Rimanto Kaukėno paramos grupė

Pagalba onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams

GERUMO INICIATYVA SU GREENWORKS!

Esame be galo laimingi, kad atsiranda vis daugiau ir daugiau įmonių, žmonių, kurie tiki mūsų fondo veikla ir misija!

Šiandien norime pasidžiaugti užsimezgusia labai gražia ir kilnia draugyste su “Globe Group” įmonės prekės ženklu "Greenworks", kurie prekiauja akumuliatoriniais ir elektriniais įrankiais visame pasaulyje! Tariame didelį ir nuoširdų ačiū, kad esate socialiai atsakingi ir Jums rūpi mūsų mažieji herojai!

Nuo šiol perkant “Greenworks” produktus 2 % nuo kiekvienos įsigytos prekės bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams!

Prisidėti prie vaikų svajonių ir saugoti aplinką dar nebuvo taip lengva!

Ačiū už jūsų gerumą!

Įsigyti baterijomis varomą įrangą galite paspaudus čia

SUNKIAI SERGANČIŲ VAIKŲ SVAJONĖS!

 

 

Dėl galimybės išpildyti svajonę, prašome kreiptis el. paštu info@kaukenoparama.lt

SVAJONĖS, KURIOS PILDOSI

BMX dviratis Nojui!

Dešimtmetį Nojų jau turbūt pažįstate! Praėjusią vasarą išpildėme šio šaunaus, tikrojo kovotojo bei krepšinio mėgėjo svajonę - Palangoje vykusio Hoptrans 3x3 krepšinio turnyro metu padovanojome jam krepšinio kamuolį su Lietuvos krepšinio rinktinės žaidėjų parašais! Akimirka buvo tikrai neįkainojama!

Nojui gyvenimas nepagailėjo iššūkių. Vos būdamas trejų metų jis susirgo vėžiu - mažamečiui buvo diagnozuota rabdomiosarkoma. 2013 m. jam buvo pašalintas piktybinis darinys. Šiuo metu berniukas yra pasveikęs ir džiaugiasi sugrįžtančiu įprastu gyvenimo ritmu! Tiesa, Nojus karts nuo karto turi apsilankyti pas gydytojus ir pasitikrinti sveikatą, tačiau tikime, kad blogiausia jau praeityje. Aktyvus berniukas be galo mėgsta sportuoti - yra lankęs krepšinį, karate bei plaukimo būrelius, mėgsta ekstremalų sportą ir BMX dviračius!

Norime ištarti nuoširdų ir didelį AČIŪ moterų krepšinio klubui Vilniaus Kibirkštis, žaidėjoms bei treneriams, kurie prieš pat Kalėdas susisiekė su mūsų fondu ir panoro išpildyti mūsų herojaus Nojaus slapčiausią svajonę - turėti naują BMX dviratį, su kuriuo, atšilus orams, galės demonstruoti savo sugebėjimus kiemo draugams! O jo sugebėjimai atlikti įvairiausius triukus tikrai įspūdingi! Ačiū Jums, kad Jūsų surinktos paramos dėka galėjome dar kartą pripildyti šio nuostabaus berniuko širdelę džiaugsmu!

Ačiū tariame įmonei Ponas Dviratis už suteiktą nuolaidą dviračiui!

Nojau, linkime tau daug sveikatos, nepamirštamų įspūdžių važinėjantis naujuoju BMX dviračiu ir su nekantrumu lauksime vaizdo įrašų su naujai išmoktais triukais!

Apple Ipad Air planšetė Ievai!

Ši talentinga, nuoširdumu bei pozityvumu spinduliuojanti mergina vardu Ieva!

2020 m. vasario mėn. šešiolikmetei Ievai buvo nustatyta diagnozė - ūminė limfoblastinė leukemija. Iki to laiko jokių simptomų nejutusi mergina staigiai pasijuto blogai - pakilo temperatūra, atsirado peršalimo simptomai, nedideli bėrimai ant kojų. Nieko nelaukiant Ieva išvyko į Vilnių, kur atlikus kraujo tyrimus buvo nustatyta diagnozė. Po ypatingai sunkaus gydymo bei šalutinio jo poveikio šiandien mergina jaučiasi gerai, stiprėja ir yra pozityviai nusiteikusi!

Laisvalaikiu mėgstanti piešti ir skaityti elektronines knygas, kaip ir bet kuris kitas paauglys, mergina turi daug svajonių, žinoma, viena iš jų - kuo greičiau pasveikti. Kadangi Ieva mokosi nuotoliniu būdu Molėtų gimnazijoje ir vis dar tenka keliauti į ligoninę, jos svajonė buvo turėti naują planšetę, kuri būtų pagalbininkė mokantis bei užsiimant mėgstama veikla kelyje.

Nuoširdžiai dėkojame Deals On Wheels LT įkūrėjui, mūsų fondo bičiuliui bei rėmėjui Laurynui Bogusevičiui už išpildytą Ievos svajonę - Apple Ipad Air planšetę! Ačiū, Laurynai, už nenutrūkstančią draugystę bei kuriamus stebuklus, kurie džiugina mūsų mažuosius kovotojus bei jų artimuosius!

Taip pat norime padėkoti Vidui Bareikiui, kuris sutiko susipažinti ir pabendrauti ne tik su Ieva, bet ir mažąja jos sesute! Ačiū, Vidai, už Jūsų nuoširdumą bei kilnius poelgius!

Dėkojame ir Tele2 Lietuva, kurie prisidėjo prie merginos svajonės išpildymo!

Ievute, linkime tau daug sveikatos, niekad neprarasti pozityvumo ir siunčiame šilčiausius linkėjimus!

 

Piešimo planšetė Juliui!

Ši istorija pasakoja apie tai, kas yra tikra draugystė, kokia nenugalima ji gali būti ir kokie mes galime būti stiprūs kovoje kartu!

Mūsų herojus vardu Julius, kuris po žiemos atostogų taip ir negrįžo į mokyklą. Sportiškas ir niekad jokių skausmų neturėjęs vaikinas vieną dieną sužino diagnozę - rabdiosarkoma, minkštųjų audinių piktybinis navikas. Juliui buvo taikytas gydymas chemoterapija, kad būtų sumažintas auglys ir tuomet atlikta kairės rankos operacija. Šiuo metu jis yra gydymo etape - liko penki chemoterapijos blokai. Iš šalies gali pasirodyti, kad Julius yra kuklus vaikinas, tačiau sportininko charakteris neleidžia pasiduoti.

Į mus kreipėsi Juliaus draugas Benas Bagužis, vaikinas, kurio svajonę esame išpildę prieš daugiau nei penkerius metus. Juliaus diagnozė stipriai sukrėtė ir palietė draugą Beną. Jautrus berniuko laiškas palietė ir mus: “Žinot, pats nuo penkerių metų sergu cukriniu diabetu, nesuskaičiuojamas dūrių skaičius į pirštus, tūkstančiai kateterių, ašarų kalnai ir.. klausimas be atsakymo: “Kodėl tokie išbadymai man?”… Bet laiškas ne apie mane... Sakoma, kad sergantys vaikai kaip niekad greitai suauga… Jie tampa jautresni sergantiems… Kodėl tada, kai, atrodo, viskas prieš akis, kai esi sportininkas, be galo didelės ir geros širdies Draugas, kai esi visų mylimas ir visiems reikalingas, kodėl reikia patirti tokius išbandymus... gal, kaip sako, silpniems ir neduoda Dievas tokių išbandymų. Tik… Kad ir kokie stiprūs mes būtume - mums labai, labai skauda..” - išgyvenimais dalinosi Benas.

Tačiau kad ir kaip būtų sunku - draugystė, buvimas šalia bei palaikymas gali padėti išgyventi sunkiausius periodus gyvenime: “Aš tikiu, kad Julius grįš į namus.. Grįš visam laikui ir, pasibaigus karantinui, galėsim draugauti toliau… Ką aš padariau dėl Draugo? Nusiskutau plaukus…” - apie tikėjimą ir palaikymą kalbėjo Benas. “Žinau, kad Laimės lašas gali išgydyti liūdesio jūrą… Norėčiau Juliui padaryti staigmeną ir Jūsų fondo dėka išpildyti jo slaptą svajonę, tai, ko šiandien jam trūksta - turėti piešimo planšetę.” - apie Juliaus svajonę rašė draugas.

Norime padėkoti įmonei Hausitus, kurios paramos dėka galėjome padėti Benui pradžiuginti, nustebinti bei išpildyti tikrojo kovotojo, draugo Juliaus svajonę - turėti piešimo planšetę "WACOM CINTIQ 16". Nuo šiol savo talentą piešti Julius galės atskleisti ne tik baltame popieriaus lape, tačiau ir išmaniojoje planšetėje. Ačiū Jums už tai!

Taip pat nuoširdų ačiū norime ištarti ir Benio Bagužiui už pagalbą organizuojant svajonės išpildymą. Benai, esi tikro draugo pavyzdys!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai, už suteiktą nuolaidą planšetei!

Na, o mūsų herojui, tikram kovotojui Juliui norime palinkėti daug sveikatos ir kuo greičiau pasveikti! Neabejojame, kad tai nutiks greitai! Siunčiame šilčiausius linkėjimus!

"Kai jausiesi liūdnas, neskubėk linksmybėmis liūdesio nustumti, išgyvenk jį, nes reikia save ir tokį pažinti. O kai viskas atsibos ir nebežinosi, kur eiti - paskambink man, Benui” - nuoširdus draugo palinkėjimas Juliui.

Apple Ipad planšetė Ernestui!

Šis susitikimas su mažuoju kovotoju Ernestu buvo ypatingas! Kupinas daug žaidimų, geros nuotaikos ir dovanų!

Mažasis herojus Ernestas susirgo per Šv. Kalėdas. Didėjant temperatūrai mažylio tėveliai iškvietė greitąją pagalbą, kuri atvežė juos tiesiai į Vilniaus Santaros Klinikas. Čia mažylio ligos istorija ir prasidėjo. Po alinančio gydymo chemoterapija, Ernestui atlikta inksto šalinimo operacija bei pašalintos plaučiuose esančios metastazės. Mažojo kovotojo laukia dar vienas gydymas chemoterapija. Kad ir kaip būtų sunku, tačiau mažylis jaučia visada šalia esančio mylimo tėčio Viktoro palaikymą bei rūpestį.

Mūsų herojus Ernestas labai mėgsta animacinį filmuką “Maša ir lokys” ir žiūri jį per tėčio Viktoro telefoną. Deja, tačiau dažnai telefonas išsikrauna, o tada mažajam Ernestui pasidaro labai liūdna ir jis pradeda verkti. Visa tai pamačiusios ir išgirdusios kelių vaikų mamos iš Vaikų onkohematologijos skyriaus sugalvojo parašyti mums laišką, kuriame papasakojo, kad berniukui būtų labai smagu matyti savo mėgstamus personažus per didesnį ir puikiai veikiantį ekraną.

Norime padėkoti mūsų fondo draugui, rėmėjui Šarūnui Venckevičiui, kurio paramos dėka galėjome išpildyti mažojo kovotojo Ernesto svajonę! Nuo šio mažyliui nebereikės lieti ašarų dėl išsikrovusio tėčio telefono, nes savo mylimus filmukus galės stebėti per naująją Apple Ipad planšetę!

Taip pat norime ištarti nuoširdų ačiū "Gyvi Žaislai" animatoriams už nuotaikingą “Maša ir lokys” pasirodymą! Linksma ir gera buvo ne tik Ernestui, bet ir jo tėveliams!

Dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už pagalbą išpildant mažojo kovotojo svajonę, ilgalaikę draugystę bei suteiktas nuolaidas!

Džiaugiamės, kad galėjome pralinksminti mūsų super kovotoją Ernestą! Šilčiausi linkėjimai jam ir jo tėveliams!

Nintendo Barborai ir netikėtas susitikimas su Justinu Jaručiu!

Greičiausiai visi pamenate, kad 45-ąjį Vilniaus Kalėdinis bėgimas skyrėme Barboros svajonei išpildyti. Tad šiandien su Jumis dalinamės būtent šios, kukliai besišypsančios, tačiau savo energija bei vaikišku džiugesiu užkrečiančios mergaitės Barboros istorija.

Mažoji kovotoja Barbora susirgo 2020 m. pradžioje, kuomet pajutus didelius skausmus teko skubiai kreiptis į gydytojus. Atlikus išsamius tyrimus jai buvo diagnozuotas Wilmso navikas, kuris pareikalavo sunkaus chemoterapinio gydymo ir dešinio inksto operacijos. Atlikus biopsiją nustatyta, kad navikas mišraus tipo, tad mergaitė turėjo iškęsti dar vieną gydymą chemoterapija. Įrodžiusi kokia stipri kovotoja yra, po sėkmingo gydymo Barbora šiandien šypsosi! Nors mergaitei ir toliau teks lankytis ligoninėje nuolat besitikrinant sveikatą, tačiau Barbora tiki, kad sunkiausia jau užmaršty, o dabar reikia tik svajoti ir mėgautis vaikyste!

Mergaitė mėgsta piešti, žaisti su LEGO konstruktoriais bei kitus įvairiausius žaidimus. Nenuostabu, kad jos svajonė buvo turėti Nintendo Switch žaidimų konsolę!

Norime ištarti didelį AČIŪ visiems, kurie nepabūgote šaltuko, aukojote ir 45-ąjį Vilniaus Kalėdinis bėgimas skyrėte būtent mažosios kovotojos Barboros svajonės išpildymui! Jūsų dėka mergaitė nuo šiol gali džiaugtis ir mėgautis vaikyste kartu su Nintendo Switch žaidimų konsole! Ačiū visiems už neišsenkantį jūsų gerumą!

Taip pat nuoširdžiai dėkojame ir vienam geriausių Lietuvos atlikėjų bei mūsų fondo draugui Justinui Jaručiui, kuris sutiko susipažinti ir pabendrauti su mažąja kovotoja Barbora. Ačiū Jums, Justinai, kad nustebinote mergaitę savo asmeniniu dėmesiui ir pasidalinote šiluma, džiugesiu bei savo šypsena! Tai buvo neįkainojama akimirka Barborai. Ačiū už Jūsų atvirą širdį!

Dėkojame įmonei www.prekes.net pagalbą išpildant svajonę bei suteiktą nuolaidą žaidimų konsolei!

Barbora, tu esi nuostabi mergaitė, tad linkime tau kupinos laimės ir džiaugsmo spalvotos vaikystės! Apkabiname!

Nešiojamas LENOVO kompiuteris Mantui!

9 metukų Mantas susirgo šių metų sausio mėnesį. Iki to laiko aktyviai gyvenęs berniukas, niekad nesiskundė jokiais skausmais. Vieną žiemos rytą Manto mama pastebėjo, kad berniukui ištinęs žandukas, tad pagalvojusi, kad tai danties uždegimas užregistravo jį pas dantistę. Netikėtai, apžiūros metu gydytoja pastebėjo, kad berniuko burnoje yra įtarimą keliantis darinys. Nieko nelaukusi šeima išvyko į Kauno klinikas. Atlikus biopsiją nustatyta, kad tai piktybinis auglys. Stiprybe pasižyminčiam Mantui buvo taikytas gydymas chemoterapija ir greitu metu planuojama atlikti sudėtingą auglio šalinimo operaciją. Nors laukia ilgas ir sunkus kelias - Mantukas ir jo mama yra be galo stiprūs ir tikisi įveikti visus sunkumus kartu.

Laisvu laiku mažasis kovotojas Mantas mėgsta važinėti dviračiu, žaisti krepšinį, taip pat leisti laiką su šeima gamtoje, Nemuno pakrantėje. Kaip ir visi vaikai, mūsų herojus Mantas turi daug svajonių - kai užaugs jis norėtų būti virėju. Taip pat berniukas mėgsta žaisti kompiuterinius žaidimus, tačiau tam reikalingas greitas ir geras kompiuteris. Tad sužinoję apie Svajonių paštą, Mantas ir jo mama parašė mums laišką apie slapčiausią berniuko svajonę.

Norime nuoširdžiai padėkoti Dovilei Gabševičiūtei bei Andriui Gegužiui, kurie prisidėjo prie Mantuko svajonės išpildymo! Jūsų dėka, galėjome pradžiuginti mažąjį kovotoją bei išpildyti slapčiausią jo svajonę - turėti nešiojamą kompiuterį LENOVO Legion! Nuo šiol berniukui bus lengviau bendrauti su draugais bei žaisti taip mėgstamus žaidimus! Ačiū už Jūsų gerumu kupinas širdis!

Taip pat dėkojame TOPO CENTRAS ir Aurelijui Rusteikai už ilgametę draugystę bei suteiktas nuolaidas!

Mantai, siunčiame tau glėbį sveikatos, šilčiausius linkėjimus ir tikėjimą, kad viskas bus gerai! Tu esi tikras kovotojas ir stiprybės pavyzdys mums visiems!

Gimtadienio staigmena - elektrinis Buggy Vanesai!

Šešerių metukų Vanesa yra labai linksma ir aktyvi mergaitė. Labiausiai ji mėgsta piešti, spalvinti ir vartyti knygeles. Kuomet mergaitei buvo ketveri metukai, atlikus išsamius tyrimus jai nustatytas abiejų ausyčių didelio laipsnio kurtumas, ko pasekoje mergaitė iki šiol nekalba. Dienas Vanesa leidžia Kauno kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų darželyje, lanko surdopedagogo užsiėmimus. Nors mažosios Vanesos nustatyta diagnozė labai sukrėtė jos artimuosius, tačiau jie tiki, kad mergaitė, padedama profesionalios specialistų komandos, laikui bėgant pradės kalbėti. Iš visos širdies tuo tikime ir mes!

Mažoji Vanesa, kaip ir daugelis vaikų, turi daug svajonių, tačiau slapčiausia jos svajonė buvo turėti vaikišką elektromobilį Buggy. Artėjant mergaitės šeštajam gimtadieniui gavome laiškelį iš Vanesos mamos Rasos, kad svajonės išpildymas būtų puiki dovana mergaitei gimtadienio proga ir ją labai nudžiugintų. Tad nieko nelaukę suskubome išpildyti Vanesos svajonę ir būtent gimtadienio dieną nuvykome jos pasveikinti!

Mažosios Vanesos svajonė buvo išpildyta Pieno žvaigždės paramos dėka, kuri buvo surinkta vykdytos “Dvaro pieno” gerumo iniciatyvos metu. Mergaitei padovanojome elektrinę mašiną Buggy grand LIFT 4x4. Norime ištarti ypatingą ačiū AB “Pieno žvaigždės”, už Jūsų iniciatyvumą, kilnumą bei norą prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų gerovės! Ačiū, kad esate drauge!

Taip pat norime padėkoti ir Jums visiems, kurie pirkote “Dvaro pieną” ir taip prisidėjote prie šios svajonės išsipildymo!

PAGALBA, KURIOS REIKIA

Individualios psichologo konsultacijos Ernesto mamai Saulei bei mūsų herojai Darijai

Norime pasidžiaugti, kad draugystė su Anima psichologija ir Viktorija Bartkute - Vyšniauskiene atneša teigiamus pokyčius Darijos ir Saulės gyvenimuose! “Kovo mėnesis tapo išbandymu tiek Darijai tiek Saulei. Konsultacijos tapo dar gilesnės, sudetingesnės ir, tuo pačiu, dar efektyvesnės. Norisi pasidalinti tuo, jog terapinis procesas išties dažnai tampa nelengvu darbu su savimi, tačiau susidūrimas su sunkumais visuomet suteikia dar didesnį asmenybinį augimo šuolį. Taigi, su Darija ir Saule kartu išgyvenome sunkų emocinį periodą, o dabar žengiame į dar aukštesnio emocinio intelekto kelią” - sako psichologė Viktorija Bartkutė-Vyšniauskienė.

Nuoširdžiai dėkojame Šarūnui Venckevičiui už paramą, kurios dėka galėjome apmokėti papildomas 4-as individualias psichologo konsultacijas Ernesto mamai Saulei bei 5-ias konsultacijas mūsų herojai Darijai. Šarūnai, ačiū už Jūsų atvirą ir gerumo kupiną širdį!

Tikime, kad šių konsultacijų dėka Saulė ir Darija jausis tik geriau!

Akinukai Esterai

Ši maža, charizmatiška mergytė vardu Estera. 2,7 metukų mergaitei diagnozuoti mišrūs specifiniai raidos sutrikimai - sulėtėjusi judesių bei sutrikusi kalbinė raida, pastebėtas nepastovus sekimas žvilgsniu. Estera kartu su mama lankosi pas gydytojus, šiuo metu atlieka įvairias mankštas namuose, padedančias vystytis mergaitės raidai.

Nuo pat mažumės mergaitė turi problemų su regėjimu, dešinės akytės žvilgsnis krypsta į vidų. Atlikus išsamius akių tyrimus nustatyta, kad mergaitei nuolatiniam nešiojimui yra reikalingi akinukai.

Šiandien norime padėkoti vienam didžiausių optikos tinklų Europoje, optikos salonui Fielmann, kurio dėka šiandien Estera džiaugiasi naujais rožiniais akinukais! Esame laimingi, kad užsimezgusios naujos draugystės su Fielmann dėka, galėjome pagelbėti mergaitei! Ačiū, kad savo gerumu dalinatės su kitais!

Esterai linkime daug sveikatos, vaikiško juoko ir siunčiame šilčiausius linkėjimus!

Ergoterapijos užsiėmimai Danilui

Danilas yra vienas iš tų vaikų, kuriam gyvenimas nepagailėjo iššūkių, tačiau berniuko pasiekimai kaskart mus motyvuoja ir verčia nuoširdžiai šypsotis!

Berniukui diagnozuotas cereblinis paralyžius ir epilepsija bei daug gretutinių ligų, tad kiekvienas mažas žingsnelis jam ir jo mamytei yra ypatingai svarbus. Ergoterapijos užsiėmimų dėka, mažojo kovotojo rezultatai vis labiau džiugina ir stebina mus, mylimą mamytę bei visus aplinkinius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems Jums aukojusiems 2019 m. vykusio aukok.lt projekto metu, kadangi šių suaukotų lėšų dėka vėl galėjome apmokėti 7-is ergoterapijos užsiėmimus Danilui, kurių bendra vertė siekia 210 EUR. Ačiū Jums už Jūsų dideles širdis!

Kelionė į Azerbaidžaną Ramunei Barborai

Ramunę Barborą pažįstame ir jai padedame jau ne vienerius metus, aprūpindami ją reikalingais gydymais, svarbiomis odos priežiūros priemonėmis ir kitais reikalingais produktais. Širdis džiaugiasi, kad nepaisant sudėtingos ligos ir gyvenimo sunkumų, Ramunė Barbora yra labai pozityvi, šilta, aktyvi, beprotiškai mylinti žirgus ir mėgstanti jais jodinėti mergaitė!

Nuo pat gimimo Ramunė Barbora serga itin reta, su metais progresuojančia, genetine odos liga – dominantine ir recesyvine distrofine pūsline epidermolize. Visas mergaitės kūnas yra nusėtas pūslelėmis bei skausmingomis žaizdomis, kurios nuolat atsinaujina. Dėl pasaulį užklupusios pandemijos Ramunei Barborai teko ilgai laukti gydymo ir reabilitacijos užsienyje.

Džiaugiamės, kad prekinio ženklo Bioderma labdaringos akcijos metu surinktų lėšų dėka Ramunė Barborai turės galimybę dar kartą išvykti į Azerbaidžane esantį Naftalano miestą. Šiame miese mergaitei bus taikomas ilgai lauktas gydymas gydomaja nafta bei reabilitacija.

Norime labai padėkoti fondo draugams, prekiniui ženklui Bioderma, kuris jau ilgą laiką padeda Ramunei Barborai įvairiais odos priežiūros klausimais. Didelis ir nuoširdus ačiū už tai, kad esate kartu ir savo parama įgalinate mus padėti!

Ramune Barbora, linkime tau kuo sėkmingesnio gydymo bei kelionės! Lauksime sugrįžtant!

Anglų k. užsiėmimai Smiltei Marijai

Su Smilte Marija susipažinome 2020 m. vasarą, kuomet, kaip žaibas iš giedro dangaus, mergaitei buvo diagnozuota ūminė limfoblastinė leukemija. Jau kurį laiką Smiltė Marija yra pasveikusi bei pasiekusi remisiją. Nors mergaitei ir toliau tenka laikytis gydymosi plano, tačiau džiugu girdėti, kad šiuo metu jos kraujo rodikliai yra puikūs!

Kadangi po ligos Smiltei Marijai sunkiai sekėsi sugrįžti į normalų gyvenimo ritmą bei pasivyti savo bendraklasius, nusprendėme jai padėti kuo greičiau tai padaryti!

Esame laimingi, kad mūsų fondo partnerių bei rėmėjų Top Exchange įmonės paramos dėka, galėjome apmokėti papildomus individualius anglų kalbos užsiėmimus Smiltei Marijai, įmonėje Language Coaching. Ačiū, kad nuoširdžiai rūpinatės mažaisiais ligoniukais!

Anglų k. užsiėmimus vedanti mokytoja džiaugiasi, kad Smiltė Marija stabiliai ir po truputį tobulėja, o mergaitės anglų kalbos įvertinimai mokykloje tik gerėja. Galime pasidžiaugti drauge, kad šie užsiėmimai atneša teigiamą pokytį mergaitės gyvenime

GERUMO INICIATYVOS IR RENGINIAI

Koncertas "Už pergalę gyventi"!

Balandžio 4 d., Šv. Velykų vakarą per LRT televiziją buvo transliuojamas įspūdingiausias šių metų paramos koncertas "Už pergalę gyventi". Koncerto metu galėjote išvysti dar niekur nematytą 3D grafiką, spec. efektus bei gausų būrį puikių atlikėjų. 

Viso koncerto metu buvo surinkta 105 687 EUR suma. Surinktos lėšos bus panaudotos sunkiai sergantiems vaikams – med. įrangos ir medikamentų aprūpinimui, svarbių gydymų ir operacijų įgyvendinimui bei slaptų svajonių išpildymui.

Labai dėkojame visiems skambinusiems trumpaisiais numeriais ar aukojusiems bet kuriuo kitu būdu! Ačiū už Jūsų palaikymą, pasitikėjimą bei Jūsų neišsenkantį gerumą! 

Nuotr. Eimantas Zilinskas photography

Gardūs blynai mažiesiems kovotojams!

Esame laimingi, kad šiuo pandemijos laikotarpiu yra gerų, nuoširdžių žmonių norinčių pradžiuginti sunkiai sergančius vaikus!

Balandžio 6 dieną, Vilniaus Santaros Ligoninės Vaikų Onkohematologijos skyriuje bei Kauno klinikose esančius mažuosius kovojotus pasiekė gardžios lauktuvės - blynai!

Norime nuoširdžiai padėkoti Gusto blyninei už šią blynų puotą VU Santaros klinikose esantiems mažyliams!

Taip pat dėkojame Talutti - Fresh N Tasty Kaunas už skaniuosius firminius blynelius Kauno klinikose esantiems vaikučiams!

Jūsų gerumo kupinų širdžių dėka galėjome pradžiuginti ir parodyti kaip stipriai mylime šiuos mažuosius kovotojus. Ačiū Jums!

Dezinfekcinis skystis bei rankų gelis NVI, Vilniaus Santaros ligoninės bei Kauno klinikų vaikų onkohematologijos skyriams!

Norime pasidžiaugti mūsų fondo bendraminčių bei partnerių, įmonės Albert Berner, UAB tęsiama kilnia iniciatyva. Jau ne pirmą kartą kompanija prisideda prie kovos su koronavirusu suteikiant priemones, kurių naudojimas padeda apsisaugoti nuo šio viruso. Šį kartą kompanija Albert Berner, UAB mums padovanojo net 600L dezinfekcinio skysčio bei 80L rankų gelio, kurių bendra vertė siekia beveik 3945€!

Norime pasidžiaugti, nes dezinfekcinis skystis bei rankų gelis jau pasiekė iKauno klinikų vaikų onkohemotologijos skyrių, Nacionalinį vėžio institutą bei Vilniaus Santaros ligoninės vaikų onkohematologijos skyrių!

Nuoširdžiai dėkojame Albert Berner, UAB bei visam įmonės kolektyvui už pagalbą ir kilnias intencijas! Labai vertiname Jūsų paramą bei draugystę! Ačiū, kad padedate drauge kovoti su koronavirusu!

BENDROS INICIATYVOS

„Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“

Norime pasidžiaugti užsimezgusia labai gražia ir prasminga draugyste su degalų prekybos bendrove "Stateta"!

Rimanto Kaukėno paramos fondas drauge su degalų prekybos bendrove "Stateta" kviečia visus vairuojančius prisijungti prie akcijos „Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!“. Akcijos metu nuo kiekvieno įsipilto degalų litro ir įsigytos automobilio plovimo paslaugos skiriama parama sunkiai sergantiems vaikams.

„Parėmėme R. Kaukėno paramos ir labdaros fondą dėl jo tikslingos ir prasmingos veiklos bei pastebimų rezultatų. Dabar kiekvienas pildamas 98 benziną ar bet kuriuos „S-Power“ klasės degalus bei pasinaudojęs automobilio plovimo programa „Deimantinė“ vienoje iš 7 degalinių „Stateta“ automatiškai aukoja fondui „Rimanto Kaukėno paramos grupė“ – nuo kiekvieno litro paramai pervedama po 1 centą. Gali atrodyti, kad tai nedideli pinigai, bet „Statetos“ klientai per mėnesį nuperka tūkstančius litrų degalų, todėl visi kartu mes svariai pagelbėsime tiems, kuriems parama gyvybiškai svarbi, – teigia degalinių tinklo „Stateta“ vadovas Karolis Stasiukynas.

Esame laimingi, kad mūsų fondo bendruomenė vis didėja, o kiekviena nauja draugystė ir nuoširdus bendradarbiavimas atneša daug džiaugsmo ir vilties mūsų mažiesiems draugams!

Įsipilk degalų ir paleisk gerumo bumerangą!

Gerumo iniciatyva "Atrakink svajonę ir tu"!

Užsimezgusi Rimanto Kaukėno paramos grupės ir profesionalių prekinių ženklų plaukams AMIKA ir OWAY atstovų Lietuvoje Karera Group draugystė sujungė bendram projektui, kuris Jus, Mielieji, kvies atrakinti sunkiomis onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajones!

Esame labai laimingi pranešdami, kad nuo šiol perkant profesionalius plaukų produktus www.karera.lt puslapyje, 5% nuo pirkinių krepšelio bus skiriama Rimanto Kaukėno paramos fondo globojamiems itin sunkiai sergantiems vaikams!

Taip pat grožio salonams atvėrus duris, juose rasite su meile ir rūpesčiu kurtas aukų dėžutes, kuriose palikdami norimą auką vaikams - prisidėsite prie jų svajonių siekimo ir išsipildymo!

Norime padėkoti Karera Group bei Laura Žičkienė už šią gražią ir kilnią iniciatyvą, palaikymą bei begalinį norą prisidėti prie pagalbos mažiesiems herojams. Tik kartu, suvieniję savo jėgas, mes galime išpildyti slapčiausias sergančių vaikučių svajones! Ačiū Jums!

#atrakinksvajonę ir Tu!

#užsidėktašką vanduo Akvilė

Vandens gėrimas yra vienas iš sveikiausių dalykų, kurį mes galime padaryti, kad jaustumėmės gerai ir būtume kupini jėgų. Ar kada nors pagalvojote, kad nuo šiol vandens gėrimas gali būti geras darbas ne tik Jūsų sveikatai, bet gali pradžiuginti ir kitus?

Įsigydami gerumo tašku pažymėtą natūralų negazuotą vandenį Akvilė galite prisidėti prie sunkiai sergančių vaikų svajonių išsipildymo! Visa gauta parama 100 proc. bus skiriama mūsų fondo globojamiems sunkiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams!

Nuo šiol gerumo tašku pažymėtą vandenį Akvilė galite įsigyti ir internetu - BARBORA.LT!

Įsimesk vandens į krepšelį, pelnyk karmos taškų ir prisidėk prie svarbiausios pergalės gyvenime - pergalės gyventi!

Gerumo taško vandenį galite įsigyti paspaudę čia

MANILLA LIBERI vaikų linija

Gerumas tai dovana, kurią galite dovanoti kiekvieną dieną! Manilla bei Sotera gražios iniciatyvos dėka, tai padaryti dar lengviau!

Įsigijus LIBERI vaikų linijos priemones, jūs pasirūpinsite ne tik savo mažyliais, bet 1€ nuo kiekvieno įsigyto produkto padovanosite mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikučiams!

Visus LIBERI linijos produktus galite įsigyti internetinėje MANILLA parduotuvėje.

Ši kosmetika yra natūrali, nealergizuojanti, su ja atlikti dermatologiniai tyrimai, tad priemones galėsite drąsiai naudoti tiek kūdikiams, tiek vaikams.

Daugiau informacijos apie vaikišką LIBERI liniją

KOMIKSAS "IV PAMAINA.ŽAIBAS"

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje išleistas komiksas apie ugniagesių tarnybą ir jų kilnius darbus, kurį labai jums norime šiandien ir pristatyti!

Komikso idėja kilo mūsų fondo draugui, ugniagesiui, auksarankiui Aurelijui Lipinskui! Likimas Aurelijų suvedė su geros valios žmonėmis, kuriems patinka ugniagesių profesija, jų tarnyba, tad jie pasisiūlė neatlygintinai prisidėti ir bendromis pastangomis išleisti šią komiksų knygelę. Knygelėje pasakojama tikra, graži ir kilni istorija, kuri sudomins ir didelius ir mažus!

Ne pirmus metus Aurelijus su savo kolegomis įvairiausiais būdais prisideda prie mūsų fondo veiklos. Šį kartą pasirinktas kitoks paramos būdas - ši graži gerumo iniciatyva, komiksų knygelė! Visos lėšos, surinktos už parduotus komiksus bus skiriamos mūsų fondo globojamiems sunkiai sergantiems vaikams.

Norime ištarti didelį ačiū Aurelijui, už jo kilnius poelgius, nuoširdų bendravimą, palaikymą ir tikėjimą mūsų veikla. Ačiū, kad esate kartu, nes tik kartu mes galime suteikti pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia!

Komiksą galite įsigyti paspaudus mygtuką žemiau arba el. paštu shop@kaukenoparama.lt .

Ačiū už Jūsų kilnius darbus ir geras širdis!

Užsisakyti komiksą galite paspaudus čia

EMKO gerumo iniciatyva

Galbūt ieškote gaivių idėjų savo namuose ar neįprastų sprendimų interjere?

Visa tai jums gali pasiūlyti EMKO - mūsų fondo draugai, kuriantys modernaus dizaino baldus bei kitus interjero elementus!

Atsinaujindami namus, ne tik sukursite jaukumą juose, bet ir prisidėsite prie paramos sunkiai sergantiems vaikams! 2 proc. nuo kiekvieno pirkinio internetinėje parduotuvėje www.emko-online.lt skiriama mūsų globojamiems sunkiai sergantiems mažyliams!

Ačiū, kad Jums rūpi!

Įsigyti EMKO produkciją galite čia

ATRIBUTIKA

#užsidėktašką atributika

Ar jau turite įsigiję mūsų taško atributiką? Džemperį? Gertuvę? Kojines? Apsauginę veido kaukę? Dar ne? Labai skatiname tai padaryti, užsidėti gerumo tašką ir mėgautis kokybišku produktu! 

Simbolis taškas kiekvienam gali tapti sava reišme. Vieniems jis simbolizuoja saulę, kitiems mėnulį, meilę, gerumą ar žvaigždes! Ar tiesiog - tašką. Mums jis apima kiekvieno iš Jūsų interpretacijas ir dar daugiau! Mums tai tikėjimas tuo, ką darome ir kuo gyvename. Mums tai iš tolumos sugrįžtantis bumerangas. Grįžtantis gerumas.

Mūsų naujoji taško linija sukurta kiekvienam, kuris ieško paprasto, švelnaus subtilumo. Juk sako, kad grožis ir slypi paprastume. Tad šiuo kukliu simboliu, švelniai norėjome paliesti kiekvieną iš Jūsų - kad mažas taškelis tyliai kasdien šnibždėtų patį gražiausią AČIŪ!

Įsigydami šios linijos atributus - renkate karmos taškus, kurie tikime - vienaip ar kitaip sugrįžta gerumu! Kartais juk būna, kad čia ir dabar norisi padaryti kažką gero, kažką prasmingo - mes Jums siūlome užsidėti gerumo tašką.

Įsigyti #užsidėktašką atributiką

Krepšininko Mindaugo Kuzminsko projektas kartu su "SHMUTKE" - krepšinio sirgaliams skirti šmaikštūs marškinėliai už kuriuos surinktos lėšos atiteks mūsų fondo globojamiems vaikučiams! 

Jau šiandien už auką vaikams galite juos įsigyti interneto svetainėje shmutke.eu !

Įsigyti marškinėlius

Krepšinio kamuoliai

Visose "Sportpoint" ir "PROSPORT.LT"  parduotuvėse rasite spacialius krepšinio kamuolius su mūsų fondo logotipu ir Rimanto Kaukėno autografu! Kiekvienas įsigijęs šį kamuolį prisideda prie pagalbos vėžiu sergantiems Lietuvos vaikams!

Kamuolių kiekis ribotas, tad paskubėkite!

Įsigyti kamuolį galite paspaudus čia

Let's Join the Fight Together atributika

Rimanto Kaukėno paramos grupės ir Kyokushin Karate bendruomenės bendro projekto specialūs marškinėliai ir džemperiai "Let's Join the Fight Together". Auka už marškinėlius -  20 eurų, auka už džemperį 40 eurų.

Įsigyti galite paspaudus čia

Pasakos vaikams

Padovanokite vaikams gražias akimirkas ir kartu prisidėkite prie paramos sunkiai sergantiems mažiesiems!

Kviečiame įsigyti rašytojos ir iliustratorės Vandos Padimanskaitės pasakas vaikams: "Gauruota pasaka" ir "Taip tyčia".

Įsigyti galite paspaudus čia

Share Joy atvirutės ir knygutė Barkvilis

Share Joy - tai nekomercinis, inovatyvus ir analogų neturintis projektas. Projekto tikslas - paremti vaikus, sergančius onkologinėmis ligomis bei palengvinti jų kasdienybę suteikiant teigiamų emocijų dozę tyrinėjant džiaugsmingus „Sharejoy“ kūrinius.

Įsigydami šią interaktyvią knygą bei atvirutes Jūs dovanosite savo vaikams šypseną bei paremsite sunkiai sergančius Lietuvos vaikus. Mūsų tikslas - dalintis džiaugsmu su kiekvienu „Sharejoy“ projekto dalyviu.

Įsigyti Share Joy

Paramos fondo aukų dėžutė

Nuo šiol nuoširdžiai kviečiame Jus aukoti mūsų mažiesiems, vėžiu sergantiems herojams, ir daugelyje prekybos ir pramogų centrų! Jei pamatysite tokią aukų dėžutę - galite būti tikri, kad kiekvienas paaukotas centas pasieks mūsų mažuosius ligoniukus, kuriems labai reikia mūsų visų pagalbos

Jei norite tokią dėžutę pasistatyti savo darbo vietoje ir prisidėti prie paramos rinkimo, parašykite mums  el.paštu: info@kaukenoparama.lt!

Mobili CharyTime platforma

Mes labai džiaugiamės gražia draugyste su mobilia platforma CharyTime ir kviečiame visus jungtis prie gražių darbų vienu mygtuko paspaudimu!

CharyTime yra nemokama paramos platforma žmonėms, kurie nori padėti. Jums tereikia užsiregistruoti CharyTime tinklapyje arba atsisiųsti programėlę, atlikti trumpas užduotis ir skirti gautus taškus mėgiamoms paramos organizacijoms!

Šioje platformoje besireklamuojančių įmonių dėka jūsų taškai yra konvertuojami į pinigus (1taškas – 1centas)! Jūs net neįsivaizduojate kiek daug gali pakeisti vienas centas, jeigu kartu su jumis jį skiria šimtai tūkstančių žmonių!

Platforma pasiekiama: Android, iOS, www.CharyTime.com (web versija).

SOCIALINIAI TINKLAI

Facebook Facebook Youtube Instagram Instagram Twitter Linkedin
UŽSIPRENUMERUOTI NAUJIENLAIŠKĮ

Rimanto Kaukėno paramos grupė

MailerLite