Kochana,

ubiegły tydzień był dla mnie bardzo intensywny. Rozpoczęłam kurs "Dogadaj się z innymi" z ponad 200 kobietami (tak bardzo się cieszę, że jest nas tyle <3), wystandaryzowałam wygląd strony kolejnego z moich kursów (ostatnio zaktualizowałam tę dla kursu "Mistrzyni Granic"), wszystko intensywnie po to, żeby już od połowy dnia w piątek dołączyć do męża jako przyczłapka (termin określający żonę sukcesora, analogicznie mąż sukcesorki to przyczłapek) i pójść razem na konferencję firm rodzinnych. W efekcie w sobotę wstałam późno, od rana miotałam się między chęcią porządku w domu, odpoczynku i poszanowania własnych granic, a kiedy w połowie dnia pojawił się obiadowy głód wyszło na jaw, że dodatkowo absolutnie nic nie mamy w lodówce do jedzenia. I tamtem moment okazał się skrzyżowaniem nie tylko moich potrzeb biologicznych, ale też schematów myślenia i wzorców odpowiedzialności w związku. Opisałam go jako czwarty przykład sytuacji, które opisuję w swoim ostatnim poście na blogu "Dziewczyny, zacznijmy od siebie".

Teraz uświadomiłam sobie, że jest jeszcze jedna konstatacja, o której zapomniałam pisząc wpis, a która też jest dla mnie bardzo jaskrawym przykładem tego, jak bardzo do zmiany, owszem, potrzeba dwojga, ale zawsze potrzebujemy zacząć ją od siebie. Czuję, jednak, że i za tym zapomnieniem stoi za tym większa mądrość. Ja więc posłusznie oddam się jej i ten temat podejmę w kolejnym mailu, który wyślę do Ciebie już jako pełnoprawna 32-latka ;)

Tymczasem, zostawiam Ciebie z wpisem o złotej zupie, biszkoptowym szczęściu i granicach dawania rady. Czy Ty widzisz jej elementy w swoim życiu? Napisz, w komentarzu pod postem lub odpowiadając na ten mail. Bardzo jestem ciekawa, na jakim etapie budowania swojej historii Ty jesteś.

Z miłością,
Ania

Z miłością, 

AniaNazywam się Ania. Uczę kobiety inteligencji emocjonalnej. 

Robię to dlatego, bo wierzę, że jeśli naprawdę chcemy mieć piękniejsze życia, dbać o siebie i swoje potrzeby, budować wspierające relacje i lepszy świat, to jedyną drogą do tego jest połączenie się z naszymi emocjami. Tymi, które czujemy dziś i które czułyśmy w przeszłości. Bo kto posiada przeszłość, w tego rękach jest przyszłość.


VOLTA Property Sp. z o.o. | ul. Jutrzenki 94, Warszawa

Wiadomość została wysłana do | Anulowanie subskrypcji | Prześlij tego emaila do przyjaciela