Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Viktorija, 12 m. Mergaitei yra diangnozuota diagnozuota tarpuplaučio T limfoblastinė limfoma/leukemija. Viktorija svajoja apie galingą nešiojamą kompiuterį. 

Ieva, 12 m. Ievai buvo diagnozuotas piktybinis auglys, buvo pašalinta viena kiaušinė. Mergaitė svajoja apie profesionalų fotoaparatą.

Augustė, 8 m. Mergaitei diagnozuotas smegenų kamieno auglys. Augustė svajoja apie elektrinį paspirtuką.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Medikamentai Giedriui

Jau daug metų sveikatos specialistai, RK paramos grupė ir Jūs, mielieji, globojame berniuką vardu Giedrius. Vaikinui kas kelis mėnesius visi kartu aprūpiname nekompensuojamus medikamentus, kurie padeda jam kovoti su sunkia liga. Džiaugiamės, kad vaistų dėka, berniukas jaučiasi vis geriau!

Kviečiame visus prisidėti ir padovanoti jam sveikatos ir vilties pasveikti. 

SKAITYTI DAUGIAU

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Daniilui Golaydui būnant vos 6 mėnesių buvo diagnozuota abipusė retinoblastoma – piktybinis akies navikas. Ši reta liga berniukui smogė visa jėga – ji atėmė iš Daniilo vieną akutę – nuspręsta ją pašalinti, kad navikinės ląstelės neplistų. Deja ir kitoje akytėje pastebėtas auglys. Mažyliui buvo skirti 6 chemoterapijos kursai, su nuolatine oftalmologų priežiūra.

Tam, kad auglys nedidėtų ir vaikas galėtų matyti bent viena akimi, vien chemoterapinio gydymo nepakako. Lietuvoje per metus naujai diagnozuojami vos keli tokios ligos atvejai, būtent todėl ligos gydymo galimybės Lietuvoje yra ribotos.

Daniilui reikalingas gydymas Šveicarijoje, Lozaną mieste. Ten esančioje gydymo įstaigoje berniukui buvo taikoma intraarterinė terapija. Šiuo metu auglys yra visiškai sumažėjęs ir naujų darinių nėra matoma. Tačiau, gydymas gali užtrukti iki 2 ar net 3 metų, nes ir pagydžius ligą, reikalingas dar metus ar net daugiau trunkantis nuolatinis profesionalus stebėjimas dėl ligos atsinaujinimo.

Finansinė našta Daniilo šeimai yra nepakeliama. Retinoblastomos gydymą užsienyje kompensuoja Valstybinė ligonių kasa, bet kelionės ir pragyvenimo išlaidos gula ant pacientų šeimų pečių. Numatoma, kad vaikui reikalingo gydymo užsienyje įgyvendinimui skirtos išlaidos gali siekti net 20,000 eurų! 2018 vasaros pradžioje "Southwestern Advantage Lietuva" studentai suorganizavo labdaringą iniciatyvą, kurios metu žmonės suaukojo beveik 14.000 eurų. Praėjus tik 5 mėnesiams, Daniilas su tėveliais Šveicarijoje buvo 10 kartų, o kiekviena kelionė kainuoja apie 1000 eurų. Šiuo metu surinktų lėšų nepakaks pilnai įgyvendinti Daniilo gydymą, tad kviečiame prisidėti prie pagalbos mažyliui!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Mato svajonė / mikrofonas ir kolonėlės

Šių metų Kalėdines dovanas darbuotojams, įmonė UAB "Sargasas" skyrė būtent R. Kaukėno fondo globojamiems vaikams, lankė juos ligoninėje ir namuose bei linkėjo šeimoms didžiausios sveikatos ir sėkmingų artėjančių Naujųjų metų!

Dar prieš kelis mėnesius svajonių pašte palikęs laišką, Matas jau šiandien gali džiaugtis išsvajotais prietaisais, kurių pagalba jis galės dainuoti, įrašinėti savo muziką ir jos klausytis. Mato didžiausias noras buvo gauti mikrofoną, kuris leistų jam užsiimti mylima veikla.

Daugiau apie iniciatyvą

Haroldo svajonė / žaidimų konsolė Xbox

Gruodžio 17 d. fondas kartu su įmonės UAB "Sargasas" atstovėmis nukeliavo pas berniuką vardu Haroldas į namus ir atnešė išsvajotas dovanas – žaidimų konsolę xBox ir kompiuterinius žaidimus.

Dar prieš metus, Haroldas kartu su tėveliais didžiąją savo laiko dalį praleisdavo ligoninėje. Vaikui buvo diagnozuota sudėtinga onkologinė liga – auglys galvoje. Būtent ligoninėje Haroldas išbandė kompiuterinį žaidimą, kurį norėjo turėti ir namuose.

Daugiau apie iniciatyvą

Robertos svajonė / planšetė

Prieš didžiąsias žiemos šventes į Kauno klinikas tyrimams atvykusi Roberta su mama buvo namo išlydėta su dovanomis – UAB "Sargasas" atstovai ir fondo savanorė Patricija Paužaitė įteikė mergaitei planšetę apie kurią Roberta labai ilgai svajojo.

Dar vasaros pabaigoje fondas karu su Lietuvos futbolo federacija išpildė Robertos svajonę susitikti su profesionaliais futbolo žaidėjais, o dabar Roberta sulaukė dar vienos staigmenos po kurios mergaitė nesulaikė ašarų. Rodos, paprasti dalykai, bet kuomet jie yra netikėti, tai tampa tikru stebuklu.

Daugiau apie iniciatyvą

Viltės svajonė / vežimėlis lėlei

Išgirsta sunki diagnozė apvertė Viltės gyvenimą aukštyn kojomis, o smagiausios dienos praleistos namuose ir darželyje virto sunkia kova su onkologine liga.

Džiugu, kad gruodžio mėnesio vizitas ligoninėje mergaitei nebuvo toks liūdnas, nes čia ją aplankė Samanta Vaitkutė su tėčiu Tomu, kurie perdavė Viltei dovaną paliktą po jų šeimos Kalėdų eglute.

Sulaukusi svečių su dovanomis, Viltė kukliai, bet labai nuoširdžiai džiaugėsi – iš karto apsikabino jai padovanotą pliušinį meškutį, kuris po kelių akimirkų buvo paguldytas į naują Viltės lėlėms skirtą vežimėlį.

Daugiau apie iniciatyvą

Armantės svajonė / Kalėdos namuose

Lapkričio mėnesį Lietuvos priešgaisrinės tarnybos atstovas Aurelijus L. lankė Armantę ligoninėje, kur išpildė jos svajones bei dovanojo mamai reikalingas priemones pasaulį greit išvysiančiam naujagimiui. Tą kartą onkologine liga serganti mergaitė užsiminė, kad didžiausias jos noras per šventes būti namuose ir kartu su šeima puošti žaliaskarę eglutę. Reikia tik svajoti ir svajonės tikrai pildosi - gruodžio pradžioje Armantė su visa šeima jau buvo namuose Šakiuose, o eglutė buvo pristatyta ir pasirengusi puoštis! Būtent Šakių ugniagesių bendruomenė įspūdingomis pajėgomis atvežė Kalėdas į šios šeimos namus.

Daugiau apie iniciatyvą

Jono svajonė / LEGO

Jonas jau metus kovoja su sunkia onkologine liga, šiuo metu jo laukia dar ilgas gydymo kelias. Pasak mamos, geriausias atsipalaidavimo būdas vaikui yra konstruoti LEGO - tai jo meilė ir aistra! Norime nuoširdžiai padėkoti Deividui Plerpai ne tik už LEGO žaidimus, bet ir kitas dovanas, kurios labai pradžiugino berniuką, už dėmesį, kurį skyrei šiam šauniam vaikui.

SUTEIKTA PAGALBA

Maitinimo pompa Urtei

Mažoji Urtė nuo mažumės yra labai silpna, ligoninėje Urtė jau 23 kartus gydėsi plaučių uždegimą, 10 kartų turėjo inkstų uždegimą, į ligoninę mergaitę grąžina ir begalės kitų sveikatos sutrikimų. Sunkią negalią turinčiai mažylei šiuo metu yra 5 metukai, bet dėl sutrikusios raidos ir sudėtingo maitinimosi ji sveria vos 10 kilogramų, tad nenuostabu, kad viena didžiausių Urtės mamos svajonių buvo, kad mažylė gautu jai reikiamą maistelį su specialios įrangos pagalba. Džiaugiamės, kad fondo draugai BetGames.TV pasirūpino Urtei labai reikalinga maitinimo pompa, kuri šeimai buvo neįperkama.

Linkime šiam angeliukui kuo didžiausios stiprybės ir sveikatos, kuriuos šiuo metu jai taip trūksta!

Reikalingos higienos prekės Domantui

Norime pasidžiaugti gražia draugyste su nuostabia Domantuko šeima. Gyvenimas jiems davė daug iššūkių, tačiau meilė ir dėmesys šioje šeimoje, rodos, padeda įveikti visas negandas. Gruodžio 20 d. apsilankėme pas šeimą su dovanomis, kurias su šilčiausiais linkėjimais jiems siuntė Jurga, paprašiusi tai padaryti tyliai! Tačiau, negalime nepadėkoti už tokį gražų gestą, tad nuoširdus AČIŪ skrieja Jurgai už paramą, kuri leido Domanto šeimai sutikti Kalėdas be nerimo ir su geromis emocijomis.

Pagalba Kirilo šeimai

Dar viena graži iniciatyva prieš Šv. Kalėdas - Evelinos ir Martyno Žukovų dėmesys ir parama Kirilo šeimai.

Gruodžio 19 d. Rimanto Kaukėno paramos grupė ir nuostabi Evelinos ir Martyno šeima nuvyko į Kauno klinikas, kur susipažino su Kirilu ir jo tėveliais bei įteikė jiems reikalingas būtinas priemones ir Kalėdines dovanas. Susitikimo metu netrūko prasmingų ir įdomių pokalbių apie gyvenimo sunkumus ir džiaugsmus, o graži dviejų šeimų draugystė bei nuoširdus bendravimas įprasmino artėjančias žiemos šventes.

Daugiau apie iniciatyvą

Pagalba Dovydui

Sulaukę pagalbos prašymo iš sunkią negalią turinčio Dovydo mamos, gruodžio pradžioje aplankėme berniuko šeimą ir nuvežėme būtinas higienos prekes, kurias dovanojo jau daugeliui šeimų padėjęs restoranų tinklas "Grill London". Ši parama prieš pat Kalėdines šventes buvo tikras palengvėjimas šiai nuostabiai šeimai.

Ilgą ir sunkią Dovydo kelionę nuo pat gimimo iki šiandien dienos sunku skaityti, bet šiandien ja dalinamės su Jumis.

Dovydo istorija

RENGINIAI

Kalėdos Santaros ligoninėje

Žiemos švenčių nuotaikos neaplenkė ir Santaros ligoninės onkologiniame vaikų skyriuje esančių pacientų. Čia gruodžio 6 d. sugužėjo daug šventiškai nusiteikusių personažų, kurie dovanojo vaikams geras emocijas, puikią programą ir glėbius dovanų. Prie Rimanto Kaukėno paramos grupės savanorės Daivos Kanopkienės inicijuoto renginio prisidėjo ir daug paramai ir labdarai neabejingų organizacijų.

Fondas siunčia didelę ir nuoširdžią padėką visiems, kurie prisidėjo prie šio gražaus ir šilto renginio vaikams.

Daugiau apie iniciatyvą

Eurovaistinės Kalėdinis bėgimas 2018

Gruodžio 16 d. Vilniuje vyko jau 43-čiasis Eurovaistinės Kalėdinis Bėgimas 2018, kuriame tradiciškai dalyvavo ir „Aplenkime vėžį“ komanda.

Šių metų bėgimą R. Kaukėno paramos grupė skyrė onkologine liga sirgusios Tijos svajonės išpildymui pamatyti Paryžių!

Beveik 20 fondo draugų Vilniaus gatvėmis bėgo įvairiose distancijose, o prie komandos prisijungė ir "Gera dovana" atstovai, "Grill London" komanda bei savanoriai.

Kalėdinis bėgimas kiekvienais metais suburia virš 3000 dalyvių, kurie įsikūnija į Kalėdas simbolizuojančius personažus ir šventinę nuotaiką skleidžia visame mieste. Ačiū visiems, kurie buvote kartu ir įprasminote šį sporto iššūkį skleisdami svarbią žinutę visuomenėje: nebūkime abejingi ir padėkime vaikams „Aplenkti vėžį“!

Daugiau apie iniciatyvą

INICATYVOS

Kalėdinė sveikatingumo klubų "Impuls" iniciatyva

Visą gruodžio mėnesį sveikatingumo klubai "Impuls" kvietė žmones padovanoti sau ir artimam gerą savijautą bei taip prisidėti prie pagalbos Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams. Šiais metai gimusi draugystė su „Impuls“ bus įprasminta gražiais darbais prie kurių prisidės daugelis sveiką gyvenseną propaguojančių Lietuvos žmonių.

Daugiau apie iniciatyvą

Kalėdų dovanos Kauno klinikose esantiems vaikams

Gruodžio 13 vakarą aplankėme Kauno klinikų vaikų onkologinio skyriaus vaikus ir mamas bei pradžiuginome dovanomis - į vaikų kambarį įnešėme didelę dėžę LEGO kaladėlių, kurias su didžiausiais linkėjimais vaikams tiesiai iš Danijos atsiuntė Edgaras Račinskas ir dėžę mamų išgirtų kremų, kuriuos dovanojo mūsų draugai BIODERMA.

Aplink nuostabaus grožio eglutę jaukiai susėdę vaikai ir jų mamos šiltai priėmė mus į savo būrelį, kuriame aptarėme vaikų svajones, pasikalbėjome apie gyvenimo džiaugsmus ir negandas. Kartais reikia tiek nedaug, kad vakaras būtų labai prasmingas ir įkvepiantis.

Gerumo akcija

Ypač jautrus susitikimas su žmonėmis, kurių keliai kas kart susiduria kovojant su vėžiu. Rimantas Kaukėnas, atlikėjas Stano, Sigita Stasiukvnienė, žavūs dvynukai ir mūsų herojė Austėja Rimkutė, paciento Ryčio ir daktarės Sigitos Stankevičienės susitikimas po 20 metų.

Visa tai ir dar daugiau vyko laidos "Valanda su Rūta" filmavime!

Šis susitikimas buvo ypatingas, nes būtent čia visi šie žmonės susibūrė kilniam tikslui - skleisti svarbią žinią apie būtinybę renovuoti Santaros klinikų vaikų onkohematologijos skyriaus 8 palatas ir pagalbines patalpas. Tai didelis darbas, kurį nuveikti galimėsime tik su visų Jūsų pagalba! Ačiū Jums už Jūsų meilę ir dėmesį, paramą ir pasitikėjimą!

 

Laidos įrašas

Danske Bank kolektyvo parama Giedriui

Dankse Bank Lietuvos departamentas kasmet organizuoja jau tradicija tapusius šventinius pusryčius, kurių metu kartu susėda prie bendro stalo ir už auką vaikams užkandžiauja pačių pagamintais pyragais, kava ir arbata. Šiais metais savo pusryčius jie skyrė R. Kaukėno paramos grupės globojamam Giedriui. Šventinės iniciatyvos metu "Danske Bank" kolektyvas paaukojo net 420 eurų, kurie bus tikslingai panaudoti aprūpinant Giedrių svarbiais medikamentais.

