LIETUVOS MEDICINOS BIBLIOTEKA

NUOTOLINĖ PRIEIGA PRIE ELEKTRONINIŲ INFORMACIJOS ŠALTINIŲ

Registruoti LMB vartotojai gali jungtis per programinę įrangą EZproxy adresu dbproxy.lmb.lt arba bibliotekos tinklalapio www.lmb.lt meniu juostoje pasirinkdami skiltį Informacijos ištekliai > Nuotolinė prieiga. Atsivėrus vartotojo identifikacijos langui, pateikite reikiamus duomenis: skaitytojo pažymėjimo numerį (skaičius ant jūsų skaitytojo pažymėjimo) ir slaptažodį (jūsų pavardė lietuviškais rašmenimis).

Dėmesio!

Skaitytojams, turintiems kitų LIBIS tinklo bibliotekų skaitytojo pažymėjimą, prisiregistruoti nuotoliniu būdu Lietuvos medicinos bibliotekoje galima, naudojantis portalu www.ibiblioteka.lt.

JEI JŪS TURITE LIBIS TINKLO SKAITYTOJO PAŽYMĖJIMĄ jums tereikia užsiregistruoti portale, pažymint jūsų norimas bibliotekas, pvz., Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos medicinos biblioteka ar kt.  Kaip tai atlikti?

  1. Atsivėrusiame lange įveskite savo pažymėjimo numerį ir slaptažodį (slaptažodis yra Jūsų pavardė, jeigu nekeitėte kitaip).
  2. Sėkmingai prisijungę viršutinėje eilutėje pamatysite savo vardą ir pavardę, kuri yra aktyvuota > paspauskite > pateksite į langą Mano profilis > pasirinkite eilutę Peržiūrėti bibliotekų sąrašą > atsivėrusiame lange pateikiamas bibliotekų, kuriose esate prisiregistravęs, sąrašas > pasirinkite nuorodą Registracija naujoje bibliotekoje.
  3. Atsivėrusiame lange pažymėkite bibliotekas, kuriose norite užsiregistruoti. Konkrečiai – Lietuvos medicinos biblioteka ar kita.
  4. Tai atlikę, palaukite – po kurio laiko registracija bus patvirtinta.

JEIGU SKAITYTOJO PAŽYMĖJIMO NETURITE, tuomet užsisakykite skaitytojo pažymėjimą, atlikdami visus veiksmus, kaip nurodyta atsivėrusiame lange Skaitytojo pažymėjimo užsakymas ir registracija portale. Pažymėjimą jūsų pageidaujamu adresu išsiųs Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos darbuotojai.

Jeigu kyla neaiškumų, galite pažiūrėti ir M. Mažvydo bibliotekos parengtą filmuką-instrukciją.

Kodėl verta naudotis www.ibiblioteka.lt paslauga? Įsigiję LIBIS tinklo pažymėjimą ir užsiregistravę jums svarbiose bibliotekose, jūs galėsite nuotoliniu būdu naudotis ne tik prenumeruojamomis duomenų bazėmis, bet ir skolintis el. knygas, kurias įsigyja Nacionalinė biblioteka. Visose LIBIS tinklo bibliotekose veikia ta pati prisijungimo ir informacijos paieškos sistema.

LMB prenumeruojamų duomenų bazių sąrašą bei išsamesnę informaciją rasite adresu www.lmb.lt/duomenu-bazes, o čia Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos prenumeruojamos duomenų bazės.

Taip pat rekomenduojame ir LMB parengtas šiuo metu itin aktualių informacijos šaltinių nuorodas specialistams ir visuomenei.

Kilus klausimams, kreipkitės klauskite@lmb.ltdb@lmb.lt

Kontaktai

LMB Informacijos paslaugų ir mokymo išteklių skyrius

El. paštas klauskite@lmb.lt

tel. (8 5) 261 7396

www.lmb.lt

 

 

Facebook Wordpress Location

Jūs gavote šį laišką, nes esate Lietuvos medicinos bibliotekos skaitytojas. Jeigu ateityje nenorite gauti bibliotekos naujienlaiškio, spauskite

atsisakyti

MailerLite