Informačník Slovenskej katolíckej misie v Bruseli

máj 2017

Stretnutie rodín vo Farnieres

Aj tento rok je pre vás pripravené stretnutie rodín vo Farnieres a to v dňoch 16.-18. júna. Vzhľadom na sté výročia zjavení vo Fatime, nosnou témou tohtoročného stretnutia budú mariánske zjavenia. Tí, ktorí sa nemôžu zúčastniť celého víkendu sú pozvaní na nedeľnú sv. omšu po ktorej bude nasledovať spoločná grilovačka a tradičný futbalový zápas BXL vs. LUX.

Rezervovať izbu

Upratovanie kostola

sobotu 20. mája o 14:00 budeme ako každý rok upratovať náš kostol. Pripoja sa k nám aj členovia aglickej a poľskej komunity. Veríme, že sa stretneme v hojnom počte. Ak je to možné, doneste si aj vlastné vedro, handry, či rukavice.

Divadelné predstavenie – Akadémia pre ženy

Slovenské divadlo v Londýne vás pozýva na divadelnú hru Akadémia per ženy, ktorú zahrá v Bruseli 9. a 10. júna 2017 v priestoroch Warehouse Theatre po slovensky aj po anglicky. Lístky si môžete kúpiť na stránke eventbride.co.uk

Zbierka šatstva pre Žakovce

Do konca mája Vám ponúkame podporiť Inštitút Krista Veľkňaza v Žakovciach, kde pôsobí otec Marián Kuffa, prostredníctvom zbierky šatstva. V prípade záujmu prosím kontaktujte Andreu Pavúkovu.

Nočná adorácia

V piatok 2. júna medzi 20:00 a 23:00 pozývame všetkých na  pravidelnú nočnú adoráciu pri sviatostnom Spasiteľovi v kaplnke kostola Sacré-Coeur na Rue le Corrège 19.

Slovenská katolícka misia v Bruseli

Rue Jenneval 10, 1000 Bruxelles

Tel.: +32 499 24 00 71

Web: www.skmbrussels.be

LIKE TWEET FORWARD
MailerLite