Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Skirkite 1.2% GPM "Už pergalę gyventi"

Skirti 1.2% GPM

Kojinės #užsidėkkarmostašką

Padovanok kojines sau ar draugui bei užsidėk karmos tašką! 

Visos lėšos už kojines atiteks sunkiai sergantiems vaikams – reikalingos med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei jų slaptų svajonių išpildymui.

Auka už kojines 5 eur., mažiausias užsakymo kiekis - 4 vnt.

Įsigyti kojines

Džemperis #užsidėkkarmostašką

Prie #užsidėkkarmostašką kojinių, pasipuošk ir mūsų pamėgtu #UŽSIDĖKKARMOSTAŠKĄ džemperiu!❤️

Projekto tikslas - įsigyk džemperį, sukurk gerą darbą ir užsidėk sau karmos tašką!

Tai naujo dizaino džemperiai simbolizuojantys paramą vaikams ir gerus darbus prie kurių Jūs kviečiami tiesiogiai prisidėti įsigyjant šį stilingą atributą.

Kol kas turime tik džemperius skirtus 5-6m. / 7-8m. / 9-11m. vaikams bei XS dydžio džemperius moterims! Artimiausiu metu pristatysime ir džemperius suaugusiems!

Džemperio kaina - 30€

Įsigyti džemperius

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Mėja, 13m. Mergaitei buvo diagnozuota Hodžkino limfoma. Ji svajoja apie išmanų telefoną.

Amelija, 2m. Mergaitei vos keli mėnesiai po gimimo buvo diagnozuotas galvos auglys. Ji svajoja apie elektromobilį su pulteliu

Domantas, 14m. 
Berniukui buvo diagnozuota Hodžkino limfoma, šiuo metu baigė pirmąją iš paskirtų 6 chemoterapijų. Berniukas svajoja apie MSI nešiojamą kompiuterį, skirtą žaidimams.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

PAGALBA KOVOJE SU KORONAVIRUSU

Pirminė pagalba kaukėmis sunkiai sergančių mažylių šeimoms

Kadangi Lietuvoje ir pasaulyje vyraujantis koronavirusas palietė ir pakankamai stipriai išgąsdino mus visus, o ypatingai tuos, kurie yra didelėje rizikos grupėje - mūsų fondas matydamas didelį poreikį padėti šeimoms, turinčioms sunkiomis ligomis sergančių bei labai silpną imuninę sistemą turinčių vaikų, nusprendė aprūpinti šias šeimas vienkartinėmis kaukėmis, respiratoriais ir vienkartiniais testais, parodančiais užsikrėtimą virusu. 

Pirmosios kaukės ir respiratoriai jau balandžio pradžioje pasiekė mūsų globojamų mažųjų ligoniukų namus už kurias nuoširdžiai dėkojame Jurgitai Riasnoje, Edvinui Šimkūnui, Žilvinui Šimkūnui, Vladimirui Gulei ir Cbd natural line!

Siunta su būtiniausiomis apsauginėmis priemonėmis

Truputį vėliau, balandžio 10d. mus pasiekė ilgai laukta siunta, kurioje atkeliavo tūkstančiai papildomų apsauginių priemonių: kaukių, vienkartinių testų, respiratorių, specialių aprangų. Šios priemonės iškeliavo į įvairiausius Lietuvos kampelius sunkiai sergantiems vaikams ir jų šeimoms. Po 500 vienetų respiratorių, kaukių ir apsauginių kombinezonų taip pat buvo pristatyta ir į Kauno klinikų vaikų ligų klinikos onkologinį skyrių bei suaugusių onkologinį skyrių. Dar 500 vienetų apsaugos priemonių pasiekė ir Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyrių bei Nacionalinį vėžio institutą. Suma, kuri buvo panaudota šioje ekstremalioje situacijoje, siekia beveik 36 tūkstančius eurų. Ji buvo surinkta iš Juozo Kavaliausko atminimo paramos fondo labdaros vakaro ir koncerto „Už pergalę gyventi 2019“ metu surinktų aukų.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų partneriams Omniva Lietuva už pagalbą ir greitą siuntų pristatymą! 

Taip pat esame dėkingi įmonei Pakuotės pasaulis, UAB ir jos direktoriui Dovydui Šlapeliui už operatyvią ir nuoširdžią pagalbą aprūpinant mus pakavimo dėžėmis!

Video medžiaga: LXM media

Daugiau informacijos rasite pilname straipsnyje

Rankų darbo kaukės Kauno klinikų vaikų ligų klinikos onkologiniam skyriui

Į pagalbą vienytis kovai prieš koronavirusą prisijungė ir daugiau žmonių. Kauno klinikų vaikų ligų klinikos onkologinį skyrių pasiekė margaspalvės kaukės, kurios buvo pasiūtos vieno sergančio berniuko mamos rankomis. Su didžiausiais linkėjimais ir stiprybe mama šią dovaną skyrė kaip simbolį vienybės ir palaikymo, kurio mums visiems labai reikėjo šiuo sudėtingu metu!

Albert Berner dovana - 200l dezinfekcinio skysčio

Albert Berner, UAB kompanija taip pat prisijungė prie mūsų vykdomos iniciatyvos – kovoti su koronavirusu ir apsaugoti šeimas, turinčias onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ir padovanojo net 200l dezinfekcinio skysčio, kurio bendra vertė siekė beveik 1000eur. Šios dovanos buvo pristatytos Nacionaliniam vėžio institutui  bei Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyriui. 

Nuoširdžiai dėkojame Albert Berner, UAB komandai už pagalbą ir geras intencijas. Labai vertiname Jūsų paramą ir džiaugiamės gražia, naujai sužydėjusia draugyste.

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

Artiomo svajonė - dviratis

Artiomui prieš dvejus metus buvo diagnozuota pilocitinė astrocitoma, kuri, deja, yra neoperuojama. Mažylis ištvėrė daug chemoterapijų, kurių metu auglį pavyko sumažinti, tačiau likę dariniai daro įtaką sunkiai vaiko koordinacijai ir neleidžia atsipalaiduoti... Dar praeitų metų pabaigoje, Artiomo mama kreipėsi į mus su prašymu išpildyti jos sūnaus svajonę turėti dviratį.

Berniuko noras turėti dviratį įprasmino 2019 Eurovaistinės Vilniaus Kalėdinį bėgimą, tad nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie didžiausios Artiomo svajonės išsipildymo bėgdami Kalėdiniame bėgime už svajones, kurios pildosi. Drauge su dviračiu Artiomui taip pat buvo nupirktas apsauginis šalmas, sumontuoti pagalbiniai ratukai.

Taip pat dėkojame PROSPORT.LT už konsultaciją ir pagalbą komplektuojant kokybišką dovaną.

Ado svajonė - PS4 ir Betmeno žaidimas

Ado ligos istorija prasidėjo prieš daugiau nei 3 metus, kai vaiko inkste buvo rastas auglys, kuris vėliau išplito ir į plaučius. Taikant radioterapiją ir chemoterapiją pavyko auglį pašalinti ir berniukas 8 mėnesius buvo remisijoje, tačiau tuomet plaučiuose buvo pastebėti nauji židiniai, vėl gydymas, metai remisijos. Šiuo metu berniukas yra po operacijos, kurios metu iš plaučio ėmė židinio darinį tyrimams. Adas yra tikras kovotojas ir planuoja įveikti visas ligas! Jis mėgsta įvairiausias veiklas nuo piešimo iki kompiuterinių žaidimų, tad labai troško turėti PS4 su superherojaus - Betmeno žaidimu.

Nuoširdų ačiū sakome Deimantei Burdzilauskienei ir Vaidai Mockienei už Ado didžiausios svajonės išpildymą.

Austėjos svajonė - iPhone 11 Pro Max

Dar viena šį mėnesį išpildyta svajonė - Austėjos. Šią merginą pažįstame labai seniai, susipažinome sudėtingu jos gyvenimo metu, kuomet merginai buvo skirtas limfomos gydymas. 

Austėją pasiekė dovana apie kurią ji labai seniai svajojo ir kuri jai pravers ne tik kasdieninėms pramogoms, bet ir mokslams - išmanusis telefonas iPhone 11 Pro Max. Ši Austėjos svajonė yra rezultatas labdaringos krepšinio klubo BC Palangos Kuršiai iniciatyvos, kurios metu pajūryje gyvenantys krepšinio aistruoliai aukojo lėšas, siekiant išpildyti klaipėdietės Austėjos slaptą norą. Norime nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie palaiko mus ir vaikų svajones, kurie aukoja ir džiugina sunkiai sergančiuosius.

Dalis dovanos vertės buvo padengta iš International Association of Auto Theft Investigators (IAATI)  skirtų aukų vaikams, kurias jie skyrė savo labdaringo renginio metu.

Vladislav svajonė - Samsung Galaxy s10

Šių metų pradžioje Vladislav buvo diagnozuota limfoblastinė leukemija, vaikinas jau ištvėrė 4 chemoterapijas ir nors šiuo metu jaučiasi geriau, gydymas truks maždaug dar du metus. Vladislav neslepia, kad didžiausias jo troškimas yra pasveikti, tačiau turėjo ir dar vieną svajonę – gauti Samsung Galaxy s10 telefoną. Labai džiaugiamės, kad pavyko šį norą įgyvendinti ir praskaidrinti Vladislav dienas ligoninėje. 

Už svajonės išpildymą dėkojame mūsų ištikimiems draugams įmonei Vikonda UAB, kurie kasmet savo parama mus įgalina daryti stebuklus.

Justo svajonė - planšetė

Justui buvo diagnozuotas piktybinis inksto navikas bei kairio inksto nefroblastoma. Berniukui jau buvo atlikta operacija, o šiuo metu taikomas gydymas chemoterapija. Didžiausia Justo svajonė - pasveikti. Labai tikimės ir linkime, kad ši svajonė greitai išsipildytų! Taip pat mažylis prasitarė, kad labai norėtų planšetės - kadangi šios svajonės įgyvendinimas kur kas paprastesnis mūsų rankoms, džiaugiamės, kad galėjome prisidėti.

Visi mes turime savo angelus sargus, kurie visai šalia, o jų vardų mes nežinome ir kurie gerus darbus daro tyliai. Nuoširdžiai dėkojame Justo angelui už šios svajonės išpildymą.

Eivino svajonė - galingas kompiuteris

Eivinui vasario mėnesį buvo diagnozuotas galvos smegenų navikas, kuris buvo išoperuotas, o dabar taikomas spindulinis gydymas. Jauno vaikino didžiausias hobis yra žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau tam jam reikėjo galingo nešiojamojo kompiuterio. 

Nuoširdų ačiū tariame Modus Group komandai, kurios aukų dėka galėjome išpildyti Eivino troškimą ir jam padovanoti išsvajotą nešiojamąjį kompiuterį. 

Taip pat dėkojame TOPO CENTRUI už pagalbą pildant šią svajonę.

Jokūbo svajonė - milžiniškas LEGO

Vieną dieną į savo svajonių pašto dėžutę gavome tokį gražų mažo berniuko laišką: “Labas, aš esu Jokūbas, man 8 metai. Gyvenu Vilniuje ir sergu kraujuko liga. Aš labai mėgstu LEGO ir turiu svajonę - turėti labai milžinišką LEGO konstruktorių.” Laiškelis buvo neilgas, bet labai nuoširdus ir visai neseniai išaušo kaip tik ta diena, kai Jokūbo svajonė išsipildė. Berniukas neseniai baigė intensyvų gydymą ir dabar yra palaikomajam kurse.

Patį šilčiausią ačiū tariame Justinai Stambrauskaitei už išpildytą Jokūbo svajonę!

SUTEIKTA PAGALBA

Danilo mankštos

Danilą mes pažįstame jau seniai, tai vaikas kurio šiandienos pasiekimai verčia mus šypsotis ir motyvuoja nesustoti. Cereblinį paralyžių ir epilepsiją bei daug gretutinių ligų turintis Danilas su kiekviena vis labiau stiprėja, o mankštų, kurias galime jam dovanoti rezultatai vis labiau džiugina mus, jo mamą Tatjaną ir jį patį. Su kiekviena diena jo veide vis daugiau šypsenos, kuri Tatjanos dienas nudažo įvairiausiomis spalvomis.

Nuoširdžiai dėkojame mūsų rėmėjams, kurių dėka mes galime džiaugtis nuostabia draugyste su šia šeima. Paskutinės Danilo mankštos buvo padengtos iš aukų, kurias skyrė KAYAK padalinys Lietuvoje! Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Pagalba Nedui

Su Neduku draugaujame jau taip pat ne vienerius metus ir kaskart džiaugiamės, galėdami jam padėti. Šiam berniukui  buvo diagnozuota visa sauja ligų: alfa-manozidozė, izoliuota imuniglobulino A stoka, epilepsija, raidos sutrikimas, neurosensorinis prikurtimas, taip pat kitos įgimtos didžiosios smegenų jungties formavimosi ydos, nedidelio laipsnio baltymų energetinių medžiagų trūkumas, alerginis rinitas.

Nedukui labai reikėjo priemonių imunitetui stiprinti: gerųjų bakterijų, vitaminų, jūros vandens. Dėkojame įmonei “Spaineta” už aukas, nes būtent jų dėka mes galėjome aprūpinti mažylį būtinais reikmenimis, kurių šiai šeimai užteks ilgiau nei pusmečiui.

Taip pat didelis ačiū mūsų partneriams Eurovaistinė už paramą ir pagalbą įgyvendinant priemonių išsiuntimą šeimai.

Pagalba Arminui

Neseniai pagalbos į mus kreipėsi vienuolikmečio Armino mama, kuri viena augindama neįgalų sūnų skiria jam visą savo dėmesį ir meilę. Berniukui diagnozuotas viso kūno paralyžius, mikrocefalija, epilepsija, anemija, Lenoux-Gusto sindromas ir dar daug kitų ligų. Vaikas yra maitinimas gastrostoma, taip pat nuolat atsiurbinėjamas su gleivių atsiurbėju. Kadangi Arminą mama augina viena, o tai yra ne tik emociškai, bet ir financiškai labai sunku, išgirdę jų istoriją, labai norėjome jiems padėti. Šios šeimos namus jau pasiekė vitaminai, maisto papildai, palutės, sauskelnės, drėgnos servetėlės, tvarsčiai, kokteilinės peiliukai maistui smulkinti ir kiti vitaminai organizmui stiprinti.

Arminui suteiktos pagalbos suma siekė 500 eur., kuri buvo padengta iš Editos Vilkevičiūtės skirtų aukų vaikams, už kurias mes sakome Jums nuoširdų ačiū! Labai džiaugiamės ir dėkojame, kad jau ne pirmus metus esate kartu ir palaikote vaikus sunkioje kovoje už gyvenimą!

Taip pat nuoširdžiai dėkojame mūsų ilgamečiams partneriams Eurovaistinė ir į mūsų fondo šeimą naujai prisijungusioms įmonėms TavoSapnas.lt bei Krinona už pagalbą ir paramą.

ATRIBUTIKA

Krepšininko M. Kuzminsko iniciatyva

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 
Jau šiandien už auką vaikams galėsite juos įsigyti interneto svetainėje shmuke.eu 

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

PIRKTI

Marškinėliai - Let's Join the Fight Together

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

PIRKTI

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!
Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taškuota pasaka" ir "Taip tyčia".

Užsakymai priimami el. paštu info@kaukenoparama.lt

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

EMKO žvakidės

Mūsų draugai EMKO į prekybą išleido stilingų žvakidžių kolekciją, kurias įsigiję prisidėsite prie paramos mūsų fondo globojamiems mažiesiems ligoniukams. Nuo kiekvieno nupirkto produkto 10% pardavimo sumos atiteks mūsų fondo vaikučiams!

Įsigyti EMKO žvakides

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite