Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте десятий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

ГОЛОВНІ НОВИНИ

Україна вперше презентувала Національний стенд у Китаї

5 листопада відбулося офіційне відкриття Національного стенду України на Міжнародній імпортній виставці у Китаї (China International Import Expo 2018), що проходить у Шанхаї з 5 по 10 листопада. Україна вперше представляє свій Національний стенд, торговий, інвестиційний та туристичний потенціал на події такого глобального значення.

Читати більше> 

БІЗНЕС-МОЖЛИВОСТІ

Торгова місія до Франції для виробників одягу та аксесуарів: реєстрацію відкрито!

Вже 12-14 лютого 2019 року 8 обраних українських виробників одягу візьмуть участь у торговій місії та отримають реальну можливість вийти на французький ринок. 

На учасників місії чекає: 

  • Встановлення B2B контактів, які будуть сплановані професійним французьким бізнес-консультантом
  • ️Можливість вивчити найкращі французькі практики та останні тенденції в галузі мерчандайзингу, дизайну та інноваційних послуг, познайомитися з новими концепціями роздрібної торгівлі під час візитів в модні магазини в серці Парижа
  • ️Діловий візит на Première Vision Show

Всі деталі та реєстрація > 

Отримуйте максимум користі від бізнес-місій Офісу: інструкція з використання

Кожна Торгова місія – це кілька місяців підготовки, для того щоб провести аналіз ринку, ретельно відібрати та підготувати компанії, опрацювати цілі та завдання для кожного учасника та спланувати індивідуальні В2В зустрічі і візити.

Кому буде корисною дана послуга та як нею скористуватись - дивіться у нашому новому відео!

Дивитися відео> 

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ

Практична конференція "Жінки в бізнесі: Підприємництво для сталого майбутнього"

Програма She Exports Офісу з просування експорту запрошує 21 листопада 2018 року взяти участь у Практичній конференції "Жінки в бізнесі: Підприємництво для сталого майбутнього"

Зміст практичної конференції створено саме для українських підприємниць, має практичну спрямованість і передбачає активне залучення в групову роботу під час семінару. Пропонуємо поділитися цим анонсом з колегами та діловими партнерами, серед яких - власниці бізнесу та керівниці компаній з експортним потенціалом.

Деталі та реєстрація>

Семінар «Бізнес-модель креативних підприємств та вибір цільової аудиторії» в рамках програми Creative Export Ukraine START

Відділ Офісу "Освіта для експортерів" запрошує підприємців та експортерів з Києва, Львова та Одеси відвідати практичний семінар за участю Ану-Малл Наарітс (Таллінн, Естонія) – експертом з маркетингу та експорту з понад 15-річним досвідом у галузі, володаркою Best Marketing Award за запуск маркетингової стратегії для Seaplane Harbour, керівницею Інституту маркетингу.

Деталі та реєстрація>

Успішних старт освітніх програм та додаткові можливості

900 українських компаній у жовтні стали на шлях «Експортної революції» та «Креативного експорту». Протягом серпня-жовтня ми відбирали їх з понад 1200 бажаючих пройти освітні програми Export Revolution Ukraine та Creative Export Ukraine на рівнях START та PRO. 

Найактивнішими регіонами за кількістю учасників стали 📍Київська, 📍Львівська, 📍Одеська, 📍Дніпропетровська, 📍Івано-Франківська та 📍Харківська області!

Зазначимо, що триває реєстрація на програму  Creative Export Ukraine START

КОНСАЛТИНГ ДЛЯ ЕКСПОРТЕРІВ

Презентація дослідження: Вибір ринку для розвитку експорту компаній з сектору легкої промисловості

Офіс з просування експорту та New Fashion Zone запрошують всіх представників сектору легкої промисловості, які зацікавлені у виході на ринки країн Європи, на презентацію результатів дослідження «Вибір ринку для розвитку експорту компаній з сектору легкої промисловості.  Групове партнерство та кооперація у рамках виходу на ринки ЄС», яке було проведено експертами Офісу.

Подія відбудеться 29 листопада, 15:00 – 17:30.

Програма заходу та реєстрація>

АНАЛІТИКА ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Експортні історії: як підкорити Емірати безглютеновим печивом з України

Вихід українських компаній на зовнішні ринки – процес завжди доволі трудомісткий і такий, що потребує детального відпрацювання багатьох аспектів, в тому числі особистих якостей менеджера, вміння налагоджувати контакти та підтримувати ділові стосунки протягом тривалого часу.

Цього разу експортним досвідом ділиться власниця компанії «Будьмо здорові» Руслана Римарська.

Читати матеріал> 

Експорт в тренді: Як досягти успіху на міжнародних ринках?

Закордонні ринки стають доступніші для українських виробників. Про можливості, які відкриваються сьогодні українським виробникам розповіла керівник Офісу Maryana Kahanyak в рамках програми "Бізнес. Діалог" від 8 Каналу.

Дивитись інтерв'ю> 

Як розпізнати недобросовісного партнера

До Офісу з просування експорту часто звертаються бізнесмени з питанням як перевірити потенційного імпортера і чи можна виявити недобросовісного контрагента на початковому етапі співпраці до підписання договору між сторонами. Допомагає розібратися у питанні Олена Журавльова, керівник відділу консалтингу для експортерів Офісу, у колонці для НВ Бізнес.

Читати далі> 

Великобританія. Огляд ринку>

Торгові можливості у Франції для українських компаній легкої промисловості>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Відома французька компанія, яка займається розробкою, виробництвом та реалізацією спортивних товарів для 70 різних видів спорту у 50 країнах світу з більш ніж 1400 магазинами, зацікавлена у співпраці з потенційними партнерами в Україні.

Імпортер шукає можливість закупівель верхньої частини та вже готового трекінгового, туристичного та спортивного взуття, виготовленого (литний метод кріплення, двокомплектна система ПУ-ТПУ (PU/TPU). 
Матеріал: текстиль та шкіра.

Вимоги до потенційного партнера:
➡ значні виробничі потужності
➡ у виробничому процесі задіяно понад 200 працівників
➡ готовність адаптуватися до стандартів компанії імпортера (соціальних, стандартів якості)

Якщо ви маєте що запропонувати іноземним партнерам, повідомляйте про зацікавленість у співпраці на адресу: sourcing@epo.org.ua

Експортні можливості для виробників запчастин для коробок передач>

Експортні можливості для виробників високоякісного вина>

Покрокова інструкція реєстрації  на Сорсинговій платформі>>

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

14 листопада чекаємо прогресивний бізнес на Get Business Festival 2018, де ми з ekonomika+ поділимося з вами максимумом експортної інформації. Дізнатися більше>

15 листопада запрошуємо підприємців львівщини на 2-й Щорічний Український Автомобільний Форум.

 Дізнатися більше>

30 листопада на MRKTNG марафоні #3 керівник Офісу Мар‘яна Каганяк розкаже, навіщо Україні знадобився експортний бренд та про перемоги та поразки Export Promotion Office. Дізнатися більше>

12–14 грудня  запрошуємо українських виробників харчової промисловості на Ukrainian Food Expo в МВЦ  – єдиний в Україні “продовольчий хаб”, який об’єднує всіх гравців ринку та презентує весь ланцюг виробництва.

Дізнатися більше>

Запрошуємо українських виробників продуктів харчування та агровиробників взяти участь в "FOODEX Japan 2019" в рамках колективного павільйону.

Дізнатися більше>

INNOVATION MARKET – місце зустрічі виробників та вендорів провідних інноваційних технологій, представників бізнесу, інвестиційно- фінансових установ та експертів. Дізнатися більше>

Виробники металевих виробів можуть взяти учать у виставці SteelFab у м. Шарджа, ОАЕ з 14 по 17 січня 2019 року у форматі відеопрезентацій!

Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 369

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter Telegram Linkedin Youtube