažyliams, kurie kiekvieną dieną kovoja už pergalę gyventi!

Norime padėkoti mūsų fondo draugams Justinui Jaručiui ir Tomui Juškaičiui už šią gražią ir kilnią idėją! Aukciono metu buvo surinkta 753 EUR suma, kuri bus panaudota suteikiant reikiamą pagalbą vaikams ir jų šeimoms bei išpildant slapčiausias sergančių mažylių svajones!

Ačiū tariame Jevgenij Sokolov, kuris aukciono būdu įsigijo albumo “Tavęs Manęs Savęs” viršelio print’ą bei p. Viktorui Semenikui, kuris nespėjęs sudalyvauti aukcione sugalvojo nustebinti savo žmoną moters dienos proga bei prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams. Ačiū, kad prisidedate prie kilnių mūsų fondo tikslų, mes tai labai vertiname!

Dėkojame visiems, dalyvavusiems aukcione! Tik būdami kartu galime pripildyti sunkiai sergančių mažylių gyvenimus šiluma ir džiaugsmu!

Nuotraukose įamžintos staigmenos akimirkos - p. Viktoras ir Justinas Jarutis

Gerumo taško vanduo Vaikų ligoninėje (VUL Santaros klinikose)

Kadangi vanduo yra ne tik geros nuotaikos, bet ir geros savijautos bei sveikatos priežastis, Vaikų ligoninėje (VUL Santaros klinikos) dienos stacionare esantiems mažiesiems ligoniukams, jų artimiesiems ir medicinos personalui pristatėme gyvybiškai svarbaus Akvilė vandens! Vanduo gelbėja mažuosius herojus, kai jie grįžta į palatas po magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos tyrimų.

Širdingą a č i ū tariame Akvilė už dovanotą didelį kiekį gerumo tašku pažymėto vandens! Dėkojame Jums už šį kilnų poelgį bei gerumo kupinas širdis, kurios padeda kitiems!

BENDROS INICIATYVOS

Gerumo iniciatyva "Atrakink svajonę ir tu"!

Užsimezgusi Rimanto Kaukėno paramos grupės ir profesionalių prekinių ženklų plaukams AMIKA ir OWAY atstovų Lietuvoje Karera Group draugystė sujungė bendram projektui, kuris Jus, Mielieji, kvies atrakinti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajones!

Esame labai laimingi pranešdami, kad nuo šiol perkant profesionalius plaukų produktus www.karera.lt puslapyje, 5% nuo pirkinių krepšelio bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat grožio salonams atvėrus duris, juose rasite su meile ir rūpesčiu kurtas aukų dėžutes, kuriose palikdami norimą auką vaikams - prisidėsite prie jų svajonių siekimo ir išsipildymo!

Norime padėkoti Karera Group bei Laura Žičkienė už šią gražią ir kilnią iniciatyvą, palaikymą bei begalinį norą prisidėti prie pagalbos mažiesiems herojams. Tik kartu, suvieniję savo jėgas, mes galime išpildyti slapčiausias sergančių vaikučių svajones! Ačiū Jums!

#atrakinksvajonę ir Tu!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

KOMIKSAS "IV PAMAINA.ŽAIBAS"

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje išleistas komiksas apie ugniagesių tarnybą ir jų kilnius darbus, kurį labai jums norime šiandien ir pristatyti!

Komikso idėja kilo mūsų fondo draugui, ugniagesiui, auksarankiui Aurelijui Lipinskui! Likimas Aurelijų suvedė su geros valios žmonėmis, kuriems patinka ugniagesių profesija, jų tarnyba, tad jie pasisiūlė neatlygintinai prisidėti ir bendromis pastangomis išleisti šią komiksų knygelę. Knygelėje pasakojama tikra, graži ir kilni istorija, kuri sudomins ir didelius ir mažus!

Ne pirmus metus Aurelijus su savo kolegomis įvairiausiais būdais prisideda prie mūsų fondo veiklos. Šį kartą pasirinktas kitoks paramos būdas - ši graži gerumo iniciatyva, komiksų knygelė! Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime ištarti didelį ačiū Aurelijui, už jo kilnius poelgius, nuoširdų bendravimą, palaikymą ir tikėjimą mūsų veikla. Ačiū, kad esate kartu, nes tik kartu mes galime suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Komiksą galite įsigyti paspaudus mygtuką žemiau arba el. paštu shop@kaukenoparama.lt .

Ačiū už Jūsų kilnius darbus ir geras širdis!

Užsisakyti komiksą galite paspaudus čia

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Apsauginę veido kaukę? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

Įsigyti kamuolį galite paspaudus čia

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite