Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 1.2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 1.2% GPM

#užsidėkkarmostašką atributika

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėkkarmostašką atributiką

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Goda, 4m. Mergaitei diagnozuota Hodžkino limfoma. Ji svajoja apie planšetę ir Pušku pušku sėdmaišį.

Devid, 12m. Berniukui diagnozuota Evingo sarkoma. Jis svajoja apie patogią žaidimų kėdę.

Domantas, 14m. 
Berniukui diagnozuota Hodžkino limfoma. Jis svajoja apie MSI nešiojamą kompiuterį, skirtą žaidimams.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Elijos svajonė - kompiuteris

Eliją pažįstame jau seniai ir visomis išgalėmis stengiamės jai ir jos mamytei padėti išgyventi sunkią mergaitės diagnozę - smegenų kamieno vėžį. Džiaugiamės, kad Elija sparčiai auga ir yra labai žingeidi mergaitė, trokštanti po truputį pradėti mokytis. Mergaitė jau eina į mokyklą ir jai labai reikėjo kompiuterio.

Nuoširdžiai dėkojame Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie 2017 metais rinko paramą šiai mergaitei. Jūsų ir visų aukojusių žmonių dėka mes ir vėl galėjome pasirūpinti Elija ir įteikti jai šiuo metu taip reikalingą kompiuterį.

Taip pat didelį AČIŪ tariame Varle.lt Kauno filialui už pagalbą įsigyjant kompiuterį, jo paruošimą ir išsiuntimą. Dėkojame, kad mus palaikote ir nuoširdžiai padedate.

Domo svajonė - nešiojamasis kompiuteris

Domui buvo diagnozuota mielodiplazinė anemija ir dabar mažylis laukia kaulų čiulpų transplantacijos. Domuko tėveliai pranešė, kad labiausiai šiuo metu berniuką nudžiugintų ir jam labai pagelbėtų nešiojamasis kompiuteris, kurio pagalba mažasis galėtų žiūrėti animacinius filmukus ir klausytis įvarių dainelių, kad laikas ligoninėje taip neprailgtų.

Domo svajonę išpildė jo slaptasis angelas sargas, kuris labai norėjo išlikti anonimiškas. Dėkojame jam už išpildytą svajonę ir kad nors ir tyliai - daro nuostabius darbus.

Benedikto svajonė - Samojedų veislės šuniukas

Būdamas vos penkerių, Benediktas susirgo rabdimiosarkoma - vėžiu, kuris išsivysto iš jaunų raumenų ląstelių. Berniukas labai kantriai gydėsi ir vienintelis jo dėmesį ligoninėje patraukęs užsiėmimas buvo kaniterapija, kurioje iš daugybės įvairių šuniukų, jis prisijaukino vieną mažąjį draugužį. Berniuko tėtis pasakojo, kad nuo pat pirmos akimirkos, Benediktas įsimylėjo baltą Samojedų veislės šuniuką užsiėmimų metu ir tyliai svajojo, kada nors pats turėti tokį pūkuotą bičiulį.

Po ilgų chemoterapijos gydymų ir operacijos, šiuo metu berniukas yra remisijoje ir jaučiasi gerai, o jo stiprus troškimas išsipildė. Nors berniukas ir drovus, bet išvydęs naująjį bičiulį negalėjo nuslėpti šypsenos. Iš tiesų, šypsojomės ir mes, ir Benedikto tėveliai, nes nuo pat pirmų minučių, šis mažasis iš Latvijos veislyno atkeliavęs Samojedų gražuolis spėjo pakerėti ne tik berniuko ir jo tėvelių, bet ir mūsų širdis. Benukas dabar yra tikras – jis gavo draugą, kuris jį besąlygiškai mylės ir visada juo rūpinsis.

Nuoširdžiai dėkojame įmonės Bazaarvoice darbuotojams, kurie savo aukomis išpildė šią tikrai ypatingą Benedikto svajonę ir padovanojo jam geriausią draugą.

Video medžiaga: LXM media

Mėjos svajonė - išmanusis telefonas

Rudens pabaigoje Mėjai buvo diagnozuota Hodžkino limfoma, kuri buvo gydoma chemoterapijos pagalba. Šiuo metu mergaitė jaučiasi pakankamai gerai ir visai neseniai išgirdo nuostabias žinias apie pasitraukiančią ligą, 

Talentinga mergaitė labai mėgsta piešti ir klausyti muzikos, o prieš susirgdama užsiiminėjo lengvąja atletika ir rodė puikius rezultatus. Mėja labai svajojo turėti nuosavą išmanų telefoną, nes iki šiol juo dalintis turėjo su sese ir tai abiems mergaitėms nebuvo itin patogu. Savo laiške Mėja nenurodė kokio tiksliai išmanaus telefono norėtų, tad mūsų draugai išrinko jį savo nuožiūra. Nors ir nenurodė tikslaus modelio, bet paslapčiomis mergaitė norėjo būtent šio - Huawei P30.

Nuoširdžiai dėkojame HiFi Centras vadovui Aretui Norkunui ir Deals on Wheels LT įkūrėjui Laurynui Boguseviciui, kurie taip greitai ir nepaprastai taikliai išpildė šios žavios mergaitės svajonę, padovanodami jai puikų telefoną. Ačiū, kad esate kartu ir savo gerumu dalinatės su tais, kuriems jo labiausiai reikia.

Video medžiaga: LXM media

Ramintos svajonė - gelinių nagų formavimo ir dekoravimo rinkinys

Rudens pabaigoje Ramintai buvo diagnozuotas nepiktybinis kiaušidžių navikas, kurio pašalinimas pareikalavo ilgo gydymo vaistais. Nors Raminta šiuo metu jaučiasi gerai, prisipažįsta, kad kaskart ką nors suskaudus išsigąsta ir yra priversta labai savimi rūpintis bei nuolat tikrintis sveikatą.

Šiais metais mergina baigs dešimtą klasę, todėl po truputį jau pradeda galvoti apie savo ateities planus. Raminta atskleidė, kad svajoja tapti manikiūrininke ir jau dabar nori pradėti mokytis šio amato. Labai džiaugiamės, kad mūsų fondas galėjo prisidėti prie Ramintos ateities pamatų kūrimo ir ilgametės fondo savanorės Daivos Kanopkienės dėka išpildyti Ramintos svajonę padovanojant jai reikalingas priemones gelinių nagų formavimui bei dekoravimui.

Nuoširdų ir didelį ačiū tariame Daivai, kuri visada mielai prisideda prie mūsų fondo veiklos, pildo vaikų svajones ir skiria savo laiką sunkiai sergantiems mūsų fondo herojams.

SUTEIKTA PAGALBA

Speciali kėdutė sėdėjimui Domantui

Domanto gyvenimo pradžia buvo nelengva, o po gimdymo metu patirtos traumos ir sepsio infekcijos pasėkmės matomos ir šiandien. Berniukui diagnozuotas diskinezinis cerebrinis paralyžius, sunkiai gydoma, vaistams atspari epilepsija, akių nervo atrofija, kairiojo klubo displazija, sunkus raidos atsilikimas, taip pat sunkus neįgalumas su spec. slaugos poreikiu.

Domantuko tėveliai daro viską, kad mažylio gyvenimas gerėtų, rūpinasi įvairiomis reabilitacijomis ir terapijomis, kurių dėka po truputį galima matyti pozityvius rezultatus: mažylio emocinė raiška labai suaktyvėjo, o ir fizinė situacija po truputį gerėja. Domanto tėveliams kasdieninei vaiko priežiūrai labai trūko spec. kėdutės sėdėjimui, kurią būtų nesudėtinga pritaikyti įvairioms pozicijoms ir lengvai persinešti iš vienos vietos į kitą. Džiaugiamės, kad mūsų rėmėjų dėka, galėjome padėti šiai šeimai ir palengvinti jų kasdienybę.

Dėkojame Modus Group komandai, nes būtent Jūsų aukų dėka galėjome prisidėti prie Domanto ir jo tėvelių kasdienybės palengvinimo. Ačiū, kad padedate, ir tikite bei pasitikite mumis.

Maisto smulkintuvas Hubertui

Hubertui buvo patvirtinta įgimta citomegalo virusinė infekcija, kuri pažeidė centrinę nervų sistemą, taip pat diagnozuotas cerebrinis paralyžius, epilepsija, sutrikusi berniuko rega. Hubertui jau esame padėję du kartus Gintarinė Vaistinė ir Danske Bank padalinio AML Customer Service Delivery darbuotojų dėka. Šį kartą mažylio mamytė kreipėsi į mus prašydama pagalbos maisto smulkinimo aparatui įsigyti, kadangi nuo specialaus kaloringo gėrimo berniukui pradėjo kilti rūgštys, o įprastas maistas turėtų būti smulkiai pertrintas maitinamui per gastrostomą. 

Už šeimos aprūpinimą galingu plaktuvu didelį ačiū tariame Mezotarapeutei Rasai kurios paaukotos paramos dėka mes galėjome dar kartą padėti Hubertui! Rasa yra nuostabus pavyzdys, kaip mažais žingsneliais galima daryti didelius darbus. Ji niekada mūsų nepamiršta, visus metus kartu su savo klientėmis kaupia paramą ir perduoda ją mums, kad galėtume padėti mažiesiems herojams. 

Taip pat didelį Ačiū tariame įmonei Kavos Draugas, kurie savo parama prisidėjo prie pagalbos Hubertui ir operatyviai pasirūpino, kad plaktuvas greitai ir saugiai būtų pristatytas šeimai.

Foteliai Kauno Klinikoms

Mūsų mažuosius kovotojus jiems sunkiu metu prižiūri bei palaiko ne tik gydytojai ir slaugytojai, tačiau didžiausią dėmesį ir meilę jiems skiria jų pačių svarbiausi herojai - tėveliai. Šie žmonės yra vaikų jėga, stiprybė, pavyzdys ir kantrybė. Labai svarbu, kad tėveliai būtų tinkamai pailsėję ir kupini pozityvios energijos, nes tik tada ja gali užkrėsti savo vaikučius, kurie kasdien nepaliaujamai kovoja už gyvenimą.

Kauno klinikų vaikų ligų klinikos onkologiniame skyriuje tėveliams skirtos poilsio lovos jau buvo gerokai susidėvėjusios ir nebeatliko savo funkcijos, tad sulaukėme prašymo prisidėti ir tėveliams nupirkti išsiskleidžiančius, miegui ir poilsiui skirtus fotelius. Labai džiaugiamės, jog galėjome išpildyti tokį gražų prašymą ir prisidėti prie mažųjų ligoniukų artimųjų poilso. Kauno klinikas visai neseniai pasiekė 13 naujutėlaičių fotelių, kurie tikime pagelbės dienomis ir naktimis budintiems artimiesiems.

Šios dovanos buvo nupirktos iš aukų surinkų 2019m. vykusio koncerto “Už pergalę gyventi” metu. Nuoširdų AČIŪ tariame visiems dalyvavusiems koncerte, nes tik Jūsų dėka mes galėjome išpildyti šią svarbią ir labai reikalingą paramą.

Dėkojame Magrės Baldai už visą suteiktą pagalbą vykdant šią gražią pagalbos iniciatyvą.

Video medžiaga: LXM media

Trikotažas ir respiratoriai Senjorų Socialinės Globos Namams

Šį mėnesį, net du kartus apsilankėme Senjorų Socialinės globos namuose. Pirmo vizito metu prisidėjome prie senjorų kasdieninės gerovės ir padovanojome jiems įvairaus tipo trikotažo, o antro vizito metu pristatėme 750 vnt. respiratorių, kurių vertė siekia 1387,5 eur.

Trikotažo paramą įteikėmė Tomo Tumyno ir įmonės Kamra Lietuva dėka, o respiratorių parama buvo surinkta iš Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondolabdaros vakaro ir koncerto „Už pergalę gyventi 2019“ metu surinktų aukų. Begalinis ačiū šio fondo įkūrėjams bei Lewben Art Foundation savininkams Viliui Kavaliauskui ir Ritai Kavaliauskienei ir visiems dalyvavusiems „Už pergalę gyventi 2019“ koncerte. 

Esame laimingi, kad dėl visų Jūsų paramos galėjome pasidalinti gerumu ne tik su vaikais, bet ir su tais, kurie patys užaugino ne vieną kartą. 

Medikamentai Paulai

Paulos istoriją pasakoja jos mamytė Renata:
"2018 metų vasarą išgirdome baisią diagnozę - sinovijinė sarkoma. Auglys buvo pašalintas chirurgiškai iš dešinės rankos nykščio. Buvo skirti šeši intensyvūs chemoterapijos kursai ir 28 spindulinės terapijos kartai. Ligoninėje gulėjome 7 mėn. neskaitant trumpų kartų kai išleisdavo namo. Lygiai suėjus metams po remisijos pradžios pribloškė žinia, kad auglys atsinaujino. Buvo atlikta operacija, bet nepavyko "švariai" pašalinti auglio. To pasekoje buvo nuspręsta radikaliai šalinti dešinės rankos nykštį su dalimi delnikaulio. Skirtas palaikomasis medikamentinis gydymas 24 mėnesiams. Kadangi sinovijinė sarkoma nustatoma itin labai retai, todėl mums reikalingi vaistai nėra įtraukti į valstybės kompensuojamųjų vaistų sąrašą. Noriu iš visos širdies pasakyti ačiū jūsų paramos fondui ir visiems, kurie prisidėjo, kad galėtumėte mums nupirkti taip reikalingus vaistus "

Mes iš visos širdies džiaugiamės, kad savo parama ir nupirktais medikamentais, kurių suma siekė 2644 eur, galime prisidėti prie Paulos ligos gydymo. Labai gera, kad tokiose situacijose galime ateiti į pagalbą ir kad sergančių vaikų tėveliai nelieka vieni. Juk taip svarbu turėti į ką atsiremti. Mes savo ruožtu didžiulį ačiū tariame mūsų rėmėjams Jurgai ir Mindaugui Lukauskiui bei Aurimui ir Monikai Lukauskiams, kurių dėka galėjome aprūpinti šią mergaitę reikalingais medikamentais. Ačiū, kad mumis tikite ir esate, kai to labiausiai reikia.

Maisto smulkintuvas Mildai

Milda į gyvenimą atėjo atsinešdama visą puokštę diagnozių. Pasak mergaitės mamos, gydytojų prognozės buvo labai liūdnos, nežadančios jokios ateities.. Mergaitei diagnozuota struktūrinė į vidų iškrypusi, arklio pėda, sąnario kontraktūra, jaunatvinė juvenilinė idiopatinė skoliozė, vangioji paraplegija, probleminė ir sutrikusi mityba, psichologinės raidos problemos, diverguojantis lydimasis žvairumas ir corpus callosum displazija.

Mildutei jau yra atlikta 13 operacijų, ji yra maitinama per gastrostomą, o juda tik neįgaliojo vežimėlio pagalba. Nepaisant visų savo kelyje sutiktų sunkumų, mergytė yra labai gabi, šiuo metu mokosi 1- oje bendrojo lavinimo mokyklos klasėje, laisvai kalba lietuviškai ir rusiškai. Bet didžiausia jos svajonė vieną dieną išmokti vaikščioti!

Kadangi Mildutė maitinama per gastrostomą, maistas turi būti ypatingai gerai susmulkintas, o tam mergaitės šeimai reikėjo naujo, galingo maisto smulkintuvo. Labai džiaugiamės, kad mūsų partnerių Mary Kay pagalba galėjome prisidėti prie šios mergaitės kasdienybės palengvinimo.

Nuoširdžiai dėkojame visoms Mary Kay Lietuva konsultantėms, kurios praeitais metais parduodamos rankų kremus rinko aukas ir tokiu būdu, savo parama prisidėjo prie mūsų fondo globojamų sergančių vaikų gerovės.

Labai dėkojame ir Kavos Draugas kolektyvui už nuoširdžią paramą ir pagalbą renkant ir pristatant blenderį mergaitės šeimai.

Pagalba Daniilui

Daniilas - nepaprastai žavus ir aktyvus berniukas, kurį pažįstame nuo pat pirmų jo gyvenimo mėnesių. Per visus šiuos metus mažylis tapo svarbiu mūsų fondo šeimos nariu, kurio gydymo procesą nuolatos sekėme, juo gyvenome, dalinomės su jumis bei linkėjome jam stiprybės.

Berniukui retinoblastoma, t.y. piktybinis navikas, buvo diagnozuota per vėlai, o to pasekoje mažylis neteko vienos akytės, vietoj kurios buvo įstatytas protezas. Piktybinis procesas jau buvo išplitęs ir į kitą akį, tačiau, laimei, vizitų į Šveicariją dėka, daktarams pavyko išgelbėti berniuko regėjimą ir suteikti taip reikalingą gydymą. Visi susivienijome ir padėjome Daniilui kovoti už viltį matyti pasaulį. Dešimtys kelionių į Šveicariją, praeitas gydymas ir nuolat pasikartojantys tyrimai davė puikius teigiamus rezultatus. Pavojingas vaiko akiai navikas buvo panaikintas iš regos zonos, naujų darinių nerandama, o berniukas jaučiasi puikiai ir vėl gali aktyviai džiaugtis savo gyvenimu.

Norime pasidalinti Daniilo mamytės pranešta naujiena, kad dėl susiklosčiusios koronaviruso situacijos, paskutinė numatyta kelionė į Šveicariją neįvyks, tačiau dėl to nereikėtų nerimauti, kadangi nuo šiol berniukas perduodamas į geras Lietuvos specialistų rankas ir vaikučio būklė bus toliau stebima Lietuvoje.

Nuoširdžiai dėkojame Southwestern Advantage Lietuva studentams, kurie rinko lėšas Daniilo kelionių išlaidoms padengti, visoms įmonėms ir kiekvienam iš Jūsų, kurie neliko abejingi Daniilo istorijai. Pagalba šiai šeimai viršijo 20 000 eurų, todėl esame be galo dėkingi, kad prisidėjote prie paramos šiam žaviam berniukui ir kartu su mumis jį palaikėte. Ypatingą AČIŪ Jums taria ir pats Daniilas bei jo tėveliai, už tikėjimą, paramą, gražius žodžius ir nuoširdžiausius palinkėjimus.

Žirgų terapija Ignui

Ignui gyvenimas nepagailėjo sunkumų - nuo gimimo diagnozuota reta genetinė liga-tuberozinė sklerozė, inkstuose rastos daugybinės mikrocistos, išplitusi epilepsija, širdies ritmo ir mišrūs raidos sutrikimai, o taip jis turi sunkią negalią. Pasak Igno mamytės, berniukas yra labai jautrus, sunkiai prisitaiko prie aplinkos, jį trikdo įvairūs garsai, kurie išprovokuoja epilepsiją. Vaikas vartoja daug vaistų, o jo imunitetas yra silpnas, todėl berniuko tėveliai stengiasi pritaikyti individualius užsiėmimus jo būklei pagerinti.

Kadangi sūnaus priežiūra reikalauja vieno iš tėvelių nuolatinio buvimo šalia, šeimos pajamos yra nedidelės, o berniukui labai reikia užsiėmimų tobulėjimui ir motorikos lavinimui. Mes nuoširdžiai džiaugiamės, kad Editos Vilkevičiūtės skirtos paramos dėka, galėjome prisidėti prie Igno lavinimosi ir suteikti jam galimybę turėti net 20 užsiėmimų su žirgais, kurių bendra vertė 600 eur.

Iš visos širdies dėkojame Editai Vilkevičiūtei, kadangi Jūsų parama leidžia mums padėti sunkiai sergantiems vaikams ir jų veiduose įžiebti pačias šilčiausias šypsenas.

ATRIBUTIKA

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

EMKO žvakidės

Mūsų draugai EMKO į prekybą išleido stilingų žvakidžių kolekciją, kurias įsigiję prisidėsite prie paramos mūsų fondo globojamiems mažiesiems ligoniukams. Nuo kiekvieno nupirkto produkto 10% pardavimo sumos atiteks mūsų fondo vaikučiams!

Įsigyti EMKO žvakides

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite