Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 2% GPM

R. Kaukėno fondo kojinės #užsidėktašką tik 5 eur.

Užsidėk karmos tašką ir tu! 

Padovanok kojines sau ir draugui #užsidėktašką #kaukėnoparama

Visos lėšos už kojines atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei jų slaptų svajonių išpildymui.

Užsakymai priimami el paštu info@kaukenoparama.lt
Dydžiai: moteriškas 35-39, vyriškas 40-44
Auka už kojines 5 eur., mažiausias užsakymo kiekis - 4 vnt.
Reikalinga informacija siuntai: Vardas, pavardė, tikslus adresas, telefono numeris.

Kojinės atkeliauja iš Lietuvių gamyklos Sparta, kuriems dėkojame už idėjos įgyvendinimą!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Arnas, 12m. Berniukui buvo diagnozuota Neuroblastoma SHH TP53. Jis svajoja apie ausines ir kompiuteriui skirtą kamerą.
Arnas, 12m. 
Vaikui buvo diagnozuota limfoma, o šiuo metu yra atliekama chemoterapija. Berniukas svajoja apie profesionalų MSI GAMING PLUS kompiuterį. 
Aurimas, 16m.
Berniukui diagnozuota leukemija. Aurimas svajoja apie stacionarų žaidimų kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

REIKALINGA PAGALBA

Daniilo gydymas Šveicarijoje

Kovotojai - taip mes vadiname vaikus, kuriems gyvenimas duoda didelius iššūkius leidžiant dienas operacinėse, vartojant stiprius vaistus, kantriai kenčiant ilgas keliones į ligonines ir tik tam, kad vieną dieną jie būtų sveiki ir laimingi! Mamos ir tėčiai laiko mažuosius už rankos, padrąsina ir paguodžia, o mes esame tam, kad padėtume, kad suteiktume vilties situacijose, kurios yra sunkiai įveikiamos.

Jau daugiau nei metus mes padedame Daniilui, padedame ir jo tėveliams kovoti už vaiką - dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir pasikartojantys tyrimai. Viltis, kad vaikas pasveiks buvo visų mūsų širdyse, o šiandien ta viltis veda į sėkmingą istoriją - Daniilui atliktas gydymas jau daugiau nei pusę metų rodo teigiamus rezultatus, vaiko akies navikas panaikintas iš pavojingos regos zonos, naujų darinių nerandama, vaikas aktyvus ir jaučiasi gerai.

Su Daniilu jau yra dešimtys žmonių ir organizacijų padedančių šeimai iškeliauti į Šveicarijos gydymo įstaigą. Paskutinės Daniilo ir jo tėvelių kelionės buvo padengtos iš Mindaugo Plūko bei Editos Plūkienės skirtų aukų vaikams. Norime padėkoti Jums už galimybę padėti šiam mažyliui!

Didelis ir nuoširdus AČIŪ visiems!

DAUGIAU APIE DANIILO GYDYMO PROCESĄ

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Viktorijos svajonė / gimtadienis su Lietkabelio žaidėjais

Drauge su BC Lietkabelis Panevėžys  krepšinio klubo žaidėjais Pauliumi Valinsku ir Mariumi Valinsku nuvykome į Panevėžį aplankyti Viktoriją. Viktorija sirgo sunkia onkologine liga, tačiau džiaugiamės pranešdami, kad šiuo metu mergaitė yra remisijoje, jaučiasi gerai. Vakar Viktorija šventė savo septintąjį gimtadienį ir mes labai norėjome ją pasveikinti, perduoti jai šilčiausius linkėjimus ir žinoma, įteikti dovanų! Lietkabelio komandos žaidėjai įteikė mergaitei savo komandos atributikos, o mes padovanojome Viktorijai du žaidimų rinkinius!

Tądien visi Viktorijos klasiokai išsakė labai daug gražių palinkėjimų, skirtų būtent jai! O mes prisidedame prie visų šilčiausių palinkėjimų ir linkime Viktorijai daug laimės, sėkmės, gerų mokslų ir žinoma, daug daug sveikatos!

Video medžiaga: LXM media

Marko svajonė / bilietai į Sauliaus Prūsaičio koncertą

Gruodžio mėnesį Verslo Parkas “Aušra” paskelbė kalėdinę labdaringą “Linksmojo Mandarino” akciją!

