IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
 

✦ALIŞVERİŞ          ✦MAĞAZALAR       ✦KURUMSAL         ✦İLETİŞİM


IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım

 
22-27 OCAK 2019'da
CNR IMOB - Hall: 3 No: 186'da Buluşalım!
 

 

Dünyanın en büyük iki mobilya fuarından biri olan CNR İMOB 15.Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı 22-27 Ocak 2019 tarihleri arasında CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek.

'ÇAĞIN' olarak bizlerde yeni ofis tasarımlarımız ve yeni akıllı ofis mobilya konseptimizle 15. CNR İMOB – Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, HALL-3 No:186 da yer alan 188 m² ‘lik standımızda dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler, müşterilerimiz ve siz değerli dostlarımızla buluşacağız.

  • Akıllı Ofis, 
  • Minimal Tasarımlı Yönetici Ofis Mobilyaları,
  • Modern Ofis Çalışma Takımları 
  • %100 yerli üretimi ile oluşturduğumuz ÇAĞIN TECHNO OFİS’ lerin tanıtımını da İMOB fuarında gerçekleştireceğiz.

Sizlerinde standımıza ziyaretlerinizi bekliyoruz! 

CNR İMOB ziyaretçileri THY ile indirimli uçacak!

CNR İMOB’un “Resmi Hava Yolu” Türk Hava Yolları oldu. Fuar ziyaretçileri, CNR Holding ve Türk Hava Yolları arasında yapılan anlaşma ile Turkish Conventions üzerinden %20 indirimli seyahat edebilecek. 

İndirimli Uçak biletleri ile iligli Çağın Ofis Mobilyaları dış ticaret temsilcisi ile irtibata geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ya da online olarak aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz. 

Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC adresini ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak etkinlik kodu “016TKM19” ile ilerleyebilirsiniz. 

IMOB fuarı için ücretsiz e-davetiye

IMOB Fuarı için ücretsiz e-davetiyenizi aşağıdaki linklere tıklayarak indirebilirsiniz.

 
 
IMOB Fuarı Yurtiçi İçin
E-Davetiye
 
 
IMOB Fuarı Yurtdışı İçin
E-Davetiye
 

IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım

 
IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
 
 
MAĞAZALARIMIZ
MASKO |  MODOKO |  ÇAĞLAYAN |  MALTEPE  |  ANKARA |  İZMİR
Mağazalarımız Pazar günü açıktır.

 
 
 
IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
 
48 yıldır kaliteden ödün vermeden müşterilerine en iyiyi sunmaya çalışan Çağın Ofis Mobilyaları modüler mobilya ve VIP ofis mobilyalar üreterek sektöründe kaliteli ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiş, gerek yurt içinde, gerek yurt dışında büyük projelere imzasını atmıştır.  
Çağın Ofis Mobilyaları; her türlü özel ihtiyaca çözüm üretmek amacıyla kişiye ve alana özel değişik renk ve modelde mobilyalar geliştirmektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetleri uzman kadromuzla montajını yapıyor ve satış sonrası verdiğimiz teknik destek ile de müşteri memnuniyetini daima zirvede tutmayı hedefliyoruz.
Kalite, konfor, ergonomik unsurlarını ön planda tutarak, ofis makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, toplantı masaları, bankolar, sandalyeler, makam koltukları, çalışma koltukları, konferans koltukları, bekleme koltukları, aksesuarlar, sehpalar ve kuruma özel projeler ile birçok alanda üretimini sürdürmektedir.

 
IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
 
IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım IMOB - İstanbul Mobilya Fuarında Buluşalım
 
 
ÇAĞIN BÜRO MOBİLYA SAN. VE TİC. A.Ş.
Kurumsal Firma Adresi: Atatürk Bulvarı, No:102 A Blok - 1.Bodrum İkitelli – İSTANBUL
Mersis No: 0217042573600029
Telefon: 444 52 30 - Email: cagin@caginburo.com
 
 
 
Eğer bizden daha fazla mail almak istemiyorsanız, lütfen tıklayın