Úplňkový zpravodaj 8/20: závislost na reklamě
ÚPLŇKOVÝ ZPRAVODAJ 8/20
zmrzlinové zamyšlení
Nový článek na blogu

Závislost na reklamě

Reklama vám může pomoci přitáhnout pozornost vašich ideálních zákazníků, nebo rozšířit vaši myšlenku do světa. Ale podle mě funguje mnohem lépe jako koření než jako hlavní surovina. Situaci, kdy je marketingová strategie postavená jenom na ní, říkám závislost na reklamě.

Nejčastěji vzniká u e-shopů nebo kamenných prodejen. Ale podobné symptomy už jsem viděla i u poskytovatelů služeb. Zejména takových, které se využívají opakovaně a je v nich velká konkurence, jako jsou například masáže, zájezdy nebo půjčovny sportovního vybavení. Jak poznáte, že se vás to týká?

Číst dál...

"Ukažte to, co by bez vás nejspíš vůbec nebylo vidět."

Robert Bresson

Z kouzelného kotlíku
  • Od září otevírám nový podnikatelský mastermind kruh. Osobně v Praze 5-Jinonicích. Termíny budou vždy ve středu od 17 do 20 hodin. Chcete-li posunout své podnikání dopředu, podrobnosti najdete tady.
  • V červnu jsem měla tu čest být hostem podcastu Levosphere.sk. S jeho zakladatelkami jsme probraly marketingový mix a spoustu dalšího.
  • Tarotové karty vnímá spousta lidí jen jako nástroj k věštění budoucnosti. Podle mě je to škoda. Proč? Blíž jsem to vysvětlila v článku pro Podnikatel.cz.
  • Můj úplňkový zpravodaj, který právě čtete, je slavný. :-) Napsal o něm Martin Kavka v červnovém čísle svého projektu Newslettery.cz
  • Znáte Marketingexamples.com? Celý web je super. Ale kdybych měla vybrat jen jeden článek, bylo by to 17 tipů pro lepší copywriting (anglicky).
12. srpna 2020 17-20 hodin

Mastermind na zkoušku

Lákají vás moje půlroční mastermind kruhy, ale nejste si jistí, jestli je to váš šálek čaje? Přijďte si to nezávazně vyzkoušet. Osobní setkání se koná v Praze 5-Jinonicích, 10 min. pěšky od metra. Maximální kapacita je 6 lidí, aby se všichni dostali ke slovu. Zažijete kombinaci masterminding - mentoring - meditace. Témata se budou řídit vašimi potřebami. Vstupné 1000 Kč.

REZERVOVAT MÍSTO
Lunární kalendář
Úplněk ve Vodnáři

Je idealistický a racionální zároveň. Přináší nový pohled na věc, pochopení a neotřelé nápady. Provětrejte svá utkvělá přesvědčení. Je vhodný čas diskutovat, sdílet a oslavovat.

4. - 18. 8. měsíc couvá | 19. 8. novoluní ve Lvu | 20. 8. - 1. 9. měsíc dorůstá

Mgr. Magdalena Čevelová

Záluské 23, Praha 5
www.cevelova.cz

facebook linkedin instagram youtube
603 866 242
madla@cevelova.cz

Zpravodaj vám chodí každý úplněk, protože jste si ho objednali na mém webu.

Odhlásit se