"LINĖJA Transport" Kalėdinė iniciatyva

Šiemet didžiąsias metų šventes logistikos įmonė LINĖJA Transport pasitiko ypatingai. Šios įmonės kolektyvas atsisakė Kalėdinių dovanų savo klientams ir partneriams, o visą joms skirtą biudžetą paaukojo Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems vaikams, jų slaptų svajonių išpildymui.

"Linėja Transport" direktorius Gediminas Norkus pasakojo, kad šios inciatyvos tikslas yra ne tik iškeisti įprastas dovanas klientams į paramą vaikams, bet ir atkreipti kitų įmonių dėmesį bei parodyti, kad prisidėti prie gerų darbų galime kiekvienas ir įvairiomis paramos formomis.

ĮVERTINIMAI

Jau trečius metus Kauno miesto savivaldybė surengė "Kauno sporto apdovanojimus", kuriuose buvo apdovanoti geriausi atletai, komandos, treneriai ir iniciatyvos.

Norime pasidžiaugti, kad "Metų sporto iniciatyvos" nugalėtojais šį kartą tapo Kauno kyokushin klubų ir R. Kaukėno paramos grupės sporto renginys „Junkimės bendrai kovai!“

2018 m spalio 13 d. vykusiose varžybose dalyvavo 619 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos. Gražus ir prasmingas šio sporto renginio akcentas – socialinė iniciatyva. Sportininkai varžėsi ne tik dėl geriausio kovotojo titulo, bet prisidėjo ir prie socialinės žinios nešimo – „Junkimės bendrai kovai!“. Šis varžybų šūkis atsirado, kai Kauno kyokushin karate klubai "OSU"  ir "SHORI" susijungė su fondo bendruomene – taip buvo skatinama atkreipti dėmesį į su onkologine liga kovojančius vaikus. Varžybų metu dalyviai galėjo pabendrauti su fondo atstovais, daugiau sužinoti apie šio fondo vykdomą veiklą ir prie jos prisidėti.

Nuoširdžiausi sveikinimai mūsų draugams! Didelis AČIŪ Linui Jonikai ir Tomui Zieniui už šią idėją ir sunkų darbą, kuris neliko nepastebėtas! Jūs esat puikus pavyzdys ne tik sportininkams, bet ir visai jaunajai kartai!

Nuotrauka: Vilmantas Raupelis

R. Kaukėnas apdovanotas už didelį indėlį krepšiniui ir kilnią veiklą už aikštelės ribų

Gruodžio 2 d. „Siemens“ arenoje tūkstančiai krepšinio aistruolių palaikė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę Pasaulio čempionato atrankos varžybose su Kroatija. Čia rungtynes stebėjo ir su savo paramos grupe atvykęs, neseniai krepšininko karjeros pabaigą paskelbęs Rimantas Kaukėnas. Daug savo karjeros metų rinktinėje žaidusiam Lietuvos krepšininkui buvo įteikti vardiniai Lietuvos rinktinės marškinėliai, kurie simbolizuoja didelį indėlį Lietuvos krepšiniui. Rimantas Kaukėnas sulaukė padėkos ne tik iš Lietuvos krepšinio federacijos, bet ir iš tūkstantinės minios, kuri atsistojusi garsiai tarė „AČIŪ“ už sunkų darbą aikštelėje ir kilnią veiklą už jos ribų.

Visi kartu padėkokime Rimantui už pukius karjeros metus krepšinyje ir puikų pavyzdį mums visiems! Ačiū už didelę širdį, kurią dalini Lietuvos mažiesiems pacientams!

Ačiū tariame ir mūsų geriems draugams "Siemens" arenai, kurie visada palaiko mūsų veiklą, priima mus į savo namus ir padeda mums skleisti svarbią žinutę visuomenėje.

Skaityti daugiau

"Linksmasis mandarinas" Jums, svajonių išsipildymas vaikams

2017 metų gruodį gimusi graži akcija „Linksmasis mandarinas“ ir šiais metais kviečtė žmones šventinį laikotarpį įprasminti gerais darbais. Inovatyvių restoranų tinklo „iLunch“ idėja pasiekė daugelio žmonių širdis, o linksmasis mandarinas šiais metais ridenasi toliau skleisdamas Kalėdinę nuotaiką, gėrį ir šilumą visoje Lietuvoje. Prie šiais metais vykdomos „iLunch“ akcijos prisijungė ir Kaune įsikūręs verslo parkas „Aušra“, kuris taip pat kvietė žmones apsilankyti „Coffe One“ kavinėje ir už simbolinę 0.30 eurų auką vaikams nusipirkti kvapnų mandariną sau ir artimam. Visos šios akcijos metu surinktos aukos atiteks Rimanto Kaukėno paramos grupės globojamiems sunkiai sergantiems Lietuvos vaikams.

Daugiau apie iniciatyvą

BENDRUOMENĖ

Allparcels.com

Norime labai padėkoti allparcels.com komandai už nuoširdžią pagalbą ir aktyvų dalyvavimą fondo veikloje! Šie žmonės padeda mums operatyviai veikti visoje Lietuvoje - mums nereikia rūpintis siuntų ir dovanų paruošimu, komplektavimu, pakavimu, prekių sandėliavimu - visa tai jie padaro už mus dovanodami mums brangų laiką daryti kilnius darbus! Ačiū Jums už buvimą kartu su mūsų fondo bendruomene ir neatlygintiną darbą vardan bendro ir gražaus tikslo!

ATRIBUTIKA

Nuo šiol fondo marškinėlius galima įsigyti ir Hummel parduotuvėse

Nuo šiol specialiuosius Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėlius galite rasti Hummel parduotuvėse Šiauliuose ir Panevėžyje! Šie spalvingi marškinėliai simbolizuoja mūsų palaikymą ir paramą su sunkiomis ligomis kovojantiems vaikams. Skleiskime svarbią žinutę visuomenėje!

Už 20 eurų auką vaikams marškinėlius galite įsigyti:

Hummel parduotuvėje Šiauliuose, adresu Tilžės g. 109, II a., PC "Saulės miestas".

Hummel parduotuvėje Panevėžyje, adresu Klaipėdos g. 143A, PPC "Babilonas"

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - J. Valančiūnas

Rimanto Kaukėno paramos grupės marškinėliai su krepšininko Jono Valančiūno atvaizdu. Auka už marškinėlius - 20 eurų.

PIRKTI

Nauja pasaka vaikams "Taip tyčia"

Nauja pasaka vaikams “Taip tyčia” jau laukia mužųjų skaitytojų! 

Taip tyčia - pasakymas, atkeliavęs iš vaikystės. Jis reiškia, kad tai, apie ką bus kalbama, ištikrųjų yra. Pavyzdžiui, aš tau sakau, kad esu bitė, o tu - dramblys, kuriam ką tik įkandau į straiblį. Ką tu darysi?

“Dauguma šios knygos situacijų yra apie miegą ar sapnus. Gal todėl, kad piešiau vakarais. O gal todėl, kad sapnų pasaulis labai įdomus” , - apie knygą sakė jos autorė ir iliustratorė Vanda Padimanskaitė.

Už 7 eurų auką sunkiai sergantiems vaikams Jūs iš naujo atrasite neįkainojamus vakarus su savo mažaisiais, kuomet galėsite nusikelti į sapnų pasaulį! 

Užsakymai priimami el.paštu info@kaukenoparama.lt

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

Marškinėliai - R. Kaukėnas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Rimanto Kaukėno atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

Marškinėliai - M. Kuzminskas

R. Kaukėno paramos grupės marškinėliai su Mindaugo Kuzminsko atvaizdu. Auka už marškinėlius -  20 eurų.

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite