Latvijas Universitātes fonds –

ar lepnumu par izcilību!

SVEICIENS LĪGO SVĒTKOS!

Skaties video sveicienu ŠEIT!

SVEICIENS ABSOLVENTIEM!

Apmeklē LU Botānisko dārzu!

LU fonds kopā ar LU Botānisko dārzu sveic studentus ar absolvēšanu! Katram studentam būs iespēja apmeklēt vienu reizi dārzu bezmaksas, lai to redzētu visā krāšņumā. 

JAUNA STIPENDIJA!

Rudenī fiziķiem būs iespējams pieteikties jaunai stipendijai

Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātes (FMOF) fizikas studentiem rudenī būs iespējams pieteikties jaunai stipendijai, kas paredzēta intereses veicināšanai par fizikas izglītību.

LEPOJAMIES!

Mecenātam Modrim Galeniekam piešķirts Triju Zvaigžņu ordenis

11.maijā Latvijas Universitātes (LU) fonda mecenāts Modris Galenieks saņēma Triju Zvaigžņu ordeni – lielvirsnieka pakāpi. Ordenis piešķirts par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā.

Mecenāts godam nodzīvojis jau 90 gadu, atbalstot LU Datorikas fakultātes un Rīgas Tehniskās universitātes Mašīnzinātnes, transporta un aeronautikas fakultātes studentus. Tāpat arī M. Galenieks kopā ar savu sievu Valiju ir ziedojuši līdzekļus, lai atbalstītu dažādus projektus, piemēram, konferences, programmēšanas sacensības u.c.

Zigmunds Orlovskis: augsnes sēņu ietekme uz augu imunitāti un slimību noturību

Dr. Zigmunds Orlovskis Latvijas Universitātes (LU) fonda administrētā ”Mikrotīkls” projekta ietvaros pēta augsnes sēņu ietekmi uz augu imunitātē un slimību noturībā potenciāli svarīgu starp-augu signālu apmaiņu.

PALDIES ZIEDOTĀJIEM!

Ziedotāji no 01.04. - 21.06.

Anonīmie ziedotāji, Accenture Latvijas filiāle, Dambītis Kārlis, Janmey Paul, Kilēvica Marta Elizabete, Kļaviņš Fīlips Klāvs, Kondratovičs Uldis, Kostjukova Lolita, Lisjonoks Igors, Mikrotīkls, SIAOlainfarm, Akciju sabiedrība, SIA, Pakulis Ervins, Pāvils Toms, Pudelis Dainis, Selga Māris, SIA „Vanilla Travel”, Švirksts Jānis, Žagata Mikus.

ZIEDOT IR PATĪKAMI!

Sniedz ieguldījumu Latvijas nākotnē jau tagad!

“Ceļamaize” – labākais, ko paņemt līdzi studiju pirmajā gadā!

ZIEDO JAU TAGAD!

Vivat, crescat, floreat Universitas Latviensis in aeternum!

"Latvijas Universitātes fonds", nodibinājums

Adrese: Vaļņu iela 10-2, LV - 1050

Telefons: +371 20127040

E-pasts: fonds@fonds.lv

 

fonds.lv | ziedot.lu.lv | friendslu.com 

Email Website Facebook Youtube Instagram
MailerLite