Akcijos atidarymo metu buvo išpildyta mažojo Marko svajonė! Berniukui buvo įteiktos kelios Sauliaus Prūsaičio kompaktinės plokštelės su asmeniniu palinkėjimu bei laiškas nuo paties Sauliaus, kuriame rašoma, kad berniukas yra kviečiamas į jo koncertus! Akcijos metu Verslo Parko “Aušra” atstovė Milda mūsų fondo atstovams perdavė didelį meškiną, kuris jau po savaitės pasiekė sunkiai sergančio Luko namus!

Norime labai padėkoti Verslo Parkui “Aušra”!

Už Mandarinus šiai akcijai dėkojame UAB CITMA!

Video medžiaga: LXM media

Luko svajonė / didelis meškinas

Verslo Parkas AUŠRA ir UAB CITMA dovanos pasiekė mažąjį Lukutį ir jo šeimą! Berniukui buvo diagnozuota leukemija, jis visai neseniai baigė chemoterapijos gydymą ir grįžo namo.

Buvo labai smagu susipažinti su tokia nuoširdžia ir gražia šeima, bei kartu su didžiausiais linkėjimais nuo rėmėjų perduoti Lukui didžiulį meškiną ir pilną dėžę vaisių! Lukui Kalėdos tą kartą atėjo anksčiau ir mes labai džiaugiamės būdami to dalimi!

Linkime Lukučiui daug sveikatos, laimės ir viso, kas geriausia!

Gretos svajonė / voverė skraiduolė

Greta praeitų metų žiemą susirgo hemofagocitine limfohistiocitoze – reta, tačiau gyvybei pavojinga imunine liga ir gydėsi Kauno Klinikų onkologiniame skyriuje. Mergaitė jau ilgą laiką svajojo turėti voverę skraiduolę! Artėjant Kalėdom pildosi ir patys slapčiausi, ir patys didžiausi norai, tad mergaitė gavo savo svajonių augintinį!

Didelį AČIŪ tariame Mezoterapeutei Rasai, kuri išpildė seną mergaitės svajonę! Taip pat dėkojame "Džiumandži" nuotykių parkui Kaune, kad priėmė mus į savo namus ir padovanojo puikų laiką mergaitei ir visiems mums!

Mes net neabejojame, kad šis gyvunėlis pateko į nuostabias rankas ir jam tikrai netrūks besąlygiškos meilės ir rūpesčio!

Video medžiaga: LXM media

Saulės svajonė / telefonas

Septynmetė Saulė susirgo šių metų birželio mėnesį, o jau liepą mergaitei buvo išoperuotas galvos auglys. Vėliau buvo taikoma radioterapija, o po jos sekė ir chemoterapijos kursai.. Mergaitė labai mėgsta šokti, lanko šiuolaikinius šokius ir iki ligos aktyviai dalyvavo įvairiuose konkursuose, o užaugusi norėtų būti šokių mokytoja. Saulės talentą jau žino visa Vaikų ligų klinikos bendruomenė, nes kai mergaitė jautėsi geriau, ten vykdavo Saulės šokių programos, kurių stebėti susirinkdavo ligoninės personalas ir likimo draugai su tėveliais.

Kai tik įžengėme į palatą, paklausėme Saulės ar prisimena, ko prašė savo svajonių laiške. Saulės labai greitai atsakė, kad prašė telefono, nes visada iškrauna mamos ir tėčio, o pažvelgusi į jai atnešto maišelio vidų mergaitė negalėjo patikėti savo akimis - ten buvo išmanusis telefonas iPhone, kurio mergaitė prašė. 

Šia gražia emocija Saulę išlydėjome namo ir palinkėjome linksmų švenčių bei žinoma sveikatos!

Mergaitės svajonė buvo išpildyta už prekinio ženklo MAXMARA savininkės Nicola Maramotti skirtas aukas vaikams. Tariame didelį AČIŪ už paramą, palaikymą ir galimybę džiuginti vaikus sunkiausiu jiems metu!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už visada labai geras kainas išmaniesiems įrenginiams!

Video medžiaga: LXM media

Mato svajonė / naujas kompiuteris

Matas džiaugiasi savo naujuoju kompiuteriu, o drauge su juo džiaugiamės ir mes! Nėra nieko nuostabiau nei laimingų vaikų šypsenos ir džiaugsmas!

Penktokui Matui buvo dar visai neseniai buvo diagnozuotas galvos smegenų auglys, o spalio mėnesį buvo daroma dalinė auglio šalinimo operacija. Iki tol buvęs labai aktyvus berniukas neteko daug jėgų, tačiau dabar kiekvieną dieną jaučiasi vis geriau ir tikėkimės, kad jau greitai vėl galės važinėti dviračiu ir maudytis, o jo svajonė tapti naru išsipildys!

Dar prieš šiek tiek laiko mūsų fondo nariai susipažino su Matu, o jis užsiminė, kad yra palikęs svajonių pašte laišką su prašymu išpildyti jo svajonę turėti galingą nešiojamą kompiuterį. Tądien mes jau planavome šį svajonės išpildimą kartu su įmone UAB Hellmann Worldwide Logistics, o Matas apie tai nieko nenutuokė! Labai džiaugiamės, kad spėjome nudžiuginti berniuką dar iki gražiausių žiemos švenčių ir kartu su įmonės atstovais įteikėme jam svajonių dovaną, o taip pat ir pabendravome bei palinkėjome Matui ir visai jo šeimai gražių artėjančių švenčių ir daug daug sveikatos!

Didelį AČIŪ tariame Hellmann Worldwide Logistics bendruomenei  už išpildytą Mato svajonę!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už visada labai geras kainas kompiuteriams!

Video medžiaga: LXM media

Deivinos svajonė / naujas kompiuteris

Kartais mes jaunuosius herojus aplankome jiems sunkiu metu ir tikimės, kad visos teigiamos emocijos bent šiek tiek prisidės prie greitesnio sveikimo ir stiprėjimo!

Devintokė Deivina susirgo šių metų kovo mėnesį, o rugpjūtį buvo nustatyta tiksli galvos naviko diagnozė. Kai mergaitė rašė mums laišką ji dar tik laukė gydymo ir jautėsi gana gerai. Nors ir kankino nuovargis, mergaitė galėjo užsiimti mėgstama veikla - piešti. Mergaitė svajojo apie naują kompiuterį, tačiau jos didžiausia svajonė - pasveikti.

Aplankėme Deiviną turbūt sunkiausiu laikotarpiu - jau nuo 2019 m. rugpjūčio mėnesio mergaitė su mama dienas leidžia ligoninėje, o tuo metu teko jas lankyti reanimacijoje. Deivina yra sunkios buklės, kalbėti ir judėti kol kas negali, bet mergaitė yra sąmoninga, girdi ir reaguoja į žmones bei pokalbius. Mamai pradėjus pasakoti apie sunkius išgyvenimus ir apie tai kaip mergaitė trokšta jaustis geriau, Deivina pravirko. Mergaitė rodė emocijas ir išvydusi išsvajotą kompiuterį - ji su dideliu dėkingumu žvelgė į ją aplankiusius geradarius lyg sakydama, kad jau greitai ji savarankiškai galės naudotis dovana. Dar viena prasminga draugystė ir įsimintina pamoka - mylėkime gyvenimą kiekvieną akimirką taip, kaip jį myli vaikai esantys ligoninėje.

Dėkojame Hellmann Worldwide Logistics  už išpildytą Deivinos svajonę - naują MacBook Air 13 nešiojamąjį kompiuterį! 

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už visada labai geras kainas kompiuteriams!

Video medžiaga: LXM media

Ernesto svajonė / Virtualios Realybės akiniai ir antčiužinis

Tai dar vienas Kalėdų stebuklas, dar viena svajonė, kuri tapo realybe! 

BetGames.TV išpildė sunkia onkologine liga sergančio Ernesto Orinto svajonę turėti Virtualios Realybės akinius, o jau 2020 m. sausio mėnesį pas Ernestą ir jo šeimą atkeliaus ir kokybiškam vaikino miegui reikalingas antčiužinys!

Ernestui linkime ir toliau išlikti tokiam pozityviam, energingam ir žinoma sveikam!

Dėkojame BetGames.TV už išpildytą Ernesto svajonę!

Evelinos svajonė / raudonas kompiuteris

Dar prieš Kalėdas išpildėme didžiausią keturiolikmetės Evelinos svajonę! Mergaitė daugiau nei trejus metus troško naujo, raudono kompiuterio ir pagaliau jos svajonė tapo realybe! Kai Evelinai buvo devyni metai jai buvo diagnozuota aplastinė anemija, teko atlikti kaulų čiulpų transplantaciją. Gydymas buvo sėkmingas ir dabar mergaitė jaučiasi labai gerai, tačiau kartą per metus vyksta į Santariškes pasitikrinti sveikatą.

Mergaitės svajonę išpildėme drauge su Justina Stambrauskaite apsilankę jos namuose Plungėje! Šventiškai dekoruoti kambariai suteikė nuostabią atmosferą ypatingos dovanos įteikimui! Evelina jau labai ilgai svajojo apie raudoną nešiojamą kompiuterį, kurį prieš šias Kalėdas pagaliau gavo! Beje, gruodžio viduryje Evelina šventė savo keturioliktąjį gimtadienį, tad tai buvo dar viena puiki proga nudžiuginti mergaitę išsvajota dovana!

Didelį ačiū tariame Justinai Stambrauskaitei už vaikų norus, kurie pildosi!

Video medžiaga: LXM media

Timočio svajonė / elektrinis motoroleris ekoride P2+

Šis nepaprastai pozityvus, energingas ir linksmas berniukas yra Timotis! Jūs tik pasižiūrėkit kaip jis džiaugiasi sulaukęs savo svajonių dovanos! Berniukas labai norėjo turėti elektrinį motorolerį ekoride P2+ ir mes išpildėme jo svajonę! Tiesa, šiek tiek užtruko kol svajonių dovana pasiekė Timotį, bet šios dovanos buvo verta laukti! 

Berniuko svajonė buvo išpildyta Rimanto Kaukėno fondo labdaros vakaro metu, kuomet berniukas ant scenos susirinkusiems svečiams parodė neįtikėtiną savo talentą - Timotis labai greitai surinko daug vienetų spalvingų rubiko kubikų, o vieną iš jų surinko užrištomis akimis! Žiūrovai buvo tiesiog abstulbę ir plojo atsistoję!

2014m. berniukui buvo diagnozuota labai reta genetinė liga - adrenoleukodistrofija susieta su X chromosoma, vėliau sekė kaulų čiulpų transplantacija, komplikacijos.. Berniukas jau penkis metus yra dažnas svečias Vilniuje, klinikose ir laukia nesulaukia kada pagaliau galės nebegerti vaistų.

Linkime Timočiui daug sveikatos ir smagių pasivažinėjimu nauju elektriniu motoroleriu!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už puikią nuolaidą šiai dovanai!

Tito svajonė / susitikimas su Pauliumi Korsaku ir nauja meškerė

Kartais mes patys nustembame kokių išskirtinių norų turi vaikai! Susipažinkite su Titu, jis yra užkietėjęs žvejys, dažniausiai savo laisvą laiką leidžiantis pas močiutę prie prūdo gaudant žuvis!

Prieš porą metų berniukui iš pajūrio buvo diagnozuotas auglys galvoje, po įvairiausių tyrimų Titui buvo paskirti chemoterapijos kursai ir šiuo metu berniukas guli Kauno Klinikose. Iki ligos vaikas priklausė žvejų būreliui, vykdavo žvejoti su didele grupe entuziastų!

Berniukas jau kurį laiką svajojo apie naują meškerę ir susitikimą su Pauliumi Korsaku ir pagaliau jo svajonė išsipildė! Klaipėdoje įsikūrusioje žuklės parduotuvėje “Salmo” Titas ne tik gavo daug dovanų, bet ir susitiko su Pauliumi! Daug pokalbių, patarimų ir Pauliaus pažadas atšilus orams keliauti kartu žvejoti!

Linkime Titui kuo greičiau sveikti ir grįžti prie savo mėgstamiausios veiklos - žvejybos!

Didelį ačiū tariame Pauliui Korsakui už nuostabią pažintį su Titu!

Dėkojame žvejybos parduotuvei SALMO Fishing Lietuva už dovanas (meškerę, ritę, plūdes ir daugelį kitų žūklės reikmenų)!

Video medžiaga: LXM media

Deivid svajonė / planšetė

Panašu, kad mažasis Deivid planšetės dėžute tą kartą džiaugėsi ne ką mažiau nei pačia planšete! Juk viską taip įdomu išpakuoti, apžiūrėti ir žinoma paliesti!

Mažylis susirgo šių metų rugpjūtį, kai grįžęs iš lauko pradėjo šlubuoti. Toliau sekė leukemijos diagnozė, o taip pat ir genetinės ligos filadelfijos chromosomos diagnozė, kurį viską tik dar labiau apsunkino. Chemoterapija ir ilgos dienos ligoninėje išsekina mažylį, jis nenori nei žaisti, nei bendrauti su kitais vaikais. Deivid mamytė pastebėjo, kad vienintelė veikla, kuri berniukui teikia džiaugsmo šiuo metu yra filmukų žiūrėjimas, o tai daryti būtų daug patogiau per planšetę!

Drauge su Aurelijumi Lapinsku ir jo bendražygių gaisrininkų pagalba mes išpildėme šio mažylio svajonę! Dabar mažylis galės žiūrėti filmukus daug patogiau nei per mamos telefoną!

Didelį AČIŪ tariame Aurelijui, kuris jau ne kartą padeda mūsų mažiesiems herojams! Ne pirmą kartą Aurelijus suorganizavo pinigų rinkimo akciją, kurios metu ugnegiasiai buvo kviečiami aukoti pinigėlius sergančių vaikučių svajonėms išpildyti! Tariame AČIŪ Jums visiems, kurie prisidėjo prie šios gerumo akcijos!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už pritaikytą nuolaidą Tito dovanai!

Video medžiaga: LXM media

Katrės svajonė / fotoaparatas

Septyniolikmetė Katrė labai žavisi fotografija ir svajojo turėti gerą fotoaparatą! Iki šiol mergina fotografavo su juostiniu fotoaparatu ir nuotraukos ne visada gaudavosi, tad drauge su nekilnojamo turto agentūros "Capital" atstovais įteikėme Katrei naują fotoaparatą, kuris užtikrins, kad nuotraukos gautųsi VISADA!

Merginai buvo diagnozuotas piktybinys auglys pilve, o kai jis buvo pašalintas buvo tikimasi, kad chemoterapijos neprireiks. Deja, auglys atsinaujino, tad dabar merginai yra daroma chemoterapija.

Už dovaną Katrei dėkojame Nekilnojamojo turto agentūrai Capital, kuri šią žiemą nusprendė praleisti prasmingai ir daryti gerus darbus!

Dėkojame ir Capital atstovams Mantui Mikočiūnui ir Justinui Vaitiekui, kurie rado laiko, aplankė mergaitę ir perdavė jai šią puikią dovaną!

Tariame didelį AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie gražios akcijos, pirko Capital atributiką su vaikučių piešiniais ir taip prisidėjo prie Katrės svajonės išsipildymo!

Video medžiaga: Gabija Kavaliauskaitė

Aurimo svajonė / komputeris

Vilniečiui Aurimui yra septyniolika metų, vaikinui puikiai sekasi matematika, jis domisi kompiuterių inžinerija bei programavimu! 2018 m. gruodžio viduryje vaikinas susirgo leukemija. Praėjus ilgam gydymui ir pusės metų chemoterapijos, dabar vaikinas jau keturis mėnesius jaučiasi puikiai ir yra sveikas!

Už šios svajonės išpildymą dėkojame krepšinio treneriui Dainiui Adomaičiui! Dainius yra aktyvus mūsų bendruomenės narys, kuris visuomet labai palaiko mūsų fondo veiklą, dalyvauja renginiuose bei pats organizuoja labdaringas iniciatyvas! Ačiū Jums už tai!

Taip pat dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už nuolaidą šiai puikiai dovanai!

Video medžiaga: LXM media

Anželikos svajonė / bilietai į Jazzu koncertą

Jau ne kartą Anželika mums pasakoja apie tai, kaip ji myli Lietuvių atkėjos Jazzu muziką ir kas kart svajoja nuvykti į jos koncertą. Ne išimtis ir prieš Kalėdas Palangoje vykęs atlikėjos pasirodymas, kurį nusprendėme dovanoti Anželikai ir jos visai šeimai.

Anželikai buvo diagnozuota Hodžkino limfoma, šiuo metu mergina yra remisijoje, tad gali mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka! 

