Анонси подій, запити від іноземних партнерів та інша корисна інформація

Читайте восьмий випуск Дайджесту від Офісу з просування експорту

Ми підготували для вас добірку найактуальнішої та найкориснішої інформації, напрацьованої Офісом з просування експорту та нашими партнерами за останній місяць, яка стане вам у нагоді при підготовці до експорту чи розширенні своєї присутності на міжнародних ринках. До вашої уваги: анонси освітніх програм та заходів для експортерів, огляди ринків, корисні поради від наших експертів, запити від іноземних компаній на пошук партнерів в Україні, оголошення про актуальні міжнародні виставки та міжнародні тендери, а також експортні пропозиції  та новини від партнерів.

Останній шанс потрапити на безкоштовні освітні програми для експортерів!

Експортна Академія – це спеціалізована освітня програма для українських підприємців, створена Офісом з просування експорту спільно з провідними експертами в ключових сферах міжнародної торгівлі. Завдання Експортної Академії – забезпечити українських підприємців необхідним обсягом знань щодо експортних операцій та процедур, які охоплюють найважливіші юридичні, логістичні та фінансові аспекти зовнішньоекономічної діяльності.

Зареєструватись Export Academy

Хочеш, щоб освітні програми Export Evolution Ukraine, Creative Export Ukraine та Train the Trainers  проходили у твоєму місті?

Тоді долучайся до #ExportDriverChallenge, який триватиме до 11 жовтня: 1) обирай освітню програму, 2) реєструйся, 3) збільшуй шанси своєї області стати центром експортної освіти в Україні!

18 жовтня ми оголосимо три регіони-переможці, в яких буде найбільша кількість зареєстрованих учасників на наші освітні програми.

Більше інформації про освітні програми на нашому сайті: https://epo.org.ua/education/

Детальніше про #ExportDriveChallenge

 «Export Evolution Ukraine» - це національна комплексна освітня програма для українських підприємців, що бажають почати експортувати, та для фахівців в експорті, які бажають систематизувати і поглибити свої знання та професійні навички. Програма передбачає 10 освітніх модулів, 5 семінарів у різних містах України, вебінари, сесії зворотнього зв’язку, освітню платформу, нетворкінг та грантові можливості для успішних випускників рівня PRO.

Зареєструватись Export Evolution Ukraine

«Creative Export Ukraine»  – це  15 відео-лекцій та 9 семінарів у різних містах України, доступ до спеціальної навчальної платформи з усіма матеріалами та додатковим корисним контентом, освітній-бізнес тур на Tallinn Design Festival, а також нетворкінг з представниками креативної індустрії з різних регіонів України. Цей курс надасть комплексне та системне розуміння про те, з чого складається експортна діяльність креативного підприємства, як почати експортувати на зовнішні ринки, як підготувати свій дизайн-продукт та як оцінити можливі ризики під час експорту.

Зареєструватись Creative Export Ukraine

«Train the Trainers» - це інтенсивний навчальний курс, що має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення (або мобілізації) існуючої мережі національних консультантів. Включає 6 годин на тиждень дистанційного навчання та 2 триденних інтенсиви, спрямованих на побудову практичних консалтингових навичок. Заняття відбуватимуться за участі міжнародних експертів та тренерів.

Зареєструватись Train the Trainers

АНАЛІТИКА ТА ІНФОРМАЦІЯ

Дізнайтесь про можливості на ринку ОАЕ для українських виробників харчової продукції у свіжому аналітичному дослідженні. Дослідження проведене в рамках підготовки до виставки Gulfood Manufacturing та включає в себе аналіз споживачів, торговельну статистику, а також огляд окремих категорій харчової продукції.

Читати далі

Офіс з просування експорту України продовжує працювати над оновленням спектру своїх послуг. Зокрема, Офісом розпочату інформування щодо вимог до продукції на ринку ЄС – запущено Хелпдеск для експортерів до ЄС. Цей інформаційний ресурс допоможе розібратися в загальній логіці вимог до товарів на ринку ЄС, а також знайти вимоги до конкретних товарів (https://helpdesk.epo.org.ua/ ).

Для ефективного планування послуг Офісу та якісної допомоги українським експортерам щодо приведення їхньої продукції у відповідність до вимог ЄС ми підготували наступне електронне опитування.

Пройти опитування

Пошук партнерів

Німецький Центр сприяння імпорту  (Import Promotion Desk (IPD) продовжує набір компаній з сектору технічного дерева для допомоги їм у виході на ринок ЄС.

IPD зацікавлена у співпраці з компаніями, що виробляють: стругану деревину, стругані пиломатеріали; щити з масивної деревини / щити з клеєної деревини; паркет; облицювання (обшивку) стін / облицювання (обшивку) стель; готові збірні елементи для меблів; фанерні плити (клеєна деревина) та гнутоклеєні деталі (профільована фанера).

Виключені: готові меблі, брикети, пелети.         

Компаніям, які пройдуть конкурсний відбір IPD допоможе:

  • встановити контакти із німецькими та іншими європейськими покупцями (в рамках навчальних поїздок, торговельних місій, участі у виставках);
  • отримати інформацію про цільові ринки (умови входу, вимоги);
  • отримати консультації та пройти навчання з питань управління якістю продукції, документації, розробки і реалізації планів експорту, управління експортом, бюджетування, продажів та ін.

Якщо ваша компанія входить до вищезазначеного переліку і ви маєте бажання взяти участь в цій програмі, вам потрібно до 27 вересня написати на електронну адресу спеціалісту відділу Експортного консалтингу  Валентині Ляшенко: vliashenko@epo.org.ua

              Import Promotion Desk (IPD) – інституція, створена та фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку ФРН з метою сприяння встановленню довгострокових торговельних відносин між компаніями з цільових країн та німецькими й іншими європейськими покупцями.

Литовський виробник органічного корму для собак шукає нових постачальників. Він зацікавлений у співпраці з компаніями, які займаються виробництвом сушеного м'яса, овочів та фруктів. Уся продукція повинна бути органічною.

Деталі пропозиції за посиланням:
http://bit.ly/doggy_food

Комерційний агропродовольчий агент з Великобританії шукає постачальників кормів для тварин, добрив та обладнання для сонячної енергії.

Деталі пропозиції за посиланням:
http://bit.ly/2kA7Ftp

Норвезька компанія шукає виробника кришок для одноразових чашок, що повинні підходити як для холодних, так і для гарячих напоїв.
Постачальник повинен бути в змозі виготовляти великі обсяги за короткі терміни. Кількість одного замовлення може досягати 100 мільйонів одиниць!
Деталі пропозиції за посиланням:
http://bit.ly/lids_for_cups

ЕКСПОРТНИЙ КОНСАЛТИНГ

Багато українських компаній займаються експортом своєї продукції хаотично, без будь-якого планування. Але, як показує практика, при такому підході компанія не може правильно контролювати зовнішньоекономічну діяльність підприємства – можливість якісного прогнозування ризиків втрачається.

Щоб допомогти компанії прорахувати основні можливості та ризики, Офіс з просування експорту України надає нову послугу – допомога в підготовці експортного плану підприємства.

Читати далі

Бажаєте знайти партнера закордоном? Реєструйтесь в Особистому кабінеті на сайті Офісу з просування експорту, додавайте інформацію про вашу компанію та продукт (англійською мовою) та чекайте на пропозиції від іноземних імпортерів.

Покрокова реєстрація на платформі

НОВИНИ ВІД ПАРТНЕРІВ

В листопаді відбудеться головна подія в продовольчій галузі України — Ukrainian Food Expo 2019

З 27 по 28 листопада 2019 року відбудеться III Міжнародна виставка продовольчої продукції Ukrainian Food Expo у Міжнародному Виставковому Центрі (м. Київ, Броварський проспект, 15) за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Організатор виставки: Рада з питань експорту продовольства (UFEB).

Виставка представляє собою B2B майданчик з якісною аудиторією, серед якої провідні вітчизняні виробники харчових продуктів та напоїв, керівники та топ-менеджери у сегменті HoReCa та рітейлу, українські дистриб’ютори, іноземні імпортери та трейдери, а також постачальники обладнання та технологій для харчової промисловості.

Другий “продовольчий хаб” зібрав у столиці 150 експонентів і 3200 відвідувачів, серед яких 1920 представників бізнесу з різних куточків світу.

Ukrainian Food Expo 2019 збере на одному майданчику 210 експонентів, 5 000 закупівельників, серед яких іноземні баєри з понад 50 країн світу.

Традиційно на заході будуть представлені всі групи продовольчих товарів від економ до преміум сегменту.

Ukrainian Food Expo — ефективна міжнародна b2b платформа, яка допомагає заявити ринку про себе та презентувати свій продукт цільовій аудиторії, провести переговори з потенційними партнерами та укласти вигідні контракти, налагодити партнерство, корисні ділові зв’язки та розширити ринки збуту.

Отримати безкоштовний білет на виставку: http://ufexpo.com.ua/uk/invitation/

Деталі:
+38 (067) 636 93 17
iu@ukrainian-food.org

http://ufexpo.com.ua

МІЖНАРОДНІ ВИСТАВКИ 2019

48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків

З 16 по 20 жовтня 2019 р. у м. Делі відбудеться 48-ма Міжнародна виставка ремесел та подарунків. Цей захід є однією з найбільших в Азії виставкою подарунків і ремесел, який проводиться раз на два роки (весною та восени) і організований Радою з просування експорту.

Більш детальну інформацію про згаданий виставковий захід та умов щодо участі можна отримати на сайті: www.ihgfdelhifair.epch.in/index.html

Міжнародна універсальна виставка-ярмарка «Tajikistan – 2019»

24-26 жовтня 2019 року у м. Душанбе проходитиме Міжнародна універсальна виставка-ярмарка «Tajikistan – 2019».

Виставка організована за ініціативи Торгово-промислової палати Республіки Таджикистан та за підтримки Уряду Республіки Таджикистан.

Контактні дані організаторів: Мірзошоєва Адолат (+99237) 227 13 78, моб. (+99293) 587 71 21, email – chamber@tpp.tj.

Державна установа “Офіс з просування експорту України” була створена протягом 2018 року на базі консультативно-дорадчого органу “Офіс з просування експорту” при Мінекономрозвитку і розпочала свою самостійну роботу з підтримки українського бізнесу та просування українського експорту у грудні 2018 року.

Мета створення Установи – допомагати українському бізнесу ставати успішним на закордонних ринках шляхом розвитку експортних компетенцій українського бізнесу, промоції українських товарів та послуг за кордоном, допомоги в налагодженні співробітництва та партнерства між українським та закордонним бізнесом.

Державна установа “Офіс з просування експорту України”

м. Київ, вул. Антоновича, 51, оф. 901

info@epo.org.ua

Facebook Youtube