"Maisto banko" naujienlaiškis Nr. 25

„Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų

Atkurtos Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymės ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.

Skaitykite čia

„Maisto bankui“ – nuolatinė prekybos tinklo „Lidl Lietuva“ parama produktais

Dvejus metus Lietuvoje veikiantis tarptautinis prekybos tinklas „Lidl“, iki šiol su „Maisto banku“ bendradarbiavęs tik maisto rinkimo akcijose, nuo šiol reguliariai prisidės prie kasdienės jo veiklos. Mažmeninės prekybos tinklas organizacijai aukos besibaigiančio galiojimo maisto produktų ir ne maisto prekių.

Skaitykite čia

Rudenį pasitinka sočiau: skurstantiems lietuviams – 170 tūkst. kiaušinių

Skurdžiau gyvenančius šalies gyventojus pasiekė beveik 17 tūkst. pakuočių arba iš viso beveik 170 tūkst. vištų kiaušinių rudais lukštais. Juos dovanojo prekybos tinkas „Iki“, o gyventojams įvairiuose šalies regionuose išdalino  „Maisto bankas“. 
Skaitykite čia. 

Fetsivalyje "Būtent" diskutavome maisto švaistymo tema

Rugsėjo 8-9 d.d. Birštone vykusiame diskusijų festivalyje "Būtent" vyko "Maisto banko" inicijuota diskusija - "Maisto švaistymas - kieno tai problema?". Diskusijoje dalyvavo rašytojas, žurnalistas, TV laidos „Vartotojų kontrolė“ vedėjas Giedrius Drukteinis bei "Maisto banko" plėtros vadovas Vaidotas Ilgius.  

Skaitykite čia

„Maisto banko“ akademija kviečia mokytis nepasiturinčius

„Maisto banko“ akademija – Europos pagalbos labiausiai skurstantiems asmenims fondo (EPLSAF) paramos gavėjams skirti mokymai, kurių metu profesionalūs lektoriai veda pamokas apie asmeninių finansų valdymą, o taip pat kaip skaniau ir pilnavertiškiau maitintis bei sutaupyti. Patyrę virtuvės šefai moko praktinių kulinarijos gudrybių – kaip pasigaminti skanų ir sveikesnį maistą, kurio pagrindą sudaro EPLSAF paramos krepšelyje esantys maisto produktai.     

„Maisto banko“ akademijos tortas „Balta svajonė". Kviečiame gaminti drauge!

Patvirtintas įsakymas dėl maisto produktų atidavimo labdarai

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba  patvirtino įsakymo "Dėl labdarai ir paramai skirto maisto tvarkymo aprašo patvirtinimo" pakeitimus. Pagal kuriuos prasiplėtė produktų, kuriems gali būti pratęsiami terminai "Geriausias iki..." sąrašas, jame atsirado gyvūninės kilmės produktų. 

Skaitykite čia

Būk savanoriu ir TU!

„Maisto bankas“

Vytenio g. 54, Vilnius
Lithuania