Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

#užsidėkkarmostašką vanduo Akvilė

Šį mėnesį pasirodė mūsų ilgai brandintas ir kilnią misiją nešantis projektas - #užsidėkkarmostašką vanduo! Kviečiame Jus atsigaivinti, padėti sunkiai sergantiems vaikams ir už dalinamą gerumą - rinkti karmos taškus!

Jau dabar Maxima LT parduotuvėse ieškokite rausvo Akvilė vandens su karmos tašku, ragaukite, darykitės nuotraukas, žymėkite mūsų fondą, o visa gauta parama 100% bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams.

Ačiū už Jūsų gerumą!

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Justas, 9m. Berniukui diagnozuota lėtinė mieloleukemija Jis svajoja apie odinę kompiuterio kėdę ir kompiuterio kamerą.

Ema, 4m. Neseniai išoperuotas Wilmso navikas. Svajoja su šeima išvykti atostogų prie jūros. 

Deimantas, 16m. Jam buvo rastas piktybinis navikas. Svajoja apie nešiojamą kompiuterį.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Smiltės apsilankymas Donato Montvydo koncerte

Birželio mėnesį Smiltė susirgo ūmine limfoblastine leukemija, kuri smogė šeimai tarsi žaibas iš giedro dangaus. Liepos pradžioje ją aplankėme ligoninėje ir tą dieną ne tik išsipildė Smiltės svajonė turėti komputerį, bet taip pat mergaitė susitiko su savo mylimu atlikėju - Donatu Montvydu. Tąkart Smiltės akyse žibėjo laimės ašaros pamačius ir apkabinus mėgstamiausią dainininką, o Donatas Smiltei pačiai pirmai parodė savo naujausią kūrinį. Dar būdama ligononėje mergaitė svajojo apie Donato koncertą, į kurį buvo jo pakviesta ir rugsėjo pradžioje jame sudalyvavo.

Po koncerto Smiltė Marija netgi susitiko su Donatu ir padovanojo jam iš savo tapyto paveikslo pagamintus marškinėlius.

Nuoširdžiai norime padėkoti mūsų fondo bičiuliui ir nuostabiam atlikėjui - Donatui Montvydui už padovanotus bilietus į koncertą ir už visą dalinamą šilumą. Ačiū Jums, Donatai, kad džiuginate ne tik gražia muzika, bet meilės ir gerumo sklidina širdimi. Labai gera matyti tokias plačias šypsenas ir tiek nuoširdaus džiaugsmo. 

Mažas ZOO parkas Miglei ant kelių

Mažosios Miglės meilė gyvūnams tokia nuoširdi ir didelė, kad vien juos pamatyti ir paglostyti yra didelis džiaugsmas. Miglei visai neseniai suėjo 6 metukai, tad gimimo dienos proga norėjome ją nudžiuginti ir su puokšte spalvotų balionų, jūrų kiaulyte - Klementinu, špiciuke - Coco ir mažuoju katinėliu - Šnekučiu aplankyti Miglutę ligoninės teritorijoje ir pasveikinti ją su gimimo diena, padarydami mažą ZOO parką tiesiog jai ant kelių.

Prieš kelis mėnesius Miglė buvo sveika mergaitė, lakstė ir džiaugėsi nerūpestinga vaikyste. Staiga sušlubavus kojytei, pasunkėjus kalbėjimui ir praradus koordinaciją buvo kreiptasi į gydytojus ir jai diagnozuota DIPG smegenų vėžio liga. Kadangi Miglė negali pati apsilankyti zoo parke ir paglostyti mylimų keturkojų - fondo draugų dėka padarėme, kad ši Miglutės svajonė išsipildytų.

