View in browser
Keliaujame po Dzūkiją su vaikais

Keliauti su vaikais – tai iššūkis, siekiant suderinti visapusiškai turiningą poilsį su mažuosius įtraukiančiomis veiklomis. Maršrutą norisi sudėlioti taip, kad iš kelionės kiekvienas parsivežtų įspūdžiais papildytą bagažą, plačias šypsenas, o svarbiausia - naujas žinias ir patirtis. Tam, kad šis galvosūkis būtų lengvesnis, žemiau rasite kelis lankytinų objektų variantus, įspūdžių paliksiančius visai šeimai!

Visus juos rasti galite internetiniame puslapyje AtraskDzukija.lt bei mobilioje programėlėje.

ką aplankyti ir pamatyti?
Velnio akmuo

Vaikams patinka neįprasti dalykai, pavyzdžiui, didžiuliai akmenys! Pasak legendos, šį akmenį velnias nešėsi norėdamas užtvenkti Nemuną, tačiau išsigandęs netikėtai anksti pragydusio gaidžio pametė akmenį ir pranyko. Daugiau legendų apie akmens atsiradimą pasakoja šalia esančios medinės skulptūros - supažindinkite su jomis mažuosius keliautojus!

Brukakelis

Su šalies istorija vaikus supažindinti galite daug įdomiau nei pasakojant jiems dar nesuprantamas istorijas apie besikeitusius kunigaikščius bei nepriklausomybės kovas. Tarp Kapčiamiesčio ir Leipalingio rasite 400 metrų ilgio senovinio kelio atkarpą, grįstą akmenimis. Pasivažinėjimas tokiu keliu vaikams tikrai paliks įspūdį!

Miško muziejus "Girios aidas"

Nesugalvojate, kuo užimti vaikus, atitraukiant jų akis nuo telefono ekrano? Parodykite jiems iš arti gamtą! Miško muziejuje mažieji susipažins su miško žvėrimis, paukščiais, sužinos, kaip atrodo kurmių gyvenimas po žeme, iš arti pamatys lapės olą ir įsitrauks į edukacinius žaidimus. O šie sudomina ne tik vaikus, bet ir tėvelius!

  Merkinės apžvalgos bokštas

  Vaikams reikia patirčių! Būtent taip jie susipažįsta su juos supančiu pasauliu. Merkinės apžvalgos bokštas atveria pasakiškus vaizdus ir leidžia pamatyti, kaip pasaulis atrodo iš paukščio skrydžio. Be to, įspūdį mažiesiems paliks bokšto forma ir aukštis - tai vienas aukščiausių bokštų Lietuvoje net su trimis skirtingo dydžio apžvalginėmis aikštelėmis.

  Konkursas
  Sveikiname laimėtoją

  Nenuostabu, kad trumpiausias metų mėnuo prabėgo lyg spragtelėjus pirštais. Šįkart kvietimas į vandens atrakcionų parką atitenka Rimai Pranevičienei.

  RENGINIAI DRUSKININKUOSE:
  RENGINIAI LAZDIJUOSE:
  Ar jau išbandėte mobiliąją programėlę?
  Druskininkų ir Lazdijų rajono savivaldybės

  info@atraskdzukija.lt
  Projektas finansuojamas Europos Sąjungos, Druskininkų savivaldybės ir Lazdijų rajono savivaldybės lėšomis.

  Gavote šį laišką, nes panorote susipažinti su Dzūkija iš arčiau. Jei nebenorite gauti kelionių idėjų, patarimų ir naujienų, spauskite nuorodą žemiau.

  Atsisakyti