Sezono uždarymo golfo turnyras 2017 Nematote paveikslėlių? Spauskite čia...

18 duobučių - 18+ partnerių - 18 loterijų!

Turėkite 18 vizitinių kortelių!

Sezono uždarymo turnyras - Granini golfo taurė 2017

Dar turime keletą laisvų vietų!

Turnyro partneriai ir prizai:

Melitta

Prizas - Virdulys LOOK® ir 6 Melitta® puodelių komplektas (dvigubo stiklo puodelių rinkinys x 3 vnt., kad Jūsų gėrimas išliktų karštas ilgiau).

Melitta: už minimalistinio dizaino slypi kokybė ir funkcionalumas! 2000 W 1,7 L talpos subtilaus dizaino Melitta® Look® Aqua Vario® virdulys Jūsų karštų gėrimų kompanionas. 3 lygių apsauga, plieninis dugnas, vandens lygio indikatorius ir 360 laipsnių besisukantis pagrindas patogiam ir ilgaamžiam naudojimui, o temperatūros reguliavimas leis paruošti būtent tokį karštą gėrimą, kokio norite Jūs.

Nike

Prizas - golfo batai.

Nike golfo drabužiai pasižymi naujomis Dri-Fit technologijimis, kurios leidžia komfortiškai žaisti visas 18 duobučių.

Spa Sante

Prizas - SPA programa dviems Absolute relax duo ir Profero cosmetics SPA kosmetikos rinkinius Jam ir Jai.

Maloni aplinka ir mandagus bei paslaugus personalas padės atsikratyti streso, patobulinti kūno linijas, pasirūpinti veido oda. Per 10 metų sukaupta patirtis ir profesionalumas užtikrina aukštą paslaugų kokybę. Spa Sante - kūno ir sielos atgaiva! 

Verslo žinios

Prizas - VIP kvietimas į Išmanios Lietuvos renginius spalio 27-28 d.

Verslo žinios - verslo naujienų portalas - Jums dovanoja VIP kvietimą į jau antrąjį kartą spalio 27-28 d. vyksiančią konferenciją Išmani Lietuva. Jūsų laukia dvi dienos įkvepiančių istorijų iš tų, kurie bendradarbiauja, kuria progresyvius pokyčius, šalina modernėjimo kliūtis.

Fitus

Prizas:  3 mėnesių neribotas abonementas viename iš moderniausių sporto klubų Lietuvoje. Fitus - norintiems daugiau.

FITUS – tai šiuolaikiškas, daugiau nei 2000 kv.m. ploto sporto klubas, kuriame rasite viską, ko reikia Jūsų gerai savijautai palaikyti. 

Melga

Prizas:  MELGA 2 dovanų kuponai padangų montavimui ir ratų balansavimui.

UAB MELGA – tarptautinė įmonė, teikianti automobilių techninės priežiūros ir remonto paslaugas. Įmonė taip pat prekiauja lengvųjų automobilių, sunkvežimių padangomis, ratlankiais ir kitomis automobilių detalėmis. 

Mandatum Life

Prizas - 200 Eur dovanų čekis apsipirkti Europos Centro Golfo Klubo prekių parduotuvėje.

"Mandatum Life“ – sėkmingai veikiančios įmonių grupės „Sampo“ narė, viena iš labiausiai gerbiamų ir mokių Suomijos bendrovių, teikiančių finansines paslaugas. „Mandatum Life“ savo klientams siūlo aibę paslaugų, tarp kurių – turto valdymas, investavimas, taupymas, gyvybės ir papildomas draudimas, o taip pat darbuotojų skatinimo sprendimai. 

Alpi Baltika

Prizas - Titleist kelioninis krepšys golfo lazdoms.

ALPI Baltika - transporto ir logistikos paslaugų kompanija Jums dovanoja krepšį patogiam Jūsų golfo lazdų transportavimui kelionių metu. Kelių, jūrų, oro transportas, multimodaliniai pervežimai, sandėliavimo paslaugos. "Mes  siekiame, kad mūsų  darbas bei patirtis  atitiktų Jūsų reikalavimus ir poreikius.

Bon Chop - Bistro grill

Prizas - 100 Eur dovanų čekis  apsipirkti arba pavalgyti Bon Chop.

Bon Chop - Bistro grill - mėsos parduotuvė. Aukščiausios kokybės jautiena iš Urugvajaus ir pasaulio. 

Quadrum verslo centras

Prizas - Titlest golfo lazdų krepšys Jūsų lazdoms.

Quadrum verslo centras - tarsi gyvas verslo miestas naujajame Vilniaus centre, dešiniajame Neries krante. Daugiafunkcis ir novatoriškas, Quadrum tampa įkvepiančia ir naujas galimybes kuriančia erdve stipriausioms Lietuvos įmonėms.  

BMW

Prizas – Diena su naujuoju BMW X3 automobiliu!

Nepriklausoma dvasia ir atsakomybė prieš vairuotoją. BMW ne tik gamina automobilius ir inovatyvias technologijas. Mes kuriame emocijas. Džiaugsmą, kurį suteikia vairavimas. Joks kitas gamintojas negali prilygti mūsų kompanijos istorijai, atkartoti mūsų aistrą automobiliams, pranokti mūsų viziją. BMW pasauliui perduoda raktelius, kurie veda į džiaugsmą. Atraskite mūsų automobilius BMW.lt

 

Rituals

Prizas: Rituals Hammam kolekcijos produktų rinkinys!

RITUALS kosmetika yra pirmasis pasaulyje prekinis ženklas apjungęs namų ir kūno kosmetiką. Įkvėpti vienos seniausių valymo tradicijų pasaulyje, mes rūpestingai sukūrėme Hammam ritualą, kad patenkintume šių dienų poreikius. Užmerkite akis ir pajuskite savo sveikatingumo ceremonijos šilumą.

Vyno klubas

Prizas - „Tobula klasikinė kalėdinė dovana“ - Jacquesson Cuvee N 740 Extra Brut magnumas ir G. Tartufi vasarinių trumų gabaliukai, G. Tartufi Tagliatelle makaronai su baltaisiais trumais  ir G. Tartufi traškučiai su trumais.

iittala

Prizas - Alvar Aalto dubuo 60x358 mm rausvo aukso.

Kokybė, estetika ir funkcionalumas – "iittala" puoselėjamos ilgaamžės skandinaviško dizaino
vertybės.

YURGA

Prizas - Sąsagos "Trajektorija", Ag 925, rankų darbas. Vertė: 380 eur.

Kiekvienas YURGA papuošalas – piešinio, idėjos ir rankų darbo medžiagoje lydinys. Paprastos jų formos kontrastuoja su sudėtinga atlikimo technika, subtilus paprastumas ir „lengva ranka“ yra puikiai apmąstyto, ilgo, atidaus darbo ir kūrybinio proceso rezultatas.

Švaros broliai

Prizas - metinis Švaros brolių abonentas tunelinėms plovykloms (1 asm.) - neribotas plovimų skaičius.

SVARBIAUSIA – KOKYBĖ. Esame kokybės lyderiai švaros srityje. Užtikrinti aukščiausios kokybės paslaugas – svarbiausias ŠVAROS BROLIŲ tikslas nuo pirmos kompanijos gyvavimo dienos. Dėl to dirbame kiekvieną dieną ir džiaugiamės Jūsų įvertinimais.

VISADA ARTI biuro, namų ar kelionės tikslo. Strategiškai patogiose Vilniaus, Kauno ir Molėtų miestų vietose veikia net 6 automobilių rankinės plovyklos, 5 tunelinės plovyklos ir 8 bekontaktės savitarnos plovyklos. ŠVAROS BROLIŲ profesionalų rankose – daugiau kaip 360 objektų švara ir tvarka.

Golf City

Prizas - Bushnell Golf Neo Ghost atstumų matuoklis tikslesniems Jūsų smūgiams ir dovanų kuponas apsilankymui Golf City pramogų klube.

Golf City - pirmasis Lietuvoje golfo pramogų klubas. Čia golfas žaidžiamas ištisus metus.

21 diena

Prizas - laisvė nuo virtuvės ir parduotuvės.

Prizo laimėtoją, pasirinktą savaitę, 5 darbo dienas rytais pasieks "21 diena" maisto paketas: pusryčiai, pietūs, vakarienė ir du užkandžiai. Daug sveiko, skanaus ir subalansuoto maisto, kupino organizmui vertingų medžiagų ir jokio nuobodulio, nes kiekvienos dienos meniu kitoks. 

18 duobučių įveikti reikia daug energijos. “21 diena” pasirūpins sveikais ir skaniais užkandžiais. Vaisius, juodas šokoladas ir riešutai kelionės tarp duobučių metu papildys senkančias energijos atsargas. Nepamirškite registruodamiesi pasiimti Jums priklausančios dovanos.  

Europos Centro Golfo Klubas

info@golfclub.lt

+37061626366

www.golfclub.lt

LIKE FORWARD

Jūs gavote šį laišką, nes registravotės mūsų tinklalapyje arba pirkote mūsų prekes ar paslaugas.

Atsisakyti

MailerLite