Paide Muusika- ja Teatrimaja uudiskiri Pildid ei avane? Klikka siia!
Paide Muusika- ja Teatrimaja uudiskiri
Paide Muusika- ja Teatrimaja sügishooaeg

Sügishooaeg toob lavalaudadele Paide Teatri avalavastuse "KAITSEALA" uues kuues. Külalisetendused Rakvere teatrilt, Nuku teatrilt, VAT teatrilt ja Ugala teatrilt. Rahvusooper Estonia tuleb taas Paide, seekord balletietendusega "KRATT"

Paide Muusika- ja Teatrimaja HOOAJA AVALÖÖK leiab aset 28.september. 

Etendused 21.09 //24.09 // 05.10 // 06.10 kell 18.00
Paide teater "Kaitseala"

Sügisel 2019 jõuab publiku ette üks teine “KAITSEALA”, kui lubate, siis olgu see nimetatud “KAITSEALA 2.0”. Iga etendus on kordumatu õnnestumiste ja ebaõnnestumiste jada. 

SOETA PILET

28.september kell 10 - 23
Hooaja avalöök

Laupäeval, 28. septembril kell 10 avame Paide Muusika- ja Teatrimaja uksed ning kutsume rahvast nautima vahvat meelelahutusprogrammi kogu perele. Tasuta töötoad on nii lastele, noortele kui ka vanematele. 

Nuku teatri etendus "Miisu"

Nuku teatri etendus lastele. Pilet 6,50 - 11 €

Tõnis Niinemets grow-up comedy ”THE KID”

Fakt on see, et me kõik oleme kellegi lapsed.

Rakvere teatri etendus "ONU VANJA"

Meil kõigil on kuskil oma onu Vanja. Mees, kes elab kellegi teise elu. Mees, kes teeb tööd kuni päevad saavad otsa. Mees, kel pole naist.
VAT Teatri etendus "MÜLLER PEAB LAHKUMA!"

Lapsevanemad on kogunenud klassijuhataja tundi selge eesmärgiga – tagandada õpetaja Müller!

23.oktoober 19
Rahvusooper Estonia "KRATT"

„Kratt“ on esimene eesti ballett ja ühtlasi Eduard Tubina esimene töö muusikateatrile. Eesti mütoloogial põhinev lugu rahaahnele peremehele rikkusi kokku kandvast kratist ei jää Marina Kesleri tõlgenduses vaid ühe rahva pärimuseks. Kaasaegses varaahnes maailmas on kratt justkui hääl inimese peas, leidmaks mõjuvaid põhjusi, miks raha kunagi küllalt pole. Hind 12,5 - 29 €

OSTA PILET

11. september kell 19
Arvo Pärdi sünnipäeval näitame Paide kinos filmi "Pärdi puudutus"

Iga looja vahendab kunsti kaudu elu talle ainuomasel moel ning seda suurt saladust ei õnnestu kõrvaltvaatajal lõplikult kaardistada ilmselt mitte ühegi meediumi vahendusel. Portreedokumentaalfilm on üks aken, läbi mille on ehk võimalik sisse piiluda mõnesse tuppa inimese elus. Pilet 4 €
OSTA PILET


VAATA UUT FILMIKAVA PAIDE KINOS
Paide Muusika- ja Teatrimaja

Pärnu 18

72712 PAIDE

facebook instagram
Kassa: +372 552 8180
info@pamt.ee

Saatsime kirja, kuna olete liitunud Paide Muusika- ja Teatrimaja meililistiga. Juhul, kui ei soovi enam meilt kirju saada palun eemalda ennast listist.

Loobun uudiskirjadest