Žiūrėti naršyklėje

Brangieji,

Gražia tradicija tapęs renginys "Parodyk augintiniui eglutę" jau ketvirtą kartą kviečia šventes pasitikti su savo keturkojais draugais!

Susitinkame gruodžio 14 d., 12-15 val., Katedros aikštėje. Jūsų lauks karšta arbata, užkandžiai, staigmenos augintiniams ir šuniškai gera nuotaika. :)

Kaip ir praeitais metais, kviesime Jus su augintiniu fotografuotis prie akcijos instaliacijos, o kokia ji šiemet bus - staigmena! Renginio metu nufilmuotą vaizdo įrašą talpinsime savo "Facebook" paskyroje: kiekvienas paspaustas "Patinka" = maisto porcija prieglaudų gyvūnams. Mūsų tikslas - surinkti kuo daugiau "patiktukų" - tuo daugiau šeimininkų neturinčių gyvūnų galės pasimėgauti UAB "Mars Lietuva" dovanojamu maistu.

Nuo 2016 m. VšĮ "Gyvūnų gerovės iniciatyvos" ir UAB "Mars Lietuva" organizuojamos bei kiekvieno iš jūsų palaikomos iniciatyvos dėka Lietuvos gyvūnų prieglaudoms išdalinta net 25 000 porcijų maisto. Daryti gerus darbus kartu paprasčiau- kviečiame nelikti abejingais!

Taip pat primename, kad gyvūnas - ne kaspinu perrišta dovana. Jis ištikimas draugas ir kompanionas, tad būkite atsakingi.

SPAUSK IR DALYVAUK

IKI RENGINIO LIKO:

Dienos
Valandos
Minutės
Sekundės
VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“

www.ggi.lt

facebook instagram youtube website

Tu šį naujienlaiškį gavai todėl, kad esi organizacijos draugas :)

Atsisakyti
MailerLite