Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

Kovo mėnesio NAUJIENOS

Kyokushin karate čempionatas

Praūžė dar vienas, daugelį širdžių vienijantis kyokushin karate čempionatas. 🙌

LET'S JOIN asociacijos organizuotas renginys buvo pripildytas ne tik įvairiausio amžiaus sportininkų noro laimėti kovą, tačiau visi savo pergales skyrė sunkiai sergantiems vaikams, kovojantiems su onkologinėmis ligomis. Dalis už varžybas surinktų lėšų skiriama Lietuvos ir Ukrainos sergantiems vaikams.

Norime padėkoti visiems, kurie prisijungė prie renginio savo mintimis, šypsenomis ir pastangomis.

Ačiū sakome LSMU Akademinis choras Neris už jautrų renginio atidarymą – skambėjo Lietuvos ir Ukrainos himnai.

Dėkojame mūsų fondo draugams Akvilė už vandenį, kuriuo galėjo atsigauvinti čempionato dalyviai. Ačiū, kad visada esate šalia.

Nuoširdžiai dėkojame Mary Kay Lietuva, mūsų fondo bendruomenės nariams, už puikiais dovanas prizinių vietų laimėtojams.

Didelį ir saldų AČIŪ sakome Lukšių pieninė už skanius sūrelius sportininkams!

Gera dovana - www.geradovana.lt pasirūpino dovanų čekiais prizinių vietų laimėtojams, tariame Jums didžiulį ačiū. Nuostabu žinoti, kad palaikote mus mums svarbiais momentais.

Nuoširdų ačiū sakome Speedway kartodromas už suteiktus dovanų kuponus pasivažinėjimams kartingais, kurie atiteko greičiausiai kovą laimėjusiems čempionato dalyviams!

Didelį ačiū sakome Kautra už saugų didelio choristų būrio atvežimą į čempionatą!

Kartu kovoje mes stipresni!💙💛

Palaikymas Ukrainai

Tikime, kad kartu išgyventi sunkiausius išbandymus yra lengviau.

Šiuo neramiu ir sunkiu Ukrainos žmonėms metu norime priminti, jog esame pasirengę suteikti reikalingą pagalbą atvyksiantiems į Lietuvą onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams ir jų tėvams.

Primename, kad prašome visų organizacijų į kurias kreipiasi su onkologine liga kovojančių vaikų tėvai – nukreipti į mūsų fondą. Šioms šeimoms suteiksime įvairiapusišką pagalbą – apgyvendinimą, visus reikalingiausius daiktus, padengsime gydymo išlaidas, aprūpinsime vaistais ir medicinine įranga.

Būkime vieningi, būkime kartu. Ačiū už Jūsų gerumą. 💙💛

Parama Ukrainos vaikams:

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ

KODAS: 302721009SĄSKAITOS

NR. (IBAN): LT907290099015807104

BANKAS – CITADELE

Renkamos lėšos Ukrainos ugniagesiams

Reaguodami į karą Ukrainoje, Nacionalinė Ugniagesių Vadovų sąjunga kartu su Rimanto Kaukėno paramos grupe renka lėšas, skirtas Ukrainos ugniagesiams remti.

Palaikome nuolatinį ryšį su Kijevo ugniagesių vadu Andrei Vatolin. Jiems vis dar reikalingos neperšaunamos liemenės, kadangi gesinimo ir gelbėjimo darbų metu vyksta puolimai. Už visas surinktas lėšas bus nupirktos neperšaunamos liemenės ir kita ugniagesiams būtina įranga, kuri bus nugabenta Ukrainos ugniagesiams.

Kartu mes galime daugiau!

Aukoti Ukrainos ugniagesiams:

Rimanto Kaukėno paramos grupė

Įmonės kodas: 302721009

Sąskaitos nr.(IBAN): LT087290099078032140

Bankas – Citadele

1,2% gyventojų pajamų mokesčio skyrimas

Kaip ir kiekvienais metais kviečiame Jus prisidėti prie pagalbos sunkiai sergantiems vaikams, kuriems reikia mūsų pagalbos💙

Visi Lietuvos gyventojai iki gegužės 1 d. gali skirti 1,2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams. Prisidėdami prie mūsų fondo, Jūs padedate sunkiai sergantiems Lietuvos ir Ukrainos vaikams.

Kaip skirti 1,2% GPM?

⭐️Prisijunkite prie savo elektroninės bankininkystės per elektroninio deklaravimo sistemos svetainę https://bit.ly/30rjenJ

⭐️Pasirinkite kairėje lango pusėje esančią skiltį „Pildyti formą“, tada “Prašymas skirti paramą”

⭐️Lango apačioje pamatysite FR0512 „Formą pildymui“. Pasirinkite mėlyną ikoną „pildyti formą tiesiogiai portale“.

Ačiū Jums už Jūsų dideles ir gerumo kupinas širdis.

Southwestern Advantage Lietuvos studentų akcija

Su džiaugsmu pranešame, kad mūsų draugystė su motyvuotais, nuoširdžiais ir didžiules širdis turinčiais Southwestern Advantage Lietuva studentais tęsiasi!

Ankstesnių vykdytų akcijų, kai buvo renkamos aukos, metu padėta ne vienam mūsų herojui ir už tai esame dėkingi šiems studentams.

Dabar Southwestern advantage Lietuva studentus sutiksite įvairiuose prekybos centruose visoje Lietuvoje. Jų pagalba galėsite sužinoti dar daugiau apie fondo veiklą bei tolimesnius planus, taip pat – apie galimybę skirti periodinę paramą mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Kurkime gerumą kartu! 🧡

Gera dovana iniciatyva

Ačiū sakome mūsų fondo bendruomenės nariams Gera dovana - www.geradovana.lt už skleidžiamą gerumą🙏

Įsigyjant dovanų čekį su Jūsų nurodyta suma, Gera dovana pridės dar 10 % paramai, skiriamai iš Ukrainos karo zonos atvykstančioms šeimoms su sergančiais mažyliais. 🙌

Ačiū visiems prisidedantiems ir begalinis ačiū Gera Dovana – visų Jūsų dėka galime padėti mūsų mažiesiems pacientams.

Būkime kartu ir padėkime vieni kitiems šiuo sunkiu ir nenuspėjamu metu.

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

Dainė, 10m.

Pradėjau blogai jaustis prieš Kūčias, nebegalėjau užlipti laiptais, jaučiausi labai silpnai. Pirmiausia savaitę gulėjau Klaipėdos vaikų ligoninėje. Kai savijauta pablogėjo, iškart važiavau į Vilnių. Čia esu pirmą kartą. Man limfoblastinė leukemija. Dabar esu pirmoje gydymo stadijoje. Man pradėjo stipriai kristi plaukai, skauda nuo vaistų pilvą, kas laukia toliau - nežinau. Mano daktarė dar nieko nesako ir nieko neprognozuoja. Labai noriu važiuoti namo. Man labai dažnai būna liūdna ir negera nuotaika. Labai pykstu, paskui nusiraminu ir atsiprašau. Liūdna, kad negaliu valgyti kada noriu ir ką noriu, nes prieš kiekvieną valgį reikia durti pirštą, matuoti gliukozę ir suleisti insuliną. Labai noriu mokyklos kepsnio.

Man patinka piešti, šokti, dainuoti, skaityti knygas ir žurnalus, keliauti. Lankau Telšių dailės mokyklą, mokyklos ritminių šokių būrelį. Mėgstamiausia vieta - namai. Aktorius - Leonardas Pobedonoscevas ir Ponas Bynas. Mylimiausia grupė Abudu, Pentatonix Labai noriu su broliu nuvažiuoti į Disneylandą. Visada labai norėjau. Kai susirgau, susitariau su savo kūminais, kurie gyvena Dubline, kad kai pasveiksiu, būtinai iškart visi susitiksim Disneylande. Noriu pamatyti Paryžių.

Urtė, 10 m.

2021 m gegužės 1d. susirgau ūmine limfoblastine leukemija. Tyrimo metu kraujyje buvo rasta 97% blastų. Buvo pradėtas gydymas chemoterapija. Pradžia buvo labai sunki, nuolat pykino. Dėl blogų kraujo rodiklių negalėjo implantuoti ilgalaikio kateterio. vėlesnius chemoterapijos kursus lydėjo pykinimas, pilvo skausmai, pankretitas.

Nuo vaistų buvo pažeista koja, nešiojau įtvarą. Šiuo metu esu palaikomajame gydyme, geriu vaistus ir karts nuo karto guluosi į Santaros klinikas punkcijoms. Šiuo metu jaučiuosi neblogai, mokausi nuotoliniu būdu. Kasdien darau mankštą. Greičiau pavargstu, būna dienų kai savijauta prastesnė. Patinka žaisti kompiuterinius žaidimus, ypač Minecraft. Mėgstu žaisti su Lego, žaisti su katinu.

Lankiau baseiną, šokius ir šachmatų būrelį. Patinka skaityti, piešti, eiti į lauką. Mėgstamiausia mano vieta - prie namų tekanti upė Neris.

Mėgstamiausias aktorius Daniel Jacob Redcliffe (Haris Potters), o dainininkas Donatas Montvydas. Mane įkepiantis sportininkas - šachmatininkas Magnus Carlsen, o mano herojus - mane gydanti gydytoja Kairienė. Užaugus aš būsiu gyvūnų gydytoja.

Norėčiau pamatyti delfinų pasirodymą Klaipėdoje jūrų muziejuje. Noriu patirti daug smagių akimirkų keliaujant. Labai norėčiau susitikti su savo klasės draugais ir mokytoja.

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

Svajonės, kurios pildosi

Netikėta staigmena Agotai

Susipažinkite su ryškiąja mūsų heroje Agota. Merginai dabar keturiolika ir jos gyvenimas po truputį grįžta į įprastas vėžes – mergina vėl užsiima mėgiamais hobiais. Lanko lauko tenisą ir mokosi groti gitara. 🙌

2020 metais, vasaros pradžioje merginos gyvenimas pasikeitė – išgirsta diagnozė, leukemija, gąsdino ne tik Agotą, bet ir visus ją mylinčius artimuosius. Mergaitės mama Lina atvira – ,,kilo klausimai – kodėl mums taip… Kita vertus, juk liga nesirenka…”. Sunkiausi išgyvenimai ir gydymas atimdavo jėgas iš Agotos, tačiau pozityvumo ir šypsenos – niekada. Iš smulkių detalių ji dėliojo didžiausius paveikslus, o tai, kaip pati sako ,,veikdavo terapiškai su suteikdavo ramybės”.

Meniškos sielos Agota įkvėpimo gyventi ir kurti semiasi, rodos, iš visko, kas ją supa. Žmogus, kuriuo ji nepaprastai žavisi jau labai seniai – krepšininkė ir TV laidų vedėja Dalia Belickaitė. Mergina ją sekdavo Instagram platformoje ir stebėdavo krepšininkės pozityvumą, kuri net ir sunkiausioms situacijoms ištikus į viską žvelgė su šypsena.

Mergaitės svajonė buvo susitikti su Dalia Belickaite ir sudalyvauti fotosesijoje. Esame labai laimingi, kad pavyko šią staigmeną nieko neįtariančiai Agotai, su mamos Linos pagalba, suorganizuoti. Nuo herojės veido nedingo šypsena, o pamačius Dalią gyvai akys prisipildė džiaugsmo ašarų.

Sakome neaprėpiamo dydžio AČIŪ visiems, kurie prisidėjo prie šios gražios svajonės įgyvendinimo. Nuoširdžiai dėkojame Gintarei Tilūnaitei, kurios dėka galėjome įgyvendinti šią spalvingą svajonę. Aukciono metu parduotas paveikslas kilniam tikslui, o iš gautų lėšų pildomos slapčiausios herojų svajonės. Jūsų gerumas kuria pačius tikriausius stebuklus!

⭐️Dėkojame Jolita Duškinienė už makiažus merginoms

⭐️Už fotosesijos stilizavimą dėkojame dizainerei Kamile Bukauskaite

⭐️Nuoširdų ačiū sakome Sky Semenike už padovanotą skarelę Agotai

⭐️Ačiū tariame Balionų Karaliai už suteiktą didelę nuolaidą spalvingiems balionams

⭐️Iš visos širdies dėkojame Daiva Kanopkienė už pagalbą organizuojant svajonę ir jos įgyvendinimą

⭐️Ačiū Milda Kad už rūpestį ir pagalbą fotosesijos metu

⭐️Nuoširdų ačiū sakome fondo draugams Express Pizza už gardžias picas fotosesijos metu visai komandai!

⭐️Ačiū Tomas Juskaitis už suteiktą nuolaidą fotosesijai!

Išsvajotas kačiukas Miglei

Susipažinkite su mūsų heroje Migle! 👋

Gera matyti laimingas mergaitės akis ir šypseną bei žinoti, kad dabar ji jaučiasi žymiai geriau. Visgi vasaros pabaigoje, kai turėjo turėjo džiuginti kaitriausi saulės spinduliai ir smagiausios besibaigiančios vasaros akimirkos, mergaitė su mama atsidūrė ligoninėje. Neilgai trukus pasakyta diagnozė – rabdomiosarkoma mažajame dubenyje. Šios žinios, kaip Miglės mama Eglė sako – atnešė įvairiausius jausmus, o tuo metu nei ji, nei dukra nesuprato, kokia sunki kelionė laukia...

Pradėtas gydymas, kuris tik padidino auglį, tada teko pakeisti medikamentus. Pradėtas gydymas dar stipresne ir toksiškesne chemoterapija, kuri labai susilpnino Miglutę ir tuo metu nesinorėjo nieko, tik gulėti. Mergaitės mama tą laikotarpį prisimena kaip juodą, tačiau itin laukiama diena buvo lapkričio 16, kai atliekama auglio šalinimo operacija. Operacija pavyko sėkmingai, o po jos pritaikytas spindulinis gydymas, kuris turėjo pašalinti auglio likučius, kurių operacijos metu išimti nepavyko.

Šiuo metu Miglė dar gydoma, tačiau jos aktyvumas ir gera nuotaika signalizuoja, kad viskas tik geryn! Mergaitė visą laiką, o ypač šių sunkių išgyvenimų akivaizdoje, norėjo kačiuko, kuris būtų lyg geriausias draugas bei žaidimų kompanionas. 😺

Dabar kiekviena Miglutės diena bus pripildyta džiaugsmo, gerų emocijų ir smagiausių žaidimų su naujuoju draugu – Bengalijos kačiuku. Iš visos širdies dėkojame įmonei Wienerberger Lietuva už šios pūkuotos svajonės išpildymą.

💙Ačiū tariame Vaflių namai už kaip visada šiltą ir jaukų priėmimą bei skanias vaišes!

💙Dėkojame Sparta Textile už gražias kojinytes, kurias padovanojome mūsų herojei.

💙Nuoširdžiai dėkojame savanorei Daiva Kanopkienė už pagalbą organizuojant šią gražią svajonę.

Mieloji Migle, linkime tau daug spalvingų akimirkų, juoko ir didelių svajonių!

Jaunojo krepšininko Gyčio svajonės išsipildymas

Gytis – penkiolikmetis paauglys, kurio įprastą paauglišką gyvenimą, nuo vaikystės turėtą aistrą krepšiniui ir laisvalaikį pakeitė netikėtai užklupusi liga. Staiga užkilusi temperatūra ir netrukus atlikti tyrimai parodė, jog vaikinui leukemija.

Viskas vyko žaibiškai – vos po diagnozės nustatymo skubiai pradėtas gydymas chemoterapija. Užtruko, kol Gytis apsiprato su naujienomis ir jau pozityviau nusiteikęs stojo į kovą su liga. Dabar vaikino laukia trečiasis chemoterapijos kursas, o po jo – kaulų čiulpų transplantacija.🙏

Herojus pokalbio metu buvo atviras – būnant ligoninėje aplanko įvairios mintys, labai dažnai būna liūdna… Visgi tikėjimas, jog viskas bus gerai ir artimųjų palaikymas neleidžia pasiduoti, suteikia dar daugiau jėgų judėti pirmyn.

Vaikinas savo svajonės laiške paprašė trijų labai žemiškų ir paaugliui svarbių dalykų – naujo telefono, Playstation ir televizoriaus. Iš visos širdies tikime, kad svajonės išsipildymas suteiks Gyčiui daugiau geros nuotaikos ir ryžto nepasiduoti.

💙 Didžiausią ir nuoširdžiausią ačiū sakome Mini Darželiai už šio narsaus kovotojo svajonės įgyvendinimą. Jūsų gerumas suteikia viltį ir kuria džiugias akimirkas. Ačiū, kad esate kartu.

💙 Dėkojame TOPO CENTRAS už nuolaidą, suteiktą naująjam Gyčio telefonui bei televizoriui.

Gyti, linkime tau šypsenos veide ir daug daug stiprybės įveikiant šiuos sunkius išbandymus. Kartu mes stipresni! 👏

Pagalba, kurios reikia

Visada plačiai besišypsantį Germaną Jūs jau pažįstate, o jei mėgstate pasivaiksčiojimus, apsilankymus sporto renginiuose bei spektaklius vaikams – net neabejojame – ten tikrai sutikote ir mūsų herojų. 🙏

Vaikinas labai mėgsta aktyviai leisti laisvalaikį ir su tėvais nuolat aplanko naujas vietas Klaipėdoje. Taip ir eina aktyvios jaunuolio dienos – su mankštomis, mokslais ir vis naujais įspūdžiais! Džiugu matyti, kad Germano diagnozės netrukdo jam gyventi spalvingo ir aktyvaus gyvenimo.

Berniukui diagnozuotas cereblinis paralyžius, mišrūs raidos sutrikimai, kvadriplegija, tetraplegija. Reikalinga nuolatinė reabilitacija ir raumenų stiprinimas, tad smagu matyti, jog vaikinas atiduoda visas jėgas treniruodamasis tiek su specialistais, tiek namuose!

Germanui buvo labai reikalingas naujas specialus čiužinys nuo pragulų. Širdis džiaugiasi, kad galėjome jį padovanoti šiam kovotojui nuostabios mūsų fondo bendruomenės narės dėka. Gavome laiškelį, jog moteris nori padovanoti čiužinį vienam iš mūsų fondo herojų, kuriam jis būtų reikalingas ir naudojamas. Nuostabu žinoti, kad mus supa žmonės, kurie prisideda prie kilnių darbų. Sakome didelį ir nuoširdų ačiū Svetlanai už gerumo kupiną širdį ir dalijimąsi šiluma. 💙

Šilčiausi linkėjimai Germanui į pajūrį ir daug daug energijos visiems tikslams įgyvendinti!

Papildomi užsiėmimai Simonui

Simonas - tikras kovotojas nuo pat gimimo. Jis gimė neišnešiotas, 32 savaičių. Iš kart buvo paguldytas į reanimaciją, nes plaučiai nebuvo subrendę ir savarankiškai kūdikis nekvėpavo, pats nevalgė, todėl buvo maitinamas per zondą. Po savaitės reanimacijoje, buvo perkeltas į intensyvios priežiūros skyrių. Pirmąjį savo gyvenimo mėnesį mažyliui su mama teko praleisti ligoninėje. 🙏

Herojui augant ryškėjo vis nauji sveikatos sutrikimai. Nuo 6 mėnesių išrašyti akinukai, diagnozuotos širdies ligos – pirminis prieširdžių pertvaros defektas, todėl ateityje laukia širdies operacija. Kauno klinikose diagnozuotas psichologinis raidos sutrikimas bei specifinis judesių raidos sutrikimas. Diagnozuotos ortopedinės ligos: įgimtos klubo sąnario deformacijos. Smegenyse rastas pakitimas. Diagnozuotas spazminis cerebrinis paralyžius.

Simonas vaikšto, tačiau berniuko eisena nestabili, greitai pavargsta ir paskausta kojytes. Dėl koordinacijos stokos dažnai griūva. Nors kalbėti Simonui sekasi sunkiau, tačiau kiekvieni ištarti berniuko žodžiai tėvams yra nepaprastai didžiulis pasiekimas.

Mažasis kovotojas Simonas lanko darželį, taip pat ankstyvios reabilitacijos centrą, tačiau to neužtenka, kad herojus dar labiau sustiprėtų ir jo žingsniai kas kart būtų dar tvirtesni. Berniukui labai reikėjo papildomų užsiėmimų Vaiko raidos klinika, todėl tariame didelį ačiū jiems, kad suteikė nuolaidą šio kovotojo reabilitacijai.

Didžiausią ir nuoširdžiausią padėką sakome Andrius Bakanas ir Grill London, kurių dėka Simonas galėjo dar labiau sustiprėti ir lankyti intensyvius dviejų savaičių užsiėmimus. Herojus labai mėgsta LEGO dėliones, tad susitikimo metu Andrius Bakanas suteikė pačias geriausias emocijas berniukui, įteikdamas dvi dideles dėliones. Sakome didžiulį ačiū už Jūsų gerumą, kuriuo dalinatės su mūsų herojais ir stebuklus, kuriuos jiems sukuriate. (Suteiktos paramos vertė 1238,97 Eur) 👏

💙 Ačiū Grill London už jaukią susitikimo vietą su šeima ir skanius pietus!

💙 Dėkojame Sparta Textile už gražias ir šiltas kojines, kurias padovanojome berniukui.

Norime palinkėti Simonui didžiausios stiprybės ir spalvingiausių akimirkų!

Kovotoja Kamilė

Mūsų kovotoją Kamilę Jūs jau pažįstate. Septyniolikmetė nuo gimimo turi autoimuninę ligą, kepenų tulžies latakų uždegimą. Iki paauglystės gyvenusi įprastą gyvenimą ir laisvalaikį leidusi draugų apsuptyje, dabar mergina dažnai turi ilgas dienas būti ligoninėje. Liga progresuoja, pažeisdama kepenis, todėl krenta kraujo rodikliai, randasi kepenų nepakankamumas bei kepenų cirozė.

Kamilė yra įtraukta į aktyvų donoro laukančiųjų sąrašą, deja, nieks iš šeimos narių dėl kitokios kraujo grupės merginos donoru būti negali. Dažnai stinga energijos ir trūksta jėgų, tačiau herojė kaip įmanydama stengiasi žengti pirmyn.

Dėl ilgo laiko, vis praleidžiamo ligoninėje, suprastėjo merginos mokymosi rezultatai, todėl nusprendėme jai suteikti galaimybę mokytis su korepetitorių pagalba. Mergina lanko „Alfa klasė“ lietuvių ir anglų kalbos pamokas. Labiausiai merginai patinka lietuvių kalba, joje ji jaučia ir didžiausią pažangą. Džiaugiamės, kad galime prisidėti prie Kamilės tobulėjimo! 🙌

Nuoširdų ačiū sakome Alfa Klasė , kurie suteikia didžiulę nuolaidą Kamilės pamokoms, bei rūpinasi merginos rezultatais ir siekia padėti pasivyti bendraklasius.

Didžiulę padėką sakome šokių kolektyvui Klaipėdoje Variatas, kurie Kalėdinio vakaro metu rinko lėšas mūsų fondui. Jūsų dėka mūsų herojė gali lankyti papildomas pamokas ir siekti geresnių rezultatų moksle. Ačiū Jums už Jūsų gerumo kupinas širdis! ⭐️

Kamile, linkime tau nenustoti tikėti savo jėgomis ir išlikti tokiai stipriai kovotojai, kokia esi dabar. Tik pirmyn!

Pagalba bėgantiems nuo karo

Sunkiausiais momentais labai svarbu žinoti, jog aplink yra žmonių, kurie pasiruošę padėti ir bent kažkiek lengviau išgyventi baisiausias patirtis.

Praėjusią savaitę mūsų fondo atstovai leidosi į ilgą kelionę Ukrainos pasienio link pasiimti žmonių, bėgančių iš savo šalies, savo miesto ir namų, kur gyventi saugiai nebeįmanoma. Taip susipažinome su šešiais žmonėmis, kurių keturi pasiliko Varšuvoje, o dvi moterys tęsė kelionę iki Lietuvos.

Visa apimanti baimė ir nežinomybė, tačiau akyse matomas dėkingumas už tai, jog padedame išvykti iš karo niokojomos zonos. Su Jelena ir jos dukra Sonia susipažįstame ir susitinkame prie pat Ukrainos sienos. Moterys su išgąsčiu ir plyštančia širdimi paliko namus Kijevo srityje, Bojarkos mieste, kuris yra bombarduojamas. Jelena ir Sonia keletą dienų praleis Lietuvoje, o tolesnis planas – prieglobsčio vykti į Airiją, pas ten gyvenančius draugus.

Norime ištarti nuoširdžiausią ačiū Courtyard by Marriott Vilnius City Center viešbučiui, priėmusiam šias moteris ir suteikusiems saugų ir šiltą prieglobstį iki kitos kelionės. Dėkojame Jums, kad pasirūpinote pilnu maitinimu bei šiltai priėmėte.

Primename, kad norintys prisidėti prie pagalbos Ukrainos žmonėms bei iš ten atvykstantiems sunkiai sergantiems žmonėms galite tai padaryti aukodami.

Parama Ukrainos vaikams:

RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ

KODAS: 302721009SĄSKAITOS

NR. (IBAN): LT907290099015807104

BANKAS - CITADELE

Kosulio asistentas Deividui

Mūsų herojui Deividui trylika, tačiau jo išgyvenimai visiškai ne vaikiški... Berniukas serga cistine fibroze ir nors liga nustatyta, kai jam buvo 5 metai, pirmieji simptomai išryškėjo, kai Deividas tebuvo dviejų savaičių.

Dėl sunkios ligos eigos ir periodiškų paūmėjimų tenka dažnai lankytis ligoninėje, kur šiam stipriam kovotojui atliekamos įvairios procedūros, bronchoskopija, kineziterapijos užsiėmimai. Liga labiausiai pažeidė Deivido plaučius – juose kaupiasi klampus sekretas, kuris yra tinkama terpė kauptis bakterijoms, tad dažnai šie paūmėjimai baigiasi dar vienu antibiotikų kursu...

Mamos akyse kaupiasi ašaros, pasakojant Deivido istoriją, nes sunku matyti kasdien nenuilstamai kovojantį sūnų, šviesiausias vaikystės akimirkas leidžiantį ne draugų kompanijoje, o tarp palatos sienų... Nepaisant sunkios kasdienybės ir ligos, Deividas pakelia nuotaiką visiems šalia esantiems savo humoro jausmu ir nuoširdžia šypsena. 🙏

Berniukui itin reikalingą kosulio asistentą galėjome nupirkti geros širdies žmonių dėka, kurie aukojo „Už pergalę gyventi“ labdaros koncerto metu. Jūsų gerumas leis herojui lengviau išgyventi sunkias akimirkas.

💙 Už jaukias ir šiltas kojines, kurias padovanojome Deividui, ačiū sakome mūsų fondo bendruomenės nariams Sparta.

💙 Deividai, siunčiame tau šilčiausius linkėjimus ir linkime kuo daugiau spalvingų ir džiaugsmą teikiančių akimirkų.

Pagalba Vilties spindulėliui

Esame laimingi, kad graži draugystė gali dovanoti ne tik įkvepiančias akimirkas kartu, tačiau ir pagalbą, kurios reikia mažiesiems kovotojams. 🙏

Vilties spindulėlis (Ray of hope) padeda šeimoms, auginančioms sunkią negalią turinčius vaikučius ir stengiasi, jog kiekvieno iš herojų veidą puoštų šypsena. Geros širdies žmonių dėka, kurie aukojo labdaros koncerto „Už pergalę gyventi“ dėka galėjome net dvylikai šeimų padovanoti kėdučių bazes, kurios buvo labai reikalingos.

Kėdutės labai reikalingos vaikučiams kasdien, o taip pat labai palengvina ir tėvelių rūpestį, nes jos yra mobilios ir patogios naudoti.

Esame dėkingi Silvija Kopustiene, Asta Kuktienė, Lina Sidaraite-Ramoskiene už neaprėpiamo dydžio širdį, kurių gerumas apima visus Vilties spindulėlį jungiančius žmones. Dėkojame už šiltą priėmimą dienos centre ir nuoširdų bei įkvepiantį pokalbį. Esame laimingi, jog galėjome prisidėti prie pagalbos šiems kovotojams. ⭐️

AČIŪ visiems, aukojusiems „Už pergalę gyventi“ koncerto metu – Jūsų gerumas sukūrė stebuklą net dvylikai herojų. Jūsų dosnumo dėka nupirkome kėdučių bazes, kurių kaina 6255 Eur. 💙

Nuoširdžiai dėkojame Biomedikos centras. Judėjimas už suteiktą nuolaidą.

Būkime kartu, nes kartu mes esame stipresni!

Reikalinga pagalba jaunai šeimai

Su šia nuostabia ir draugiška šeima susipažinome Joniškyje, jiems suteiktame socialiniame būste, kuriame mama ir trys vaikai gyvena jau kurį laiką.

Gyvenimas šiai šeimai metė iššūkių, o susitvarkyti su jais savarankiškai, kai reikia pasirūpinti trimis vaikais – tampa dar sudėtingiau... Dėl smurto artimoje aplinkoje mamai ir vaikučiams laikinai teko prisiglausti krizių centre. Nors išgyvenimai sunkūs – tiek mama tiek vaikai sako, jog „svarbiausia esame visi kartu, taip lengviau eiti per visus vingiuotus gyvenimo kelius“.

Jolita Rudienė, socialinė darbuotoja, glaudžiai bendraujanti su šia šeima sako, jog kiekvienas iš mūsų galėtume pasimokyti vieningumo ir stiprybės iš šios kompanijos. Net ir gyvenant sudėtingomis sąlygomis visi vaikai stropiai mokosi mokykloje, mažiausioji, Meilutė, lanko darželį. Jiems skiepijamos pamatinės vertybės, todėl gera matyti, jog auga dori ir empatiški žmonės.

Šiai šeimai labai trūko kompiuterio – vyresnėlė šiuo metu mokosi nuotoliniu būdu, o jos broliui kompiuterio prireikia ruošiant pamokas. Žinoma, laisvalaikiu vaikams norisi ir filmukus pažiūrėti bei su draugais pabendrauti.

Esame laimingi, kad galėjome padovanoti kompiuterį! Nuoširdžiausią ir didžiausią ačiū sakome Matérialiste klubui, kurių dėka galėjome prisidėti prie šeimos gerovės ir nupirkti taip reikalingą ir ilgai lauktą nešiojamąjį kompiuterį, kurio kaina 877,01 Eur. Jūsų gerumas suteikė pačias geriausias emocijas vaikams ir plačią šypseną veide.

Ačiū sakome TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už draugystę bei suteiktą nuolaidą perkant kompiuterį. Jūsų gerumas įkvepia.

Pagalba Ukrainos vaikams

Taip mus sutiko gausus būrys Ukrainos vaikų namų bendruomenės, šiuo metu prieglobstį gavusios Trakų rajone esančioje sodyboje.

Prasidėjus karui 43 vaikai ir juos lydintys asmenys paliko vaikų namus Oleksandrijoje, Ukrainoje ir išvyko į Lietuvą, ieškodami saugesnio prieglobsčio. Esame laimingi, kad galėjome prisidėti prie pagalbos šiems siaubą išgyvenantiems vaikams ir apgyvendinti juos vienoje vietoje.

Nuo karo bėgantys vaikai ir vaikų namų įkūrėjas bei auklėtojai neturėjo galimybės tam pasiruošti ir su savimi pasiimti reikalingiausių daiktų, todėl jiems stigo visko – šiltesnių drabužių, batų, kojinių. Pirmieji daiktai vaikams iš vaikų namų buvo pristatyti dar trečiadienį. Gera matyti kiek ramesnes vaikų akis ir nedrąsią šypseną bei begalinį dėkingumą.

Iš visos širdies dėkojame visiems, kurie prisidėjo prie pagalbos iš Ukrainos atvykusiai bendruomenei. Ačiū visiems fondo atributiką įsigijantiems žmonėms – Jūsų dėka galėjome padovanoti daug marškinėlių ir džemperių, pažymėtų gerumo taškeliu.

💙💛Begalinį ačiū sakome Sportland Lietuva, kurie padarė 50 % nuolaidą perkant batus vaikams. Dėkojame Jums už padovanotas kelnes ir kepures visiems šiems herojams.

💙💛Nuoširdų ačiū sakome fondo ištikimiems palaikytojams Sparta Textile, kurie padovanojo bendruomenei daug šiltų ir gražių kojinių.

💙💛AČIŪ visiems, kurie nelieka abejingi ir prisideda prie pagalbos šią košmariškai baisią situaciją išgyvenantiems vaikams.

Parama Ukrainos vaikams:RIMANTO KAUKĖNO PARAMOS GRUPĖ

KODAS: 302721009SĄSKAITOS

NR. (IBAN): LT907290099015807104

BANKAS - CITADELE

Kajaus treniruotės

Stiprų kovotoją Kajų Jūs tikrai pažįstate. Jam tekę sunkiausi išbandymai tik dar labiau sustiprino ir paskatino judėti pirmyn!🙏

Onkologinės ligos gydymas ir operacija lėmė tai, jog atsirado koordinacijos susilpnėjimas. Dėl šios priežasties Kajui reikia užsiimti aktyvia fizine veikla ir stiprinti raumenis.🙌

Mankštos RehaTera centre berniukui labai patinka, nors po jų būna pavargęs ir dažniausiai nori poilsio. Įvairūs pratimai stiprina raumenis bei padeda tvirčiau žengti kiekvieną žingsnį. Gera matyti šypseną mūsų herojaus veide ir begalines pastangas, kurias jis atiduoda sportuodamas.

Didelį ačiū tariame įmonei Nova Media UAB už suteikiamą galimybę Kajui lankyti užsiėmimus. Jūsų gerumas šildo širdis ir įkvepia dalintis gerumu.

Primename apie Express pizza akciją!

Esame laimingi ir dėkingi, kad fondo bendruomenėje yra žmonės, norintys suteikti geras ir skanias emocijas mūsų herojams!🍕

Ar žinojote, kad valgydami picą prisidedate prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išpildymo? Nuo šiol perkant šeimyninę Express Pizza Havajų picą 0,10 eur. keliauja mūsų fondo globojamiems vaikams! Kviečiame ragauti skanias picas ir sukurti stebuklą mūsų kovotojams.🙌

Nuoširdžiai dėkojame Express Pizza komandai už Jūsų geras širdis ir norą dalintis. Ši akcija truks visus metus, tad laiko prisidėti prie iniciatyvos turite labai daug!💚

Ačiū Jums už Jūsų gerumą. 💚

#užsidėktašką atributika

Kviečiame jus kiekvieną dieną skleisti šilumą bei kurti gerus darbus!

Mažas taškelis gali labai daug ir kiekvieno iš mūsų prisidėjimas yra labai reikalingas. 

#užsidėktašką linija sukurta kiekvienam, kuris nori dalintis gerumu ir subtiliai tai nori parodyti kitiems - juk kartu mes galime daugiau! 

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus ir prisidedate prie fondo veiklos bei mažųjų herojų svajonių išpildymo ir kasdienybės palengvinimo.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Let's join the fight together!

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Dalinkimės geromis emocijos su tais, kuriems mūsų pagalbos labai reikia! Įsigykite knygeles ir suteikite savo vaikams džiaugsmo ir tokiu būdu prisidėti prie mūsų mažųjų kovotojų.

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy - tai projektas, kurio tikslas kuriant spalvingiausias emocijas tuo pat metu prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės. 
Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną ir tuo pat metu paremsite onkolginėmis ligomis sergančius mažuosius.

Įsigyti Share Joy

Aukų dėžutės

Norime pakviesti Jus aukoti visur, kur pamatysite šias mūsų fondo dėžutes! Kiekvienas Jūsų paaukotas centas keliaus onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams, kuriems mūsų pagalbos labai reikia.Nuoširdžiai džiaugiamės, jog mus žmonės, norintys dalintis gerumu. 

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook
Instagram
Youtube
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

SHARE FORWARD
MailerLite