Bilietai į koncertą buvo padengti už parfumerijos parduotuvėje "The House of DROPS" esančioje aukų dėžutėje surinktas aukas!

Ačiū VISIEMS, kurie aukojote ir taip prisidėjote prie Anželikos svajonės išpildymo!

SUTEIKTA PAGALBA

Gastrostomos šlangutė Judickaitei

Spalio mėnesį gimusiai Judickaitei iš karto buvo suformuota gastrostoma, mergaitė pati valgyt negali nes nesusiformavęs apatinis žandikaulis ir turi gomurio defektą. Tėvai į mus kreipėsi pagalbos - mergaitei reikėjo naujos gastrostomos šlangutės, kurios pagalba mergaitė yra maitinama tiesiai į skrandį. Šeimos finansinė padėtis yra ypač sunki, tad mūsų fondas sutiko prisidėti prie pagalbos šiai mažylei.

Gastrostomai skirtos šlangutės buvo padengtos iš Panevėžyje įsikūrusio sporto klubo Intero GYM surinktų aukų. Norime padėkoti visiems, kurie neliko abejingi ir linkėdami svaikatos vaikams paliko savo auką tam skirtoje aukų dėžutėje!

Linkime šiam angelėliui daug daug sveikatos ir vis šviesesnių dienų!

Specialių poreikių turintiems vaikams pritaikyta automobilinė kėdutė Matui

Susipažinkite su mažuoju Matu - berniukas savo plačia šypsena gali pavergti kiekvieną, o draugystė su juo tikrai ypatinga! Mato tėveliai yra puikūs ir labai nuoširdūs žmonės, su meile pasakojantys apie Matą nuostabius dalykus. Nors vaikui teko sunkūs gyvenimo išbandymai - vaikutis sunkiai juda, beveik nemato, turi daug kitų sveikatos sutrikimų, tėveliai nepasiduoda ir skiria visą savo laiką Matuko reabilitacijai ir gydymams.

Berniukui įteikėme specialių poreikiu turintiems vaikams pritaikytą automobilinę kėdutę, kurios dėka kelionės automobiliu visai berniuko šeimai bus daug patogesnės!

Už dovaną Matui, kuri kainavo net 2711.25 eur. dėkojame MaxMara savininkei Nicola Maramotti, kuri jau ne pirmą kartą padeda mūsų mažiesiems herojams!

INICATYVOS IR RENGINIAI

Fisher-Price iniciatyva / Žaislai vaikams Kauno Klinikose ir Vilniaus Santaros ligoninėje

Artėjant gražiausioms žiemos šventėms, prekės ženklas Fisher-Price paruošė mūsų mažiesiems ligoniukams dideles dėžes dovanų iš kurių viena nukeliavo į Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyrių, o kita į Kauno Klinikas!

Buvo daug šilumos, smagių pokalbių ir, žinoma, dovanų!

Linkime visiems mažiesiems daug sveikatos!

Video medžiaga: LXM media

44-asis Eurovaistinės Kalėdinis Bėgimas

Gruodžio 15 dieną praūžė jau 44-asis Eurovaistinės Kalėdinis Bėgimas, kuriame jau tradiciškai bėgo ir mūsų “Aplenkime vėžį” komanda!

Artėjančias šventes įprasminome šiuo Kalėdiniu bėgimu, kurio metu buvo paaukota net 748 eur. Surinktos lėšos bus skirtos išpildyti onkologine liga sergančio Artiomo svajonę turėti dviratį. 

Dėkojame visiems, kurie bėgo kartu su mumis ir aukojo mažiesiems herojams! Mes dar kartą įrodėme, kad esame labai vieningi!

Video medžiaga: LXM media

Labdaros koncertas Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriuje

Norime su jumis pasidalinti gražiomis akimirkomis iš labdaros koncerto, kuris buvo skirtas Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriaus pacientams ir jų tėveliams! Šį koncertą ligoniukams ir jų artimiesiems dovanojo Vilniaus Muzikos mokyklos LYRA jaunieji talentai!

Didelį AČIŪ sakome visiems talentingiesiems artistams be kurių koncertas nebūtų įvykęs - Gretai Kaukėnaitei, Amelijai Kaikarytei, Gabrielei Bajarūnaitei, Domilei ir Darijai Misiūnaitėms, Giedrei Budriūnaitei, Paulinai Repšytei, Audriui Ruzgiui ir Ievai Ruzgytei! Taip pat dėkojame ir šauniajai šio renginio vedėjai Ievai Kaukėnaitei bei jaunųjų talentų mokytojai Audronei Ruzgienei, kurios dėka vaikai kasdien išmoksta vis daugiau ir daugiau!

Dėkojame ir restoranų tinklui "Grill London" už vaišes renginio metu!

Už šio gražaus koncerto idėją ir organizavimą didelį AČIŪ tariame Žydrūnei ir Valdui Kaukėnams!

Nuotraukos: Arminas Vareika

Medinių eglučių dalijimas Vilniaus Santaros Klinikose

Dar viena graži gerumo iniciatyva jau pasiekė mūsų mažuosius pacientus, kurie šiuo metu savo laiką leidžia Vilniaus Santaros ligoninėje! Mūsų herojai gavo dovanų medines eglutes, kurias patys galės dekoruoti!

Dėkojame visiems prisidėjusiožems prie šios labai gražios iniciatyvos!

Ačiū tariame Vytautui ir UAB DUV už nuostabų medinį eglutės konstruktorių!

Dėkojame Kristinai ir TastyFun už dažus, kuriais vaikai dekoruos savo eglutes!

Dėkojame Tomui Šiuipiui ir Švenčių miestui už gražų dovanų įpakavimą!

Dėkojame Laurynui Boguševičiui už visą šios gražios iniciatyvos organizavimą!

Ačiū Jums, už Jūsų gerumą!

Video medžiaga: LXM media

Šešios Trim Labdaringa Kalėdinė Iniciatyva

Pristatome jums dar vieną Labdaringą Kalėdinę Iniciatyvą! Sporto bendruomenė Šešios Trim kiekvienos savaitės antradienius skiria sportui ir jie labai norėjo, kad šiuo metu Kauno Klinikose besigydantys ligoniukai padarytų žaisliukus, bei atvirutes su savo norais, svajonėmis, istorijomis, palinkėjimais, o vėliau tuos rankdarbius užkabinti ant pagrindinės Kauno eglės! Kaip tarė - taip padarė!

Dėkojame Šešios Trim nariams, kurie vaikučių rankdarbius pakabino ant Kauno eglutės, o mintyse linkėjo kiekvienam mažajam kuo greičiau pasveikti ir sulaukti svajonių išsipildymo!

Už kūrybinę dalį - žaisliukų gamybą didelį AČIŪ tariame Egle Balta ir Eglė Ivanavičienė!

Gyčio Paškevičiaus koncertas “Draugams”

Gruodžio 28 dieną Žalgirio arenoje vyko Gyčio Paškevičiaus koncertas “Draugams” į kurį atlikėjas pakvietė ir mūsų globojamas šeimas! Dešimtys šeimų turėjo progą gerai praleisti laiką viename geriausių šių metų koncertų!

Didelį AČIŪ sakome Gyčiui Paškevičiui ir Vinilai.lt už bilietus skirtus vaikams ir jų artimiesiems. Dėkojame ir paramos organizacijai "Niekeno vaikai", kurios savanoriai mielai sutiko pabudėti prie vaikų ligoninėje, kol tėveliai galėjo šiek tiek atsipūsti pramogaudami!

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

ATRIBUTIKA

Krepšinio kamuoliai / NAUJIENA

Puiki naujiena krepšinio mėgėjams - nuo šiol visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  eurų.

PIRKTI

"Elvyra Design" auskarai ir segės

Talentingosios papuošalų dizainerės Elvyros Monginienės kurti auskarai ir segės "GĖRIO MUSIUKAI". Būkime gražios ne tik išore, bet ir vidumi.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Vandos Padimanskaitės pasakos vaikams: „Taškuota pasaka“ ir "Gauruota pasaka".

PIRKTI

Dizainerio A. Pogrebnojaus marškinėliai ir suknelės

Dizainerio Aleksandro Pogrebnojaus 2016 m. pavasario-vasaros kolekcijoje suknelės margintos skirtingų laikotarpių tapybos bei vitražų darbų fragmentais, todėl kiekvienas suknelės modelis yra unikalus. 

PIRKTI

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite