Tere!

Aitäh, et oled liitunud reedese turundusampsu meililistiga. Siit kirjast leiad kõik veebruarikuu jooksul toimunud turundusampsud ja saad neid soovikorral järgi vaadata

🟣  3. veebruar: "Kuidas ja miks seadistada Google Analyticsi uus versioon?"
Koolitaja: Katrin Vilimaa-Otsing 
Alates 1. juulist 2023 läheb Google Analytics üle uuele versioonile. Juba praegu on tark seadistada uus versioon, nii et ta koguks andmeid algusest peale õigesti. Kuidas seda teha? Mis on peamine vahe Google Analyticsi vanal versioonil võrreldes uuega? Seda räägib Katrin Vilimaa-Otsing, kellel on aastatepikkune digiturunduse kogemus.

🟣 10. veebruar: "Kuidas teha WordPressis kampaanialehte?"
Koolitaja: Marika Juusu
Kampaanialehte on vaja kui reklaamida mingit konkreetset teenust või toodet. Saad teada, millised on kampaanialehe olulisemad elemendid ja kuidas WordPressis kampaanialehte luua.

🟣 17. veebruar: "Kuidas tootelehega silma paista ja rohkem müüki teha?"
Koolitaja: Egle Raadik
Kuidas eristuda tuhandete konkurentide hulgast ja millised elemendid võiksid tootelehel olla, et külastaja ostuotsuse teeks? Selle teeb selgeks Amazoni kooli asutaja Egle Raadik, kes on müünud väga edukalt maailma kõige konkurentsitihedamas e-kaubamajas ja tema juba teab, milline üks töötav tooteleht olema peab. Egle tunneb neuroturunduse maagiat ja teab neid nippe ning trikke, kuidas mõjutada inimesi ostuotsust langetama.
Kuula ja vaata, rakenda uusi teadmisi ning kasvata oma müüginumbreid!

🟣 24. veebruar: "Kuidas kirjutada müügitekste ja testida neid oma sihtrühma peal?"
Koolitaja: Marika Juusu
Kas kahtled vahel, kas sinu müügitekstid ikka kõnetavad sihtrühma? Siis tuleks neid enne avaldamist testida oma sihtrühma peal. Kuidas aga teha seda, nii et tulemustest kasu oleks ja milliseid tööriistu kasutada?

Unsubscribe