Labai nuoširdžiai dėkojame mūsų super savanorei Daivai Kanopkienei už pagalbą ir suorganizuotą Klementiną, kuris yra Ink Idea nuostabios komandos kolega ir jie mielai sutiko porai valandų mums jį paskolinti. Didelis ačiū Elvyrai Monginienei, kuri prisidėjo prie šios gražios idėjos ir suorgnizavo patį mieliausią kačiuką - Šnekutį, tad ačiū jai ir Šnekučio savininkams. O už nuostabius balionus dėkojame Balionų Karaliai komandai, kuri jau ne kartą prisidėjo prie gražiausių vaikų šypsenų.

Jūsų visų dėka ryškiai nuspalvinome Miglės dieną.

Video medžiaga: LXM media

Vipetų veislės šuniukas Gabijai

Gabija nuėjo sunkų ir ilgą ligos kelią. Įprasta angina, kurią tikėjosi išsigydyti vaistais, pasirodė esanti tik pirminiai sunkios ligos simptomai. Atsiradus guzams pilve, merginos šeima kreipėsi į gydytojus, kurie jai diagnozavo Berkito Limfomą. Gabija neslepia, kad išgyventi tokias žinias ir susitaikyti su liga nebuvo lengva, prireikė daug pastangų iškentėti sunkumus, tačiau guodė vienas galvoje skambantis žodis - išgydoma. Jaunai merginai buvo paskirti šeši chemoterapijos kursai, kuriuos ji sėkmingai įveikė, o dabar liko tik pastovūs patikrinimai pas gydytojus.

Pati Gabija sako, kad liga parodė, kas yra tikrieji draugai, kas yra tikras palaikymas ir tik leido dar labiau sustiprėti, o išsipildžiusi svajonė suvirpino jautriausias širdies stygas. Kad ir kaip bebūtų sunku - dabar ji per gyvenimą eis su savo naujuoju bičiuliu, kurį ji apgaubs savo švelnumu ir meile.

Nuoširdžiai dėkojame AB Pieno žvaigždės ir Jums, pirkusiems DVARO pieną, taip prisidedant prie iniciatyvos rinkti lėšas sunkiai sergantiems vaikams paremti bei pradžiuginti. Šios akcijos dėka Gabijos svajonė tapo realybe. Šilčiausias ačiū veislynui Tai Pamaiva, kurie sutiko prisidėti prie šio gražaus stebuklo ir užaugino linksmuolį Pepsį Gabijai.

Video medžiaga: LXM media

HUAWEI P30 Pro telefonas Kajui

Vienuolikmetis Kajus parašė mums laišką ir papasakojo apie savo svajonę - naują telefoną HUAWEI P30 Pro bei susitikimą su socialinių tinklų žvaigžde Paul de Miko. Kajaus svajonę išgirdome ir ji tapo realybe, nes drauge su Pauliumi nuvykome pas Kajų ir jį labai nustebinom.

2019 metų gruodį Kajui buvo diagnozuotas ūmios limfoblastinės leukemijos recidyvas, berniukas iškentė net penkis labai stiprios chemoterapijos kursus ir pateko į kaulų čiulpų transplantacijos poskyrį. Gegužės pabaigoje mažoji Kajaus sesutė tapo donoru ir berniukui buvo atlikta transplantacija, tačiau nors donoras ir buvo giminingas komplikacijų išvengti nepavyko.. Jau tris mėnesius Kajus kantriai kaunasi su visomis komplikacijomis, pradedant transplanto prieš šeimininką reakcija ir baigiant mažesniais nesklandumais kaip infekcijos, bakterijos ir kita.

Didelį ačiū tariame AB Pieno žvaigždės ir visiems Jums, pirkusiems DVARO pieną, ir prisidėjusius prie šios gražios gerumo iniciatyvos siekiant padėti sunkiai sergantiems vaikams. Jūsų visų dėka Kajaus svajonė tapo realybe. Nuoširdžiai dėkojame Paul de Miko, kad rado laiko, atvyko ir taip nustebino Kajų. Teigiamos ir šiltos emocijos visada vaikams į naudą.

Video medžiaga: LXM media

SUTEIKTA PAGALBA

Infuzinės pompos Vilniaus Santariškių vaikų onkohematologiniam skyriui

Vilniaus Santariškių vaikų onkohematologinį skyrių pasiekė infuzinės pompos, kurios buvo nupirktos kilnios AB Pieno žvaigždės iniciatyvos ir Jūsų visų perkančių Dvaro pieną dėka.

"Tai yra didelė pagalba vaikams, kuriems reikalingas infuzinis gydymas, pavyzdžiui chemoterapija. Tam, kad kai kurie vaistai tinkamai veiktų, juos reikia lašinti nuolatine, pastovia tėkme, ką būtent ir užtikrina skysčių valdymo sistema, nes ji reguliuoja lašinimo dozės pastovumą. " - mintimis dalinosi Rimantas Kaukėnas.

Video medžiaga: LXM media

Pagalba Indrei Gaskaitei išleisti naują kompaktinę pasakų plokštelę

Nuoširdžiai džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie kūrybiškos Indrės Gaskaitės naujos kompaktinės plokštelės - Į pasakų slėnį - išleidimo, kurioje yra daugybė nuoširdžių, nuotaikingų ir pamokančių pasakų vaikams! Nuo kūdikystės turinti regos negalią ir pasaulį pažįstanti kitaip autorė savo kuriamas pasakas įrašo balsu, kad jomis galėtų mėgautis visi vaikai net nemokantys ar negalintys skaityti. Pasakos savo jaukumu palies kiekvieną - ir mažą, ir didelę širdį.

Dėkodama mums Indrė atsiuntė kelias dešimtis diskų mūsų mažiesiems herojams, kuriuos jiems išdalinsime vizitų metu ir taip praskaidrinsim sunkiai sergančių mažylių kasdienybę. Ačiū Jums, Indre.

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

3x3 krepšinio turnyras

Štai taip emocingai ir nepamirštamai praėjo rugsėjo 5d. šeštadienis ir Rimanto Kaukėno paramos fondo 3x3 krepšinio turnyras.

Saulė lepino šiluma, dalyviai šypsenomis ir gražiu žaidimu, Tadas Juodsnukis ir Iglė Bernotaitytė nuostabiais balsais, krepšininkai ir fondo draugai gražiu žvaigždžių žaidimu, rėmėjai dovanomis, savanoriai atviromis širdimis ir didele pagalba, fotografai įsimintiniausiais kadrais, o kiekvienas atėjęs - savo buvimu ir gerumu spindinčiomis akimis.

Visa diena buvo tokia nuostabi, kad norisi nepaliaujamai visiems kartu ir kiekvienam atskirai padėkoti! Ačiū visiems, kurie atėjote, žaidėte, buvote. Ačiū visiems, kurie prisidėjote ir organizavote. Ačiū visiems, kurie palaikėte! Nuoširdus ačiū visoms užsiregistravusioms komandoms už gražius žaidimus, pergales, surinktus taškus ir kad tikite šio kilnaus renginio idėja.

Iš visos širdies dėkojame krepšininkams ir fondo bičiuliams, kurie atėjo, žaidė ir džiugino žiūrovus savo taikliais metimais, o krepšinio aikštelę užpildė nuostabiomis emocijomis ir šypsenomis! Ačiū, kad net tik žaidėte, bet ir bėgiojote po aikštelę su balionais, šokote, gausiai dalinote autografus, nuoširdžiai bendravote, palaikėte ir kovojote už pergalę gyventi.  Didelis ačiū  Virginijui Praškevičiui, Gintautui Vileitai, LavTwins, Donatui Motiejūnui, Tadui Juodsnukiui, Simui Jasaičiui, Mindaugui Lukauskiui, Arvydui Šikšniui, Steponui Babrauskui, Martynui Gecevičiui, Laurynui Boguseviciui.

Už gražų koncertą ir puikią nuotaiką nuoširdžiai dėkojame Tadui Juodsnukiui ir Iglei Bernotaitytei, o CheerSport Academy mergaitėms - už nuostabius šokius ir sušildytą krepšinio aikštelės atmosferą.

Už nepaprastai didelę pagalbą dėkojame visiems savanoriams, kurie daug dirbo, kad ši šventė įvyktų. Ačiū už Jūsų nesuskaičiuojamas valandas, šypsenas, pagalbą ir didelį indėlį tiek prieš renginį, tiek jo metu. Tūkstantis ačiū Jums. Tikrai esate mūsų fondo širdis.

Video medžiaga: LXM media

Rankų darbo delfinai mažiesiems ligoniukams

Auksarankė Loreta Vasiliauskienė pagamino šiuos žavius delfiniukus mūsų globojamiems mažyliams, nes juk sveikti turint draugą daug lengviau. Jau greitai delfiniukai pasieks mūsų mažuosius draugus, o mes nuoširdžiai dėkojame Loretai už dovanas. Ačiū labai, Jūsų širdis išties kupina gerumo.

Taip pat didelį ačiū tariame Aurelijui Fox, kuris visada nuoširdžiai rūpinasi mūsų jaunaisiais kovotojais ir skleidžia žinią apie mūsų fondą savo aplinkoje. Tariame ačiū Jums, kad esate kartu ir kad tikite bei pasitikite mūsų kilnia misija.

Paplūdimio teniso mėgėjų turnyras

Visai neseniai jau antrus metus iš eilės Vilniuje vyko PineWood Bar Lounge paplūdimio teniso mėgėjų turnyras, kuris subūrė šios šakos entuziastus ne tik puikiai praleisti laiką, bet ir prisidėti prie mūsų fondo misijos. Čia fondo veiklą pristatė mūsų bendruomenės įkūrėjas Rimantas Kaukėnas, o susirinkę turnyro dalyviai dalyvavo labdaringame aukcione, kurio metu surinktas lėšas skyrė būtent mažiesiems pacientams. Turnyro metu svečiai paaukojo įspūdingą sumą - net 2940eur., kurie bus tikslingai panaudoti suteikiant pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia. Už paramą ir labdaringą idėją nuoširdų ačiū tariame turnyro organizatorėms Eglei Malinauskaitei  ir Ingai Malinauskienei.

Dėkojame Andriui Čerškui, kuris skleidžia mūsų fondo kilnią žinutę ir vedė šį labdaringą aukcioną. Ačiū, visiems aukojusiems, kad tikite mūsų veikla ir pasitikite. Ačiū, kad esate kartu.

Nuotrauka: Augustas Četkauskas

Vilniaus Maratonas

Rugsėjo 12-13 dieną Vilniaus gatves ir gatveles užpildė būrys linksmai nusiteikusių sportininkų, o tarp jų tikriausiai labiausiai išsiskyrė mūsų ryškioji Audimas marškinėliais pasipuošusi APLENKIME VĖŽĮ komanda, kuri šiame maratone vėl bėgo vardan kilnaus tikslo - padėti sunkiai sergantiems vaikams.

Nuoširdžiai dėkojame Megami Beauty Clinic, Dianai Bekasenei ir visiems masažuotojams, kurie maratono metu masažavo sportininkus ir aukas skyrė mūsų globojamiems mažyliams.

Viso maratono metu mūsų komandą gaivino naujasis užsidėk karmos tašką vanduo Akvilė. Didelis ačiū Jums. Maistingais ir skaniais pietumis abi maratono dienas mus aprūpino Grill London, kuriems tariame didelį ačiū. Ir begalinis ačiū mūsų savanoriams, svečiams ir bėgikams , kurie atėjo, kurie buvo kartu, bėgo bei tiesiog skleidė gerumo žinutę Vilniaus Katedros aikštėje ir miesto gatvėse, o socialines medijas užpildė nuotaikingiausiomis nuotraukomis.

Ačiū fotografams - Laurai Mešk - LXM media, Valentinui Ryčkovui ir Andre AG, kurie įamžino gražiausias akimirkas.

Video medžiaga: LXM media

ATRIBUTIKA

#užsidėkkarmostašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite