Skatiname personalo valdymo progresą

NAUJIENLAIŠKIS. 2018 M. LAPKRITIS

Sveiki, mielieji,

vis girdime, kaip šiuo metu intensyviai dirbate, daug kas tebeplanuojate biudžetus, tad kviečiu nepamiršti ir mūsų – visos narystės pasibaigs gruodžio 31 dieną, kviečiame jas atnaujinti, o taip pat, kaip įprasta, sausio ir rugsėjo mėnesiais mokslus pradės naujos Personalo valdymo standarto pagrindinės programos grupės, 2019 metų rudenį ketiname organizuoti ir Personalo valdymo standartą patyrusiems.

Džiaugiamės, kad nors ir dideliame darbų sraute trumpam ištrūkstate ir susitinkame mūsų renginiuose. Šį mėnesį dar laukia 3 renginiai, o šiuos kalendorinius metus užbaigsime gruodžio „Rytu kitaip“ ir išsiskirstysime ruoštis didžiosioms metų šventėms.

PVPA valdyboje jau pradėjome ruošti įdomias ir aktualias kitų metų renginių temas, bet noriu pakviesti pasidalinti ir savo idėjomis – laukiame visų pasiūlymų, kas jums aktualu, kokias sritis PVPA galėtų padengti, kur galėtume prisidėti ir kokį aktualų klausimą pagelbėti jums išspręsti.

PVPA direktorė  Aušra Bytautienė

NARYSTĖ PVPA
Daugiau apie narystę
NAUJIENOS

PVPA Valdybos narės E.Znutienės įspūdžiai prasidėjus mentorystės programai

Mentorystės projektuose dalyvauju nuo pat pradžių, kai PVPA inicijavo prasmingą veiklą, skirtą dalintis patirtimi, perduoti patirtį jaunesniems kolegoms ir mokytis ne tik seminaruose, klasėse, bet ir iš kitų.

Šiais metais pasitikome jau penktąjį sezoną su 14 ugdytinių. Bendraujant su jais, klausantis jų iššūkių, apėmė jausmas, kaip greitai viskas juda į priekį, kaip viskas tobulėja. Šis geras jausmas dar labiau sustiprėjo, kai kartu su mentoriais ir ugdytiniais turėjome diskusiją apie personalo skyriaus rolę, apie personalo tikslus ir kaip pamatuoti personalo funkcijos efektyvumą. Buvau itin nustebinta, kai išgirdau tokias brandžias ir taiklias įžvalgas iš pačių ugdytinių. Galiu drąsiai teigti, kad supratimas apie personalo funkciją, jos rolę labai pasistūmėjo į priekį, atsirado ženkliai daugiau sąsajų su verslu, su vertės kūrimu organizacijai, jos pagrindiniams dalininkams. Kai girdi, kad ugdytiniai siūlo visus personalo rodiklius sieti su verslo rodikliais, apima didelis pasididžiavimas, kad padarytas ir nueitas išties prasmingas ir didelis kelias. Žinoma, kelionė visada tęsiasi, bet kartais reikia sustoti, atsigręžti ir tiesiog pasidžiaugti kur esame dabar...

Personalo valdymo standarto pagrindinės programos mokymai. Pradžia: 2019.01.25

KODĖL VERTA RINKTIS?

Įgysite teorinių ir praktinių žinių apie personalo specialisto vaidmenį ir funkcijas bei pagrindinius personalo valdymo procesus, sistemas, įrankius. 

Tobulinsite darbuotojų paieškos ir atrankos įgūdžius, nagrinėsite organizacijos struktūros, personalo administravimo ir darbo teisės subtilumus, įgysite pagrindines žinias apie personalo ugdymą, atlygio sistemos kūrimą bei organizacijos kultūros formavimą.

Mokysitės analizuoti ir spręsti personalo valdymo problemas bei gausite vertingų praktinių patarimų.

Mokymų pabaigoje yra išduodamas PVPA pažymėjimas, patvirtinantis įgytas profesines žinias.

Mokymai vyksta Vilniuje penktadieniais – šeštadieniais, kas 2-3 savaites, nuo 9 iki 17 val. Mokėti už mokymus galima dalimis.

Detali informacija>>

PVPA RENGINIAI

2018.11.14 Vizitas į įmonę „Mano būstas“: „Kaip apjungti 3000 darbuotojų – nuo valytojos iki valdybos nario?“

Data: 2018.11.14  9-11 val.
Vieta: Technopolis „Penta“, Ozo g. 12A, 6 aukštas.

Tema: Svečius kviesime susipažinti su „Mano Būsto“ patirtimi apie visos įmonių grupės įtraukimą į ilgalaikį projektą „Ačiū!“, bendradarbiavimo užtikrinimą tarp visų lygių darbuotojų ir veiklos rodiklius, kurie padeda kartu siekti rezultato.

Detali informacija ir registracija>>

2018.11.22 Asociacija „Lyderė“ kartu su PVPA kviečia į renginį – diskusiją „Lyčių stereotipai darbo rinkoje. Kaip pritraukti talentus?

Data: 2018.11.22 9:00-10:30 val.
Vieta: Vilniaus Gedimino technikos universitetas, Trakų g. 1, Vilnius.

Personalo valdymo ir įdarbinimo procese vis dar gajūs stereotipai neleidžia moterims pasiekti paaukštinimo pareigose ir užtikrinti, kad joms būtų adekvačiai mokama. Vienas iš barjerų įdarbinimo metu – tai išankstinis nusistatymas bei „instinktyvus“ sprendimų priėmimas, siejamas su lyčių rolėmis bei įvairovės nepropagavimu, o ne kiekybiškai įgyta darbuotojų patirtimi ir įgūdžiais.

Kadangi pastaruoju metu jaučiamas talentų trūkumas organizacijos privalo numatyti veiksmus šiai problemai išspręsti. Ar lyčių lygybė, įvairovė ir įtrauktis – išeitis norint pritraukti talentus darbo rinkoje? Ar egzistuoja „moteriškos“ ir „vyriškos“ profesijos? Kaip verslas gali prisidėti ir skatinti pokyčius lyčių lygybės srityje?

Detali informacija ir registracija>>

2018.11.27 Seminaras „Mokesčių atvaizdavimo ir kiti pasikeitimai“

Data: 2018.11.27, 9:00-12:30 val.
Vieta: Vilniaus universiteto Verslo mokykla, Saulėtekio al. 22, Vilnius.

Nuo sausio 1-osios įmonių ir darbuotojų laukia mokesčių, pensijų reformos ir kiti pasikeitimai. Kaip juos komunikuoti darbuotojams, ką turi žinoti ir padaryti personalo specialistai aptarsime renginio metu.

Detali informacija ir registracija>>

2018.12.04 „Rytas kitaip su Moko learning: kaip gimsta video mokymai?“

Data: 2018.12.04 9:00-11:00 val.
Vieta: S. Žukausko g. 49-86, Vilnius

Kiekvieną dieną susiduriame su vaizdu. Tai patogiausia komunikacijos forma perduodanti daugiausiai informacijos per trumpiausią laiką. Renginyje sužinosite, bei patirsite:

  • Kas tai yra interaktyvūs video mokymai?
  • Ką reiškia kameros baimė? Iš kur ji kyla? Kaip ją įveikti?
  • Sužinosite ką reiškia „Holivudas kišenėje“
  • Turėsite progą susipažinti iš arti su kiekvienu interaktyvių video mokymų etapu.

Detali informacija ir registracija>>

DARBO TEISĖS RUBRIKA

Rubriką rengia Rimantas Stanevičius, PVPA valdybos pirmininkas, advokatų kontoros „Ellex Valiūnas ir partneriai“ darbo teisės advokatas.

Rubrikoje - apie darbdaviams aktualius mokesčių sistemos pakeitimus bei atsakymai į klausimus >>

Turite su darbo santykiais susijusių klausimų teisininkui?  Klauskite čia>>.

Personalo valdymo profesionalų asociacija

Galvydžio g. 5, Vilnius, info@pvpa.lt, www.pvpa.lt, tel. 8 652 50517

MailerLite