Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Ви читаєте травневий випуск Дайджесту від Export Promotion Office. 

EPO Digest - це підбірка корисної інформації, напрацьованої Офісом за останній місяць, щоб допомогти вашій компанії у виході на іноземні ринки: анонси заходів, запити від іноземних компаній на пошук постачальників в Україні, посилання на корисні статті та публікації. 

Гортайте нижче і відкривайте нові можливості. Приємного читання!

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ

Відкриваємо ринки Австрії!

Запрошуємо українські компанії у торгову місію до Відня, яка відбудеться з 4 по 6 липня 2018 року, для виробників продуктів харчування (кондитерські вироби, макаронні вироби; органічна продукція, овочі, фрукти, ягоди та їх переробка), засобів особистої гігієни та товарів для дому. Реєстрація триває до 5 червня. 

Зареєструватися>

Відкрийте для себе ринок Ізраїлю!

Запрошуємо українські компанії приєднатись до української бізнес-делегації торгової місії до Ізраїлю в IT та меблевому секторах, яка відбудеться з 22 по 24 липня 2018 року в Тель-Авіві! Реєстрація триває до 6 червня. 

Зареєструватися>

ОСВІТНІ МОЖЛИВОСТІ

Семінар «Швеція – відкриті торгові ворота» для представників креативних індустрій

КОЛИ: 14 червня, 14:30 – 16:30

ДЕ: м. Київ, вул. Алли Тарасової, 5 (Hyatt Regency Kyiv)

Представляєте креативні індустрії та бажаєте вийти зі своїм продуктом на ринки Швеції? Запрошуємо виробників меблів, домашнього декору, одягу, посуду, взуття та аксесуарів на освітній семінар «Швеція – відкриті торгові ворота», який відбудеться в рамках 7-го Шведсько-українського бізнес-форуму у Києві.

Дізнатися більше> 

Успішні експортні кейси від естонських компаній

На веб-платформі навчального курсу Export Revolution Ukraine (базовий рівень) з’явилися три нових кейси від естонських компаній для вашого натхнення: про створення успішного міжнародного бренду, що займається домашнім декором; про перший досвід експорту товарів за межі Естонії; про досвід роботи дочірнього підприємства в умовах продуктового ембарго на ввезення продуктів харчування з боку Росії.

Дізнатися більше> 

СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ

Як втілити експортний план: Інтернаціоналізація бізнесу

Вже обрали цільовий ринок, розуміє своє місце у ланцюгу вартості і склали портрет та вимоги до потенційного партнера за кордоном? Ви - за крок до інтернаціоналізації бізнесу!

На цьому етапі важливо зрозуміти, які додаткові ресурси необхідні для пошуку партнерів за кордоном, чи можна розраховувати на власний відділ експорту та яка роль зовнішніх консультантів. Відповіді на всі ці питання дає керівник відділу експортного консалтингу Офісу з просування експорту Sergii Malynovskyi у матеріалі для видання Дело.UA

Дізнатися більше>

Як потрапити у торгову місію Офісу з просування експорту?

Де та як шукати іноземних партнерів для розвитку вашого бізнесу? Офіс з просування експорту пропонує робити це в рамках торгових місій за кордоном. Ефективність цього інструменту за два роки перевірили на собі вже сотні українських компаній. Докладніше про те, як це працює, кому варто їхати у торгову місію та як проходить процес відбору та підготовки компаній розповідає Iryna Onikiyenko, старший експерт Офісу в матеріалі для Дело.UA

Дізнатися більше>

Брошура: Донорська підтримка у розвитку бізнесу та виході на експорт

Шукаєте засоби та можливості для розвитку та інтернаціоналізації свого бізнесу? Експерти Офісу з просування експорту вже зібрали їх для вас в оновленій брошурі! Користуйтесь програмами підтримки МСБ від проектів технічної допомоги та експортуйте українське! 

Читати брошуру>

Брошура: Публічні закупівлі Австрії

Австрія – країна експортних можливостей!  З щорічним обсягом контрактів у близько 3,5 мільярдів євро, Австрія є одним з найпривабливіших ринків публічних закупівель. Тому ділимось з вами брошурою про публічні закупівлі цієї країни. Вивчайте можливості експорту до Австрії та експортуйте українське!

Читати брошуру>

Перспективні товари для експорту на ринки Норвегії

Що норвежці знають про український експортний потенціал? Тепер вже набагато більше! Адже минулого тижня керівник Офісу з просування експорту Maryana Kahanyak розповіла діловим колам Норвегії про бізнес-можливості в Україні під час нетворкінгової зустрічі в Осло. Пропонуємо і вам трохи цікавої аналітики про те, які товари можуть зацікавити норвежських споживачів.

Дивитись презентацію>

ПРОПОЗИЦІЇ СПІВПРАЦІ

Експортні можливості в Норвегії для виробників ріпакової олії>>

Експортні можливості в Польщі з EEN для виробників профілів та світлодіодів>>

Міжнародні тендери в ЄС на закупівлю медичних виробів>>

Експортні можливості на ринках Бельгії та Нідерландів з EEN для виробників спорттоварів>>

Експортні можливості з EEN для виробників дріжжів>>

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ ТА НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

ІV Національний форум із підтримки експорту

Чи є за кордоном попит на продукцію українських компаній? Які можливості сьогодні пропонує держава українському експортеру для доступу на закордонні ринки? Як максимально ефективно представити свій проект іноземному інвестору? 

Запрошуємо до обговорення цих та інших питань під час IV Національного форуму із підтримки експорту, який відбудеться  4 червня 2018 року в Торгово-промисловій палаті України. 

Дізнатися більше>

Делегація ЄС в Україіні та бізнес-портал Delo.UA запрошують підприємців взяти участь у конференції «Бізнес разом: як вийти на євпропейський ринок», яка відбудеться 8 червня в Одесі (Impact Hub). Участь у конференції безкоштовна.

Зареєструватися>

Запрошуємо на круглий стіл «Кластер сервісу малих суден» в Одесі, який відбудеться 7 червня за адресою: Фонтанська дорога, 77.

Дізнатися більше>

Розшукуються продукти і послуги для представлення на національному стенді України в Китаї на СIIE 2018

Дізнатися більше>

Офіс з просування експорту  – консультативно-дорадчий орган Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. Наша стратегічна мета  -  сприяти міжнародній конкурентоздатності України, розвиваючи експортні компетенції українського бізнесу. 

Нас підтримують

Export Promotion Office

м. Київ, вул. М. Грушевського 12/2, оф. 307

+38 044 253 61 31

info@epo.org.ua

Facebook Twitter